Ogłoszenie




#1 2015-02-07 12:25:21

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Back Stage Extra Segment

Adam Cole & Kevin Steen


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 

#2 2015-02-18 18:10:00

 Sydalsztajn

http://bankfotek.pl/image/1814811.jpeg

25244096
Skąd: Pierdziszewice, wylot na Dupów
Zarejestrowany: 2013-08-02
Posty: 568
Punktów :   32 
WWW

Re: Back Stage Extra Segment

RAW powoli zmierzało ku końcowi. Publika podniecona wyłonieniem nowego pretendenta do pasa pokonanego przez Kevina Steena Christiana już szykowała się do wyjścia i szukania swoich samochodów na zatłoczonym parkingu. WWE Universe zdziwiło się jednak bo na titantronie pojawił się Adam Cole z torbą na ramieniu i słuchawkami w uszach. Uśmiechniety młodzian dał dzisiaj niezły pokaz umiejętności pokonując mistrza Stanów Zjednoczonych w spektakularnym stylu. Playboy rodem z Panamy zbierał się do samochodu, jednak gdy już miał szarpnąć za klamkę po stronie drzwi kierowcy dopadła go urodziwa reporterka. Śliczna jak zawsze Renee Young uśmiechnęła się do Adama, który wyjął słuchawki z uszu i rzucił swoją sportową torbę na tylne siedzenie auta.

Renee Young: Witaj Adam. Przed zakończeniem RAW chciałabym zadać Ci kilka pytań.

Adam Cole: Jasne śliczna. <uśmiech>

Renee Young: Wydaje się, że Twój powrót nie mógł być bardziej udany. Czy uważasz, że pokonanie Kane'a stawia Cię w dobrej pozycji? Potencjalnie nawet do walki o Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych.

Adam Cole: Renee.. Z całym szacunkiem do Kane'a i ludzi, którzy posiadali ten tytuł w przeszłości. Dla mnie pokonanie Wielkiej Czerwonej Maszyny nie jest problemem, co dobitnie pokazałem dzisiaj. Mam nadzieję, że Stone Cold Steve Austin z uwagą przyglądał się mojemu pojedynkowi, bo bez wątpienia udowodniłem, że powinienem dostać szansę na walkę o pas Christiana.

Renee Young: Z pewnością jednak nie jesteś jedyny, który tak sądzi. WWE Universe doświadczyło dzisiaj niejako szoku, gdyż ktoś, z kim miałeś doczynienia w przeszłości - Kevin Steen kompletnie zdominował mistrza WWE pokazując, że może być pierwszym w kolejce do złota zaraz po nadchodzącym PPV. Jednak nie tylko to, bo sam Kevin wystosował oświadczenie w Twoim kierunku, mówiąc, że "znajdzie Cię szybciej niż Ci się wydaje".

Adam Cole: <parsknięcie śmiechu> Gratulacje dla niego. Ale ja już mówiłem, że dla mnie nic nie znaczy. Zeszłotygodniowa konfrontacja była jednorazowa. Moim celem jest WWE Championship, a nie zajmowanie się Panem Nadwagą. Tak długo jak Kevin nosi na biodrach 20 kilo zbędnego ciężaru, a nie pas mistrzowski - nie mamy o czym mówić.

Renee Young: Dziękuje za rozmowę Adam.

Cole skinął głową i obrócił się na pięcie by w końcu otworzyć drzwi do swojego Astona Martina DB9. Jednak w lusterku samochodu zobaczył coś, co skłoniło go do gwałtownego zwrotu. Zdecydowanie za wolno, bo niczym ludzki taran wpadł na niego Kevin Steen! Mr. Wrestling nie zwlekał aż Adam pozbiera myśli i chwycił go za włosy ciskając twarz na maskę! Kamera pokazała wgniecenie w miejscu, w którym uderzyła głowa Cole'a i ślady krwi na karoserii. Dwukrotny mistrz Interkontynentalny krwawił! Steen nie przestawał i poderwał Adama za włosy by cisnąć jego głową w szybę przy siedzeniu kierowcy! Szkło posypało się niczym domek z kart, sprawiając, że Adam zalał się posoką a Antychryst działajac metodycznie włożył sobie jego głowę pomiędzy uda i płynnym ruchem poderwał go do góry by cisnąć go na maskę przy pomocy Pop-Up Powerbomb. Oh My God! Szyja Adama chyba została uszkodzona! Tutaj potrzeba ekipy medycznej! Steen mógł uszkodzić kręgosłup Cole'a! Jednak Steenowi daleko było do zostawienia rywala i brutalnie wciągnął go na maskę za kruczoczarne włosy samemu stawiając stopy po obu stronach jego głowy. Nieprzytomny Panama City Playboy został poderwany do góry. O nie! Tylko nie to... Package Piledriver na maskę! Chryste... Krwawiący jak zażynane prosie Cole leżał na zdewastowanej masce samochodu, a uśmiechnięty od ucha do ucha Steen spokojnie zszedł z Astona Martina pozwalając by ekipa medyczna zajęła się nieprzytomnym Adamem w pierwszej kolejności usztywniając jego kręgi szyjne. Takim widokiem RAW schodzi z anteny!



KONIEC SHOW


"If you really really really love me, don't whine when I put it in your booty" - Michael Starr
"No, I don't have feelings, 'cause feelings are gay" - Jon Lajoie
"Women are good for three things: cooking, cleaning and vaginas" - Jon Lajoie


http://bankfotek.pl/image/1934685.jpeg

Achievments:
>> Intercontinental Championship (2 Times, Adam Cole) <<
>> Debut Of The Year 2014 (Adam Cole) <<
>> First and only two time Intercontinental Champion <<
>> Storyline Of The Year 2015 (Adam Cole) <<

http://bankfotek.pl/image/1936249.jpeg

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
thc-thc inteligentny dom katowice