Ogłoszenie




#31 2012-04-21 09:45:17

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian

Możliwe, jeśli ktoś nie ma zamiaru wykonać ci tej akcji, tylko trzyma. Myślisz, że on będzie czekał 5 minut, aż ty coś zrobisz z jego rękoma? Więc taki oto werdykt:






































Christian fartem wychodzi z opresji, jednak Spear zostaje również skontrowany! Panowie, kto Ładniej, bez FF, za to z jedną SM'ką.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#32 2012-04-21 14:01:56

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian

Szło wręcz znakomicie, ale jeden błąd wszystko zepsuł. Nie mogę teraz się poddać, muszę walczyć dalej i wygrać tą walkę. Stoję pewnie i spoglądam na rywala któremu udało się uniknąć mej akcji. Chciał mi wykonać najpewniej Spear'a, ale nie udało mu się to. Nie chcę zaczynać od klasycznego zwarcia, więc w pewnym momencie robię zryw w stronę rywala. Christian cofa się do narożnika pod wpływem furii punch'y oraz low kick'ów. Rywal opiera się już o narożniku, więc dodaje jeszcze cztery knife edge chop w jego klatkę piersiową która po tych uderzeniach zrobiła się lekko czerwona. CC padł tyłkiem na matę i oparł o corner'a. Dobiłem go jeszcze kilkoma stomp'ami i przygotowałem się do znanej mi akcji. Chwyciłem obie liny dłońmi koło narożnika i dzięki nimi podskoczyłem jak najwyżej. Wbijając się stopami w tors/brzuch oponenta zaserwowałem mu Hardiac Arrest przez który całym ciałem leżał na deskach. Spokojnie czekałem na Christian'a przez ten czas na środku ringu wykonując słynny taniec Jeff'a. Publiczności nagrodziła mnie dużym heat'em, więc machnąłem na nich ręką i powiedziałem pod nosem nie umieją się bawić, frajerzy. Nonszalancko podszedłem do Kapitana Charyzmy który chybotał się na nogach. Wyprowadziłem w przeponę gut kick i wsadziłem sobie jego łeb pod pachą. W takim ustawieniu przeszedłem z nim na środek kwadratowego pierścienia i podniosłem wolną rękę na znak, że zaraz William'a zainkasuję moją znaną akcję. Reso otrzymał Twist Of Fate po którym usłyszałem jęk bólu z ust Capitan'a Charismy którym był muzą dla mych uszu. Powstałem w znany sposób HBK'a wykonując sprężynkę która nie często u mnie widać. Cofnąłem się kilka kroków do corner'a w celu odpoczęcia przed dalszą częścią pojedynku.


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#33 2012-04-21 22:22:24

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian

Udało mi się uciec od finishera rywala - świetnie! Ale to nie wystarczy żeby zgarnąć zwycięstwo. Muszę się jeszcze trochę postarać. Powolnym krokiem wycofuję się do swego narożnika. Tam opieram się o niego i poczynam bacznie obserwować rywala, który nie wie zbytnio o co mi chodzi. Chwilę później dokładam do tego swój charakterystyczny uśmieszek, który na dobre go dezorientuje. Właściwie to była prowokacja. Nieco pod denerwowany Jeff zaczyna krzyczeć coś w stylu "zmierz się w końcu ze mną!" Ja odpowiadam na to jednoznacznym gestem zapożyczonym od SCSA czyli fuck you! To kompletnie go rozzłościło i ruszył na mnie nie myśląc jakie może mieć to konsekwencje. Już wybija się w powietrze by wykonać mi corner clothesline lecz ja wykorzystuję swe techniczne umiejętności i w ostatniej chwili unikam ciosu wychodząc z narożnika. Hardy wpada na niego z całym impetem a ja dobijam go jeszcze Shoulder Thrustem. Mając go już w swych sidłach postanowiłem, ze pomęczę go jeszcze przez chwilę masą punchów i kicków. Sędzia nie pozwala mi na to zbytnio i już po 3 sekundach odciąga mnie. Znam regulamin i nie chcąc być zdyskwalifikowanym posłusznie cofam się o krok. Jednak po chwili znów zaczynam go atakować w ten sam sposób a następnie częstuję go snapmarem. W czasie gdy przeciwnik podnosi się na zdążyłem wskoczyć na drugą linę ów korneru i podczas gdy ten odwraca się zamroczony w moją stronę wykonuję Tornado DDT!!.Po tej akcji wylądowaliśmy gdzieś na środku ringu.Dobrze mi idzie, nie moge teraz odpusic Jeffowi, trzeba dalej atakowac.Zaczynam jeszcze okopywac rywala lecz po chwili znów znajduje sie na narozniku, czekam na odpowiedni moment i wykonuje Diving Crossbody. Tak jest! Nie dałem przeciwnikowi żadnej szansy! On teraz leży na srodku ringu a ja spokojnie sobie wokol niego kraze






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#34 2012-04-21 22:52:35

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian

Twist Of Fate!!

Dalej młodszy Hardasie!
Spajk się nie zgadza więc olejcie tego posta

Ostatnio edytowany przez Pyskaty (2012-04-21 22:54:11)


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#35 2012-04-21 23:00:37

Piers

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 989
Punktów :   20 

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian


Jeff Hardy wykonuje Hardiac Arrest po czym doklada Twist Of Fate !! Inicjatywa po stronie Jeff'a.

Offline

 

#36 2012-04-21 23:15:19

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian

Christian przykleił się do maty i najwidoczniej jest nieprzytomny, ponieważ nie daje znaku życia. Nie mogę go tak zostawić. Podnoszę się zwinnie na nogi i podchodzę do niego. Próbuje jakoś go obudzić, waląc mu liście w twarz. Gdy się obudzi, chwytam jego łeb i staram się podnieść mojego oponenta. Gdy będzie trzymał się na dolnych kończynach, łapię go w Reverse DDT Clutch'u i serwuję mu Reverse Of Fate. Znów podnoszę się na nogi, lecz tym razem dzięki liną. Zauważam, że mój delikwent leży na przeciwko corner'a. Wychodzę na apron równocześnie ściągając koszulkę. Wspinam się na najwyższy punkt narożnika i wykonuję słynny taunt przed akcją. Biorę ostatni oddech i wyskakuję w jego stronę. Capitan Charisma, zainkasował przed chwilą Swanton Bomb po którym ostatkami sił rzucam się na rywala z próbą przypięcia go, podnosząc wyżej jego obie dolne kończyny.


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#37 2012-04-22 10:08:00

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian

Kurwa..... znowu dałem sie zakoczyć i wykonac sobie grozne akcje.Jest jeszcze szansa na wygranie tej walki, Jeff jest na narozniku a ja obserwuje jego kolejne ruchy.Fani pobudzaja mnie do walki, nie moge ich zawiesc, musze to wygrac.Jeff już wyskakuje z narożnika, to moja ostatnia szansa na reakcje.Podkulam nogi i BAM! Jeff upada na moje kolana, udało się unikąć przegranej, jestem tak zmeczony ze nie moge zrobic nic innego jak tylko przypiac Hardego na srodku ringu






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#38 2012-04-22 10:09:46

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian

1...2... Jeff Hardy unosi Bark! Panowie, ostatnie kto ładniej, bez ograniczeń zdaniowych!

SM + FF = PINFALL!!!


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#39 2012-04-22 13:14:51

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian

Przy lądowaniu, widziałem już, że Christian wystawił swoje kolana. Chciał spróbować mnie odliczyć, ale udało mi się podnieść barek. Kapitan Charyzma, wstał i widać było na jego twarzy zdenerwowanie. Leżałem bez przerwy na deskach gdy poczułem, że rywal podnosi mnie dzięki moim włosom. Próbuje się jakoś wyrwać z tego uścisku, ale wolę oszczędzać siły. Podnoszę się powoli równocześnie odpoczywając. Po chwili dotknąłem swoimi stopami grunt. Przeciwnik chciał mi wykonać irish whip, ale skontrowałem go. CC odbił się od lin i wracał w moją stronę, więc skosiłem go pięknym clothesline. William zadziwiająco szybko podniósł się, więc dorzuciłem jeszcze jednego, a gdy taka sytuacja się znów powtórzyła ponownie oberwał clothesline. Oponent już nie palił się do wstawania, więc usiadłem na niego w rozkroku i oszołomiłem go furią punch'y, nie kiedy dorzucając headbutt'a. Christian próbował się obronić rękami, ale wychodziło mu to żałośnie, więc obrywał bez przerwy dopóki przestałem go torturować. Nie potrzebnie wchodziłeś do ringu, frajerze te słowa krzyknąłem mu w twarz gdy wstawałem na swoje dolne kończyny. Reso był w tym momencie bezbronny, a ja ani myślałem przestać niszczyć rywala. Stałem pewnie koło niego i spoglądałem na publiczność której nie podobało się takie zachowanie wobec ich idola. Ponownie machnąłem na nich ręką i spojrzałem na narożnik który był fantastycznie ustawiony do mej akcji. Odwróciłem się plecami do rywala, ale ciągle kątem oka spoglądałem jak jest ustawiony delikwent jak również czy stoi. Gdy obie rzeczy zostały wypełnione przez rywala, szybko pobiegłem w stronę corner'a na którego się wspiąłem bez używania rąk. Gdy wiedziałem, że jestem na najwyższym punkcie narożnika odbiłem się i poleciałem w stronę Captain Charisma'y wykonując na nim Whispers In The Wind. Rywal jest w innym świecie, prawie w ogóle nie kontaktuje. Widać, że mocno poczuł tą akcję, ponieważ przykleił się do maty całym ciałem, całując ją ustami. Komicznie to wyglądało, więc zaśmiałem się szaleńczo przy akompaniamencie heat'u widowni. Udawałem, że ich nie słyszę, ale napędzało mnie ich buczenie na coraz śmielsze akcję oraz niszczenie ich ulubieńca. Mogłem zaryzykować i ponownie spróbować mu zaserwować Swanton Bomb'a albo spróbować go dobić do takiego stopnia, że nie będzie wiedział kiedy będę wyskakiwał. Nie chciałem przegrać tego pojedynku, ponieważ za dużo sił włożyłem w niego, więc wybrałem opcję numer dwa. Lekko rozciągnąłem plecy oraz rozluźniłem mięśnie. Christian podnosił się ślamazarnie, ale pomoc z mojej strony mogła się dla mnie źle skończyć. Taka czynność zabierała mu już mnóstwo sił, a chciałem jak najbardziej go zamroczyć. William klęczał już na kolanach, więc podszedłem do niego i wymierzyłem mu trzy uderzenia pięścią w skroń. Ponownie się cofnąłem i czekałem kiedy rywal będzie się już chybotał na girach. Kiedy ten czas nastał, nonszalancko skierowałem swe kroki w jego stronę. Zwinnie zaszedłem go za plecy i chwyciłem jego łeb pod swoją pachą. Podniosłem wolną rękę do góry która garstka moich fanów znała ten taunt i odpowiedziała mi wielkim cheer'em. Podniosło mnie to na duchu, więc zostało mi tylko wykonać akcję. Go To Sleep tylko to usłyszał Kapitan charyzma, ponieważ po chwili otrzymał Reverse Of Fate. Leżałem koło niego i słyszałem cichy jęk bólu wydobywanego się z jego ust. Kanadyjczyk już za pewne nie wstanie, więc zostało mi tylko dobić rywala. Podniosłem się i spojrzałem na publiczność która wiedziała, co się świeci. Oponent leżał na przeciwko miejsca do akcji wysokiego ryzyka. Wyszedłem na apron, a komentatorzy krzyczeli Jeff, nie rób tego. On ma dość. Nie interesowało mnie czy ma dość czy nie, teraz chciałem zniszczyć swojego rywala i pokazać swoją wyższość nad nim. Szedłem po rogu ringu, dość powoli przy okazji ściągnąłem koszulkę oraz rękawiczki. Zagorzałe fanki mojej osoby, pisnęły na ten widok i nie omal jedna zemdlała. Szyderczo uśmiechnąłem się do nich i do jednej z tych "ładniejszych" rzuciłem jedną z mych rękawków. Krzyknęła wniebogłosy, a ja już wspinałem się na corner. Próbowałem wejść jak najszybciej, ale mięśnie odmawiały mi posłuszeństwa. Gdy poczułem pod swoimi stopami, śliskie liny, czułem się w swoim żywiole. Byłem znany z high-flyer'ów oraz dość śmiałych i hardcorowych akcji. Kibice kochali to, więc coraz częściej wykonywałem takie akcje. Po paru latach, narożnik stał się moim ulubionym miejscem w kwadratowym pierścieniu. Przed wspinaniem się, poprawiłem włosy i zacząłem wchodzić na szczyt narożnika. Publiczność wiedziała, co za chwilę się stanie, więc zaczęła obrażać mnie słownie, ale po paru sekundach zagłuszyła ich grupa moich fanów. Transparenty poszły w górę, więc pozostało mi tylko podnieść ręce na wysokość twarzy i ułożyć palce w "rewolwer". Opuściłem luźno górne kończyny i wziąłem ostatni wdech tlenu. Odbiłem się od sprężystych lin w stronę delikwenta, układając się w locie do akcji. Po wbiciu się ciałem w brzuch oraz tors rywala finisher'em pod nazwą Swanton Bomb z umiejętnością Tactics!. Ledwo słyszałem głośną publiczność i kręciło mi się głowię oraz byłem lekko zamroczony. Rozglądając się, zauważyłem Christian'a do którego się czołgałem. Mięśnie już więcej nie mogły, ale wycisnąłem z nich ostatnie siły. Emocje sięgnęły zenitu, gdy rzuciłem jedną z rąk na jego ciało i sędzia gwałtownie padł na deski i odliczał. Coraz słabiej słyszałem głos referee, ale pomogli mu moi fani którzy odliczali wraz z nim. 1.....2.....


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#40 2012-04-22 15:03:56

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian

Nie,nie nie, nie udalo sie przypiąc Jeffa.Teraz trzeba to zakończyć! Definitywnie! Teraz okaże się kto tak naprawdę jest lepszy i kto zasługuje na to aby być Main Eventerem tej federacji. Jednak leżąc nie wygram tej walki. Jestem dość blisko lin więc przy ich pomocy wstaję. Wykonuję powolny ruch głową w stronę Jeffa... Spoglądam na niego - również dopiero wstał... Wpatrujemy sobie prosto w oczy i zmierzamy ku sobie... Nagle będąc już jakiś metr od siebie stajemy i nic... Cisza... Jedynie wpatrujemy sobie głęboko w oczy... Twarz w twarz... Piekło i niebo... Ogień i woda... Christian i Jeff! Na całej hali słychać skandowanie mojego imienia. Rozglądam się po publice z cieniem uśmiechu na twarzy. W końcu myśle
- Czas to skończyć.
Obaj przyjmujemy postawę do ataku niczym dwaj drapieżnicy chwilę przed łowami...
Kto pierwszy zaatakuje? Kto wykaże się większym sprytem i odwagą?
Nagle przypomina mi się mój plan jaki okroiłem sobie tuż przed walką. Arena milknie, a na ringu panuje pełne skupienie. W pewnym momencie ja gwałtownym ruchem klaszczę w dłonie tłupiąc przy tym mocno w matę co kompletnie dezorientuje opponenta. Korzystając ze sprzyjającej okazji migiem przechodzę za plecy rywala łapiąc go w pasie i ściskając z całej siły. Ten próbuje się uwolnić i trzeba przyznać że nieźle mu to idzie, gdyż już po kilku chwilach rozrywa mój uchwyt. Jednak ja wciąż czyham za nim i będąc w idealnym położeniu uderzam go Low Kickiem.Po tym łapię Hardego za włosy i szarpię go w stronę lin. W ten oto sposób mamy Hot Shot. Jedne, drugi dobra starczy. Jeff trzymając się za gardło próbuje najzwyczajniej w świecie zwiać z ringu ale takie rzeczy nie ze mną... Szybko łapię go i samemu eksmituję ponad trzecią liną. Mimo ze sedzia odlicza to ja również schodzę i podnoszę przeciwnika który przed sekundką zderzył się z twardą poza ringową rzeczywistością w postaci podłogi.
Zaczynam obijać troche Jeffa lecz po chwili znow wracamy do ringu chroniac sie przed dyskwalifikacja. Wygrywam, tak więc krzyczę na cały głos:
- For The Peeps!!!! - uderzam się trzykrotnie w pierś i unoszę rękę w górę - By The Peeps!!! Cheer natęża się coraz bardziej, co pobudza mnie do walki... Zdopingowany tym łapię rywala w DDT Clutch lecz nie przystępuję od razu do działania tylko jeszcze uśmiecham sie i w charakterystyczny sposób rozglądam po arenie. Następnie wykonuję Lifting DDT... Jestem już wyczerpany tą walką i chce ja zakonczyc. Już wyobrażam sobie koniec tej walki... Sedzia unosi moją rękę i to ja jestem bezwzględnym zwycięzcą... Jestem o krok od spełnienia tej wizji... Tylko krok! Dam radę! Czuję jakby energia na nowo mnie wypełniła i nie mam pojęcia czy to tylko złudzenie czy też tak się dzieje naprawdę... W każdym bądź razie pomaga mi to. Jeff już podjął próbę wstania,co powoli mu sie udaje.Zaczynam klaskac w dlonie co powtarzaja wszyscy moi fani powoli lapiac rytm, od dawna czekalem na ten moment, teraz go Jeff juz sie podniosł podchodzę do niego, lapie za rece i BAM!. Mamy Killswitch! Już pozamiatane! Udało się! Jestem okropnie zmęczony ale zdołałem jeszcze obrócić Jeffa i przypiąć go na środku ringu.






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#41 2012-04-22 15:29:05

Piers

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 989
Punktów :   20 

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian


Ja pier***e, gwalt na moje oczy. No ale trzeba sedziowac
________________________________________________________
1....
2....
3....

Walke wygrywa....................





















































































JEFF HARDY!!!

Offline

 

#42 2012-04-22 15:32:02

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 4. Normal Match - Jeff Hardy vs. Christian

Nie przystoi mi takie zachowanie, ale dziękuję Christian'owi za walkę, podając mu rękę. Szczęśliwy z wygranej, schodzę na zaplecze przy heat'cie która wydaje publiczność.


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wanny akrylowe