Ogłoszenie




#1 2015-11-22 22:06:48

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Main Event In Ring Segment

"WWE Champion" Bray Wyatt & "#1 Contender" Kane


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2015-12-05 14:07:21

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Main Event In Ring Segment

http://33.media.tumblr.com/9fea05946bbae206676c9db2247c2ac7/tumblr_n6bc9cLFKS1s1vt4mo1_250.gif



Po reklamach na titantronie ukazały się przerywane obrazy. Gdy krótkie intro zakończyło się, wówczas na środku ringu zobaczyliśmy mistrza WWE. Bray Wyatt zasiadł na swym bujanym fotelu, a z góry świeciła na niego jedyna smuga światła istniejąca w tym momencie w ówże hali. Zbawca przewieszony miał pas przez lewę ramię, a w prawej dłoni dzierżył mikrofon. Znów boskimi słowami wstrzyknie nasiono do dusz śmiertelników na arenie obecnych, które w odpowiedniej chwili wykiełkują, wówczas ziemia stanie się rajem.

Bray Wyatt: Tej nocy w mej głowie pojawiła się twarz człowieka, który błagał o pomoc. Widziałem rosłego mężczyznę płonącego w ogniu. Ochrypłym głosem prosił o wybawienie go od gorących płomieni. Nie dostrzegłem jednak jego twarzy. Odziany był bowiem w czerwoną maskę. Zobaczyłem tylko jego oczy. Źrenice zmniejszyły się, a gałki oczne zmieniły kolor na czerwony. Trząsł się i szarpał, jakby chciał dać mi do zrozumienia, że walczy i stara się opuścić to co niszczy jego osobę. <śmiech> Wystawił rękę w mym kierunku. Nie podałem mu jej. Chciałem zobaczyć czy samemu poradzi sobie z przeszkodą, która go napotkała. Widziałem jego cierpienie, prawdopodobnie największe jakie doświadczył w swoim życiu. Ten człowiek jest wśród nas... <śmiech> Piekło zatrzymało go w swych szponach. Na zewnątrz to potwór, który pragnie zniszczyć wszystko co dobre. Wewnątrz to owca potrzebująca pomocy, a ja jestem pasterzem wszystkich owiec!

Stwórca podniósł głos wypowiadając ostatnie słowa. Zapiął pas na swych biodrach i dynamicznie wstał z fotela rozkładając ręce w bok. Odwrócił się w kierunku stage'u i z uśmiechem na twarzy kontynuował wypowiedź.

Bray Wyatt: Chodź do mnie Demonie! <śmiech> Pokaż jaki jesteś naprawdę! Chodź do mnie i przezwycięż diabła. Klęknij przede mną owieczko. Klęknij i podaj mi rękę. Ogień nie wypalił cię do cna. Cierpienia, które ci zadał zostaną wyleczony gdy trafisz do mego domu. Dołącz do mnie i moich braci, Kane! Życie jest bogactwem narzędzi, oczekujących twych umiejętności. <śmiech>


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#3 2015-12-05 16:13:00

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Re: Main Event In Ring Segment

Wtem na arenie zapada półmrok, a po bokach rampy rozbłysnęły dwa ogromne strumienie ognia. WWE-Universe już wiedzą o kogo chodzi. W lekkim poddenerwowaniu wyczekują, aż wysłannik samego Lucyfera wyjdzie z podziemi, by zaspokoić swe diabelskie żądze. I nagle wychodzi zza backstage'u i staje na rampie! Ogromny, mierzący 2 metry i 13 centymetrów Potwór powolnym, dostojnym, ale pewnym krokiem zaczyna zmierzać w stronę ringu. Po upływie kilku chwil już stał po środku pola walki.

Kane: Więc mówisz, że śnił Ci się rosły mężczyzna stojący w ogniu? Błagał on o wybawienie od żaru, który go parzył, tak? Skoro tak, to masz absolutną rację. Tak było. I nie tylko w Twojej głowie, w Twojej wyobraźni, czy śnie. To się stało naprawdę. Dokładnie 18 lat temu. Stałem w płomieniach, które były dla mnie źródłem cierpienia. Prosiłem o wybawienie, o uśnieżenie bólu. Wtedy pomocną dłoń wyciągnął do mnie Szatan, który sprawił, że płomienie nie są już moim powodem do cierpienia, lecz są one moją istotą, nieoderwaną cząstką, która mnie tworzy. 18 lat temu płomień, ogień, żar i przede wszystkim on - Lucyfer - stały się czymś, bez czego nie mogę istnieć.

Kane robi sobie krótką przerwę. Dostojnym i powolnym krokiem okrążą zdezorientowanego Braya. Po zatoczeniu kółka staje w tym samym miejscu, co poprzednio i mówi dalej.

Kane: Dziś mówisz, że uważasz się za Pasterza... Bluźnisz, głupcze! Nie jesteś pasterzem. Jesteś małym płomyczkiem, a zarazem największym heretykiem. Jednak odkąd znów tu jestem, nie będziesz mógł już bezkarnie głosić swoich bredni. Za każdym razem, gdy zechcesz zgrzeszyć przeciw Lucyferowi, spotka Cię najwyższy wymiar kary. A na Night of Champions Twoja zbłąkana dusza w końcu zazna spokoju, kiedy to zostanie złożona w Hadesie na ołtarzu przed obliczem Szatana!


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 

#4 2015-12-05 17:17:25

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Main Event In Ring Segment

Ulubiony Demon Diabła stanął przed Bogiem. Stwórca patrzył mu głęboko w oczy. Wreszcie zaczął śmiać się maniakalnie i uklęknął przed swoim nowym wybrańcem. Rozłożył wówczas ręce w bok i uniósł swą głowę ku górze. Wtedy przyłożył mikrofon do ust i zaczął mówić do Kane'a.

Bray Wyatt: Nastał ten dzień, w którym trofeum przeze mnie zdobyte stało się celem sił nieczystych. Jestem Bogiem, Glen... Widzę wszystko. Widzę twoje wnętrze, które do krzyczy. Krzyczy, aby je wybawiono. Szara rzeczywistość została w kolory tęczy zamieniona gdy na Summerslam przepowiednia spełniła się. Ziemia, która została skażona zamieniła się w raj... do chwili gdy ty - Syn Lucyfera nie zstąpiłeś na ziemię. Zagubiłeś się, mój wybrańcze. Serce twoje obwiązane zostało w czarne łańcuchy kolczaste, a twa dusza wcale nie jest wolna. W nocnej ciszy można usłyszeć szeptem przemawiający kres. <śmiech>

Wielki Czerwony Potwór głośno dyszał. Jego dłonie same zaciskały się, aby wymierzyć sprawiedliwość Zbawcy. Ale jak to zrobić skoro Bóg jest sprawiedliwością?

Bray Wyatt: Uderz mnie Potworze! Zniszcz mnie i połóż kres spekulacjom! Jesteś moim synem tak jak każdy z wierzących! Potwierdź to, wybrańcze! Uwolnij dobro! Przez ból i cierpienia do raju. Zaatakuj mnie, a ja złapię cię za rękę i wyślę tam gdzie nie ma łez. Wystarczy łatwy ruch, a na Night Of Champions łańcuchy okalające twe serce zostaną zerwane. Będziesz wolny! Jak ptak, który klatkę swą opuścił. Nieraz żeby stać się lepszym trzeba wrócić na sam początek. <śmiech>


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#5 2015-12-05 18:14:34

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Re: Main Event In Ring Segment

Kane: <dysząc i mówiąc przez zęby> Kim Ty jesteś, że śmiesz nazywać się Bogiem!? Wiesz kim jesteś Bray? Jesteś nikim! Małym pyłem, który uroił sobie, że jest kimś więcej, niż tylko upadłą, podległą wobec Szatana duszą. Wiesz jeszcze kim jesteś, chłopcze? Jesteś przyszłą moją ofiarą, która będzie wspaniałym deserem dla Szatana - prawdziwego władcy, prawdziwego Pana! I jeśli coś zostało obwiązane przez druty kolczaste, to nie jest to moje serce, lecz Twój umysł. Umysł, który nie może pojąć potęgi Szatana. I gorzko za to pożałujesz. Czeluści piekieł są już uchylone, a na Night of Champions z hukiem wrzucę tam Twoją duszę!

Po tych słowach Kane wymierzył potężny Uppercut ścinający z nóg swego przeciwnika! Mikrofon odleciał gdzieś na bok, a Wielki Czerwony Potwór ruszył z diaboliczną ofensywą. Zaczyna wściekle stompować przeciwnika, a jego kopnięcia ląduje dosłownie na każdej części ciała samozwańczego Boga! Bray Wyatt stara się uciec przed rywalem jednak ten zagnał go do narożnika i tam wciąż częstuje go kolejnymi kopnięciami. W końcu przestaje. Ale tylko po to, by stanąć w przeciwległym narożniku, ruszyć w stronę przeciwnika i wykonać Turnbuckle Clothesline! Kane już ma uniesioną prawą rękę do góry i w charakterystyczny sposób zaczyna zachęcać rywala, by ten wstał. Cała arena wie o co chodzi. Ale co to!?...


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 

#6 2015-12-05 18:34:57

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Main Event In Ring Segment

http://33.media.tumblr.com/9fea05946bbae206676c9db2247c2ac7/tumblr_n6bc9cLFKS1s1vt4mo1_250.gif



Nagle w ringu pojawiło się dwóch bardzo rosłych mężczyzn. To bracia Wszechmogącego, który został obrażony jak nigdy wcześniej. Braun oraz Erick stanęli na środku ringu obok siebie. Odziani byli w maski, odpowiednio - czarnej i białej owcy. Kane odwrócił się powoli na pięcie w ich kierunku. Stanął w miejscu i przyglądał się braciom Pana. Wyatt korzystając z czasu, przeszedł do narożnika i usiadł w nim. Demon natomiast zaatakował Strowmana i Rowana. Uderzał punchami to jednego to drugiego. Wreszcie jednak przewaga dwóch na jednego dała o sobie znać. Erick wyprowadził dwa potężne Headbutty wskutek, których Kane uklęknął na jedno kolano. Strowman otrzepał się i powalił na matę Wielkiego Czerownego potwora poprzez Big Boot. Wówczas obaj okładali wybrańca uderzeniami z rąk po całym ciele. Nie wykazywali się wyszukaną techniką. Po prostu bili z całej siły po losowych partiach ciała. Braun szarpnął za włosy wybrańca Boga i gdy ten był już w pozycji stojącej, Strowman wykonał mocny Irish Whip do narożnika, od którego Kane odbił się. Rowan czekał już w centrum ringu. Demon wpadł w łapska Białej Owcy, która wykonała swoją akcję kończącą, a mianowicie Waist-Lift Side Slam. Następnie, Braun złapał Wielką Czerwoną Maszynę za głowę i sprowadził ją do pozycji stojącej. Wówczas wyniósł Kane'a i zapiął swój markowy submission - Lifted Schoulder Clutch. Demon przez chwilę miotał się, co było znakiem, że jest przytomny. Po chwili jednak stracił ową przytomność, a jego ciało ze sztywnego przeszło w rozluźnione - stracił przytomność. Wówczas Braun upuścił Kane'a, który bezwładnie upadł na matę. Wtedy Wyatt wstał z narożnika, śmiejąc się, po czym rozłożył ręce w bok. Strowman i Rowan podnieśli wybrańca i trzymali go nieprzytomnego za ręce. Stwórca podszedł do nich, wówczas puścili Demona. Gdy tak się stało, Wszechmocny przechwycił ciało Potwora, ułożył jego tułów na swym kolanie, ucałował go w czoło i wykonał Sister Abigail. Po udanej akcji kończącej, przeciągnął ciało Ulubionego Demona Diabła na środek ringu i uklęknął przy nim, rozkładając ręce w bok i unosząc głowę ku górze, krzyknął...

FOLLOW THE BUZZARDS!

http://33.media.tumblr.com/9fea05946bbae206676c9db2247c2ac7/tumblr_n6bc9cLFKS1s1vt4mo1_250.gif
Obraz z kamery znikł, a show zakończyło się.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com/ Address Beach Resort Residence Fujairah