Ogłoszenie




#1 2015-09-13 21:58:29

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Backstage interview

Finn Balor


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#2 2015-09-13 22:45:12

 Poradek

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

9011588
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 744
Punktów :   27 

Re: Backstage interview



Na głównym telebimie usytuowanym nad rampą, na której to wychodzą do ringu gwiazdy czerwonego brandu pojawił się obraz zza kulisowej scenerii. Operator kamery podążył do rozgrzewającego się przed swoją walką Finna Balora, który zaprzestał wówczas kiedy tuż obok niego pojawiła się piękna Devin Taylor. Ta, dumnie w ręku dzierżyła mikrofon, który to idealnie obrazował otoczeniu i samemu zapaśnikowi jej intencje. Na twarzy mężczyzny pojawił się szeroki uśmiech oraz skłonił swoją głową w geście powitania Panny Taylor. Ta odwzajemniła kulturalne powitanie i wyrazie rozluźniona podjęła konwersację.

http://s2.dmcdn.net/LkVmg/1280x720-7QS.jpg

D.T Witaj Finn. Podczas specjalnej gali wypadającej w setne wydanie Raw i SmackDown niespodziewanie przegrałeś swoją walkę z byłym mistrzem interkontynentalnym Kennym Omegą. Dodatkowo w czasie trwania show doszło pomiędzy tobą, a Brianem Cagem do ostrej wymiany zdań. Możesz nam zdradzić, dlaczego postanowiłem rzucić wyzwanie Mistrzowi Stanów Zjednoczonych?

F.B Witaj Devin. Niewątpliwie Gala Supershow przejdzie do historii WWE. Podczas niej doszło do wielu fantastycznych strać oraz do powstania nowych rywalizacji, który niewątpliwie wpłyną na dalsze dzieje federacji. Nie wstydzę się tego, że przegrałem z Kennym Omegą, albowiem bardzo szanuję tego zapaśnika. Jest on wspaniałym zawodnikiem, który nie bez kozery dzierżył pas interkontynentalny oraz walczy zaciekle o tytuł mistrzowski wagi ciężkiej. Dlaczego zareagowałem w taki, a nie inny sposób na postawę i wypowiedziane przez Cage`a słowa? Otóż nienawidzę, gdy zapaśnik kpi z fanów WWE oraz gdy bezcześci to, co jest dla nich bardzo ważne. Bezczeszcząc materialną duszę USA pokazał, jakim jest człowiekiem. Bez namysłu postanowiłem, że pora zrzucić go z piedestału.

D.T Wszystko wskazuje na to, że zmierzycie się na gali Summerslam, jednakże największą sensację wzbudziła wśród wielbicieli wrestlingu twój image. Skąd pomysł na taką kreację? Miała ona być odpowiedzią na usposobienie Briana, który uważa się za destrukcyjną istotę pozaziemską?

F.B Nie mogę się doczekać na naszą potencjalną walkę. Tak, jak obiecałem podczas trwania Supershow dam z siebie wszystko by obalić rządy jego tyranii. Pragnę przywrócić wiarę ludzi w zapaśników oraz odbudować dany prestiż tytułowi. Odnośnie mojego wyglądu. To nie był image jednorazowy czy stworzony na potrzeby danej chwili. Nie ukrywam, ze jestem mścicielem który pragnie pogrążyć w czeluściach zapomnienia Cage`a. Dodatkowo odkryłem w sobie dotąd uśpioną demoniczną strefę, której owocem jest Demoniczny Mściciel Finn Balor. Może i Brian uważa się za kogoś wyjątkowego, lecz fani WWE wiedzą kto jest prawdziwym jestestwem.

D.T Ostatnie pytanie Finn. Podczas dzisiejszej gali zmierzysz się z powracającym do federacji Kane`m. Masz jakąś strategię na ten pojedynek?

F.B Bardzo się cieszę z tego pojedynku, albowiem Kane to klasa sama w sobie. Ulubieniec Diabła oraz Czerwona Maszyna to zapaśnik z którym warto stanąć twarzą w twarz i sprawdzić, czy posiadane umiejętności pozwalają walczyć z najlepszymi. Wierzę, że sprostam wyzwaniu i pokonam go w jego debiucie po długiej przerwie oraz udowodnię przeto, iż należy mi się walka o pas Stanów Zjednoczonych.

Po wypowiedzeniu ostatniego zdania Finn Balor ukłonił się Devin Taylor i odszedł w kierunku swojej szatni, gdzie zapewne miał zamiar dokończyć swe przygotowania. Widok kamery ukazał zasiadającym na trybunach fanom uśmiechniętą kobietę.



https://i.gifer.com/Db3B.gif

3/0/1

Osiągnięcia:

- WH Champion (1x, John Cena)
- US Champion (1x, Finn Balor)
- IC Champion (1x, Daniel Bryan)
- Divas Champion (1x, Alexa Bliss)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
montaż rolet zewnętrznych wrocław