Ogłoszenie




#31 2017-03-30 22:21:01

Zbooker™

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 105
Punktów :   

Re: #4 Triple Threat Match (o pretendenta do pasu InterNational)

Bitwa, w której nie ma strony dominującej. Starcie, które od dłuższego czasu sprawia wrażenie pojedynku bez zwycięzcy, wreszcie będzie musiało się zakończyć. Trójka śmiałków walczących w ringu, każdy w jednym prostym celu — możliwość walki o pas InterNational! Jednakże tylko JEDEN opuści kwadratowy pierścień z tarczą, pozostali wrócą na niej. Stanąwszy w letargu przed konkurentem, dłonie swe miałem opuszczone wzdłuż talii, a wzrok wbity w ślepia „szaleńca". Twarz pozostawiona bez żadnych emocji, jej kamienny wyraz ukazywał me prawdziwe oblicze. Przybywając do federacji, nie miałem zamiaru wracać do swej wioski z pustymi rękoma — nie przypłynąłem tutaj na darmo. W żadnej płaszczyźnie nie spotkałem jeszcze tak wymagającego przeciwnika, jakim jest Havoc. Nie zważając jednak na ten fakt, stawiam mu czoła — jak równy z równym!

Przede wszystkim rozumiem teraz potrzebę wiary – czystej, ślepej, nic sobie nierobiącej z rozumnych argumentów – gdyż wiem, że tylko ona pozwala przetrwać w nieskończonym, dzikim oceanie wszechświata, rządzonym nieczułymi prawami i całkowicie obojętnym na los małych, myślących istotek, które go zamieszkują.
Wielokrotnie próbowałem przejąć kontrolę nad ów batalią, jednakże za każdym razem powalał mnie silny ból. Był nieodłączną częścią mego świata tak jak zbyt małe, gorące słońce i zielonolazurowe niebo. Ból stał się moim sojusznikiem, aniołem stróżem, jedyną nicią łączącą mnie jeszcze z ludzkością. Wreszcie przyszedł czas, aby po dłuższej refleksji ruszyć z ofensywą. Trafiając w facjatę idealnie wymierzonym European Uppercutt'em sprawiłem, iż przeciwnik nieprzygotowany na taki zbieg wydarzeń zachwiał się na nogach — wtedy pobiegłem przed siebie. Odbijając się od lin, w drodze powrotnej trafiłem antagonistę potężną „włócznią” - Spear! Prostując momentalnie swą sylwetkę, niesiony przypływem adrenaliny udałem się w kierunku Assasyna. Gdy ten zamierzał osiągnąć pion, zaaplikował na szczękę kolano — High Knee!

250/250
30/30


  `Brock Lesnar.
     
0 | 0 | 0

https://66.media.tumblr.com/a6e5d705c232a56cca90cf22a98f2aab/tumblr_n0hkli1O1g1sg91jwo1_400.jpg


#1 Contender for InterNational Championship (as Ragnar)

https://samp-pms.pl/uploads/monthly_2018_11/simbalogo.png.15b490d3caa174b84337bdf8c9347ce9.png.8b41aef6d218117f9a0b5b032bbdee18.png


Offline

 

#32 2017-03-31 18:11:51

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #4 Triple Threat Match (o pretendenta do pasu InterNational)

Dwaj Vikingowi stanęli na przeciw siebie. Obydwaj byli wojownikami zdolnymi zadawać, jak i przyjmować na swe ciała całą masę bólu, obydwaj stworzeni do walki i zwyciężania. Jednakże jak bardzo byli różni - wielki, brodaty Duńczyk aż toną we własnym wielkim ego, zaś na przeciw niego stał osobnik, który już dawno schował dumę do kieszeni.

Amerykański Viking - bo o nim mowa stał wpatrzony w swego rywal, szczeka mężczyzny była zaciśnięta, a oczy nabrzmiałe od krwi i ciśnienia. Był gotowy do walki, czuł się jak pitbull trzymany na smyczy zrobionej z resztek cierpliwości i samokontroli. Mimo, iż słyszał hasała wsparcia rzucane w jego stronę przez publikę on nadal stał - starał się utrzymać bestię na wodzy. Jednak w końcu nastąpił impuls - Rangnar ruszył z ofensywą wymierzając cios w tors Dannego. Tego było zbyt wiele - demon wojny skrywamy tak długo w końcu się wyzwolił. Zaciśnięta w pięść ręka Havoca momentalnie spotkała się ze szczęką rywala. Na reakcję widowni też nie było trzeba długo czekać - kakofoniczny okrzyk wsparcia dotarł do odciętego od świata Dannego nie budząc w nim żadnych emocji. Był w transie wojny. Pięść Amerykanina znów zaliczyła bliskie spotkanie z twarzą rywala, reakcja publiki znów się powtórzyła. Ogłuszony ciosem Ragnar cofnął się w tył chwiejąc się na kolanach - to wystarczyło Rockstarowi, aby objąć pełną kontrolę. Przechodząc za plecy adwersarza, Danny zahaczył jedną z jego rąk, po czym wbił szyją w matę - Cylinder Side Effect. Teraz nie pozostało nic, jak tylko dopełnić aktu destrukcji na konającym już rywalu. Amerykanin zakleszczył obydwie ręce brodacza, po czym wbił jego głowę w deski kończącym ostania scenę tego jednostronnego pojedynku Queen To Queen's Level 3. Czyżby to miał być koniec tej groteski?


250/250
30/30


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#33 2017-03-31 21:46:13

 Curix

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Cemetery Gates
Zarejestrowany: 2016-02-18
Posty: 396
Punktów :   

Re: #4 Triple Threat Match (o pretendenta do pasu InterNational)

Zbooker

Post dobry, jeden z Twoich lepszych i z tego co się naliczyłem brakowało jednego lub max dwóch przecinków - więc co do tego jest duża poprawa.
Stanąwszy w letargu przed konkurentem, dłonie swe miałem opuszczone wzdłuż talii, a wzrok wbity w ślepia „szaleńca". - w tym zdaniu jest za dużo zbędnych słów, co działa na płynność czytania. No i ogółem do reszty nie mam się co przyczepić, bo wszystko było. Może dodałbym trochę więcej publiki...

Haris

W pierwszym zdaniu już rzuca się w oczy słowo ,,na przeciw", oczywiście pisze się to razem... To było łatwe do wychwycenia, dziwne, że tego nie ogarnąłeś. Pod koniec pierwszej części ten sam błąd. W sumie mogłeś już go sobie oszczędzić, albo chociaż jakoś zamienić - powtórzenie. Potem w następnej części takie ciężkie zdanie z literówką, nieprzyjemne, że tak powiem....
Szczeka mężczyzny - no proszę, wykryto czasownik!
Mimo, iż słyszał hasała wsparcia rzucane w jego stronę przez publikę on nadal stał - starał się utrzymać bestię na wodzy. - brak przecinka, bardzo nieprzyjemne do czytania, mogłeś trochę oszczędzić słów, serio...
Nie Rangnar, tylko Ragnar, ech... Coraz gorzej, coraz gorzej, a pierwszy post był taki dobry... Potem na końcu jeszcze kilka połkniętych przecinków...

Decyzja jest prosta, w każdym aspekcie przeważał Zbooker, jedynie widownia lepsza u Harisa, więc viking może skończyć walkę.

Offline

 

#34 2017-03-31 22:22:34

Zbooker™

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 105
Punktów :   

Re: #4 Triple Threat Match (o pretendenta do pasu InterNational)

Każda walka tak jak rozpracowanie, ma początek, środek, a także koniec. Dzisiejsza bitwa zbliżała się wyraźnie ku końcowi. Kontrolując przebieg tego spotkania pod swe dyktando, wyraźnie dałem do zrozumienia reszcie backstage'u. Nie ważne jak wysokie kłody będą rzucane mi pod nogi i tak będę je przeskakiwać. Torując sobie drogę do finiszu dzisiejszego wieczoru, wygrałem coś więcej niż tylko walkę. Wygrałem bilet, który zaprowadzi mnie do walki o pas International. "Szaleniec" po dobrze zaaplikowanej włóczni wciąż spoczywał w parterze, zaś Asasyn po mocnym kolanie przyjętym na szczękę zaczął się unosić. Nie pozostało mi nic innego, jak dobić rywali. Zbliżając się do Williama, objąłem go w szyi, kolejno to wynosząc go w górę, po chwili sprowadziłem go do parteru — Delayed vertical suplex powerslam! Bezpiecznie dobrana strategia sprawiła, że moja gloryfikacja na koniec była tylko czystą formalnością. Pomimo tego, nie przestałem nacierać na oponentów. Obierając na nowo cel ,skierowałem się w stronę Havoc'a. Zaciskając swe dłonie na szyi dysydenta energicznie wyniosłem go w górę. Następnie wpychając jego czerep między swe uda, objąłem go w pasie. Wówczas wtedy wyskoczyłem tuż za jego plecy aplikując Scandinavian Destroyer! To był koniec. Po wykonanej akcji przypiąłem leżącego przeciwnika, PIN!


  `Brock Lesnar.
     
0 | 0 | 0

https://66.media.tumblr.com/a6e5d705c232a56cca90cf22a98f2aab/tumblr_n0hkli1O1g1sg91jwo1_400.jpg


#1 Contender for InterNational Championship (as Ragnar)

https://samp-pms.pl/uploads/monthly_2018_11/simbalogo.png.15b490d3caa174b84337bdf8c9347ce9.png.8b41aef6d218117f9a0b5b032bbdee18.png


Offline

 

#35 2017-03-31 22:26:31

 Curix

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Cemetery Gates
Zarejestrowany: 2016-02-18
Posty: 396
Punktów :   

Re: #4 Triple Threat Match (o pretendenta do pasu InterNational)

1... 2... 3...

Zbooker wygrywa, 0,5 litra dla niego!

Ostatnio edytowany przez Curix (2017-03-31 22:26:44)

Offline

 

#36 2017-04-01 19:44:03

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #4 Triple Threat Match (o pretendenta do pasu InterNational)

To nie mogło się kończyć tak po prostu - nie tu i nie teraz. Duma drzemiąca w dość obolałym wojowniku dała o sobie. Pomimo odniesionej przed chwilą porażki w Dannym nadal drzemała żądza walki. Pozbierawszy się do kupy Havoc powoli podniósł się z maty. W głowie miał jeden jasny cel - zemsta. Kierując się ku stojącemu do niego tyłem rywalowi był pewien swoich zamiarów, wiedział co chce i jak to osiągnąć.

Mocnym ciosem z łokcia w tył głowy zachwiał równowagę rywala, po czym odwrócił go przodem do siebie. Kolejny łokieć wylądował tym razem na twarzy Ragnara, co skutecznie go ogłuszyło. Nie czekając, aż Viking się otrząśnie, Danny zarzucił go na swoje barki, po czym wbił w matę wykonując swoją firmowa akcję General Order 24. Zemsta została wypełniona.


Stif o tym wie.

Ostatnio edytowany przez Haris (2017-04-01 19:44:24)


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#37 2017-04-02 00:32:14

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: #4 Triple Threat Match (o pretendenta do pasu InterNational)

Stop stop stop... (Nagle na rampie pojawił się nikt inny jak sam Shane z mikrofonem w ręku) Po co zaraz te niedozwolone ataki, ciosy i szpile wbijane w plecy swoich rywali, aby w następstwie zapłonął ogień nienawiści? Danny jesteś wikingiem jak ten którego właśnie w zakazany, najgorszy sposób, od tyłu zaatakowałeś jak najgorszego wroga. To on tymsczesem zapracował sobie ciężką własną pracą na wygraną i pretendenta. Ale wiesz co?... Podoba mi się twoja zaciętość w dążeniu do celu. Mimo, że przegrałeś naprawdę niewielką różnicą, ale jednak przegrałeś to postanowiłeś zaryzykować własny kontrakt i odwalić coś takiego. Choć powinienem jak to było w przypadku Dolpha, właśnie teraz nasłać na Ciebie pogromców buntowników, sprzeciwiających się wyznaczonym zasadą to jednak dam Ci szansę... Ty sam w końcu nie tak dawno pomogłeś mi w zniszczeniu Zigglera. Dlatego, właśnie dam Ci szansę i zarazem jak się zapewne domyślasz - drugiego pretendenta. Spraw, abym nie pożałował swojej decyzji.


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Downtown Hotel UbytovĂĄnĂ­ Olinda