Ogłoszenie




#16 2015-11-15 21:12:56

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Normal Match (King of The Ring Tournament - 1 Round)

Wszyto układało się w jasną i prostą drogę ku wygranej - mojej i Republiki Rosyjskiej. Pierwszy cios został zadany, czas na kolejne porcje bólu. Kiedy tylko ten amerykański pomiot ruszył dupsko z maty, wiedziałem jak zakończyć jego jego marną egzystencję. Kolejny cios jaki wykonałem był oznaką końca, moja noga wyleciała w górę, po czym wbiła się w twarz tego cholernego wypierdka (Soviet Strike). Mój wróg leżał znokautowany na macie, jednak było mi mało, musiałem zniszczyć go tak ja miałem w rozkazach od Cara*. Przeciągnąłem go za nogi pod narożnik, aby zakończyć tę masakrę, wspiąłem się na sam szczyt, pomyślałem o rodzinnym kraju i niczym Rosyjski myśliwiec wleciałem w swój cel (Russian Frog Elbow), po czym przystąpiłem do pinu. Sędzia od razy przystąpił do liczenia, nie było wyjścia jak triumf największej chluby Rosyjskich zapasów - mnie.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#17 2015-11-15 22:11:19

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Normal Match (King of The Ring Tournament - 1 Round)

Udane wygrywa Alex Kozlov!
...i przechodzi dalej w turnieju o miano "Króla Ringu"!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Lindau