Ogłoszenie




#1 2013-04-15 15:43:21

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

13. Ostatnia konfrontacja Edge'a i Undertaker'a przed Summerslam

Ostatnia konfrontacja Edge'a i Undertaker'a przed Summerslam.

Offline

 

#2 2013-04-29 21:18:04

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: 13. Ostatnia konfrontacja Edge'a i Undertaker'a przed Summerslam

Nadszedł czas na ostateczną konfrontację przed najbrutalniejsza walką tego lata. Wszyscy fani zgromadzeni w hali z niecierpliwością oczekiwali, aż któryś z nas w końcu pojawi się w ringu. Każdy zastanawiał się, co mamy sobie jeszcze do powiedzenia, a być może już dziś przejdziemy do działania.
Napięcie rosło, aż w końcu zgasły światła, a publiczność wybuchła gorącym cheerem. Dwa uderzenia dzwonów i...


Ubrany w czarny płaszcz i czarny kapelusz zmierzam do kwadratowego pierścienia, przebijając się przez obłoki dymu oraz okrzyki fanów. Błękitne światła oświetlały ring. Gdy już dotarłem do celu, poprosiłem o mikrofon. Wszyscy czekali na to, co powiem Edge’owi przed nasza walką.
-Edge. Jeden z największych wojowników, z jakimi przyszło mi się mierzyć. Kiedyś był silny, szalony i zdeterminowany, by osiągnąć cel. Teraz jest tylko zdeterminowany, by na siłę udowodnić wszystkim, że to on jest twarzą tej organizacji, i że to on powinien teraz nosić pas WWE. Tak naprawdę ,Edge jesteś tylko cieniem samego siebie, jesteś wielkim przegranym. Twoja dusza straciła swoją moc. Ja jestem tu po to, by pozwolić jej zaznać spokoju. ( Fani zaczęli skandować imię mojego przeciwnika, domagali się wręcz naszej konfrontacji) . Obiecuję Ci, że to co stanie się z Tobą na Summerslam, będzie początkiem drogi do Twojego odkupienia. Nie będzie zasad, nie będzie ograniczeń. Tak więc przygotuj się na czyścieć o jakim nigdy nie śniłeś.
Po tych słowach fani oszaleli. Wiedzieli, że czeka ich na Summerslam niesamowita walka. Chciałem kontynuować. Przyłożyłem mikrofon do ust i już chciałem coś powiedzieć, gdy…


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 

#3 2013-04-29 22:10:46

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: 13. Ostatnia konfrontacja Edge'a i Undertaker'a przed Summerslam

YOU THINK YOU KNOW ME?



Grabarzowi nie dane było kontynuować swojej wypowiedzi, ponieważ rozbrzmiał powyższy theme, a publiczność wybuchła gromkim cheerem, słysząc muzykę jednej z czołowych gwiazd tej federacji. Światła na całej arenie delikatnie przygasły, a przy wejściu na Backstage wytworzyły się charakterystyczne opary mgły, z których przywykł wychodzić Rated R Superstar. W końcu, po niemalże minucie oczekiwania, w kłębach oparów dało dojrzeć się jakąś sylwetkę. Co bystrzejsi z publiczności szybko zorientowali się, że to nie Edge, ale reszta (a do tej reszty zaliczał się i Undertaker) nie spodziewała się tego, co za chwilę miało się wydarzyć.

Po krótkiej chwili, z kłębów dymu na rampę wkroczyła...
LITA!



Większości publiczności zgromadzonej w arenie szczęki opadły do samej ziemi tylko po to, aby za chwilę wybuchnąć niesamowitym, bardzo energicznym cheerem, ponieważ po długiej absencji ringowej powróciła jedna z legendarnych div. Wyżej wspomniana ubrana była w jeansowe spodnie oraz charakterystyczną bluzkę z napisem "RATED R". Lita udała się energicznym krokiem po rampie w stronę kwadratowego pierścienia, przed którym to zatrzymała się i wbiła zdeterminowany wzrok w Grabarza.

Teraz zaczęły pojawiać się pytania o to, gdzie jest Master Manipulator, bo przecież to właśnie on zmierzy się w najbliższą niedzielę z Umarlakiem, prawda? Sam Undertaker spoglądał to na kobietę, to na wejście na Backstage, z którego spodziewał się już za chwilę dojrzeć Rated R Superstara, ale bezskutecznie.

W końcu, niespodziewanie, spod ringu wyturlał się główny sprawca całego zamieszania - Edge! Nie czekając długo, wślizgnął się do kwadratowego pierścienia, po czym przyjął charakterystyczną pozę, czekają na odwrócenie się Undertakera.

Gdy tak bardzo wyczekiwany moment nadszedł, Adam ruszył biegiem w stronę swojego oponenta i wykonał swoją akcję kończącą - SPEAR!

Undertaker padł na matę niczym martwy, a Master Manipulator uśmiechnął się lekko, po czym podszedł do lin i podał rękę Licie, pomagając jej wkroczyć do kwadratowego pierścienia. Gdy para była już w ringu, Rated R Superstar chwycił mikrofon od Grabarza i zaczął przemowę:


Proszę, gorąco powitajcie Litę!
(Publiczność wybuchła ogromnym cheerem, ale Edge pokręcił z niezadowoleniem głową)
Tylko na tyle was stać? Żałosne... Mniejsza większa, przyszedłem do tego właśnie ringu, aby przekazać pewną wiadomość.
(Tu Edge wskazał ręką na leżącego Takera)
Wbrew mojej woli, już w najbliższą niedzielę będę musiał zmierzyć się z tym oto... indywiduum na największej gali lata - Summerslam! Nie dość tego złego, mam z nim się zmierzyć w meczu bez zasad! To... to niewybaczalne!
(Publiczność lekko zabuczała, ale Rated R Superstar całkowicie to zignorował)
Na całe szczęście jednak, jako wzorowy wrestler, poszedłem przeprowadzić niezbędne badania przed naszym pojedynkiem i, nie uwierzycie, okazało się że moja kontuzja jest jeszcze nie do końca wyleczona, a co za tym idzie, z walki nici!
(Publiczność wybuchła heatem, a Edge zrobił zmartwioną minę)
Tak, również jestem niezadowolony z takiego, a nie innego, obrotu wydarzeń. Również chciałem pokazać pewnej osobie, że moja dusza jest jednak coś warta... Jednak żeby nie przeciągać...
(Master Manipulator pogłaskał po głowie swoją partnerkę, po czym wyciągnął zza pazuchy płaszcza dokument)
To właśnie potwierdzenie tego, co przed chwilą powiedziałem. Tak więc, oczekuję że za krótką chwilę na ring przyjdzie Johnny i dopełni formalności.
(Rated R Superstar stanął przy linach i wpatrywał się w rampę, oczekując na menedżera, a Lita stała wraz z nim, przytulając się do jego boku)


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 

#4 2013-04-30 22:46:26

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: 13. Ostatnia konfrontacja Edge'a i Undertaker'a przed Summerslam

Byłem w szoku…Najpierw wielkie zaskoczenie z powodu powrotu Lity, a później atak z nienacka Oportunisty… Mój błąd, przecież powinienem się tego spodziewać, w końcu to Edge i takie zagrania to u niego norma. W końcu…tego chciałem. Obudzić w nim to, za co go tak szanowałem. Nie zmienia to jednak faktu, że przekroczył granicę…


Wszyscy na arenie oczekiwali przyjścia Johna Laurinaitisa, który w zamiarze Edge’a odwołałby naszą walkę. Oportunista tonął w objęciach Lity i oboje z uśmiechem na twarzy wpatrywali się w rampę, na której mieli nadzieję, ze za chwile zjawi się manager RAW. Gdy publiczność wybuchła ogromnym cheerem, oboje myśleli ,że to na ich cześć. Uśmiechnęli się jeszcze bardziej i z wielkim zadowoleniem spojrzeli sobie w oczy. Jakże się mylili…


Te owacje były dla mnie. Gdy Edge ze swoją partnerką bawili się jak nastolatkowie, ja odzyskałem siły i w swoim charakterystycznym stylu usiadłem w ringu. Odwróciłem głowę w ich kierunku, wiedząc, że za chwilę oboje zapłacą mi za tą zniewagę.


Szal na trybunach się wzmagał. Rated R Superstar powoli zaczynał się tym przejmować. Lita jakby nie zwracała na to uwagi, ale on był zbyt doświadczony. Szepnął coś swojej partnerce do ucha i po dłuższej chwili oczekiwania na Laurinatisa, odwrócił się w moim kierunku… Jego przerażenie na twarzy było nie do opisania. Stałem z nim twarzą w twarz i widziałem w jego oczach ogromny strach. Gdy wykonałem przeciągnąłem kciuk po szyi, Edge zrozumiał co go czeka. Odepchnął Litę do narożnika i próbował mnie zaatakować, ale ja z wściekłością kopnąłem go w brzuch i wsadziłem jego głowę między swoje nogi. Fani na arenie wiedzieli co się szykuje – uniosłem go wysoko nad głowę i wykonałem potężne LAST RIDE na środku ringu! ! !Hala oszalała, coraz głośniej zaczęła skandować moje imię, ale ja miałem jeszcze jedno zadanie do wykonania. Podniosłem wzrok z bezwładnego Oportunisty i spojrzałem z zimnym wzrokiem na Lite, która stała w narożniku. Owacja była coraz większa. Widziałem jeszcze większe przerażenie w jej oczach. Była tak samo winna tej zniewagi, jak jej chłopak. Gdy próbowała uciec z ringu, chwyciłem ją za włosy i obróciłem w swoim kierunku. Jedną ręką trzymałem Lite, drugą przeciągnąłem po szyi i wbiłem w nią swoje puste, białe oczy. Hala była rozgrzana do czerwoności, a komentatorzy obawiali się tego , co za chwile miało się wydarzyć….


Niczym jak kiedyś Vickie Guerrero, tak teraz przekręciłem Lite, podszedłem z nią na środek ringu i wykonałem jej TOMBSTONE PILDRIVER!!! Część publiczności zamarła, a część była zachwycona. JA stałem nad parą kochanką, leżących w bezruchu na środku ringu. Podniosłem mikrofon i powiedziałem:


-Teraz nie masz wyjścia. Musisz choć spróbować pomścić swoją dziewczynę, w innym wypadku:

REST IN PEACE



Przyklęknąłem na kolano, przybrałem moją pozę ,światła na arenie przygasły i wybrzmiał mój theme, a kamery skupiły się na uwieńczeniu bezwładnego Edge’a i Lity.


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl