Ogłoszenie




#1 2015-12-03 21:58:44

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Crimson vs ???

Finisher
Red Sky | Red Alert
Signature Moves
Spear | Double Underhook DDT
Submission
Ankle Lock
Normal Moves
Exploder Suplex / Falcon Arrow / Cravate multiple Knee Strikes followed by Swinging Neckbreaker / Vertical Suplex / Big Boot / Flying Clothesline / Knee Drop / Swinging Side Slam / Reverse STO / Spinebuster / Body Slam/ Stinger Splash /Russian Legsweep / Powerslam / Inverted Facelook Backbreaker


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#2 2015-12-03 22:32:34

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Crimson vs ???

https://49.media.tumblr.com/2075a963c799f8488eeeb003ab102d5f/tumblr_nyawrvefPU1umj98zo1_500.gif


Personal Data

Move-set


Name and Surname: Nicholas Theodore "Nick" Nemeth
Ringname: Dolph Ziggler
Age: July 27, 1980 (age 35)
Height: 6 ft 0 in (183 cm)
Weight: 218 lb (99 kg)
Billed From: Cleveland, Ohio, U.S.
Roster: SmackDown!
Fighting Style: American Style
Abilities: Tactics || Comeback
Prestige: Opener
Theme: Here to Show the World
Websites: @WWEShowOff
Nature Of The Form: Tweener





Finishers: Zig Zag // Sleeper Hold (sometimes with bodyscissors)
Signature Moves: Superkick // Famouser (sometimes Rope)  // Blonde Ambition
Submissions Moves: Single Leg Boston Crab // Figure Four Leglock // Full Nelson // Chinlock // Modified Rear Naked Choke // Last Chancery // Headstand Headlock

Normal Moves: Dropkick  // Hangman's Neckbreaker ]// Jumping Elbow Drop ]// Front Powerslam // Leg Drop ]// Knee Lift // Bridging German Suplex // Neckbreaker // Short-arm Clothesline // Snap DDT // Arm DDT // Swinging Neckbreaker //Fireman's Carry Takeover // Powerbomb // Snap Scoop Powerslam // Neck Snap // Shoulder Jawbreaker // Vertical Suplex // Sit Out Facebuster (sometimes Avalanche) // Snap Suplex //  Corner Splash // Fireman's Carry Double Knee Gotbuster // Diving Splash // Lariat // Flying Hangman // DDT // Diving CrossBody // Alley Oop // Cyrfix Pin // Stun Gun // Belly to Back Suplex // Russian Leg Sweep // Release German Suplex // Bridging Northern Lights Suplex // Missile Dropkick // Apron DDT // Running Tornado DDT // Superplex // Turnbuckle Powerbomb // Jumping Lariat // Big Boot // Olympic Slam // Springboard Roundhouse Kick // Leap Rope Cutter // Straight Jacket Electric Chair Bridge // Sit Out Jawbreaker // Falling DDT // Fireman's Carry Gutbuster (sometimes Avalanche) // Rolling Neck Snap // Rope Assisted Neckbreaker // Inverted Scoop Powerslam // Rolling Elbow Drop Combo // Jumping DDT (sometimes Avalanche)


Move-set by Top 50 Moves of Dolph Ziggler & Wikipedia





Statistics

Record: W: 2 | D: 0 | L: 3
Achievements: ---
Fights:
Main Event #31 | Roman Reigns def. Dolph Ziggler via Spear!
Smackdown #79 | Bray Wyatt def. Dolph Ziggler via. Sister Abigail!
Main Event #32 | Dolph Ziggler def. Vladimir Kozlov via Zig Zag!
Smackdown #80 | Dolph Ziggler def. Kazuchika Okada & Batista via. Superkick!
Smackdown #90 #2 Contender Fatal-Four Way Match for the World Heavyweight Championship Match at Fatal-Four Way PPV | John Cena def. Dolph Ziggler & Luke Harper & Roman Reings via. FU!






Gimmick:

Show Off - Dolph był już na szczycie dzierżył pas mistrzowski Wagi Ciężkiej, a Smackdown było jego podwórkiem. Wszystko zmieniło się w mgnieniu oka kiedy po kontrowersyjnym pojedynku Ziggler stracił tytuł, pojedynki nie były na tyle efektywne, a Tytuł World Heavyweight nie był nawet w jego zasięgu. Show Off przeanalizował wszystko od nowa, zmienił swoje podejście do wrestlingu zintegrował się z fanami i zaczął postępować zgodnie z kodeksem honoru i uczciwości. ShowOff jednak nadal żyje w przekonaniu iż żadna żyjąca kobieta na świecie nie jest w stanie mu się oprzeć, nadal pozostała mu jedna wada - narcyzm.

https://45.media.tumblr.com/bfe3475ef61d7769d8cce027a714d53d/tumblr_naf6txgwae1qmc017o1_500.gif

Ostatnio edytowany przez Grand (2015-12-03 22:33:49)



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#3 2015-12-03 22:52:48

 Yankess

https://i.imgur.com/Au6s1kv.png

Skąd: Paradise
Zarejestrowany: 2011-09-18
Posty: 1133
Punktów :   26 
WWW

Re: Crimson vs ???

Kto łaniej, na 350 słów!


https://i.imgur.com/Q836ea7.png

2 | 0 | 1

Offline

 

#4 2015-12-03 23:52:07

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Crimson vs ???

Udoskonaliłem wszystko co trzeba, aby stać się najlepszym. Życie na samym szczycie nauczyło mnie, że nie tylko trzeba być fenomenem, ale najlepsi muszą mieć charyzmę, której kiedyś mi brakowało. Największe moje wady znikły, a przybyły jedynie zalety. Nie myślę już o przeszłości, która jest bolesna, albowiem rany jeszcze nie zagoiły się, abym mógł mówić o tym spokojnie - bez uronienia łzy... Potrzebowałem bardzo dużo czasu, aby uświadomić sobie, że najważniejsze jest bycie sobą. Teraz nie muszę nikogo udawać. Czuję się wolny, a moją dodatkową motywacją jest fakt, że pragnę powrócić stamtąd skąd spadłem. Nonszalancko oparty byłem o kąt prosty, a na mej twarzy wymalowany był arogancki uśmieszek. Wsadziłem swoje nieziemskie dłonie we włosy, po czym przejeżdżając opuszkami palców, zebrałem na nich kropelki potu. Spojrzałem na swoje rączki, a gdy tylko usłyszałem szaleńczy cheer za plecami, natychmiastowo prysnąłem substancją zebraną na opuszkach, a to jedynie wzmogło moich fanatyków, którzy od początku zdzierali sobie gardła.  "Show czas rozpocząć, skarbie!" - wykrzyczałem, a cyniczny uśmiech zmieszany z pogardliwym śmiechem sprawił, że konkurent został rozjuszony, jednakże publika niczym jeden mąż, poczęła zachęcać mnie do rozpoczęcia starcia. Metaliczny dźwięk rozprzestrzenił się po arenie. Do moich zimnych żył niczym opętany byk, wtargnęła wrząca adrenalina, która wygnała czystą krew. Rozejrzałem się dookoła, po czym spytałem publiczności: "Chcecie tego? Chcecie* przedstawienie? To je dostaniecie!"Byłem podniecony tym, że mogę ponownie robić to co potrafię najlepiej - dawać niesamowite show, które podbudowuje moje zranione ego. Konkurent udawał twardziela. Już nie raz mierzyłem się z takimi osiłkami i zazwyczaj potrafiłem ich ujarzmić, aby móc fascynować obserwatorów. Miałem przed oczyma wizję przetarcia. Niczym kuna zakradłem się do środka ringu, a gdy tylko zauważyłem agresywny ruch ze strony Crimson'a, natychmiastowo pofrunąłem ku niebu, aby móc wyprowadzić perfekcyjny - jak zawsze - Dropkick. Tytan legł pod me stopy. Owacje na stojąco były wisienką na moim torcie. Widziałem tłum pięknych kobiet, które wpatrzone były we mnie jak w obrazek, dostrzegając w mojej osobie boski pierwiastek. Po obaleniu głupiego twierdzenia, że silniejsi zawsze są lepsi, zakręciłem się wokół własnej osi na pięcie, po czym wyskoczywszy w górę, ponownie zaatakowałem skarconego adwersarza. Tym razem idealny - jak moja fryzura - Jumping Elbow Drop zaskoczył bestię.

edit: przecinek :<
edit v2: bbocde

*celowe powtórzenie

Ostatnio edytowany przez Grand (2015-12-03 23:56:54)



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#5 2015-12-04 00:05:11

 Sedol

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 980
Punktów :   

Re: Crimson vs ???

Destrukcja- myśl krążąca niczym echo w głowie Crimsona nie znikała. Wciąż niwelowała skupienie maszyny druzgoczącej wszystko na około. Lecz z jednej strony chęć niszczenia była zaletą. Pozwalała wygrywać pojedynek za pojedynkiem, przez co prestiż brutala w federacji może osiągnąć sam szczyt. I dzisiaj passa maszyny do zabijania będzie kontynuowana. Na następną ofiarę wyznaczony został wąskiej postury człek. Jedyną jego szansą jest zwinność, lecz ta cecha jest niczym w porównaniu do jakże niewiarygodnej siły... I już po chwili osobnik w garniturze zabił w gong, co rozpoczęło tą jednostronną batalię. Niszczyciel ruszył ku personie swego adwersarza. Ten kompletnie przestraszony cofał się, przez co trafił do jednego z kątów kwadratowego pierścienia. Zwierzyna połknęła haczyk i wpadła prosto w sidła Mercera. Niemalże natychmiastowo zaczął obijać swego rywala za pomocą pięści, bowiem celem było nie tyle co pokonać, a zniszczyć adwersarza. Także zaprzestając serię uderzeń oddalił się od ogłuszonego blondyna tylko po to by wziąć rozbieg i wgnieść Dolpha w narożnik za pomocą Stinger Splash. Show Off pod wpływem uderzenia upadł twarzą na srebrno-szarą matę ringu. Na twarzy agresora dało radę ujrzeć zarys ignoranckiego uśmiechu. Wywołany był pewnym triumfem i kolejnym zasmakowaniem słodkiej glorii... Crimson doskonale wiedział, że teraz nie może spocząć na laurach, ponieważ to dopiero początek potyczki, a Amerykanin w każdej chwili może wstać jeszcze silniejszy i zaskoczyć bestię. Więc Tommy chwycił Narcyza za czuprynę i uniósł do góry. Otwartą dłonią uderzył Nicholasa w twarz kompletnie go upokarzając, następnie chwycił go za dłoń i rzucił w stronę lin, ten się odbił i rozpędzony biegł w stronę Terminatora, ale on jedynie uniósł swą dolną kończynę, przez co Nemeth z bliska spotkał się z podeszwą buta (Big Boot).

Proszę o solidną ocenę.
Edit: Literówka

Ostatnio edytowany przez Sedol (2015-12-04 11:46:23)


Achievements of Sedol:
● WWE Tag Team Title (with Arin) [season 1]
● NXT Championship (05.08.2013 - 25.08.2013) [season 1]
● United States Championship (30.09.2013 - 27.10.2013) [season 1]
● #1 Contender for WWE World Heavyweight Championship [season 2]

Offline

 

#6 2015-12-05 20:09:29

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: Crimson vs ???

Grand - widać, że pisanie Dolphem nie sprawia Ci problemów, a nawet spokojnie mogę przyznać, że ten wyszedł Ci odrobinę lepiej od niektórych KŁ pisanych przez ciebie Cesaro. Początkowy opis czytało się z niemałą ciekawością, jednak jak dla mnie był on trochę za długi - co fajnie byłoby zastąpić na dłuższy opis walki, której było mało. Na plus też pogrubione wtrącenia w poście - widać, że nie były pisane na siłę, pozwalają dobrze sobie wyobrazić Zigglera w danym momencie.

Sedol - post na całkiem dobrym poziomie. Do gimmicku lub jego braku nie mogę się przyczepić, ponieważ wplątywałeś go przez cały post za co duży plus. Językowo widać, że z walki na walkę robisz sporawe postępy. Świetnie opisany przebieg walki (pojedynek zaczęty bardzo w stylu Crimsona). Nie popełniłeś żadnych błędów, ale też brakowało tego "czegoś", przez co post był po prostu trochę nudny.

Dalej leci Grand!


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#7 2015-12-06 11:05:39

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Crimson vs ???

"I'm here to show the world" - od początku w mojej głowie przebywały pierwsze słowa mej muzyki wejściowej. Wiedziałem po co tu jestem i co mam zrobić, aby wszyscy wokół byli szczęśliwi. Przebywając na oponencie szyderczo uśmiechnąłem się w kierunku publiczności, która niczym jeden mąż ryknęła motywującym cheerem. Adrenalina oraz podekscytowanie ogarnęły moje nieziemskie ciało. Momentalnie poderwałem się do stójki, a będąc w tej pozycji, złapałem swego konkurenta za prawie że za łysą glacę. Jednym, aczkolwiek zrywającym ruchem podniosłem go na swój poziom. Inteligentnie odskoczyłem od niego, aby ten nie mógł skontrować mojej akcji, albowiem był jeszcze "świeży" i me manewry mogłyby się skończyć dla mnie tragicznie. Obserwowałem poczynania Crimsona, a gdy ten odwrócił się w mym kierunku, wykonałem agresywną szarżę, a będąc w niedalekiej odległości od niego, wyskoczyłem ku górze, a spadając objąłem jego łepetynę, którą wbiłem w śnieżnobiałą matę! - Jumping DDT -
Ekscytacja osiągnęła apogeum. Me samozadowolenie doprowadziło mnie to takiego stanu, że czułem motyle w brzuchu. W ułamku sekundy uniosłem się do góry, po czym wykrzyczałem: "Czujecie to?! Show nabiera rumieńców!" - po tych słowach na mej twarzyczce ujawnił się skrywany uśmieszek. Rywal był poniżany, a to raniło jego dumę. Osiłek spoczywał na kolanach, a to pozwoliło mi na dalsze ukazywanie swych niesamowitych umiejętności. Z wymalowanym uśmiechem podążyłem do niego i złapawszy go za tył głowy, zrwistym ruchem pociągnąłem ją w dół! - Facebuster
Oponent mocno odczuł tą akcję, albowiem od razu poderwał się do stójki, a ja już nie posiadałem skrupułów. Wyruszyłem w kierunku lin i odbiłem od nich swe ciało, aby tylko nabrać większej prędkości. Osiągnąłem maksymalne przyśpieszenie, a to pozwoliło mi osiągnąć perfekcyjną prędkość. Będąc w jego pobliżu, oderwałem swe stopu od desek maty ringowej i wyprowadzając uderzenie z ręki, powaliłem dryblasa na matę! - Jumping Lariat



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#8 2015-12-06 15:17:37

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Crimson vs ???

fruń dalej


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#9 2015-12-06 16:00:24

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Crimson vs ???

Publiczność niczym jeden mąż non stop powtarzała dwa nieziemskie słowa, które motywowały mnie niesamowicie. Z uśmiechem na twarzy dążyłem do zwycięstwa. Crimson był niczym dziecko we mgle. Nie potrafił się odnaleźć w tej sytuacji, albowiem ujarzmiłem bestię, która się w nim zrodziła. Było to naprawdę nieprawdopodobne, aczkolwiek realne. Każdy swój pomysł wprowadziłem w życie, dlatego jak zawsze wyszedłem z tego zwycięsko. Crimson powoli unosił się do góry, a ja niczym cwany lis doskoczyłem do niego i wprowadziłem bolesnego, a zarazem pięknego - Hangman's Neckbreaker -
Moi fanatycy oszaleli. Byli rozgrzani do czerwoności, a to sprawiało, że czułem energię bijącą od nich. Kobiety z pięknymi uśmiechami zagrzewały mnie do ukazania czegoś więcej niż tylko akcji. Chciały ujrzeć moje talenty. "Co jest Crimson? Ciężko? Nikt nie mówił, że będzie łatwo! Musisz pogodzić się z tym, że to ja tu gram pierwszą rolę!" - roześmiałem się, a panie siedzące w pierwszym rzędzie zamilkły z zachwytu! Osiłek uniósł się do pionu, aczkolwiek raczej niepotrzebnie, albowiem natychmiastowo został za to skarcony, a mianowicie rozpedziłem się i wyskoczyłem, a spadając objąłem jego czaszkę, którą wbiłem w matę! - Jumping DDT


Za jakiekolwiek błędy przepraszam, ale pisze z telefonu



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#10 2015-12-06 16:09:05

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Crimson vs ???

kontra przed Jumping DDT (A)Dolph wyskoczył i jest kilka centymetrów od ciebie, co robisz?


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl