Ogłoszenie




#1 2015-01-28 10:22:44

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Opener Segment: Christian

Opener Segment: Christian (*)

Ostatnio edytowany przez LUqi (2015-01-28 10:23:25)


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#2 2015-02-02 19:00:12

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Opener Segment: Christian

Po fajerwerkach z okazji otwarcia Raw puszczono theme dzięki któremu fani wpadli w szał, zaczęły się krzyki, transparenty poszły w górę - właśnie tak na ludzi działa piosenka wejściowa mistrza WWE - Christiana...Kanadyjczyk wyłonił się zza kłębu dymu w swoim codziennym stroju. Pas WWE błyszczał się w blysku fleszy a jego posiadacz właśnie wślizgnął się do ringu...

Christian poprosił o mikrofon i stanął idealnie na środku ringu. Starał się powiedzieć pierwsze słowa, lecz cheer był tak duży, że nie dało się nic usłyszeć. Zawodnik stał więc na środku ringu w oczekiwaniu na publiczność. W momencie gdy zrobiło się delikatnie ciszej mistrz mógł  zacząć.

- WWE Universe! Panie i Panowie! Detroit! Czy mogę prosić o uwagę?

Wtedy wszelkie szmery i krzyki ustały, wszyscy wyczekiwali[/color]

Dziękuje...Na początku chciałbym podziękować wszystkim za udzielone mi wsparcie podczas wczorajszej walki. Bardzo doceniam to że pojawiliście się w Minneapolis aby pomóc mi w zwycięstwie. Jeśli jeszcze niektórzy nie wiedzą ogłaszam iż po wczorajszym poddaniu Princa Devitta mistrzostwo WWE zostało obronione. Jednocześnie mam nadzieję iż jest to wystarczający dowód dla wszystkich niedowiarków iż moje umiętności są wystarczające aby dobrze zająć się tym złotem.

Jednakże nie ograniczajmy się do mówienia o przeszłości. Zajmijmy się tym co dziać się będzie w najbliższym czasie - bo tutaj dziać się będzie wiele. Doszły do mnie słuchy iż po wczorajszej walce mój rywal złapał kontuzję i nie będzie w stanie żądać rewanżu. W takim wypadku na rosterze nie ma osoby, która gotowa by była podjąć wyzwanie i stanąć ze mną w jednym ringu w walce o mój pas. Jednak jak wiecie zbliża się Fatal 4 Way i z tej okazji i z tego miejsca jako Kanadyjczyk, Kapitan Charyzma chciałbym zapowiedzieć a wręcz obiecać, że ktokolwiek by ze mną nie walczył dam z siebie wszystko i nie dopuszczę do zmiany posiadacza...


W tym momencie Christian zmuszony został skończyć bowiem przerwał mu theme.....






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#3 2015-02-02 19:35:47

Tadeusz Norek

Gość

Re: Opener Segment: Christian





... Big Showa. Olbrzym żwawym krokiem wyszedł na rampę, na której chwilę przystanął. Chwilkę po tym dość spokojnym ruchem zaczął podążać w kierunku miejsce przemowy Kapitana Charyzmy. Przemowa obecnego mistrza WWE, widocznie nie przypadła do gustu wielkoluda, bowiem było widać na jego twarzy wściekłość, jakiej nigdy dotąd nie ujawniał. Niedaleko przed pierścieniem Paul udał się w lewo, po schodkach wchodząc do ringu i stając na przeciw Christianowi. Chwilkę tak popatrzył w jego oczy, po czym podszedł do lin i poprosił o kolejny mikrofon, i zaczął swą przemowę. Gdyby nawet chciał, to i tak nie mógł bowiem buczenie jakim Wight został nagrodzony, nie pozwalało mu na to. Jednakże postanowił spróbować.



"Christian, Christian, Christian... Mówisz więc, że w obecnym rosterze nie ma nikogo kto mógłby równać się z tobą? Doprawdy bardzo śmieszne... Widziałeś, co robiłem z swymi dotychczasowymi rywalami, i oboje dobrze wiemy, że jestem w stanie zrobić to samo również z tobą. Prawdą jest, że jesteś mistrzem, lecz to nie znaczy, że jestem gorszy od Ciebie, bowiem tak nie jest... Twa wczorajsza walka z tym nieudacznikiem, była jakąś pomyłką, żaden z was nie zasłużył by być w walce o taką stawkę jak ta. Na Fatal 4 Way, wszystko ulegnie zmianie, tytuł który dzisiaj jest w twoim posiadaniu zmieni swego właściciela"

Big Show zdenerwowany reakcją publiczność na chwilkę zatrzymał swą wypowiedź, i wsłuchał się w buczenia połączone z gwizdami w jego kierunku.



"Zamknijcie już te swoje gęby, i dajcie mi dokończyć... Fatal 4 way Christian będzie ostatnią galą w WWE, podczas której nosisz ten tytuł na swych barkach, ba Fatal 4 way będzie twoją ostatnią walkę w tej federacji, bowiem dobrze wiemy, jak skończy się twój pobyt w ringu wraz ze mną. Dzisiejszego wieczoru czeka mnie jeszcze walka, lecz dobrze wiemy jaki będzie jej przebieg... Dokładnie taki sam jak na najbliższej gali PPV, mój rywal zostanie znokautowany, co także czeka i ciebie..."

Olbrzym po wypowiedzeniu ów słów, odrzucił mikrofon na bok i zamierzał udać się ponownie na zaplecze. Jednakże postanowił dopowiedzieć jeszcze coś... Przykładając mikrofon do ust, nie spodziewał się, że ktoś będzie chciał mu przerwać. Lecz tak właśnie się stało, bowiem na arenie rozbrzmiało theme...

 

#4 2015-02-02 20:04:09

 Macio

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Opener Segment: Christian




Nagle na arenie zapadł półmrok, wokół głównego telebimu rozprysły dwa ogromne strumienie ognia. Huk poderwał niejednego fana z miejsca, pomarańczowo-czerwony płomień rozrastał się nieopodal rampy. Publiczność z lekkim poddenerwowaniem spoglądała na miejsce, w którym zaraz pojawić miał się wybraniec samego Diabła. Przez dłuższy czas jednak nic się nie ukazywało, na dodatek koloseum zaczęła zakrywać pokrywa dymna, mgła zupełnie uniemożliwiła widoczność. Komentatorzy ucichli, fani również, wszyscy czekali na rozwój wydarzeń. Atmosfera robiła się coraz bardziej mroczna, strach można było wywąchać na kilometr. W pewnym momencie jednak coś, jakby cień, wydostało się poza szarawą powłokę, to był On. Zamaskowana twarz, ciemny strój z płomieniami na ramionach, duże czarne obuwie i oczywiście pas Stanów Zjednoczonych w rękach. Tytuł mistrzowski lśnił na jego barku, co było widać dość wyraźnie. Demoniczna Bestia wolnym, dostojnym krokiem, w zupełnej ciemności, którą rozświetlały co jakiś czasy wybuchy płomieni, zbliżała się do kwadratowego pierścienia. Wtem rozeszły się po arenie słowa wypowiedziane przez spikera, wszystko było już jasne.
Justin Roberts:
Introduce to the ring,
from Madrid, Spain,
weightin' 323 Pounds,
United States Champion
Kane!

Bezlitosny Potwór po tych słowach stał już w kwadratowym pierścieniu, w jednej ręce trzymając pas, w drugiej mikrofon, spojrzał na rywali po czym jego muzyka wyciszyła się, a światła wróciły do normalności. Potwór założył swe mistrzostwo na prawe ramie po czym, po chwili zastanowienia, przybliżył mikrofon do ust.



Kane: Christian... Nie powinieneś obiecywać fanom tego, czego nie jesteś w stanie dokonać. Mówisz, że ci ludzie są dla ciebie ważni, a okłamujesz ich. Sądzisz, że po Fatal-Four Way wciąż będziesz mistrzem, co jest nieporozumieniem. Big Show... twoja wypowiedź jest mi zupełnie niezrozumiałe, uważasz siebie za osobnika nie do pokonania? Możemy się przekonać co warte są twoje słowa, w tym ringu.

Demon na moment ucichł, by posłuchać niezadowolenia fanów Christiana. Najwierniejsi z nich chcieli niemalże wejść do ringu, lecz ochrona ich powstrzymała. Big Show i Kapitan Charyzma wpatrywali się w zamaskowaną twarz Glenna, który po chwili kontynuował.

Kane: Na Payback powiedziałem, że pokonam Damiena Sandowa i odbiorę mu pas. Powiedziałem również, że tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych to początek. I jak widać ze swoich obietnic się wywiązuję, teraz powiem wam kolejną rzecz. Gdy ostatni fan opuści arenę, a światła w Toyota Center(miejsce, gdzie będzie odbywać się F4W PPV) zgasną, będę mistrzem WWE! Ani ty Christian, ani ty Big Show, ani nikt będący na zapleczu nie jest w stanie mnie powstrzymać!



~ The Devil's Favorite Demon ~

https://38.media.tumblr.com/07f0f7803724cb522377ee1f8f7b92f3/tumblr_nf1ot8ggfq1u31afvo3_250.gif

Streak:
Wins: 2 || Draws: 0 || Loses: 2


» Achievements (nWU Season 3)
#1 Contender for the Intercontinental Championship


» Achievements (nWU Season 1)
United States Champion (as Kane)
http://www.wwe.com/f/championship/belt/20140811_belts_us_0.png

Offline

 

#5 2015-02-03 00:03:54

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Opener Segment: Christian



Chicago Made również dołączył do grona zainteresowanych! W dłoni trzymał już przygotowany mikrofon, z pewnością zamierzając wtrącić swoje trzy grosze! Powolnym krokiem rozpoczął drogę w stronę ringu, gestem uciszając muzykę, by móc rozpocząć swoją tyradę.

CM Punk: Kane, proszę Cię. Nie błaźnij się już więcej, dobra? To takie śmieszne gdy widzę ciebie stojącego tutaj i starającego się przekonać wszystkich zebranych o tym, iż masz zamiar dopełnić obietnicy jaką jest zostanie Mistrzem WWE. Czy powinienem ci przypomnieć jak skończyła się nasza ostatnia walka? Cóż, zasnąłeś lepiej niż po jednej z balang u naszego GM'a! Ale spokojnie, każdy podobno zasługuje na drugą szansę. Módl się tylko, aby twoja szansa nie została związana ze mną...

Publiczność wybuchła ogromnym cheerem. Nie było to jednak związane wyłącznie ze słowami Phillipa skierowanymi ku osobie Mistrza Stanów Zjednoczonych, jednakże również z jego wzrokiem, przeniesionym w tej chwili na Showa.

CM Punk: A ty - wybacz moje Grubiaństwo, jeśli cię urażę to przepraszam ale - co tu robisz? Tu podobno pojawiają się ludzie pragnący zdobyć WWE Championship! A czy to Grubasie wygląda ci na zjazd fanów McDonalda? Jeśli nie, to nie rozumiem czego tu szukasz. Zgubiłeś się? A może ktoś ci powiedział, że WWE Championship da się wymienić na darmowe vouchery w Macu?

Rozeźlony Big Show ruszył w kierunku Punka, najwidoczniej chcąc go w pierwszej chwili zaatakować, jednakże po chwili najwidoczniej zrezygnował z tego pomysłu, delikatnie kręcąc głową i przywołując na twarz szyderczy uśmieszek.

CM Punk: Gruby przesuń się, bo zasłaniasz mi widok mojego przyszłego przeciwnika. Matko Boska, zero współpracy. Za prace z tak ograniczonym człowiekiem muszę dostać podwyżkę... Inaczej odchodzę z tej roboty. Jestem Best in the World, moje umiejętności docenią wszędzie. Chcecie idealnego sprzedawcy hot-dogów? Na pewno sobie poradzę i pewnie będę w tym najlepszy. Ale jak wszyscy doskonale wiecie, Najlepszym Najlepszym na Świecie jestem Wrestlerem. A do Najlepszego na Świecie Wrestlera, powinien należeć Najlepszy na Świecie tytuł, jakim jest WWE Championship. Wiecie więc co to oznacza? Wybacz mi Christian, oczywiście nie mam nic do ciebie personalnie. Wbrew temu co możesz teraz myśleć, nawet trochę cię lubię. Nie patyczkujesz się z takimi tępakami jak ten Grubasek, mam też nadzieję że na Demonicznych Pajaców w ogóle nie zwracasz uwagi. I naprawdę, gratuluję ci wczorajszej wygranej. Przykro mi tylko, że twoja idealna wizja Kanadyjskiej Dominacji peknie jak mydlana bańka, przebita igłą Amerykańskiej - a wręcz Chicagowskiej - finezji.

Punk dodałby za pewne jeszcze kilka słów w kierunku swoich przeciwników, zarówno tych stojących w ringu jak i tych znajdujących się wciąż za kulisami, jednakże jego plan został zniweczony...


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#6 2015-02-04 16:46:07

Remik

https://i.imgur.com/BajV2HR.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 1588
Punktów :   

Re: Opener Segment: Christian

... przez krzyk dochodzący znikąd!

-Aaaa! Zamknijcie wreszcie te jadaczki, bo inaczej JA będę musiał wam je zamknąć ręcznie!

Nagle na arenie rozbrzmiewa theme song Batisty! Fani reagują ogromnym cheer’em na widok Zwierzaka. Dave zmierza w kierunku „kwadratowego pierścienia” bardzo pewny siebie. Widać wyraźnie, że aż kipi testosteronem i jest nakręcony jak do walki. Tym razem jednak nie wykonuje żadnych taunt’ów, lecz wtopił wzrok w czwórkę wrestlerów. W końcu wślizguje się do ringu pod linami i staje na środku, pomiędzy wszystkimi przedmówcami. Jego palec wskazujący powędrował w kierunku CM Punk’a.

Batista: Ty! *głęboki oddech* Nie masz prawa głosu… jeszcze dzisiaj zatopię kły w Twoim marnym ciele i odliczę do trzech! – Dodał zaciskając pięść – Zdenerwowany? Wyluzuj, bo jeszcze Ci żyłka pęknie, a nie lubię mieć ułatwionego zadania. Najlepszy Na Świecie przyszedł tutaj, żeby ktoś poklepał go po pleckach, zanim zostanie posłany na rzeź! Zapomnij o litości! Popatrz na tych wszystkich ludzi dookoła… - Zwierz uniósł pięść w górę, a WWE Universe wybuchnęło owacją. – Oni doskonale wiedzą, kto tak naprawdę jest najlepszy… możesz sobie mówić, że jesteś Best In the World, ale tutaj *Dave wskazał palcem na ring* jesteśmy w dziczy, a to JA jestem Królem Dżungli! *cheer* A krwi i tak nie unikniesz… bo przegryzę Ci tętnicę! *mega cheer*

Szczytowy drapieżnik oddychał bardzo głośno, co doskonale oddawało jego stan pobudzenia. Wtedy spojrzał na Big Show’a, podszedł bardzo blisko niego i zajrzał mu głęboko w oczy i rozwścieczony zaczął warczeć. Jednak po chwili przygryzł wargę i arogancko się uśmiechnął i poklepał olbrzyma po brzuchu!

Batista: Dbaj o siebie grubasku. *cheer* Jesteśmy w dżungli, a tutaj się nie zapomina. Możesz być pewny, że za Twój wybryk z zeszłego tygodnia spotka Cię niespodzianka, której szczegółów Ci nie zdradzę, żebyś się nie spłoszył u nie uciekł za wcześnie z płaczem do mamusi. *cheer* Ona Ci nie pomoże, Paul… za to ja dam CI radę, odpuść sobie walkę o pas WWE, bo i tak nie dotrwasz do Fatal-Four Way! Taka góra może w końcu pozwoli mi się najeść, ale na pewno nie przeszkodzi w dalszym polowaniu! Król Dżungli obrał sobie za cel ładne świecidełko i pożre każdego, kto wejdzie mu w drogę!

Łowca kłapnął paszczą z apetytem, a fani nagrodzili go gromkimi brawami. W tym momencie kątem oka dostrzegł Kane’a, który na swoim ramieniu trzymał pas United States. Nawet do niego nie pot rzedł, a jedynie rzucił znaczące spojrzenie zażenowania i przyłożył mikrofon do ust.

Batista: A Ty co tutaj robisz?! Tylko mnie wkurzasz! Weź zdejmij  to pierdnięcie komara z ramienia i idź do szatni czekać, aż Cię dzisiaj sklepią, bo chyba pomyliłeś godziny wejścia… *cheer*
Dave nawet nie zwrócił uwagi na reakcję rozwścieczonego mistrza US i automatycznie podszedł do aktualnego mistrza WWE. Jemu również zajrzał głęboko w oczy, okazując mu swoją wyższość oraz okazałą budowę ciała. Pokazał, że się go nie boi… rzucił mu wyzwanie.

Batista: To Ty jesteś powodem tego zamieszania! Przez Ciebie odgłosy dżungli zostały zagłuszone próżnymi pogawędkami. Zmusiłeś mnie, żebym tu wyszedł… ale to ma swoje plusy. Zainteresowałem się pasem, który trzymasz na ramieniu. Podoba mi się, idealnie pasowałby do Króla Dżungli! *cheer* Nie zapominaj, że to właśnie JA stoję na szczycie łańcucha pokarmowego i zjadam takich jak Ty na śniadanie. Wiesz dlaczego? Bo nie zasługujesz na to, żeby być mistrzem WWE! -WHOA! Fani poruszyli się mocnymi słowami! – Jakie to szczęście, że wróciłem do walki na Raw, bo schodziło na psy… *pogardliwe spojrzenie na mistrza* Na Miłość Boską, Christain, pokaż że masz jaja! *WHOA!* Posepleniłeś trochę na początku, po czym trzech zawodników po prostu sobie wyszło, obraża Cię, twierdzą, że to oni Cię pokonają i zdobędę Twój pas… teraz robi to czwarty! *cheer* A Ty nie potrafisz nic z tym zrobić… żałosne. Tak mała i krucha istota będzie musiała stanąć w jednym ringu ze Szczytowym Drapieżnikiem, który najpierw utoczy z niej całą krew, później pożre, a na końcu weźmie sobie najważniejsze trofeum w całej dżungli!

Kibice nie mogli powstrzymać wybuchu euforii, na dźwięk słów wypowiedzianych przez ich ulubieńca! Sam Dave odsapnął, wziął bardzo głęboki oddech, po czym ponownie przyłożył mikrofon do ust, ale niespodziewanie…


Edit: BBCode

Ostatnio edytowany przez Remik (2015-02-04 16:47:02)


http://bankfotek.pl/image/1980093
Achievements:
2x WWE Champion (1x as Batista, 1x as The Undertaker)
2x Tag Team Champion (1x as Kane /w. Maricha; 1x as Adam Cole /w. Jakub ;x & LUqi)
1x WWE Intercontinental Champion (as The Miz) [57 dni]
#1 contender for WWE Championship (as Finn Balor)

https://i.imgur.com/0m7Ht2f.png


https://orig00.deviantart.net/94f1/f/2016/222/f/4/nwu_good_referee_v1_by_nwu5years-daddjmv.png


https://orig00.deviantart.net/e913/f/2016/222/d/0/nwu_good_referee_v2_by_nwu5years-daddjrf.png

Offline

 

#7 2015-02-06 21:31:49

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: Opener Segment: Christian

Tyle gwiazd w jednym miejscu? Widok rzadko spotykanie, ale równie niesamowity. Każdy miał swoje racje, każdy chciał walczyć z Christianem, który najchętniej zrobiłby sobie przerwę i w ogóle nie wchodził do ringu, by bronić tytułu. Atmosfera była tak napięta, że wszyscy gotów byli rzucić się na siebie, byleby tylko udowodnić swoje racje. Batista wręcz aż się gotował, nie mogąc utrzymać przy sobie rąk. W dodatku jeszcze Devitt postanowił dorzucić swoje pięć groszy...Choć upokorzony na Payback, to wciąż upomina się o swoją szansę. Gdy wydawało się, że za moment nastanie naprawdę coś złego...





...dźwięk tłuczonego szkła odwrócił uwagę od tego, co działo się w ringu! Euforia, która ogarnęła całą halę była nie do opisania. A więc jest tu. Niezniszczalny Stone Cold Steve Austin, po ataku ze strony Steena nie wziął sobie wolnego tylko zjawił się dziś, by poprowadzić show. Gy w końcu wyłonił się zza kuli wyraźnie było widać, że nie jest w najlepszym humorze. Ze stabilizatorem na kolanie, wyraźnie kulejąc stanął na środku stage'u i ruchem ręki kazał wyłączyć muzykę. Tak. Naprawdę był wściekły.



-Co to do ku**y nędzy za jakieś kółko graniaste? <cheer> Gabinet terapeutyczny jest otwarty dla każdego, dwadzieścia cztery na siedem, ale darujcie tym niewinnym ludziom słuchania tego, jak bardzo jesteście skrzywdzeni. To, że macie takie ryje nie upoważnia was, do żądania przeprosin. To raczej wy powinniście przepraszać, że w ogóle wysadziliście łeb ze swoich norek. <pop> Zamknąć japy, nie udzieliłem wam głosu. Mam dość takich panienek jak wy, które wszędzie szukają powodów niepowodzeń, tylko nie w samych sobie. To wy jesteście największym problem. Problemem całej federacji. Próbujecie udowodnić wszystkim, że macie wybujałe ego, a jaja większe od arbuzów, a tak naprawdę mój pięcioletni wnuczek ma większe grochy od was <cheer>, bo gdy się przewróci to nie płacze, tylko wstaje i zastanawia się dlaczego upadł. Nie szuka winny w nierównej nawierzchni, tylko we własnej koordynacji. Co, za mądre na te wasze puste mózgi? Trudno, pora wrócić do podstawówki. ZAMKNIJ MORDĘ TŁUŚCIOCHU! <Show wyraźnie poirytowany, wielki pop> Jestem już wystarczająco wkurwiony, by użerać się z dwoma chodzącymi beczkami sadła i mięśni, pojebem, który używa więcej makijażu niż moja żona i córka razem wzięte, cipowatym mistrzem, który nie umie się postawić i bronić swoich racji, hipokryty abstynenta, który chce zbawiać świat i gościa, który pomylił Halloween  ze świętem pieczonego ziemniaka. <pop> Skoro nie możecie rozwiązać problemów sami, to ja wam pomogę. Kane, możesz zapomnieć o mistrzostwie WWE, bo jak dobrze pamiętam, wczoraj zdobyłeś inny tytuł, który zakleszczył Cię w midcardzie. Ale widzę, że chcesz się sprawdzić dobrze. Damy tym wszystkim ludziom rozrywkę. Ty i Christian. Dzisiaj. W walce wieczoru. Tylko wy dwaj. I stalowa klatka. <publiczność szaleje, na twarzy Christiana pojawia się grymas zakłopotania, Kane się uśmiecha> Co do waszej trójki, a przepraszam. Czwórki, bo jeszcze <Steve parzy w titantron, na którym ciągle znajduje się Devitt> ten pizdryk, który wczoraj dostał całkiem niezły wpierdol. <big cheer> Skoro jesteście mocni w gębach, to pora pokazać co tak naprawdę potraficie. Każdy z was chce walczyć z Christianem o jego  trofeum. Dam wam okazję pokazać mi, czy jesteście na to gotowi. Za tydzień, w walce wieczoru zmierzycie się w Fatal 4 Way Matchu, o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego WWE. Będzie to jeden z trzech kandydatów, którzy na następnym PPV staną z Kapitanem Charyzmą w szranki. Lecz zwycięzca przyszłotygodniowego starcia, otrzyma pewien profit. Jaki? Tego na razie nie zdradzę. A dzisiaj Punk i Batista. Jeden na jednego. Big Show przetestuje nowego gracza, Cage'a. A Ty...<Austin patrzy na titantron> ...ty i tak już zostałeś skrzywdzony. Widzę Cię tu za tydzień. A teraz wypierdalać z ringu, bo nie mam ochoty już patrzeć na wasze mordy. <cheer>

Publiczność oszalała, a zawodnicy spojrzeli gniewnie po sobie. Każdy z nich gotów był walczyć z Christianem już dzisiaj, lecz Austin miał inne plany. Gdy zabrzmiał jego theme, manager udał się w kulisy, a kamera wciąż ukazywała nam rozwścieczoną tuszę znajdującą się w ringu.



***REKLAM***


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum