Ogłoszenie




#16 2014-05-27 20:20:20

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Kontra dla Kane'a przed Dropkickiem

#Post 4






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#17 2014-05-28 20:50:24

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

John Morrison pomyślnie wykonuje Dropkick po czym zapina Tarantulę. Wtedy światła gasną, a fani szaleją - czas na kolejnego zawodnika.

http://stream1.gifsoup.com/view/167567/hhh-elimination-chamber-o.gif

Dzwięk zakończenia losowania rozbrzmiał i zaświeciła się klatka Rybacka! Ten oto zawodnik został właśnie uwolniony i zmierzał w stronę ringu. Gdy do niego wszedł mocnym kopniecięm zaatakował będącego w submissionie Kane'a co spowodowało iż John Morrison wycofał się z ataku na wielką czerwoną maszynę. I tak oto dochodzi do sytuacji w której mamy opis sytuacji między Rybackiem, który jest w ringu, a Johnem Morrisonem, który znajduje się poza nim. Maksymalny limit słów wynosi 250.

#Post 1






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#18 2014-05-29 16:20:32

 Shadow

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

3844298
Call me!
Zarejestrowany: 2013-05-04
Posty: 146
Punktów :   

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Ryback był podekscytowany. Czuł, że ta stypulacja przypadnie mu do gustu już od chwili gdy wywalczył miejsce w stalowej klatce, dopiero teraz jednak poczuł tą wewnętrzną agresję, to drapiące go od środka uczucie, które od samego rano dawało o sobie znać, gdy wszedł do obleczonej łańcuchami konstrukcji tłukło się w nim jak oszalałe i teraz wyrwało się z wszelkich okowów i zawładnęło umięśnionym ciałem wrestlera. Ból, Cierpienie, Krew, Przemoc. Każdy z tych wyrazów znajdował odzwierciedlenie w wiecznie niedożywionym. Ból ex-Skip uwielbiał zadawać. Cierpienie jego ofiar było dla niego najlepszą zabawą. Krew... Jej widoku łysol nigdy się nie bał, a jej pojawienie się na skórze rywala zawsze wywoływało szeroki uśmiech na twarzy mięśniaka. Od przemocy Silverback nigdy nie stronił. Wszystko to było olbrzymiemu zawodnikowi dość dobrze znane, a teraz trafił on do miejsca w którym odnajdywał się doskonale. Twarde pręty po których stąpały jego ofiary i zimne łańcuchy które wyznaczały granice jego placu zabaw. Tak - Ryback nie wpieprzył konkretnie jeszcze nikomu, ale w środku czuł, że będzie to dobry wieczór. Wieczór pełen zabawy...

Gdyż już Big Hungry skończył zachwycać się swoim nowym placem zabaw, przeniósł uwagę na dwójkę rywali, którzy znajdowali się w ringu, i na których mógł już teraz się wyżyć. Kane - Demon od siedmiu boleści, kiedy Silverback wchodził do ringu ten chudzielec, Morrison trzymał go w jakimś swoim śmiesznym chwycie. A co do samego "księciunia" to ex-Skip już raz go przypiął... Zapowiadał się naprawdę dobry wieczór...


Spoiler:

Wg. tego licznika jest 238 słówek


http://orig02.deviantart.net/538c/f/2012/045/c/f/john_cena_signature_by_painsindicate-d4prqu7.png



John Cena


» Record:
0/0/0

Offline

 

#19 2014-05-29 17:48:17

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Kiedy przeżywasz euforię zawsze jest ktoś kto ją przerwie. Gdyby nie ten prymityw byłoby nas prawdopodobnie o jednego mniej, ale on musiał wtrącić swoje pięć groszy. Byłem poirytowany, lecz nie zdziwiony. Łysol zdążył już pokazać swoje nieintelektualne ja. Jedyny plus jego osobistości to siła jaką dysponuje. Kilka tygodni temu uświadomił mi, że jest na bardzo wysokim poziomie pokonując takiego kogoś jak ja. Ten kto choć trochę zna się na tym sporcie wie, iż był to czysty przypadek. Ryback sprawiał wrażenie zadowolonego z miejsca w jakim się znajduje. Ale to tylko pozory. Albowiem większość osób, które zgrywają twardzielów, wewnątrz są delikatni niczym baranki.

Uśmiechnąłem się lekko w stronę olbrzyma, sygnalizując pewność siebie oraz brak strachu w stosunku do niego jak i do reszty rywali. Wykonałem dwa kroki w przód i zawisłem na linach. Ryan również się śmiał, mój waleczny charakter przemówił do mnie. Wiedziałem jednak, że nieprzemyślany ruch w tak prestiżowej walce jest niewskazany. Mogła to być pułapka dlatego nie dałem się zwieść. Spokój pozwoli mi na dopełnienie celu postawionego samemu sobie przed starciem. W pewnym momencie ex-Skip przerwał moje przemyślenia. Krzyknął sławne "Ryback rules!. Roześmiałem się mu prosto w twarz i położyłem policzek na swej dłoni. W ten sposób dałem znak rywalowi jaki jest żałosny. Olbrzym puścił z uwięzi. Nacierał na mnie całym swoim ciałem niczym parowóz. Wykorzystałem swoją szybkość i spryt do tego by uciec. Nadal znajdowałem się poza kwadratowym pierścieniem, przygotowałem dla Rybacka pewną zasadzkę. Poukładałem stosownie myśli i przewidziałem co zrobi ten bezmózg. Tak jak się tego spodziewałem pobiegł w moją stronę. Krzyknąłem Szybciej Ryback, szybciej!, imitując rękoma trzymanie płachty, którą używają matadorzy do zbawienia byka. Gdy Big Hungry był już blisko a nawet bardzo blisko wykonałem perfekcyjne Drop Toe Hold. Nos olbrzyma ucierpiał od spotkania z metalową posadzką, musiało boleć. Tymczasem Kane zwijał się z bólu siedząc przy łańcuchach. W stronę wielkiej czerwonej maszyny, zwerbowałem Nie martw się... dokończymy zabawę. po tych słowach puściłem oczko w jego stronę i wykonałem swój słynny taunt w tle pisków publiki płci żeńskiej.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#20 2014-05-29 23:26:44

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

I znowu to samo - przeskakiwanie z tematu na temat, ogólny chaos w obu postach. Mimo wszystko lepszy był znów eronics i to on kontynuuje.

#Post 2






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#21 2014-05-30 16:27:41

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Taktyka jaką stosował łysol prędzej czy później musiała przestać być skuteczna. Po mieszanej passie nareszcie wkroczyłem na właściwy tor. Publika była na pozór zdziwiona jednak wiedziałem, że wewnątrz tak naprawdę myśleli zupełnie na odwrót. Wielka czerwona maszyna i wiecznie nienakarmiony Ryback nie mieli i nie będą mieli prawa głosu w tym pojedynku. Z każdą sekundą bowiem wzmacniam swoją pozycję wśród całej aglomeracji nWU.

Moje rozmyślenia i pojęcie satysfakcji przerwał ex-Skip, który podniósł się. Sprawiał on wrażenie zbulwersowanego terminatora, który pragnie zemsty. Najlepsze było to, iż ze mną nie ma porównań, gdyż jestem poza zasięgiem. Wszyscy zgromadzeni w dzisiejszej walce to wiedzieli, lecz biją się tylko dlatego, że to ich praca. Inaczej wyglądało by to po prostu śmiesznie, jak zresztą wygląda. "Potwór" był coraz bliżej mojego majestatu. Udało mu się nawet wyprowadzić cios w kierunku mojej cudownej twarzy, jednak był on po prostu za wolny i został zablokowany. W uchwycie tym stałem chwilę, aby puścić oczko w stronę Rybacka i sprowokować go do nieprzemyślanych zachowań- do porywczych zachowań. Wykorzystując bez celowe zdenerwowanie rywala, wyprowadziłem mocny gut kick, który spowodował zgięcie się w pół mięśniaka. Sytuacja to pozwalała mi na wykonanie Tilt-a-whirl DDT. Głowa Silverbacka wbiła się w bardzo twardą, metalową posadzkę otaczającą ring. Publika krzyknęła słynne WHAT?!, czym sygnalizowała zdziwienie. To tylko pozory. Niech nie udają zdziwienia nad czymś co jest rzeczą oczywistą, albowiem jestem najlepszy. Ryback zwijał się z bólu, trzymając się za swoją ogromną łepetynę. Znajdował się bardzo blisko łańcuchów i swojej wcześniejszej komory. Najpiękniejszy moment w całej mojej karierze zbliżał się wielkimi krokami. Coraz to dalej dochodziłem, aż doszedłem do tego właśnie wieczoru. Szansa, szansa dzięki, której mogę udowodnić kto jest był i będzie twarzy nWU. Jest to jednak początek. Coż... jeśli chcę zwyciężyć muszę atakować. Nie czekając na przeciwności losu podniosłem Silverbacka do pozycji stojącej. Łapiąc jedną ręka za głowę i jego rękę podprowadziłem zmęczonego i obolałego Rybacka do pustej komory, z której przed chwilą wyszedł. Wzniosłem rękę ku górze, fani domyślali się co może zostać wykonane. Wrzawa na trybunach, zaskakujące, bo chyba pierwsze w mej karierze "Let's go JoMo", rozbrzmiało. Oh my! C-4, connected! C-4 w komorę! Ależ akcja! Zmęczony, leżąc na Rybacku, pomyślałem, że długo zejdzie zanim się podniesie... zaraz, zaraz przecież z nami jest jeszcze jeden rywal. Mowa o demonie, którego nazwa brzmi Kane. Z trudnościami wstałem i zobaczyłem, iż ulubiony demon diabła powstaje. Ledwo ale powstaje. Próbuje iść a nawet biec w mym kierunku. No cóż, jego błąd! Z całym impetem na mą osobistość nacierając zainkasował cudowną akcję, zwaną Flapjack ten moves także został wykonany na metalową kratę. JoMo rules!


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#22 2014-05-30 16:29:19

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship


Dalej
#Post 3






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#23 2014-05-30 16:58:32

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Ryback długo nie wróci na nogi, a teraz zniszczę Kane'a. Pamiętam dobrze jak w dalekiej przeszłości wywyższał się wśród wszystkich jakimi on to mocami nie jest obdarzony. Zobaczymy czy, aby na pewno jego moce przezwyciężą moje umiejętności. Wszyscy co do jednego przekonają się teraz, że moc "demona" jest kpiną. Pochyliłem się nad tym nieudacznikiem i wykrzyczałem mu w twarz Jesteś ulubionym demonem diabła, tak? Diabeł jest koło ciebie!. Po słowach tych odwróciłem potwora tak, aby maską zwrócony był ku górze. Wzniosłem rękę do góry i wykonałem cudowną akcję zwaną Break-dance Leg Drop*. "Ulubiony demon diabła" niedługo zostanie pogrzebany. Najprawdopodobniej jako pierwszy z pięciu innych nieszczęśliwców, którym dane jest uczestniczyć w rywalizacji ze mną- Szamanem Seksu.
Zmęczony, poobijany, bezsilny Kane próbuje wstać jednak szanse ma na to nikłe. Postanowiłem, że mu pomogę. Jak pomyślałem tak zrobiłem i wielka czerwona maszyna była już na nogach. Spoglądałem jak się męczy z utrzymaniem równowagi szyderczo się przy tym śmiejąc. W pewnym momencie wyszedł poza ring na metalową posadzkę i oparł się o liny. Wpadł mi do głowy fantastyczny pomysł. Albowiem wyszedłem poza kwadratowy pierścień i wskoczyłem na łańcuchy łapiąc się nich. Popatrzyłem co robie Kane i wyleciałem w powietrze. Flying Chuck connected! Cudowne kopnięcie zawitało na twarzy potwora. Po akcji tej Glen spadł jak długi- nieprzytomny na metalową kratę. Gdyby udało mu się wstać w co wątpię na pewno nie wiedział by co się dzieje i co stało się w przeszłości. Wyłączył się ze świata. Zerknąłem ukradkiem na Rybacka. Tak jak się tego spodziewałem leżał nie ruszając się w bardzo zgiętej od jego wagi komorze. Wykorzystując zaistniałą sytuację wykonałem swój słynny taunt.


Źródło pomysłu z Flying Chuck: http://www.youtube.com/watch?v=ePhAUJXfQh0

* Um. Technics


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#24 2014-05-30 21:21:14

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Nadal dalej

#Post 4






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#25 2014-05-31 18:24:28

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Cudowne Flying Chuck wylądowało na masce potwora. Pomyśleć, że jest nas trzech w ringu, a tylko jeden z nas od początku potyczki nie zainkasował ani jednego ciosu. Można było się tego spodziewać jednak wewnątrz zawsze jest odczucie satysfakcji. No coż... nic nie zaszkodzi mi pogłębić tego stanu.
Kane znajduje się na metalowej kracie poza ringiem, zupełnie nieruchomy. Ryback natomiast próbuje wstać jednak za dobrze mu to nie wychodzi. Licząc ile ciosów zainkasował każdy z moich rywali, wyjdzie, że ex-Skip zainkasował ich najmniej... na razie. Postanowiłem, że podejdę do mięśniaka i pomogę mu wstać. Będąc blisko niego zwerbowałem: Wstawaj cieniasie!. No cóż mogłem się domyślić, że po takiej akcji jaką zafundowałem przed kilkoma minutami temu mutantowi szybko nie wstanie. Podniosłem więc go za rękę i wykonałem bardzo mocno zaciągnięty Irish Whip na łańcuchy, wskutek czego Ryback odbił się w moją stronę. Ledwo sunął na nogach. Do głowy przyszedł mi świetny pomysł na knockout łysola. Kopnięcie, które już nie raz knockoutowało najlepszych zawodników w MMA. Mowa o Capoeira kick! Fantastyczne i zarazem brutalne kopnięcie wylądowało na twarzy Silverbacka. Kolejny moves wyprowadzony na potwory zniszczy go prawdopodobnie do końca starcia. No ale cóż, skoro jest nieprzytomny można go dobić. Po raz kolejny podniosłem rywala, który od razu oparł się o łańcuchy. Podszedłem bliżej niego i łapiąc się za łańcuchy wyprowadzałem gut kicki. Ostatni, czyli szósty był najmocniejszy i najbardziej precyzyjny. Spowodował on zgięcie wpół Big Hungry'ego co dało mi szanse na wykonanie cudownego Neckbreaker'a oczywiście wprost na metalową posadzkę.
Po chwili tauntowania zorientowałem się, iż Kane próbuje wstać. Czas położyć kres jego cierpieniom, bowiem zostanie odliczony do trzech. Podszedłem do niego spokojnie i powiedziałem do ucha: Kane, twoje cierpienia zostaną zakończone, a ty poczujesz spokój. Po tych słowach wyprowadziłem potężny gut kick, kiedy Kane był zgięty zaśmiałem się nonszalancko. Po rytuale tym wykonałem perfekcyjne Moonlight Drive i poza ringiem na kratach przypiąłem potwora...


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#26 2014-05-31 23:14:54

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Morrison obija rywali, lecz w momencie w który zbiera się do wykonania Neckbreaker'a Ryback ma kontrę.

#Post 5

Wchodzi nowy zawodnik!

Tym razem maszyna losująca wybrała Rey'a Mysterio! Meksykanin wyskoczył ze swej komory i ruszył w stronę mającego ostatnią szansę Kane'a. KŁ na 320 słów!






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#27 2014-06-01 21:43:47

 Sith

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

50163391
Skąd: P-Z
Zarejestrowany: 2014-03-12
Posty: 137
Punktów :   10 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Chwilowy mrok rozświetliła flara światła. Ku uciesze mas zebranych dzisiaj na arenie padła na komorę w której się znajdowałem. Pewnie stąpając po pachnącym rzezią podłożu wszedłem do kwadratowego pierścienia zgłaszając swoją gotowość do rozpoczęcia walki. Oczy wszystkich, również uczestników tego wielkiego wydarzenia były skierowane na mnie. Moja maska mieniła się w blasku fleszy mymi ojczystymi kolorami. Niczym dumny rycerz wkroczyłem rozświetlić ciemność. Jedynie swoją obecnością porwałem fanów z miejsc. Dziś każdy z nich był Meksykaninem. Reprezentował me kolory rodowe - zielony, biały oraz czerwony. Partner u którego boku dzielnie walczyłem na ostatniej tygodniówce przed Elimination Chamber - Kane, stał zakłopotany niczym obrabowany szlachetka. Niczym było dla mnie jego wezwanie do ofensywy, gdy zorientował się o nadchodzącym zagrożeniu z mej strony. Błyszcząc jakoby w lśniącej zbroi ruszyłem w kierunku Wielkiej Czerwonej Maszyny rozpoczynając swoją kanonadę. Będąc tuż przed mym adwersarzem zszedłem ku dolnym partiom ringu. Cwanym aczkolwiek jak zawsze eleganckim Basseball Slidem przeszedłem za plecy oponenta. Od razu wskoczyłem na nogi nie dając ani chwili mej nie pewnej sytuacji mnie zaskoczyć. Wybiłem się w powietrze i przy użyciu nóg pchnąłem Kane'a w plecy wyprowadzając pierwsze ukłucie. Niczym średniowieczną lancą pchnąłem przeciwnika wykonując Dropkick. Siła wypadkowa tego zdarzenia spowodowała upadek potwora. Głośny huk desek przeciął arenę. Widownia oczekująca krwawych igrzysk poczęła wrzeć stojąc murem za swym obrońcą - małym luchadorem z San Diego. Będąc na kolanach przejechałem palcami po rozdrażnionych ustach. Starały się one same wypowiadać słowa: "Dorwij go!" Glen chyżo podniósł swe ogromne ciało czując wielkie oburzenie powstałe przez ośmieszenie przez kogoś tak małego ciałem. Począł szarżę w moim kierunku wystawiając lewą rękę na poziomie mojej głowy. Nie mogąc być statycznym również ruszyłem w jego stronę wykazując się jednak nie lada fortelem. Schyliłem się pod ręką Kane'a dążąc w kierunku celu jakim były ringowe liny. Wskoczyłem na nie dynamicznie odbijając się w kierunku centrum kwadratowego pierścienia. Nie byłem niczego pewny. Kamień spadł mi z serca, gdy w pewnym momencie poczułem ciało monstrum na swoim torsie. Przygniotłem go do maty, udało się. (Slingshot Crossbody) Oburącz poprawiłem ułożenie swej maski pełniącej dzisiaj rolę chroniącego mnie hełmu - obrońcy mej luchadorskiej godności.


347 słów

Ostatnio edytowany przez Sith (2014-06-01 21:45:35)



http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/127/e/4/dolph_ziggler___show_off_by_jamiroknight-d4ysx3m.png
Dolph Ziggler

"Stealing the show, and your girlfriend!"

<*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*>
Achievements
*1x World Heavyweight Champion - as Rey Mysterio*
http://static4.wikia.nocookie.net/__cb20110410231033/wweallstars/images/a/a3/World_Heavyweight_Championship_icon.png
<*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*>
"Jutro krzyczy do nas siema, dzisiaj wali nas po mordzie
wczoraj to historia tak jak za szerokie spodnie
teraz jedno co się liczy, to żyć z samym sobą w zgodzie
i by dalsze życiorysy już pisały się spokojnie"



http://www.picshot.pl/pfiles/342996/ajref.png

Offline

 

#28 2014-06-01 23:06:09

 Shadow

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

3844298
Call me!
Zarejestrowany: 2013-05-04
Posty: 146
Punktów :   

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Ryback wykorzystując nadany pęd okręcił się nie o 180 stopni jak tego oczekiwał John, ale o całe 360, co wprawiło Morrisona w niemałe zaskoczenie. Olbrzym nie zamierzał jednak tylko zadziwić "księciunia". Pchnął go obiema rękami w stronę lin, a gdy ten się od nich odbił posłał go krótkim, aczkolwiek silnym Irish Whipem prosto w łańcuchową ścianę żelaznej konstrukcji!


http://orig02.deviantart.net/538c/f/2012/045/c/f/john_cena_signature_by_painsindicate-d4prqu7.png



John Cena


» Record:
0/0/0

Offline

 

#29 2014-06-02 15:50:01

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Widać że Sith jest w formie, bardzo dobre KŁ. Szkoda tylko że Maricha nie wykorzystał swojej ostatniej szansy.

Ryback udanie kontruje Neckbreaker, a po wbiciu Irish Whipem Johna w klatke ma chwile na odpoczynek. I w obecnej sytuacji czas na Kto Ładniej między wami, max.400 słów.

#Post 1






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#30 2014-06-02 18:04:35

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Elimination Chamber match for the World Heavyweight Championship

Obraz jaki mam w tym momencie przed oczami to dyszący Ryback. Jego wygórowane jak na przeciętnego człowieka zmęczenie dowodzi, iż postura mu nie służy. Na mej twarzy pojawił się uśmiech, którym ukazywałem pogardę i współczucie mojemu rywalowi. Niestety, biedak nadal ma nadzieję, że wygra ten pojedynek i wyjdzie z hali  jako mistrz. Każdy człowiek ma prawo do pomyłki. Myśl ta nie daje mu spokoju i widać to po jego sposobie poruszania się jeśli można to tak nazwać. Nie widziałem za co ludzie mogą szanować tego zawodnika. Przecież każdy może włożyć w siebie tony steryd. Hormony buzowały więc chcąc czy nie musiałem dać im upust. Opierającego się o liny potwora zaatakowałem precyzyjnym kopnięciem w szczękę (Superkick). Głowa wiecznie głodnego zawodnika odgięła się lekko w odcinku szyjnym. Akcja, którą wyprowadziłem przed momentem dodała mi motywacji do dalszego działania. Nie mogłem zatrzymać swego natarcia w takim momencie. Pozwoliłem opaść "potworowi" na kraty tylko po to, aby po chwili sprowadzić go do pozycji stojącej.  Big Hungry ledwo trzymał się na nogach, ja natomiast zwerbowałem w jego kierunku:

Już niedaleko.... kolejne mistrzostwo będzie w moich rękach.



... po jakże pięknych słowach, ex-Skip zainkasował kolejną akcję w głowę, a mianowicie Enzuigiri kick. Zawodnik takich gabarytów nie powinien tak łatwo upaść, lecz Ryan był zbyt słaby. Upadł nieprzytomny na kraty, zupełnie tak jak ja. Różnica była jednak taka, iż ja od razu podniosłem się na nogi. Niesamowity heat ogarnął halę. Nie widzieli chyba, że tylko motywują mnie do walki. Spoglądnąłem w bok gdzie Mysterio obijał Kane'a. Po przebiegu starcia można wywnioskować, iż Glen oraz Ryan zostaną niebawem wyeliminowani, a zostanie czterech największych gladiatorów. Poprawiłem opadającą na oczy grzywkę i przegryzłem lekko wargę. Nie tylko chciałem zwyciężyć dzisiejsze starcie ale zrobić niemałe widowisko. Przykucnąłem obok Silverbacka i tupiąc śródstopiem o podłożę myślałem nad próbą eliminacji przeciwników.
Zauważając moje zachowanie, publiczność jednym głosem krzyknęła "WHAT?!. Przegryzając wargę raz jeszcze, pod nosem szepnąłem: Nie martwcie się już niedługo zobaczycie prawdziwą rzeź.. Uśmiechając się lekko zerknąłem w stronę ex-Skipa z zamiarem totalnego zamroczenia go. Gdzieś w środku zbierając myśli natknąłem się na tą sprzed kilkunastu minut. Powstałem z pozycji kucznej pełny dumy i euforii, albowiem szykowało się kopnięcie, które Ryback już dziś zainkasował i które sprawiło poważne osłabienie jego organizmu.
"Potwór" nie był w stanie podnieść się o własnych siłach, dlatego pociągnąłem go mocno za rękę, sprowadzając równocześnie do stójki. Po puszczeniu ręki nastąpiła natychmiastowa reakcja. Kopnięcie zwane Capoeira kick skreśliło doszczętnie pozytywne myśli Rybacka, a wywołało jedynie smutek i gorycz...


Limit: 400/400

Poza limit: 8/30


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Bolivia https://www.berlin-hotel.pl/