Ogłoszenie




#1 2013-01-27 17:40:37

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Speech Punka via satelite

Speech Punka via satelite

Offline

 

#2 2013-02-04 20:36:45

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Re: Speech Punka via satelite

Kamera pokazuje nam pokój pełen tytułów, a w samym jego centrum widzimy CM Punka, który siedzi na krześle. Widać, że coś mu dolega.

CM Punk: Witajcie. Zapewne zadajecie sobie pytanie, które brzmi mniej-więcej tak: O co do cholery chodzi!? Zgadłem <uśmiech>? Już tłumaczę... Nie ma mnie dziś w tej norze zwanej Phoenix, bowiem podczas zeszłotygodniowej walki doznałem groźnego urazu lewej nogi. Pomimo to kontynuowałem walkę. Wynik jednak nie był taki, jakiego bym sobie życzył. Nie przegrałem jednak z Goldustem, przegrałem z kontuzją. Wiedz "Złoty" że wrócę i wtedy zażądam rewanżu. Tym razem nie będziesz miał takiej fury szczęścia.. Pozwólcie jednak, że oleję tego osła i pomówię jeszcze o czymś strasznie ważniejszym, czym jest oczywiście mój uraz.. Wyniki badań lekarskich nie rokują dobrze... Moja absencja może wynosić od 3 do nawet 8 miesięcy... To.. Ehh... Brak mi słów. Jestem wściekły. Czy los musi mnie tak cholernie nienawidzić!? Czy musi rzucać mi pod nogi kłody, kiedy od zrealizowania mojego planu, od wtłoczenia go w życie brakuje tak niewiele? Nieważne... Pokonam ból. Pokonam kontuzję i pokażę środkowy palec światu, po czym powrócę... A za cel obiorę sobie... <śmiech>

Obraz z titantronu znika.


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
uslugi informatyczne warszawa