Ogłoszenie




#1 2013-03-15 20:33:40

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Segment z udziałem Edge'a

Co powie nam Master Manipulator?


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#2 2013-03-22 23:42:58

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: Segment z udziałem Edge'a


A oto nadszedł czas na Main Event tego jakże elektryzującego, pierwszego RAW po Money in the Bank. Dean Ambrose oraz Fandango zmierzą się z mistrzami WWE - byłym i obecnym. Kto wygra? Tego nie wiedział chyba nikt. Jednakże, zanim walka wieczoru się rozpocznie, na fanów czekała jeszcze jedna mała niespodzianka...



Publiczność wybuchła gromkim cheerem, a to wszystko z powodu tego, że do ich uszu dotarła wyżej wymieniona muzyka. Niektórzy ze zgromadzonych na sali wstali wręcz z miejsc w oczekiwaniu na swojego faworyta. Chwilkę musieli poczekać, ale chwila w końcu nastąpiła. Po kilkunastu sekundach z Backstage'u wyłonił się Master Manipulator. Co zaniepokoiło publiczność - poruszał się o kulach, jego tors owinięty był kilkoma warstwami bandaży, a na jego twarzy malował się wyraz zniesmaczenia. Rated R Superstar zatrzymał się na rampie, omiótł wzrokiem publiczność, po czym wolno pokuśtykał w stronę ringu.

Gdy dotarł do swego celu, wszedł po schodkach do kwadratowego pierścienia, po czym wyciągnął rękę po mikrofon. Gdy uzyskał to, o co prosił, zdjął czarne okulary i przełożył kulę z jednej ręki do drugiej, dając sobie możliwość swobodnej przemowy.


Edge:
San Francisco, w stanie Kalifornia... Tak piękne miasto, że chciałoby się mówić o nim w samych superlatywach. Niestety - nie mogę rozkoszować się wieczorem spędzonym w tym miejscu z kilku powodów, które nie dają mi spać. Powód pierwszy - Money in the Bank. Tak blisko, a zarazem tak daleko, nieprawdaż? Walizka była na wyciągnięcie ręki, ale okazało się że zgarnął ją pierwszy lepszy żółtodziób...
Mam myśleć pozytywnie? Taka szansa przecież może się już nigdy więcej nie powtórzyć. Ale przez to że wygrał Dean, to teraz właśnie WY, moi drodzy, będziecie musieli się przez następny rok męczyć z nieudanymi próbami podchodów w wykonaniu Ambrose'a.
Czemu uważam że nie da rady? Może gdyby zadziałał szybko i przemyślanie, użyłby moje... znaczy się jego walizki już wczoraj, tuż po walce o WWE Championship, gdyż chyba tylko wtedy miałby JAKIEKOLWIEK szanse. The Rock odzyskał swoje złoto, czego w tym momencie szczerze mu gratuluję!
Sprawa druga, poniekąd powiązana z tą pierwszą - moje plecy... Nie wiem czy pamiętacie, ale wczoraj, podczas pojedynku na gali PPV, doznałem poważnych oparzeń drugiego stopnia i będę musiał przez jakiś czas pauzować ringowo. Tak, wiem - to nie jest najlepsza wiadomość, ale nie bójcie się, ponieważ nie zamierzam opuszczać federacji. Zostanę tu jako żywe świadectwo jej wielkości. Kogo mogę obwinić za moją wczorajszą porażkę? Fandango, z którym związałem się bliżej? Tak, jeśli jeszcze tego nie wiecie, to Dean
*pluje na matę* Ambrose spiął nas ze sobą kajdankami, przez co choćbym i chciał, nie mogłem zareagować. Dlatego też sądzę z całego serca, że całej mojej porażce winien jest właśnie on - "Najniebezpieczniejszy człowiek w WWE".
Kończąc moje krótkie przemówienie, powiem krótko - Ambrose... Myślisz, że teraz to ty rozdajesz wszystkie karty? Że teraz to ty jesteś myśliwym a The Rock ofiarą? Uważaj, ponieważ Master Manipulator nie zapomina i nie przebacza... W najmniej spodziewanym się przez ciebie momencie możesz stracić naprawdę...


<tu mikrofon nagle przestaje działać>


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 

#3 2013-03-23 01:29:15

 Ragarot

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

17830867
Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 1504
Punktów :   34 

Re: Segment z udziałem Edge'a

…możesz stracić naprawdę…  Co? Co może stracić Ambrose? Całe WWE Universe z niecierpliwością oczekiwało na dokończenie wiadomości, którą Edge miał do przekazania swojemu pogromcy z zeszłego wieczora, jednak  przeszkodziła mu w tym awaria mikrofonu. Na twarzy oportunisty pojawiła się oznaka lekkiego zażenowania tą sytuacją….Jak to możliwe, że taka błahostka przerywa mu wystąpienie? Publiczność  też zadaje sobie pytanie, co się mogło stać? Czy jest to zamierzone działanie, czy faktyczna usterka? Po krótkiej chwili konsternacji, Edge poprosił o drugi mikrofon i po odśpiewaniu przyśpiewki na „cześć ‘’ Ambrosa ( przy wielkiej owacji publiczności) w celu sprawdzenia poprawności jego działania, wrócił do swojej przemowy:

Edge:
Tak więc jak już wspomniałem, Deanie Ambrose. Miej się na baczności. Jeden moment zawahania, chwila słabości i dekoncentracji, a Reated R Superstar rzuci kulę, zdejmie bandaż i pokaże Ci…


W tym momencie , nastąpiło to, co wydawałoby się wręcz niemożliwe – mikrofon znowu przestał działać! Edge powoli tracił cierpliwość, gdyż kolejny raz technicy nie dopilnowali swoich obowiązków, przez co kolejna awaria ponownie przerwała jego wystąpienie. Z trybun zaczęły dochodzić gwizdy i buczenia niezadowolonego tłumu. Edge, który był już na granicy cierpliwości, gestem przeprosił publiczność i zbierał się do opuszczenia ringu. Kiedy był już przy linach i szykował się do opuszczenia kwadratowego pierścienia… NAGLE ZGASŁY WSZYSTKIE ŚWIATŁA. W hali zapanowały egipskie ciemności. Publiczność starała się podświetlać rampę i ring, dzięki czemu kamery uchwyciły już naprawdę zdenerwowanego oportunistę. Nikt nie wiedział co się dzieję, komentatorzy nie dostali jeszcze sygnału o całkowitej awarii prądu, a publiczność w pewnym sensie także wykazywała niezadowolenie z tej sytuacji.  Gdy w hali zaczął panować coraz większy niepokój, nagle…





…rozległ się dźwięk charakterystycznych i wszystkim dobrze znanych dzwonów. Publika skwitowała to ogromnym cheerem, gdyż każda osoba w hali wiedziała, co to za odgłos. Wtem zapaliły się ciemnoniebieskie światła, a rampę uderzył piorun!! Edge stał pośrodku ringu jak wryty, zupełnie zdezorientowany, a publiczność coraz głośniej domagała się tego, który jest za to wszystko odpowiedzialny. Niemalże w jednej chwili prawie cały ring i rampę zajął dym, a na titantronie ukazał się nagrobek, na którym pojawił się napis:


„YOU WERE NUMBER SIXTEEN ‘’


Edge zdawał się zgrywać w tym momencie zupełnie niewzruszonego. W pełni świadomy, że nie dokończy swojego przemówienia, ponownie chciał wydostać się z kwadratowego pierścienia, lecz gdy tylko dotknął lin, we wszystkie cztery narożniki uderzył piorun.  Manipulator w tej chwili naprawdę się przestraszył, a publiczność zareagowała na to jeszcze większym cheerem.  Nagle napis na nagrobku zaczął się zmieniać, przekształcać ,aż w końcu uformował się w zdanie:

„IT BEGINS….ONCE AGAIN”

Dzwony zabiły jeszcze raz, mgła opadła, titantron wygasł a światła znów się zapaliły. Na przerwę reklamową żegnamy się widokiem skonfundowanego Edge'a, który zdawał się nie rozumieć co przed chwilą zaszło.


»
Bobby Roode
http://orig15.deviantart.net/11a8/f/2016/222/c/8/wwe_bobby_roode_glorious_signature_by_laiokcho-dadchp0.gif
» Record:
Bobby Roode: 0/0/1

» Last Match:
CM Punk & AJ Styles: def. Bobby Roode & Tyler Breeze

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
AQUA INN Hotel