Ogłoszenie




#1 2014-05-06 20:59:25

Tadeusz Norek

Gość

2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

2. Normal Match:

Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

 

#2 2014-05-06 22:17:24

Tadeusz Norek

Gość

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

Doping na hali był nie wyobrażalny. Jeszcze nie dawno o takich wrażeniach mogłem jedynie pomyśleć. Tam gdzie się poprzednio znajdowałem o takich kibicach można było tylko marzyć. Teraz gdy podpisałem kontrakt z najlepszą federacją zapaśniczą na całym świecie taki widok przed oczyma mam prawie codziennie. A już za chwilkę po raz kolejny doznam tego zaszczytu, bowiem za chwilkę rozpoczyna się moje starcie.



Idąc przez zaplecze z swoim łańcuchem na szyi, słyszałem już doping jaki panuję na arenie. Mój theme song również już grał, lecz to co działo się na trybunach całkowicie go zagłuszyło. Dosłyszalne były tylko chanty zgromadzonych na trybunach widzów. Wszystko jednak wróciło do normy, gdy Bully Ray wynurzył się za zaplecza i stanął na rampie. Tysiące kibiców zdzierało swoje gardła i dawało Bullyemu do zrozumienia, że nie jest tutaj mile widziany poprzez buczenie. Jednak zbytnio się tym nie przejąłem. Zachowywałem się normalnie i słysząc takie buczenie nie sprawiało to na mnie zupełnie wrażenia. Tam gdzie byłem poprzednio niemalże na każdej gali spotykałem się z takim zachowaniem lecz nauczyłem się to przezwyciężać. Kibice nieustannie buczeli więc pokazałem im prawdziwego Bullyego. Buczenie momentalnie wzrosło więc udałem się po rampie w kierunku ringu. Gdy byłem kilka kroków przed pierścieniem momentalnie skręciłem w lewą stronę i po schodkach wszedłem do ringu gdzie oczekiwałem już na swojego rywala. Lecz nie byłem tutaj sam, bowiem w moim narożniku zagościł również Rey Mysterio, które przez całą walkę będzie mnie wspierał.

 

#3 2014-05-07 14:01:56

 Sith

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

50163391
Skąd: P-Z
Zarejestrowany: 2014-03-12
Posty: 137
Punktów :   10 

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

Kroczyłem za Bullym co wywołało wielki aplauz wśród publiczności. Obecność mojej persony diametralnie zmieniła nastawienie fanów do mistrza. Ubrany w czarną bluzę z kapturem oraz czarną maskę z białymi elementami zbliżałem się do kwadratowego pierścienia w którym Bully już unosił ręce ku górze w geście chwały. Zadawałem sobie wiele pytań odnośnie tego pojedynku oraz tych dotyczących motywów jakie kierowały Ray'em. Na ten moment jasnym było to, iż czuwałem aby ta batalia odbyła się bez zbędnych przygód. Podszedłem do stolika komentatorskiego, przywitałem się z zasiadającymi przy nim mężczyznami. Wreszcie odwróciłem się w stronę Bully'ego który rzucił w moim kierunku dość szczery uśmiech. Wszyscy oczekując rywala poczęli głośno buczeć. Miejmy to już wreszcie za sobą...



http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/127/e/4/dolph_ziggler___show_off_by_jamiroknight-d4ysx3m.png
Dolph Ziggler

"Stealing the show, and your girlfriend!"

<*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*>
Achievements
*1x World Heavyweight Champion - as Rey Mysterio*
http://static4.wikia.nocookie.net/__cb20110410231033/wweallstars/images/a/a3/World_Heavyweight_Championship_icon.png
<*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*><*>
"Jutro krzyczy do nas siema, dzisiaj wali nas po mordzie
wczoraj to historia tak jak za szerokie spodnie
teraz jedno co się liczy, to żyć z samym sobą w zgodzie
i by dalsze życiorysy już pisały się spokojnie"



http://www.picshot.pl/pfiles/342996/ajref.png

Offline

 

#4 2014-05-07 15:45:12

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

Znów się pojawiła ta nieznana nikomu osoba. Teraz jednak już dało się zauważyć jej posturę, która z góry wskazywała na niewielkiego wrestlera. Ów persona stanęła na środku rampy, chwyciła znów za maskę i światło zgasło... Kilka sekund po zgaśnięciu światła zaczęło grać theme



Pierwsze lampy skierowały się ku wcześniej nieznanej osobie, którą okazał się DAVEY RICHARDS!!!
Making his way to the ring, The American Wolf Davey Richards
Spokojnym krokiem Davey zmierza w stronę ringu, wchodzi po schodkach. Przechodzi między drugą a trzecią liną i siada na chwilkę w narożniku.

Ostatnio edytowany przez Arin (2014-05-08 17:54:34)




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#5 2014-05-07 16:03:26

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

kł na 300 słów.

Offline

 

#6 2014-05-07 17:20:47

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

Kilka miesięcy... W ich trakcie ciężka walka z kontuzją, a następnie cholernie trudne treningi. Wszystko po to, aby wrócić tu i zdobyć to co mi się należy czyli szacunek. Moim dzisiejszym przeciwnikiem jest tłuścioch Bully Ray, a wraz z nim jest zamaskowany pudelek Rey Mysterio. "Jestem Amerykańskim Wilkiem..." - takowe myśli krążyły po mojej głowie. Mój antagonista jest jedynie jedną z ofiar, które zostaną pokonane bez żadnego problemu. Wiedzcie, że idę na łowy...
*G0NG*
Dźwięk hartowanej stali przypomniał mi jakie to były wspaniałe czasy walki w tym ringu. Wydobyłem z siebie okrzyk bojowy, a następnie wykonałem kilka kroków w przód, aby spojrzeć adwersarzowi prosto w twarz. "Witaj tłuścioszku" - owe słowa miały na celu rozwścieczenie Raya, który spojrzał na mnie tak jakby ujrzał ducha. Zdenerwowany Bully nie był ostoją spokoju, więc chciał wyprowadzić jakąś akcję, gdy ja przebiegłem mu pod olbrzymią łapą. Zanim człowiek-czołg zdążył się obrócić, ma persona znalazła się tuż przed nim. Uniosłem swą nogę, a następnie owa dolna kończyna powędrowała prosto w splot słoneczny. Mark zgiął się w pół, co pozwoliło mi na objęcie jego głowy. Odruchowo rzuciłem się na plecy wraz z antagonistą u boku -
Snap DDT . The Terminator po raz pierwszy wylądował na śnieżnobiałej macie. Powoli wstałem przy pomocy lin, aby stanąć na środku ringu i wydać z siebie wilczy ryk. Przerażającym wzrokiem spojrzałem na Reya Mysterio, po czym delikatnie na pięcie zwróciłem się do rywala. Biedny grubasek próbował wstać, lecz zanim to zrobił znów znalazł się na macie, bo wykonałem perfekcyjne Midsection Knee Lift, takie kopnięcie kolanem prosto w brzuch jest cholernie skuteczne, a zarazem bolesne. Poprawiłem futrzany kaptur, a następnie spojrzałem w oczy LoMonaco i powiedziałem :"Jesteś tylko ofiarą..."




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#7 2014-05-07 17:51:50

Tadeusz Norek

Gość

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

Oparty o jedną z pianek ułożonych na każdym z czworga narożników,rozważałem w jaki sposób zapoczątkować to starcie. Pomysłów było wiele, jednakże ten jeden pozostał w mym umyśle, natomiast reszta popadła w zapomnienie. Jednakże nim pocznę jakiekolwiek czyny,jest jeszcze jedna rzecz lecz ta najważniejsza którą muszę zrobić. Rozciągnięcie każdej z kończyn jest właśnie tym priorytetem albowiem kontuzji mogę nabawić się w każdym momencie,a tego bym nie chciał. Gdy już wszystko wykonałem,nie było już niczego co mogło by stanąć na mej drodze by skopać te jego tłuste dupsko.

GONG!

"Amerykański wilk" -bowiem tak na tego frajera mówią, jest mym dzisiejszym przeciwnikiem. "Czy wy sobie ze mnie żartujecie? Kolejny żałosny adwersarz na mej drodze?Nie stać was na nic więcej?" - słowa te nie ujrzały światła dziennego, jednakże cały czas pałętały się w środku mej głowy. Pośpiesznie jednak wyrzuciłem je z głowy i skupiłem się na tej batalii. Począwszy od maleńkich kroków zakończywszy na dużych przemieszczałem się ku Richardsowi. Gdy byłem już tuż tuż przed nim uniosłem podeszwę swego buta, następnie wybijając nią wszelakie pomysły z łba tego głupka. Big Boot. Następnie spojrzałem na zasiadającego za stolikiem komentatorskim Reya i skierowałem ku niemu kilka słów. " Nadal nie jesteś przekonany, co do zostania moim Tag Team partnerem? Poczekaj jeszcze chwilkę a przekonam Cię do tego czynu". po czym na mojej twarzy zarysował się delikatny uśmieszek skierowany właśnie w jego kierunku. Bez zwlekania zwróciłem się w przeciwnej stronie, od razu namierzając swym wzrokiem Richardsa.Ów kolega powoli stawał na swe wiotkie nogi. "To twoje ostatnie chwile w tymże pierścieniu Davey" -krzywizna jaka widniała na jego mordzie stała się tylko dla mnie napędem, wedle czego musiałem zaatakować. Tak też właśnie czynię. Kopniak jaki wyprowadziłem spadł w okolicach brzucha przeciwnika jednakże był na tyle silny by zmusić go oponenta do skłonu. Oto właśnie chodziło. Pochwyciwszy jego czaszkę momentalnie umiejscowiłem ją pod swoją pachą. Z każdą sekundą zaciskałem sidła coraz  mocniej do momentu w którym poczułem przypływ energii, właśnie wtedy padłem z rywalem na matę inkasując tym samym DDT.




Według ile liter: równiutko 330 słów. Wykorzystałem limit dodatkowych 30słów.

 

#8 2014-05-07 19:30:16

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

Opisze w paru zdaniach, oczywiście przegrany może się odwołać: Arina post nawet przyjemnie się czytało, użył w im bogate słownictwo, ironia ze strony Richardsa w stronę Bully'ego, ale... Nole tradycyjnie naskrobał post w którym idealnie wczuł się w postać, poza tym poważnych błędów nie znalazłem, tak samo jak u Arina post też jest przyjemny dla oka. Po namyśle stwierdzam, że Nole spokojnie może pisać dalej.

Offline

 

#9 2014-05-07 21:59:40

Tadeusz Norek

Gość

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

Wyraźnie było widać, że Rey był zadowolony tym co się przed chwilką wydarzyło, bowiem inicjatywa nie pierwszy i nie ostatni raz powędrowała w me ręce. Lecz nie mogłem zapomnieć teraz o Richardsie bowiem dochodził on już powoli do siebie. Gdy tylko stał już równo na nogach momentalnie do niego dopadłem tylko po to by wynieść go ponad siebie a już po chwili wykonać Gorilla Press Slam. Nie musiałem długo czekać by ten frajerek postanowił ze mną zadrzeć, lecz teraz pożałuje tego mocniej. Dopadłem do niego od razu i już po krótkiej chwili po raz kolejny Davey spotkał się z matą za pomocą Lifting Side Slam. Spokojny swego oparłem się o jeden z narożników i czekałem na moment w którym Richards znowu wstanie na nogi. Szybko ów moment nadszedł, a gdy tylko stał już prosto twarzą w twarz ze mną wziąłem rozbieg i powaliłem go poprzez Big Boot.

 

#10 2014-05-07 22:02:20

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

dalej

Offline

 

#11 2014-05-07 22:08:58

Tadeusz Norek

Gość

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

Kolejne akcje z mojej strony były przyjmowane przez rywala co osłabiało go natomiast mi dodawało otuchy by dalej starać się w tym pojedynku. Lecz znów długo to nie trwało bowiem rywal wstał już na nogi. Ruszył już na mnie, lecz ja dobrze wiem co teraz mam zrobić. Momentalnie wyprowadzam kopniaka w brzuch rywala co zmusiło go do skłonu dzięki czemu mogę wykonać udanie Fallaway Powerbomb. Plecy oponenta zaliczyły spotkanie z matą co wywołało w nich ból który od razu można było dostrzec na twarzy tego głupka. Nie miałem zamiaru czekać aż adwersarz dojdzie do siebie, więc podniosłem go i szybko wykonałem Samoan Drop(Technics). Miałem zamiar rzucić się do przypięcia jednak tego nie uczyniłem, lecz postanowiłem i po raz kolejny postawiłem oponenta do pionu momentalnie inkasując na nim Bionic Elbow Combo, po którym dopiero spróbowałem przypięcia rywala.

 

#12 2014-05-07 22:11:54

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

Kontra przed Elbow Combo. Bully już Cię podnosi. Co zrobisz?


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 

#13 2014-05-08 16:42:24

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

W razie czego +24h bo burza u mnie




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#14 2014-05-08 17:25:52

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

Kilka błędów popełnionych przeze mnie wprowadziły mnie w niemałe problemy. Niestety oberwałem kilka akcji, ale kim ja do cholery jestem? Tak dłużej nie będzie... Choć jest sprytny, to instynkt wilka mnie nie zawiedzie. Bully teraz mnie chwycił za głowę, ale popełnił błąd. Ten grubas jest na tyle powolny, że zdążyłem przechwycić jego głowę i udało mi się wykonać Small Package Pin Czyżby to był jego koniec???

*Nie jest podany moment podnoszenia.




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#15 2014-05-08 19:10:08

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: 2. Normal Match: Bully Ray/w. ??? vs Davey Richards

W sumie to kontra może się udać na oko, więc mamy pin i 1.. 2.. 3! Nie! Czas na opis sytuacji na 160 słów, obaj leżycie na macie.

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Παράθυρο με θέα στο φαράγγι. Hotely Eritrea