Ogłoszenie




#1 2016-01-25 21:13:53

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Austin Aries vs ???

Brainbuster || Horns of Aries || 450° Splash
IED || Heat Seeking Missile  || Last Chance-Arie
Crucifix bomb || Death Valley driver || Discus elbow smash || Figure Eight Leglock || Fish Hook of Doom || Forward Russian Legsweep || Frog splash || Dropkick || Inverted suplex slam || Japanese arm drag || No-handed springboard moonsault || Pendulum Elbow || Powerdrive Elbow || Rolling fireman's carry slam || Jumping Knne Drop || Scissored armbar || Shin Breaker || Saito Suplex || Sidewalk Slam || Back Suplex || Slingshot Back Elbow || Suplex || Slingshot corkscrew splash || Enzugiri || High Kick || Roundhouse Kick || Moonsault DDT || Inverted DDT || Neckbreaker || Double Foot Stomp || Frankensteiner || Hurricanrana || Hurricanrana DDT || Superplex || Turnbuckle Powerbomb || Scoop Slam || Spinebuster


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#2 2016-01-25 21:14:24

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Austin Aries vs ???

Go To Sleep // Anaconda Vise
Diving Elbow Drop // Roundhouse Kick // Corner High Knee followed by Bulldog
45 Special // Crossface // Koji Clutch // Bow & Arrow // Sleeper Hold  // Single Leg Boston Crab // Boston Crab // Ankle Lock // Omoplata Crossface // Camel Clutch // Surfboard Stretch // Fujiwara Armbar // Figure Four Leglock // STF // Dragon Clutch // Octopus Clutch // Indian Deathlock // Muta Lock // Hanging Nagata Lock // Nagata Lock III // Gory Special // Cross Armbreaker
*Striking:
Pepsi Twist // Pepsi Plunge // Shining Wizard // Nothern Lariat // Running Lariat // MMA Elbows // Roaring Elbow // Short-arm Clothesline // Running Clothesline // Jumping Clothesline // High Knee and Neckbreaker // High Knee and Superplex // High Knee Strike // Calf Kick // Super Kick // Yakuza Kick // Pele Kick // Face Wash // Step Over Heel Kick // Spinning Back Kick // Side Kick // Back Kick // Knee Lift // Curb Stomp // Spinal TAP // Snapmare and Dropkick // Basement Dropkick // Triangle Dropkick // Enzuguri // Knee Strike // Backhand Chop //
*Drop:
Brainbuster // Back Body Drop // Gutbuster  // Tombstone Piledriver // Tombstone (Belly to Belly) Piledriver // Piledriver // Backdrop Driver // Russian Legsweep // Reverse Russian Legsweep // Floatover Russian Legsweep // Inverted Atomic Drop // Reverse STO // Hurricanrana // Tilt a Whirl Headscissors // Poisoned Frankensteiner // Monkey Flip // Spinebuster // Falcon Arrow // Pumphandle Driver // TKO // Michinoku Driver II // Blockbuster // Falling Knee Drop //
*Suplex:
Belly to Back Suplex // Barricade Belly to Back Suplex // Avalanche Belly to Back Suplex // Superplex // Delayed Superplex // Snap Suplex // Release German Suplex // German Suplex // Bridging German Suplex // Back Suplex // T - Bone Suplex // Belly to Belly Suplex // Overhead Belly to Belly Suplex // Avalanche Belly to Belly Suplex // Fishermen Suplex // Bridging Fishermen Suplex // Rolling Fishermen Suplex Combo (3x) // Regalplex // Release Regalplex // Floatover Suplex //
*Slam:
Flapjack // Scoopslam // Powerslam // Snap Powerslam // Sidewalk Slam // Butterfly Slam //
*DDT:
Snap DDT // Devil Lock DDT // Tornado DDT // Step Up Tornado DDT // Running DDT // Falling DDT //
*Rope:
Slingshot Springboard Plancha // Twisting Springboard Plancha // Slingshot Plancha // Diving Plancha // Hilo Plancha // Spaceman Plancha // Tope Suicida // Pescado // Hilo // Diving Moonsault // Diving Crossbody // Twisting Springboard Crossbody // Top Rope Hurricanrana // Diving Bulldog // Diving Clothesline // Slingshot Springboard Clothesline // Diving Legdrop // Slingshot Springboard Legdrop // Missile Dropkick // Slingshot Springboard Dropkick // Twisting Springboard Blockbuster // Diving Kneedrop // Rope Walk Clothesline // Rope Walk Legdrop (to ARM) //
*Bomb:
Liger Bomb // Powerbomb // Sunset Flip Powerbomb // Sit-out Powerbomb // Gory Bomb //
*Breaker:
Lungblower // Inverted Lungblower // Neckbreaker // Swinging Neckbreaker // Hanging Neckbreaker // Pepsi Plunge Kneebreaker // Tilt a Whirl Backbreaker // Hammerlock Backbreaker // Belly to Back Backbreaker // Welcome to Chicago Motherf*ucker


CM Punk, Face, "The Best in The World"

Ostatnio edytowany przez Grand (2016-01-25 21:41:38)



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#3 2016-01-25 21:46:49

Tadeusz Norek

Gość

Re: Austin Aries vs ???

GONG. Skoro jest to SA to napiszcie KŁ na max 450słów.

 

#4 2016-01-25 23:06:33

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Re: Austin Aries vs ???

Gimmick: Uważa się za najlepszego na świecie i nie ma człowieka, który mógłby rzec się silniejszym. Zrobi wszystko by zwyciężyć. Jest arogancki oraz strasznie pewny siebie. Walczy brutalnie i nie ukazuje skruchy. Uwielbia adrenalinę. Nie szanuję ludzi, którzy przychodzą go oglądać, ale Ci go dalej uwielbiają.
Tweener.

Najlepszy walczy z najlepszym! Walka marzeń, każdego prawdziwego fana wrestlingu. Od samych debiutów każdy czekał na taką konfrontację, wreszcie po takim czasie oczekiwania- niemożliwe stało się możliwym. W każdej sportowej gazecie na pierwszych stronach widniał napis promujący batalię dekady. Nie ma faworyta, są na tym samym poziomie. Każdy siedzący na trybunach obgryza paznokcie ze stresu i wreszcie początek nastał. Zabito w stal. Natychmiastowo ruszyli niczym wystrzeleni z procy. Po środku kwadratowego pierścienia weszli w klincz. Starcie było wyrównane do momentu gdy Austin wymierzył kop prosto w kolano przeciwnika. Ten natychmiastowo się schylił, co jednocześnie okazało się jego błędem, bo gdy ledwo co się wyprostował, zainkasował idealne Enzugiri.
"To ja jestem najlepszy! Tylko ja! Rozumiesz?!- Wykrzyczał prosto w mordę swojemu rywalowi, co spowodowało nagły zastrzyk adrenaliny. Philip wstał zwinnym ruchem na swe kończyny, stanął oko w oko z Ariesem. Przyglądali się sobie dokładnie, wiedzieli, że w każdej chwili ktoś zostanie zaatakowany. Ale jednak to Austin jest tym prawdziwym najlepszym, bo natychmiastowo zaczął serię uderzeń z pięści w tułów i głowę przeciwnika. Nie okazywał żadnej litości. Przypieczętował tą furię za pomocą perfekcyjnego Roundhouse Kick. W tle było słychać różne przyśpiewki typu "King of the world Austin Aries!", czy "Punk is best!".
"Zamknijcie te swoje pyski! Dajcie mi się skupić!"- Nawet to nie zmieniło reakcji. Dalej dopingowali swego idola, ale ten postanowił mieć ich obecnie kompletnie w dupie, bo musi ukazać kto tutaj rządzi. Daniel przeczekał jeszcze chwilkę i gdy tylko ujrzał stojącego już oponenta natychmiastowo ruszył szarżą w jego stronę. Brooks niemalże skosił przeciwnika pięścią, lecz ten się w ostatnim momencie schylił, odbił do lin i wylądował na ofierze. Moonsault DDT zostało wykonane w perfekcyjnym stylu! Najlepszy jest tylko jeden!

Ostatnio edytowany przez Sedol (2016-01-26 20:30:22)


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#5 2016-01-26 13:39:14

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Austin Aries vs ???

Paraliżujący strach powodujący, że nogi zdawały się być miękkie jak wata, a ręce bezwładnie opadały na samą myśl o rywalizacji, stał się jedynie przeszłością. Fakty starego życia stały się bezwartościowe, gdyż przed moją drogą ku chwale utorowały się nowe wartości. Wtedy stałem się najlepszym na świecie i wyzbyłem się jakichkolwiek skrupułów. Byłem, jestem i będę najlepszym człowiekiem, budujący nową historię w WWE takiej, jakiej nigdy nie było dotychczasowo w tej federacji. Stojąc w narożniku, zastanawiałem się czy czasem Austin nie wypadł rodzicom z kolebki, albowiem dlaczego to on uważa się za Najlepszego? W jaki sposób uargumentuje mi swoją wyższość nade mną? Niczym. Może i był jedyny w swoim rodzaju na scenach niezależnych, lecz dziś znajduje się on na moim terenie, gdzie to właśnie ja przedstawiam przydomek "The Best in The World"! Nie bez powodu zostałem określony tym mianem, gdyż to tej pory jestem najdłużej panującym mistrzem tej federacji! Aries ma dzisiaj nóż przy szyi, gdyż jeżeli nie ukaże on swoich umiejętności, to z góry zostanie skreślony, a skoro uważa się za lepszego, to powinien bezproblemowo się ze mną rozprawić. W tle rozbrzmiał dobrze znany mi sygnał, a ku memu zaskoczeniu Aries stał już przede mną, wymachując łapskami. Nonszalancko poczęstowałem go silnym prawym sierpowym, a gdy chciał mi oddać, zablokowałem jego cios i dorzuciłem dewastującego Running Lariat. Moje zagranie spotkało się z pozytywną reakcją publiki, która dodała mi animuszu i odbiwszy się od lin zza pleców, natychmiastowo powróciłem do swego konkurenta i niczym egzekutor wymierzyłem Basement Dropkick. Po wykonanej akcji wstałem i rozejrzałem się dookoła, wyszukując najpiękniejszego plakatu ze swą podobizną, przyozdobioną w najlepszy - jak zwykle - napis. Udało mi się znaleźć ten wyśmienity, powalający na nogi transparent i uradowało to moje serce. W podzięce za tenże piękny plakat, postanowiłem zafundować mojemu rywalowi kolejną dawkę bólu. Gdy Austin powstał, to ruszył w moim kierunku, lecz spokojnie wyczekałem go i wymierzyłem obfitującego w furię Spinebustera.

Ostatnio edytowany przez Grand (2016-01-28 21:29:16)



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ KruĹĄevac