Ogłoszenie




#31 2014-09-18 19:08:05

Qnik

http://oi57.tinypic.com/29xeo8w.jpg

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 196
Punktów :   13 

Re: 7.World Heavyweight Championship: Seth Rollins vs Drew McIntyre

Wstałem niezwykle zdenerwowany pokazując na prawej dłoni trzy palce. Sędzia jednak zanegował. Byłem wściekły. Dominowałem, dewastowałem, sprawiałem mu ból, a on dalej chce się bić? Jak to możliwe? Z wściekłością uderzyłem łapskami w apron. Musiałem chociaż nieco dać upust mej ogromnej złości. Po chwili dostrzegłem stalowe schodki. Złapałem za górną część schód, uniosłem ją i... rzuciłem wprost w Drew. Chciał więcej? Niech ma. Wreszcie krzyknąłem do Rybacka:

-Przynieść to. Wiesz o co chodzi!

Ryback tylko się uśmiechnął i ruszył w kierunku stolika komentatorskiego. Ja zaś podniosłem ciało Szkota. Spojrzałem mu prosto w twarz i rzekłem:

-I na kiego przeciągasz? Sprawiasz ból nie tylko sobie, ale i tym hipokrytom.

A po chwili wykonałem na nim Stunner! McIntyre ponownie zwijał się z bólu na macie. Nie miał nic do powiedzenia. Po co więc przeciągał? Chyba tylko on jeden wiedział. Wreszcie powrócił do mnie Ryback z jakimś zawiniątkiem... był to kaftan! Ryback podał mi go i wtedy zacząłem "pakować" do niego McIntyre'a! Po chwili był już cały w kaftanie. Nie miał zbytnio swobody ruchu, ale sam tego chciał. Po co przeciągał? Po co?! Gdy już tak leżał owinięty w bardzo modny ciuch z psychiatryka stał się celem kolejnych stompów. Te jednak wprawiły mnie w jeszcze większą złość. Wtedy też kazałem wynieść Rybackowi Szkota w górę. Gdy to zrobił zbliżyłem się do niego i mój bodyguard usadził go na moich barkach. Po chwili wziąłem rozbieg i momentalnie ruszyłem na barierki po przeciwnej stronie i wprost na nie wykonałem Buckle Bomb! To jednak dopiero początek! Jego ciało spłynęło po barierkach jak woda po ściance butelki. Jednak jego wola walki nie pozwalała mu się poddać. Mimo spętanych rąk próbował powstać. Był już na kolanach, ale wtedy ruszyłem wprost na niego z akcją zwaną BlackOut. Po zaaplikowaniu akcji rzuciłem się do pinu!

Offline

 

#32 2014-09-18 22:19:32

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: 7.World Heavyweight Championship: Seth Rollins vs Drew McIntyre

kontra przed blackout! Przeciwnik leci już w twoją stronę!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#33 2014-09-19 23:54:41

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: 7.World Heavyweight Championship: Seth Rollins vs Drew McIntyre

Axron jest chory więc nie ma po co tego ciągną i tak 24h

NOWY MISTRZ ŚWIATA SETH ROLLINS! #PIS!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#34 2014-09-22 21:28:33

Qnik

http://oi57.tinypic.com/29xeo8w.jpg

Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 196
Punktów :   13 

Re: 7.World Heavyweight Championship: Seth Rollins vs Drew McIntyre

Gdy sędzia klepnął magiczny trzeci raz raz w matę było już wszystko jasne. Zwycięzcą tej walki został nikt inny jak "The Architect" Seeeeeeeth Roooooooooooooollins. Cała arena usłyszała znak potwierdzenia. Ponownie zaczął grać jego theme... "The Second Coming!



William Regal momentalnie wstał zza stolika komentatorskiego i zaczął klaskać. Po chwili zaczął spokojnym głosem mówić do swego mikrofonu, który miał wraz ze słuchawkami z racji tego, że podczas całej walki siedział przy stoliku komentatorskim.



William Regal: To co właśnie się stało przejdzie do historii. Był to historyczny moment nie tylko dla całego SmackDown!, ale również całego WWE. Proszę zobaczyć na tego człowieka. To mój człowiek i teraz tylko pokazał, że jest najlepszy w tym co robi. Właśnie dlatego wziąłem go pod swoje skrzydła i proszę bardzo są tego efekty!

Po tych słowach zdjął słuchawki. Justin Roberts już wziął mikrofon i nawet zaczął mówić:



Justin Roberts: Panie i pano...

Nie było mu jednak dane skończyć gdyż w tym czasie William Regal wziął mu mikrofon z rąk. Po chwili wymownym gestem kazał odejść na krzesełko, które jeszcze przed momentem zajmował tuż przy sędzim technicznym. Gdy Justin Roberts usiadł spokojnie na swoje miejsce William ruszył spokojnie na ring na schodkach gdzie stał już nieco zniecierpliwiony Seth. Tuż za GMem SmackDown! do ringu wszedł Ryback. Drew znajdował się wciąż w kaftanie i to poza ringiem w miejscu gdzie został odliczony. William więc przybliżył mikrofon do ust mimo buczenia tłumu. Wreszcie rzekł.



William Regal: Ta koronacja musi odbyć się wraz ze wszystkimi honorami więc nie wystarczą tutaj same słowa panie Roberts. Ryback przynieść wszystko.

Po tych słowach Ryback ruszył do miejsca przy stole komentatorskim. Wziął podest, butelkę szampana oraz pas Mistrza Świata Wagi Ciężkiej usytuowany na poduszce. Podest ustawił nieco z boku ringu na nim szampana oraz kieliszki do których rozlał trunek. Pas na poduszce w swych rękach trzymał William. Gdy cała szopka się skończyła Ryback ustawił się nieco z tyłu w ringu tuż za Regalem, a Anglik ponownie przystawił do ust mikrofon i rzekł:



William Regal: Panie i panowie! Zwycięzcą tej walki i wreszcie niekwestionowany Mistrzem Świata Wagi Ciężkiej jest.... Seeeeeeeeeeeeth Rooooooooooollins! Proszę o aplauz! Mam też zaszczyt jako GM SmacDown! jako pierwszy pogratulować zwycięstwa oraz tego tytułu. Wznieśmy toast!

Po tych słowach Seth, William i Ryback wznieśli toast kieliszkiem szampana. Na koniec Ex-Skip rzucił czwartym kieliszkiem z trunkiem w stronę leżącego Drew. Następnie Seth wziął wreszcie pas w swe ręce i ucałował po czym uniósł ku górze i w tym momencie z narożników wystrzeliła ogromna ilość konfetti. Rozbrzmiał ponownie theme Setha. A cała gala zakończyła się widokiem Setha za pasem na biodrach, którego ręce w górze w geście zwycięstwa trzymał William Regal oraz Ryback!

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder Noclegi Enkhuizen