Ogłoszenie




#1 2017-05-07 22:06:29

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

InterNational Championship Match (ref. eronics)

Hardcore Match for InterNational Championsahip
The Miz vs. Ragnar Lothbrok (przy ringu Hideo Itami, przy stole komentatorskim Danny Havoc)
http://i.imgur.com/WFJPJ7H.png
Stypulacja: Hardcore Match
Sędzia: Eronics

Opis: Historia wokół tego pasa to jeden wielki chaos i takiej walki możemy się zapewne i tutaj spodziewać. Co to może oznaczać dla widzów? Mogą spodziewać się jak najlepszego! Zacznijmy od początku... Danny Havoc, choć z pojedynku o pretendenta z Ragnarem wyszedł jako przegrany, to swoim atakiem i determinacją wymusił go i tak. Dzięki temu miał zmierzyć się na następnej tygodniówce z Mizem o pas. Aktualny posiadacz pasu InterNational do ringu jednak nie wszedł, a na swoje miejsce wpuścił swojego ochroniarza - Hideo Itamiego. Japończyk poradził sobie z Havociem, jednak tydzień później w takiej samej sytuacji odniósł porażkę z Ragnarem. Dziś na samym początku gali dowiedzieliśmy się, że Danny mimo, że miał szansę to rezygnuje z walki z powodów, które dopiero przytoczy. Znajdzie się jednak przy stole komentatorskim co może mieć z pewnością jakiś wpływ, ponieważ walka pomiędzy Mizem, a Raganrem będzie toczona bez dyskwalifikacji! Będzie ciekawie!


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#2 2017-05-08 11:47:32

Zbooker™

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 105
Punktów :   

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)


  `Brock Lesnar.
     
0 | 0 | 0

https://66.media.tumblr.com/a6e5d705c232a56cca90cf22a98f2aab/tumblr_n0hkli1O1g1sg91jwo1_400.jpg


#1 Contender for InterNational Championship (as Ragnar)

https://samp-pms.pl/uploads/monthly_2018_11/simbalogo.png.15b490d3caa174b84337bdf8c9347ce9.png.8b41aef6d218117f9a0b5b032bbdee18.png


Offline

 

#3 2017-05-09 13:29:06

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Can We Please Have Quiet On The Set - słowa wypowiedziane przez jakąś nieznajomą kobietę dawały do zrozumienia każdemu obecnemu na arenie, aby w tym momencie swój wzrok zwrócił w stronę rampy i sam zamilkł gdyż za minutę pojawić się ma majestat pro-wrestlingu. Po niespełna minucie rozbrzmiała muzyka wejściowa The Miza, który wraz ze swoją małżonką nie kazał długo czekać publiczności gdyż momentalnie pojawił się na stage'u. Przez chwilę oboje wpatrywali się w obraz, który mieli przed sobą, wsłuchani w negatywną reakcję fanów tylko się uśmiechali, gdyż zamierzony przez nich efekt został uzyskany. Mike ściskając na ramieniu skórzany pas InterNational próbował wywołać jeszcze większą zawiść skierowaną w jego stronę, sam fakt iż stała koło niego Maryse i to właśnie on był wybrankiem jej serca z góry skazywała go na nienawiść ze strony męskiej części publiczności. Śmiał się z nich, dorośli faceci zachowujący się jak nabuzowany hormonami trzynastolatek, strzelający na prawo i lewo mową nienawiści. Kolejnym pstryczkiem w nos grubym amerykańcom były pozy samej blondynki, która doskonale zdawała sobie sprawę z posiadanych walorów oraz tego jak pokazywać swą urodę.

https://68.media.tumblr.com/4b5eb22fa62587de2cd9ce1c9034a6ec/tumblr_o5aoqtIyFC1u1ljrzo1_500.gif


Po chwili reakcja komentatorów mówiła jasno że również kobiety są strasznie zazdrosne nie tylko o urodę oraz budowę ciała Maryse ale i o jej męża, który w oczach kobiet wydawał się bożyszczem. A więc oboje z góry skazani byli na negatywny odbiór ich postaci przez publiczność. Widać było gołym okiem że mieli maksymalnie jak tylko można w nosie opinię innych i sami cieszyli się sobą oraz tym jaki status matrymonialny posiadają. Mike jednym ruchem przyciągnął swą żonę do siebie by tuląc się do niej wyeksponować posiadane przez niego trofea. Piękna żona, tytuł mistrza oraz owiana różami kariera. To naprawdę wyglądało dobrze, a oboje doskonale wiedzieli jak to prezentować.

https://i0.wp.com/www.dailywrestlingnews.com/wp-content/uploads/2016/04/miz-maryse.gif


Oboje momentalnie zaczęli zmierzać w stronę ringu, wsłuchując się w zazdrosne oraz dziecinne zachowanie amerykańskiej publiczności. Mieli na celu tylko jedno, zrobienie wszystkiego by tylko to trofeum zostało przy Mizie. Wiedziała o tym Maryse, wiedział o tym Hideo, który był asem w rękawie żony Mike'a. Przez chwilę oboje pozowali jeszcze w ringu, po czym blondynka wraz z pojawiającym się Itamim udali się w stronę stolika komentatorskiego.


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#4 2017-05-09 18:08:21

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Na wstępie napiszę, że oczekuję od Was postów godnych poziomów Waszego pisania. Wiem, że stać Was na wiele dlatego chcę, abyście się w tej walce postarali. Stawka jest wysoka, bo to mistrzostwo choć jest formalnie Mid Carderowe to jednak w tym momencie przeważa nad mistrzostwem WWE. Niech to będzie wojna.

https://i.makeagif.com/media/6-25-2015/C6LQp1.gif



Zaczniemy od kto ładniej na 470 słów. Oto moje wymagania i zarazem klucz do zwycięstwa pierwszego, bardzo ważnego KM (nie są one ponumerowane od najważniejszego do najmniej ważnego, wszystkie są równe):

1) Chęć zdobycia/obrony tytułu.
Z racji, że mistrzostwo InterNational podniosło znacząco swoją wartość musicie pokazać mi kto bardziej zasługuje na nazywanie go mistrzem.

2) Brutalna rywalizacja.
Stypulacja została dobrana wręcz idealnie. Dwa zupełnie różne style walki. Złoto jest dla Was najważniejsze, a stypulacja daje Wam praktycznie nieograniczone możliwości. Wykorzystajcie je jak najbardziej brutalnie potraficie, ale z głową, ponieważ jest to dopiero początek walki - dbajmy o realizm. (Niekoniecznie chodzi mi tutaj od razu o używanie przedmiotów, ale o impet wykonywanych akcji)

3) Gimmick postaci.
Tego punktu oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć. Różniące się od siebie postaci dają Wam predyspozycje do stworzenia naprawdę dobrego starcia. Z jednej strony "nieposkromiony wiking" z drugiej "cwaniak". Z uwagi na to chcę zobaczyć siłę Ragnara i spryt Miza. Co do dalszych kwestii rzecz jasna zostawiam Wam pełne pole do popisu - to przecież Wasi zawodnicy i to Wy wiecie co najlepszego można z nich wydobyć.

4) Publika
Tutaj nie muszę opisywać swoich wymagań. Krótko i na temat - wykorzystajcie potencjał fanów do wzbogacenia swojego gimmicku. Bezpośredni kontakt z widzami używając typowych dla postaci sformułowań bądź też gestów mile widziany.

5) Pomysł.
Spryt i siła - tak jak napisałem to wcześniej, to niewątpliwie najlepsze z cech Waszych postaci, które tworzą między nimi kontrast. Kreatywność, kreatywność i jeszcze raz kreatywność. Nie będę opisywał tutaj co musicie zrobić oprócz tego żeby porwać mnie swoim postom jako czytelnika, walką i otoczką wokół niej.

6) Odniesienie się do story.
Ilość tekstu odnoszącego się do tego punktu nie musi być duża. Opiszcie to wedle swojego uznania, byleby znalazło się to w Waszych KŁ. Storyline był dość rozbudowany jak na ostatnie standardy naszego forum toteż można co nieco o nim napisać.

Obok ringu stoi Hideo Itami i Danny Havoc. Bardzo dobrze, bo tę dwójkę na pewno włączymy do walki, będzie więc jeszcze ciekawiej. Dajcie z siebie wszystko, skradnijmy show tą walką. Powodzenia!


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#5 2017-05-09 20:07:30

Zbooker™

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 105
Punktów :   

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Rozpoczynając swój etap dorastania jako zwykły, prosty rolnik po długim okresie dojrzewania nadchodzi taki moment, w którym to przychodzi pora na pierwszą podróż. Stałem się członkiem morskich najazdów, a czyny, które tam dokonałem, świadczyły o mnie i o mojej reputacji wśród innych. Tak o to nadano mi miano — przerażającego i nie do zatrzymania wojownika. Docierając do federacji nWU, miałem takie same zamiary jak za każdym innym razem, gdy docierałem w nieznane — nauczyć się tutejszej kultury oraz sprawić, by imię Ragnar było rozpoznawane na całym świecie. Ma dusza spragniona przygód, powoduje konflikty z potężnymi ludźmi, którzy próbują powstrzymać moją wspinaczkę po coraz to większą władzę — jednakże na marne. Udowadniając już trzykrotnie swą wyższość nad swymi poprzednimi ofiarami, dzisiejszego wieczoru zebrana tutaj publiczność wykrzyczy w stronę kwadratowego pierścienia - „Umarł król, niech żyje król!”

...

Stacjonując w przeciwległym do konkurenta narożniku, podparty łokciami o najwyższe sznury spoglądałem w jego oczy. Z zadartym, szyderczym uśmiechem wymalowanym na mej twarzy wbijałem w niego swe ślepia, były one przepełnione nienawiścią do przeciwnika. Gdy arbiter wzniósł mistrzostwo ku górze, a później pokazał nam obojgu z osobna oddał je do stołu komentatorskiego. Wtem zabrzmiał gong. Udając się w kierunku dysydenta początkowo zdecydowanym, pewnym krokiem z każdym przekroczonym metrem tempo chodu zostało przeze mnie przyspieszone. W najmniej oczekiwanym przez obecnego mistrza momencie, gdy ten był przekonany, iż dojdzie do starcia siłowego, moja sylwetka pochyliła się ku macie, aby wynieść ofiarę w powietrze. Cisnąwszy nim o podłoże mocnym
Spinebuster'em uniosłem się do pionu otrzepując przy tym swe ręce. Pozostając w letargu spoglądałem w dół na spoczywającego Mike'a, który z zaskoczeniem w oczach powoli zbierał się ku górze.

Nawiązując do zdarzeń z tamtego tygodnia, gdy to został podpisany kontrakt —
nie mam nic do stracenia, wręcz odwrotnie. Mogę wiele zyskać! Jeżeli chce się być najlepszych trzeba pokonywać najlepszych, czyż nie jest się jednym z nich, gdy dzierży się na swych barkach jedno z mistrzostw federacji? Osiągając ów cel byłbym w połowię spełniony, gdyż jest to początek mej wspinaczki po wielkim klifie, który zaprowadzi mnie na sam szczyt tejże organizacji.
Mizanin wreszcie powstał, pożerając go wzrokiem zbliżyłem się do jego persony na tyle, by pochwycić jego nogę oraz objąć wokół szyi. Wówczas wtedy zwinnym ruchem przerzucając oponenta za swe plecy zaaplikowałem na nim
Fisherman Suplex! Po pomyślnym wykonaniu ów akcji wytoczyłem się poza obręb ringu. Będąc na chwilę obecną po drugiej stronie lin złapałem oburącz za nogi Gregory'ego, po czym z użyciem siły wysunąłem owego osobnika pod najniższą z lin. Ujmując jego rękę za sprawą mocnego szarpnięcia skierowałem adwersarza na twarde bariery w które z impetem uderzył. Gdy spoczywał On w pozycji prostej, plecami oparty o chłodne zapory nie wiedział jeszcze jaki los go czeka. Zerwawszy się w jego stronę wleciałem w jego ciało godząc kontpartnera łokciem w szczękę - Forearm Smash! Jest to początek wielkiej ery wikinga w WWE!


472 słówka..

Ostatnio edytowany przez Zbooker™ (2017-05-09 20:08:11)


  `Brock Lesnar.
     
0 | 0 | 0

https://66.media.tumblr.com/a6e5d705c232a56cca90cf22a98f2aab/tumblr_n0hkli1O1g1sg91jwo1_400.jpg


#1 Contender for InterNational Championship (as Ragnar)

https://samp-pms.pl/uploads/monthly_2018_11/simbalogo.png.15b490d3caa174b84337bdf8c9347ce9.png.8b41aef6d218117f9a0b5b032bbdee18.png


Offline

 

#6 2017-05-10 15:12:13

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Dwaj niesamowicie utalentowani reprezentanci, dwóch jakże różniących się cechów starych dobrych szkół zapasów. Kontrast był tak wyraźny iż śmiało można było nazwać to starcie, pojedynkiem psa z kotem. Dobrze zbudowany, wyznający oraz praktykujący kulturę Wikingów - Regnar Lodbrok był on niezwykle doświadczony. Nie miał nic do stracenia, jednak chęć zdobycia trofeum bazowała na jego dotychczasowych osiągnięciach. Po drugiej stronie barykady stał przebiegły szuler, pijawka, zadufany w sobie egocentryk, który budował swe oblicze głęboko wierząc w to iż właśnie on jest jedynym godnym posiadaczem ów tytułu. Ściskał je mocno w rękach przed tym jak zmuszony był oddać je sędziemu, który dziś będzie świadkiem starcia dwóch gigantów.

Myślisz że tak łatwo dostać cokolwiek w tej federacji? Co? Przywróciłem blask temu mistrzostwu, więc żaden insekt nie zbrudzi tego wypolerowanego złota. Żarty się skończyły, Mike patrzył wprost w oczy zmotywowanego Lodbroka, mierzył go wzrokiem, szukał jakiegoś słabego punktu dzięki, któremu będzie mógł przejść przez fortyfikację przeciwnika by na końcu zdobyć jego bastion i okrzyknąć się królem. Jeden zły ruch, by cały plan zakończył się fiaskiem. Mimo tego Mizanin powolnym krokiem ruszył w stronę Regnara, próbując zmierzyć się z nim w klasycznym stylu, przechodząc do klinczu. Czuł jak jego stopy mimowolnie obsuwają się do tyłu, napór z jego strony był bezsensowny. Dużo silniejszy przeciwnik, z dziecinną łatwością łamał bariery stawiane przez Mike'a. Kapitulacja wydawała się tylko kwestią czasu, lecz wówczas narodził się pomysł, który na dobre mógł zmienić bieg całego pojedynku. Wykorzystując swój instynkt Miz sięgając po brutalne wejście kolanem w brzuch rywala, zerwał klincz, jednak korzystając z okazji lewą dłonią chwycił przeciwnika za rękę, a drugą skierował w stronę jego karku i chwytając go runął całym ciężarem ciała na matę wykonując Single Arm DDT. Momentalnie cała akcja przybrała niesamowite tempo, Mike pod namową żony, która krzyczała do niego, aby dalej atakował zdał sobie sprawę iż właśnie przebrnął przez pierwszą bazę. Trzymając się za głowę samozwańczy wiking dał wykaz tego jak efektowna i bolesna była ta akcja.

No co? Tylko na tyle Cię stać? Wykrzyczał Miz trzymając w ręku twarz rywala skierowaną wprost w swe spojrzenie. Wywierając na nim presję, starał się pokazać za wszelką cenę na jakich pozycjach obaj są. Wolną ręką kilkakrotnie uderzył z klasycznego "liścia" prosto w twarz Regnara. Czując jak pod napływem ciosów, adrenalina zaczyna budzić konkurenta i ten pomimo zadawanych obrażeń podnosi się Mike poczuł niepokój. Cofnął się o kilka kroków wstecz, bacznie przyglądając się rywalowi. Ten będąc na kolanach zbierał ostatni dech powietrza przed powstaniem na równe nogi. Wówczas mistrz pokazał swą wyższość nad rywalem, zaciskając dłoń w pięść, silnym Discus Punchem wbił się w szczękę Lodbroka ponownie powalając go na matę ringową. Publiczność momentalnie wstała z miejsc, krzycząc jednogłośnie "This is Awesome", a niczym niewzruszony Mizanin patrzył na swoje dzieło, był cholernie pewny siebie. Nie spodziewał się jednak że dwie szybkie akcję będą w stanie rozruszać tą martwą publikę, a głośny doping zadowolonej żony bardzo go ucieszył. Czuł się w końcu jak prawdziwy mężczyzna.


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#7 2017-05-10 19:56:45

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Przeczytałem posty z uwagą i oceniałem je "na żywo", czyli zobaczyłem błąd, a następnie wypisałem go autorowi postu. Starałem się to wszystko zrobić jak najdokładniej, ponieważ od sędziego starcia też zależy jaki będzie jego poziom.

ZBOOKER


Błędy:   

1) "Stałem się członkiem morskich najazdów, a czyny, które tam dokonałem, świadczyły o mnie i o mojej reputacji wśród innych."
Reputacja sama w sobie odnosi się nie do ciebie, ale do osób Ciebie otaczających, to oni mogą ocenić Twoją reputację zatem powyższe zdanie brzmi według mnie dość dziwnie.

2) "Docierając do federacji nWU (...)"
Dość dużo razy była o tym mowa na forum, że nasi zawodnicy nie występują w federacji o nazwie "nWU", ale w WWE! Pamiętaj o tym. Wiem, że jesteś tutaj niedługo, ale walczysz o znaczący tytuł więc musisz takie rzeczy wiedzieć.

3) "swą wyższość nad swymi poprzednimi ofiarami (...)"
Unikaj powtórzeń, które z łatwością można wyeliminować z tekstu. W tym przypadku mogłeś po prostu usunąć, któryś z tych wyrazów i zostawić jeden z nich, a sens zdania byłby taki sam.

4) "Jeżeli chce się być najlepszych trzeba pokonywać najlepszych (...)"
Od razu widać, że literówka. Zamiast wyrazu "najlepszych" powinien być rzecz jasna wyraz "najlepszym". Jedyna rada co do tego punktu ode mnie to tylko taka, abyś czytał posty uważnie przed ich dodaniem, szczególnie jeśli chodzi o walkę na PPV.

5) "Osiągając ów cel byłbym w połowię spełniony (...)"
Kolejna literówka. Zamiast "ę" powinno być "e", a zatem całość wyrazu to "połowie".

6) "Wówczas wtedy zwinnym ruchem przerzucając (...)"
Bardzo dziwne zdanie. Nie wiem po co zapisałeś w nim w ogóle wyraz "wtedy" - to on zepsuł styl tego zdania. Wystarczyło tylko wówczas, a sens byłby zachowany, dodatkowo stylistyka byłaby w porządku.

7) "Gdy spoczywał On w pozycji prostej"
Miz dla Twojej postaci jest Bogiem? Czy ja o czymś nie wiem? xD

VS.



RAFINCOGNITO



Błędy:

1) "dwóch jakże różniących się cechów starych (...)"
Nie rozumiem tego wyrazu, który zaznaczyłem w tym zdaniu. Raczej powinno być "cech", bo tak odmienia się wyraz "cechy".

2) "Regnar Lodbrok był on (...)"
Rywal Miza w tej walce to Ragnar Lothbrok, a zatem zła odmiana jego ringname'u Ci się wkradła.
Ten błąd wystąpił kilkukrotnie, właściwie to w całym poście gdy tylko była wzmianka o przeciwnika połączona z jego pseudonimem to niestety pisałeś go źle.

W ramkach wymieniłem Wasze błędy co do ortografii nie mających wiele wspólnego z głównymi wymaganiami co do Waszych postów, aczkolwiek w takiej walce jak ta jestem zmuszony zawrzeć takowe pomyłki w ocenie. Więc przejdę do przyznawania punktów:

ORTOGRAFIA I STYLISTYKA: Rafi

1) Chęć zdobycia/obrony tytułu. Remis. Oboje opisaliście niemal identycznie Wasze chęci, rzecz jasna odpowiednio - Ragnar, zdobycie, Miz - obrona.

2) Brutalna rywalizacja: Jestem skłonny przyznać Wam obu tutaj po jednym punkcie. Zbooker co prawda wykonał więcej akcji, ale Rafi zawarł w swoim poście dwie również dość mocne akcje, a dodatkowo uderzył slapem w twarz Wikinga, a to jest jak najbardziej w stylu Miza. Mike zaczął krzyczeć też prosto w twarz Ragnara co również można zaliczyć do rywalizacji.

3) Gimmick postaci. Postawię tutaj na Zbookera. Co prawda u Miza widoczna było to jego cwaniactwo w walce jak i w gestach, ale siła Ragnara również, ale dodatkowo Zbooker na początku dość dobrze odniósł się do podróży i swoistej kultury starożytnych wikingów - spodobało mi się to i tym uzyskałeś przewagę na tej płaszczyźnie.

4) Publika Zdecydowanie remis. Żaden z Was jakoś szczególnie nie wyróżnił się w tym aspekcie, aczkolwiek zawarliście temat publiki w swoich postach - cieszę się.

5) Pomysł: Punkt dla Rafiego. Całe rozegranie walki było przemyślane i kreatywne. To wyglądało na umysłową układankę składającą się na efekt końcowy. To typowe dla Miza - lubi mieć wszystko poukładane, aby zdobyć przewagę nad silniejszymi przeciwnikami. Wstawki mówione również na plus. U Ragnara zabrakło mi nieco polotu w tej walce. Rozumiem, że Twój zawodnik wykorzystuje siłę do tego żeby zwyciężać, ale jedynym ciekawym momentem w przebiegu starcia było wyciągnięciu Miza za nogi z ringu i uderzenie go łokciem w szczękę - już jesteś na wyższym poziomie, a więc musisz się bardziej starać.

6) Odniesienie się do story: Punkt dla Zbookera, Rafi chyba przeoczyłeś ten punkt, bo nie odniosłeś się do tego w swoim kł.

Podsumowanie: Widzę, że się postaraliście i o to właśnie chodziło. Bardzo dobre posty z obu stron pomimo małych błędów, które musiałem wytknąć z uwagi na prestiż tej walki. Chciałbym, abyście utrzymali dobrą formę do końca starcia, tego Wam życzę. Brawo. Punktowo wygląda to tak, że jest REMIS! Zrobimy więc w ten sposób:

MIZ PRZERYWA KLINCZ I WYKONUJE SINGLE ARM DDT. POPEŁNIŁ JEDNAK BŁĄD, PONIEWAŻ POCHYLIŁ SIĘ NAD WYGŁODNIAŁYM KRWI WIKINGIEM, KTÓRY WYPROWADZIŁ UDERZENIE W TWARZ GWIAZDY FILMOWEJ.
MIKE ZŁAPAŁ SIĘ ZA TWARZ I ODWRÓCIŁ SIĘ PLECAMI DO RYWALA. RAGNAR WYKORZYSTAŁ CAŁE ZAJŚCIE WYKONUJĄC SPINEBUSTER!


Do tej pory Wasze posty się zgadzają i Wasze postacie wykonały wszystko co opisaliście zgodnie z  tym kto atakuje. Ale teraz zmienimy z lekka przebieg starcia.

MIZ WYKORZYSTUJĄC SWÓJ SPRYT UCIEKŁ Z RINGU. PRZEBIEGŁ DOOKOŁA NIEGO, A RAGNAR BIEGŁ ZA NIM. MR. AWESOME WSZEDŁ DO RINGU I ODBIŁ SIĘ OD LIN... ALE ZARAZ! PODWÓJNY CLOTHESLINE! ZAWODNICY PADAJĄ NA MATĘ.

Z takich pozycji napiszecie mały OS na 150 słów za 0,5 punkta. Kto wygra ten będzie mógł kontynuować atak. Powodzenia!


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#8 2017-05-10 20:56:16

Zbooker™

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 105
Punktów :   

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Wszystko układało się jak w bitwach, w których brałem udział. Cios za cios, uderzenie za uderzenie — jednakże do pewnego momentu. Spoczywając aktualnie na śnieżnobiałym podłożu, znajdowałem się w identycznym położeniu co mój konkurent. Ścinając się wzajemnie z nóg, sprawiliśmy, że publiczność wpadła w zaskoczenie, gdyż nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Unosząc się ku górze, w mej głowie miałem przygotowany plan działania, który po zrealizowaniu wyprowadziłby mnie na ścieżkę dominacji. Stanąwszy w pełni wyprostowany, w letargu z pozycji dominującej spoglądałem na The Miz'a, który zdezorientowany całą sytuacją spojrzał w me oczy. Ujrzałem wtedy niepewność, aczkolwiek wiedziałem, że za tym spojrzeniem czai się podstęp. Pozwoliwszy mu wstać, ostałem w letargu, pożerając gwiazdę Hollywood wzrokiem. Kręcąc swą głową powolnie na boki, rozglądałem się po wypełnionych trybunach, jednocześnie wsłuchując się w nieprzerwany doping. Patrząc w gały Gregory'ego, zaś on w moje — nie miałem zamiaru ustąpić. Dążąc twardo do złamania oponenta, nastał moment przełamania, w którym to moja zaciśnięta dłoń ruszyła na szczękę adwersarza, aplikując na niej mocne uderzenie.

167 słówek.


  `Brock Lesnar.
     
0 | 0 | 0

https://66.media.tumblr.com/a6e5d705c232a56cca90cf22a98f2aab/tumblr_n0hkli1O1g1sg91jwo1_400.jpg


#1 Contender for InterNational Championship (as Ragnar)

https://samp-pms.pl/uploads/monthly_2018_11/simbalogo.png.15b490d3caa174b84337bdf8c9347ce9.png.8b41aef6d218117f9a0b5b032bbdee18.png


Offline

 

#9 2017-05-11 14:31:04

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Niczym szczur, Mizanin postanowił ewakuować się z tonącego okrętu, gdyż sytuacja przestała być dla niego korzystna. W amoku gniewu wymachiwał rękoma w stronę publiczności że to nie koniec, a całe zdarzenie zostało doskonale przez niego zaplanowane. Publika po prostu zrównała mistrza z błotem, rzucając w jego stronę niecenzurowane teksty, które niejednego zniszczyły by psychicznie. Jednak Mike starał się nie dać po sobie znać iż cokolwiek do niego trafia. Usłyszał jedynie słowa Maryse, która wykrzyczała by uważał! Wówczas na horyzoncie zauważył statek nieprzyjaciela, ten z wymalowanymi na twarzy barwami wojennymi, odważnym krokiem zmierzał ku niemu. Jedyną możliwą deską ratunku w tej chwili była ucieczka. Ruszył Miz w szaleńczym galopie dookoła ringu, starając się zgubić za sobą wroga. Chodziło mu tylko o sekundy, aby mógł na dobre pozbierać się ataku i samemu dokonać abordażu. Wtedy na jego drodze pojawił się ktoś, kogo śmiało mógł nazwać przyjacielem, był to Hideo Itami. Stanął on naprzeciwko wikinga gotowy do zatrzymania ofensywnej akcji, którą tamten miał w planach. Przez chwilę patrzyli na siebie, co sprytnie wykorzystał Miz popychając Ragnara Lothbroka w stalowy narożnik.


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#10 2017-05-11 21:20:52

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Powiem tak. Dwa bardzo dobre OS'y, znów daliście z siebie wszystko. Według mnie Rafi powinien wygrać, ponieważ użył wygórowanego słownictwa i porównań, które wzbogaciły całość tekstu. Dodatkowo szybciej czytało mi się ten post, bo też o to chodzi, aby dobierać słownictwo z rozwagą, wciągnąć czytelnika do krainy Waszego artyzmu. Wam obu udało się mnie zaciekawić, aczkolwiek tak jak pisałem, Rafiego post zaciekawił mnie bardziej. Obaj napisaliście bezbłędnie toteż nie wytykałem błędów, na które podczas walk o wysoką stawkę jestem uczulony - cieszę się, że oszczędziliście mi niepotrzebnego i nielubianego przeze mnie wypisywania ów pomyłek. Dodatkowo moją uwagę przyciągnęło też dobre wykorzystanie Hideo Itamiego - świetny pomysł. Zbooker, oczywiście nie załamuj się - napisałeś bardzo dobry post, ale następnym razem postaraj się bardziej jeśli chodzi o słownictwo, a także wykaż się większą pomysłowością. Tymczasem...

Ragnar trafia w stalowy narożnik, a Miz uśmiecha się ironicznie patrząc na twarz przeciwnika, który leży teraz u jego stóp. Hideo wykonał swoje zadanie... Wygląda jednak na to, że Danny'emu nie podoba się ów sytuacja i krzywo spojrzał na Japończyka. Czyżbyśmy w byli świadkami dwóch walk w trakcie jednej?! Wszystko jest możliwe!

Rafi 1,5 Zbooker 1

Kontynuuj!


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#11 2017-05-12 17:18:14

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Idealnym synonimem opisującym zespół Mizanina było trafne nazywanie ich przez komentatorów - Drużyną Mistrzów. Zgranie perfekcyjne niczym mechanizm złożony w szwajcarskim zegarku. Uwagę zwracała jednak przepiękna żona mistrza, która niczym niewzruszona pokazywała iż tak naprawdę wszystko co do tej pory się wydarzyło przebiegło zgodnie z planem. Przegryzając dolną warkę, blondynka skupionym wzrokiem patrzyła na wyczyn swego męża, ten powstając z kolan patrzył w oczy Hideo, który wyciągając dłoń w stronę swego mentora pomógł mu wstać na proste nogi. Wówczas stojąc naprzeciw siebie wyglądali jak jeden mąż, jedna siła, jedno ciało, bez zamienienia słowa potrafili wyczytać ze swoich mimik twarzy co dalej trzeba zrobić. Itami kierując się w stronę podnoszącego się wikinga, niczym pierwotnie z Mizem, tak teraz z Ragnarem pomógł mu wstać, lecz tylko po to by wpychając go w metalowy słupek, przytrzymać za ręce. Opór przeciwnika szybko został zneutralizowany, gdy pod wpływem chwili Lothbrok próbował się wyrwać z opresji, wtedy to Hideo trzykrotnie z całej siły pociągnął za kończyny przeciwnika, na skutek czego uderzył on głową w narożnik. Zamroczony rywal nie wiedział co się dzieje, wówczas całą sytuację wykorzystał Miz. Biorąc rozbieg wbił się w plecy oponenta solidnym Big Bootem, całość akcji wzmocniła pozycja Ragnara.


(tak mniej więcej wyglądała pozycja przeciwnika przy wykonywanej akcji)


Walka przerodziła nam się w handicap dwóch na jednego, cała akcja nie spodobała siedzącemu przy stoliku komentatorskim Havocowi, który wstając z krzesła chciał coś zrobić, jednak w tym momencie interweniowała Maryse. Stając przed Dannym rozłożyła ręce blokując mu możliwość interwencji. Czyżby Miz wygrał na loterii? Miał oddanych ludzi, którzy zrobiliby wszystko aby tylko osiągnął sukces. Zdenerwowany Havoc nic nie mógł poradzić na to w jaki sposób drużyna mistrzów powoli niczym grypa wyniszczała organizm wikinga. Lothbrok na skutek odniesionych obrażeń słaniał się na nogach kierując w stronę metalowych schodków. Znów dopadł go jednak idąc za nim niczym kat Hideo, chwycił go w pozycji siedzącej i przywarł nim do bocznej części schodów. Przytrzymywał go w takiej pozycji, a jego mentor biorąc rozbieg wbił się w klatkę piersiową brutalnym Dropkickiem. Cóż za emocje, publiczność chyba uwielbiała brutalność bo z każdym kreatywnym pomysłem Mizanina & Itamiego reagowała głośnym krzykiem. Danny nie wytrzymał i odpychając Maryse ruszył w stronę przeciwników. Lecz na drodze stanął gotowy Hideo. Patrzył wprost w oczy Havoca, a ten zatrzymując się próbował przemyśleć co ma dokładnie zrobić. Wtedy Miz wrzucił do ringu rywala i spróbował przypiąć.


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#12 2017-05-13 18:57:39

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Wszystko udane.

W ringu nastąpiło przypięcie. 1...2... Ragnar podniósł bark! Publiczność spoglądała z zaciekawieniem na pojedynek. Show dopiero się rozpoczęło, a już wszyscy spoglądali na gladiatorów walczących na śmierć i życie o świętego Gralla.

Maryse została popchnięta przez Havoca i leżała teraz obok bandy. Miz podszedł do lin i oparł się o nie patrząc na swoją ukochaną, która nie mogła nawet się ruszyć - była aż tak zamroczona. Itami patrzył w oczy Havoca. Gra psychologiczna, kto wyjdzie z niej zwycięsko?!

Japończyk nie wytrzymał. Wyprowadził uderzenie w twarz Danny'ego, lecz on zablokował je i samemu wyprowadził prawy prosty w nos rywala. Hideo zaczęła wypływać z nosa krew! Ochroniarz Miza złapał się za obolałą część ciała i odwrócił się plecami do oponenta, a Havoc wykorzystując całą sytuację WEPCHNĄŁ GO W STALOWY NAROŻNIK!


Danny szedł pewnie po swój główny cel. Nienawidził Miza i jego ekipy - zrobiłby wszystko, aby tylko ich zniszczyć. Mike nadal patrzył w stronę Maryse. Zdecydowanie martwił się o jej stan zdrowia. Danny był już w ringu i stał w miejscu za plecami Mizanina, a fani głośno krzyczeli. Czyżbyśmy ujrzeli zaraz prawdziwą dominację ze strony Wikinga i Havoca?!

No więc sytuacja wygląda w tym momencie tak:
Ragnar przeszedł do lin i podnosi się za ich pomocą. Miz odwrócił się w stronę Havoca. Danny stoi po drugiej stronie kwadratowego pierścienia, Maryse leży obok stołu komentatorskiego, a Havoc obok któregoś z czterech stalowych narożników. Maryse i Hideo na razie są wyeliminowani z gry.

******************************************



To teraz zrobimy coś innowacyjnego.

Zbooker - piszesz kł na 160 słów (możesz w swoim poście wykorzystać Havoca do ataku), Rafi piszesz OS również na 160 słów, możesz sprytnie uciec z opresji lub wykonać jakąś akcję uni pozwalającą Ci na tę ucieczkę - spryt postaci ma być wykorzystany.

Gimmick, kreatywność, schludność, bogate słownictwo. Lepszy w odbiorze tekst wygrywa. Powodzenia!


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#13 2017-05-14 12:38:21

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

+24 dla Rafiego


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#14 2017-05-14 14:19:06

Zbooker™

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 105
Punktów :   

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

+12 +24

Ostatnio edytowany przez Zbooker™ (2017-05-14 23:53:11)


  `Brock Lesnar.
     
0 | 0 | 0

https://66.media.tumblr.com/a6e5d705c232a56cca90cf22a98f2aab/tumblr_n0hkli1O1g1sg91jwo1_400.jpg


#1 Contender for InterNational Championship (as Ragnar)

https://samp-pms.pl/uploads/monthly_2018_11/simbalogo.png.15b490d3caa174b84337bdf8c9347ce9.png.8b41aef6d218117f9a0b5b032bbdee18.png


Offline

 

#15 2017-05-15 14:48:54

Zbooker™

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 105
Punktów :   

Re: InterNational Championship Match (ref. eronics)

Czując ból w większości swego tułowia po zadanych przed chwilą obrażeniach, zostałem wrzucony do kwadratowego pierścienia, a kolejno przypięty. Unosząc swój bark, uchroniłem się od odniesienia porażki, która zakończyłaby mą walkę o świętego gralla. Unosząc się do pionu przy pomocy lin, kątem swego oka dojrzałem stojącego po drugiej stronie ringu Havoc'a. Bez problemowo było można ujrzeć jego zamiary. Chcąc uniknąć zaaplikowania kolejnego ataku, uderzyłem swą podeszwą buta w nogę The Miz'a tuż pod kolanem (Low big boot) - w wyniku tego mistrz przykląkł na jedną ze swych kończyn. W tamtym momencie nie było już czasu na żaden z uników, gdyż rozpędzony Danny zrównał dysydenta z podłożem za sprawą wymierzonej w facjatę Mike'a nogi — Running big boot! Po owym zajściu unosząc się do góry w celu osiągnięcia równowagi, zastałem tuż przed swą osobą, personę, która z kamiennym wyrazem twarzy spoglądała w me ślepia. Wymieniając się spojrzeniami, w pewnym momencie obaj swój wzrok skierowaliśmy na tego, który dzisiejszego wieczoru straci swą "koronę". Podchodząc do Mizanina chwyciliśmy antagonistę za szyję, aby wykonać podwójny Suplex! W takowy sposób odpłaciłem mu pięknym za nadobne - publiczność powstała ze swych miejsc, nagradzając ów zdarzenie gromkimi brawami.



190 słów.


  `Brock Lesnar.
     
0 | 0 | 0

https://66.media.tumblr.com/a6e5d705c232a56cca90cf22a98f2aab/tumblr_n0hkli1O1g1sg91jwo1_400.jpg


#1 Contender for InterNational Championship (as Ragnar)

https://samp-pms.pl/uploads/monthly_2018_11/simbalogo.png.15b490d3caa174b84337bdf8c9347ce9.png.8b41aef6d218117f9a0b5b032bbdee18.png


Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Enter Amalie Apartment Hotel Porto-Vecchio