Ogłoszenie




#1 2011-10-12 19:40:04

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Segment Christiana , Shawna Michaelsa oraz Vince'a McMahona

Miejsce na segment trzech panów, zamieszanych w jeden z największych feudów federacji.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#2 2011-10-13 20:24:47

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Segment Christiana , Shawna Michaelsa oraz Vince'a McMahona


Na arenie rozbrzmiewają pierwsze takty "Sexy Boy" a przy nich wybiega HBK, Shawn Michaels. Przyklęka na rampie, a tuż za nim wybuchają złote fajerwerki! Szybko podnosi się z klęczek i tanecznym krokiem rusza dalej, w stronę jego życia - ringu. Gładko przekracza barierę lin i odbiera mikrofon od technicznego. Rozgląda się w milczeniu po publiczności, podczas gdy ta skanduje "HBK! HBK! HBK!". Z lekkim uśmiechem w ciszy czeka na spokój. Gdy jego fani w końcu pozwolą mu mówić, pociera dłonią policzek i ściąga kapelusz. Przykłada go do piersi, dłonią przyciskając do serca.


Shawn Michaels - "Witaj New Yorku! Oraz oczywiście wszyscy fani WWE którzy się tu znajdują. Przed Night of Champions miałem plan, by przybyć tutaj i powiedzieć wam jak miło było pokonać Christiana, przy okazji ucierając nosa Vince'owi. Jednak moje pany się zmieniły. Ni jest to moja wina. Jest to wina jednej osoby. Którą doskonale znacie. Wczorajszej nocy przegrałem swoją walkę - to fakt. Jednak przegrał ją również Christian. Mało tego, to wszystko z winy tego parszywego szczura, jakim jest Vince! Wykiwał mnie. Jednak w najgorszej sytuacji znalazł się Christian, którego jednym słowem wychujano! Przepraszam za słowa, jednak to wyrażenie najbardziej oddaje sytuację. Kapitanie! Czy mógłbyś tu przyjść? W końcu to też twoja sprawa i myślę że masz coś do powiedzenia widowni. Jak i samemu Vince'owi, nieprawdaż?"

Shawn mówiąc to spoglądnął na rampę, na której miał nadzieję ujrzeć po chwili Christiana.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#3 2011-10-13 20:52:18

 Alex

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

28670464
Call me!
Skąd: EZD
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 948
Punktów :   13 
WWW

Re: Segment Christiana , Shawna Michaelsa oraz Vince'a McMahona



Nagle na titantronie pojawia się odliczanie i piosenka Take Over zaczyna wypełniać całą arenę..
Następnie widzimy film video zwiastujący tylko jedno... Tak jest proszę państwa, to Christian Cage!
Zielono-niebieskie reflektory migają jak zwariowane a rampę wypełnia mgła.
Natomiast ja ubrany w TEN sposób powoli idę do ringu nie spuszczając wzroku z Shawna.
W lewej dłoni trzymam mikrofon a prawą rękę trzymam w kieszeni.
Będąc już w kwadratowym pierścieniu chwilę czekam aż wrzawa ucichnie po czym przykładam mikrofon do ust i zaczynam swą przemowę:

"Witajcie Nowy Jorku! Witam też Ciebie Shawn. Owszem, mam Wam i Tobie" - wskazuję na HBK'a - "coś do powiedzenia. Właściwie do mam sporo do powiedzenia! - i oto już nastąpił charakterystyczny dla Christiana wybuch emocji - Przyszedłem tu żeby powiedzieć Wam co sądzę o Vince'ie Kennedy'm McMahon'ie! Otóż stojąc na tym miejscu przed Wami mogę przysiąc, że w całych Stanach nie znajdziecie bardziej wrednej świni od niego! Popełniłem ostatnio wiele błędów ale ten, że dałem się wciągnąć w tą całą intrygę to jakiś absurd! Vince postawił mi warunek, który mówił że dostanę jeszcze jedną szansę na to by zostać tu kimś jeśli pomogę mu w tym aby Shawn został upokorzony przed Wami wszystkimi, jednym słowem żeby był skończony! Musiałem na to przystać, gdyż oprócz WWE nie widziałem dla siebie przyszłości. Kocham to co robię, kocham wrestling. Dlatego to było koniecznością. Ale nigdy nie przypuszczałem, że można być takim chamem jakim okazał się nasz prezes! Wykorzystał mnie do swych pieprzonych pomysłów a ja tańczyłem jak mi zaśpiewał. Gdybym mógł cofnąć czas postąpił bym inaczej ale teraz jest już za późno... Teraz jedynie mogę przyrzec: Vince! Wiedz, że od wczoraj Twoje dni na stanowisku chairmana są policzone i obiecuję, że na kolanach przyjdziesz przepraszać! Nie tylko mnie, bowiem Shawn też został oszukany i upodlony tak jak ja! Właśnie..." - odwracam się w stronę Michaelsa - "Shawn... To dla mnie trudne ale... przepraszam Cię za to, że padłeś ofiarą dzikiego spisku w którym maczałem palce... Wybacz mi..." - kieruję się teraz do WWE-Universe - "Przepraszam wszystkich Was razem i jednocześnie każdego z osobna... Przepraszam, że musieliście patrzeć na to wszystko co miało miejsce ostatnimi tygodniami... Przykro mi... Ale nie pozostanie to bez echa. Vince poniesie karę za to jakim człowiekiem jest!" - ponownie obracam się w stronę przedmówcy - "Jeszcze raz Shawn, przepraszam..." - wyciągam do niego rękę w geście pojednania.

Ostatnio edytowany przez Prime" aka Alex™ (2011-10-13 20:53:22)


https://s6.ifotos.pl/img/nwu1png_qsehaww.png

Offline

 

#4 2011-10-13 21:03:49

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Segment Christiana , Shawna Michaelsa oraz Vince'a McMahona

Z zaskoczeniem obserwuję Christiana. Ponownie ściągam kapelusz, który odkładam na matę.

Shawn Michaels - "Czy tym mnie właśnie przeprosiłeś? Publiczność jednym głosem krzyczy "YES". Czy wiesz co ja przeszedłem?! Na każdym kroku rzucano mi kłody pod nogi. Zmuszony zostałem do pocałowania tyłka Vince'a i nie mogłem rozegrać czystej walki z tobą, przez wasze machlojki! A ty pytasz czy ci wybaczę?! Publiczność wiwatuje na moją cześć. Tak , myślę że to jest możliwe. W końcu zostałeś oszukany tak jak ja i poczułeś jak to jest być przeciwko Vince'owi. Mam nadzieję że teraz rozumiesz jak się czułem. Wróciłem tu by zadowolić publiczność... Tu trybuny zareagowały większym Cheerem , na co ja z zadowoleniem zareagowałem. Tak , ja jestem tu dla was ... Więc wróciłem tu dla fanów... Nie mając zamiaru być kimś ważnym. Poprosiłem o jedną, jedyną walkę w Main Evencie. I co mnie spotkało? Cotygodniowe upokarzanie, na oczach moich ukochanych fanów! I to wszystko między innymi twoja wina! Jak się z tym czujesz? Mam nadzieję że źle. Ale wybaczam ci pod jednym warunkiem - Pomożesz mi rozprawić się z tą szują , Vincem Kennedy McMahonem!

Ściskam wyciągniętą dłoń Kanadyjczyka, mocno nią potrząsając.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl