Ogłoszenie




#1 2015-09-13 21:59:45

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

In ring segment

Kane


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2015-09-27 18:47:56

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Re: In ring segment

Wtem na arenie zapada półmrok, a po bokach rampy rozbłysnęły dwa ogromne strumienie ognia. WWE-Universe już wiedzą o kogo chodzi. W lekkim poddenerwowaniu wyczekują, aż wysłannik samego Lucyfera wyjdzie z podziemi, by zaspokoić swe diabelskie żądze. I nagle wychodzi zza backstage'u i staje na rampie! Ogromny, mierzący 2 metry i 13 centymetrów Potwór powolnym, dostojnym, ale pewnym krokiem zaczyna zmierzać w stronę ringu. Po upływie kilku chwil już stał po środku pola walki. Powoli zaczął unosić ku górze swe ręce, a następnie ich gwałtownym ruchem w dół uwolnił strumienie ognia z każdego z czterech narożników. Po wykonaniu całego ceremoniału odebrał od technicznych mikrofon i zaczął mówić.

Kane: Ileż to już razy Lucyfer zsyłał mnie na ziemię, bym zaprowadził tu porządek oraz szerzył jego przykazania... Za każdym razem misja kończyła się powodzeniem. Większym lub mniejszym, ale najważniejszy był fakt, iż przez moje usta Szatan mógł zwrócić się do tak wielu śmiertelników. Dziś czyni to po raz kolejny. Zsyła mnie tu na ziemię, Ulubionego Demona Diabła, abym raz jeszcze wprowadził do gry szatańskie reguły. Wśród wszystkich śmiertelników wyznacznikiem sukcesu jest ilość posiadanych pasów, trofeów, statuetek... U mnie wyznaczać go będzie ból, cierpienie i krwawe blizny, jakimi oznaczę każdego, kto odważy się sprzeciwić Lucyferowi. A zacznę już dziś, za chwilę, kiedy to do ringu wejdzie Finn Balor. O ile wejdzie. O ile się odważy. Bo, pamiętaj, Finn... Gdy wejdziesz do ringu, staniesz ze mną oko w oko, a na arenie rozbrzmi gong, to jak myślisz, kto wygra? Ty? Czy może Wielka Czerwona Maszyna wspierana przez samego Władcę Piekieł?.. Zapraszam!

Po tych słowach Kane ryknął diabelskim śmiechem.


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
thc-thc położna warszawa