Ogłoszenie




#1 2017-02-08 23:09:46

Remik

https://i.imgur.com/BajV2HR.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 1588
Punktów :   

#5 Normal Match

Dolph Ziggler vs. Danny Havoc

Triple H uległ w pierwszym pojedynku posyłając 2 zawodników na Zigglera, z którymi jak się okazało ten sobie poradził. Teraz widać Chairman nie zamierza przebierać w środkach i wysyła swoją broń ciężkiego kalibru. I nie mowa tu o wadze, a raczej o niesamowitej sile Havoca, bo na razie tylko tyle nam o nim wiadomo... Widać na linii Ziggler - Chairman (zarząd) robi są coraz gorącej żeby nie powiedzieć, że wybuchło między nimi prawdziwe ognisko nienawiści...


http://bankfotek.pl/image/1980093
Achievements:
2x WWE Champion (1x as Batista, 1x as The Undertaker)
2x Tag Team Champion (1x as Kane /w. Maricha; 1x as Adam Cole /w. Jakub ;x & LUqi)
1x WWE Intercontinental Champion (as The Miz) [57 dni]
#1 contender for WWE Championship (as Finn Balor)

https://i.imgur.com/0m7Ht2f.png


https://orig00.deviantart.net/94f1/f/2016/222/f/4/nwu_good_referee_v1_by_nwu5years-daddjmv.png


https://orig00.deviantart.net/e913/f/2016/222/d/0/nwu_good_referee_v2_by_nwu5years-daddjrf.png

Offline

 

#2 2017-02-09 13:49:19

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #5 Normal Match



From "The Unacknowledged Capital of Hardcore"

Cylinder, Iowa

Danny Havoc


https://i.makeagif.com/media/2-09-2017/K2y08N.gif

Ostatnio edytowany przez Haris (2017-02-09 21:27:24)


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#3 2017-02-09 16:43:44

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5 Normal Match



I'm here to show off
I'm here to show off the world...
...
Just bring it on!


Słysząc słowa tej jakże świetnej muzyki wejściowej publiczność ożyła wręcz od razu. Znudzeni życiem Amerykanie potrzebowali przysłowiowej iskry, która wznieciłaby w ich wnętrzu ogień. Oto i jest! Prawdopodobnie najbardziej znienawidzony przez mężczyzn człowiek w największej federacji pro wrestlingu na świecie właśnie opuścił backstage. Bożyszcz kobiet we własnej osobie ukazał się na własne oczy ludziom, którzy tak bardzo chcieliby, aby wreszcie zmienił swoje zachowanie w stosunku do nich. Z głową uniesioną do góry kroczył aż do początku rampy. Ubrany był w niebieski T-Shirt. Z przodu widniał napis "Stealing the Show", natomiast na plecach napisane było "And your Girlfriend". (wygląd Zigglera) Idąc do tego miejsca rozłożył swe ręce w bok krzycząc, że jest idealny, a reszta nie może się z nim równać. Słowa te były rzecz jasna niesłyszalne dla publiczności, lecz można było je wyczytać z ust Show Offa. Wreszcie stanął na końcu wzniesienia i z gracją obrócił się na pięcie, aby stanąć plecami do ringu, jego nogi były ugięte. Zaczął kiwać się cyklicznie na boki, następnie w umiarkowanym tempie wzniósł do góry swe ręce. Trzymał je wysoko, palce u dłoni miał szeroko rozstawione.

Lillian Garcia: And his opponent from Hollywood, Florida weight'n 240 pounds. "The Show Off and Mr. Perfection" Dolph Ziggler!


Właśnie te słowa wypowiadała speakerka podczas gdy Nick wykonywał swój taunt - z rękoma wzniesionymi ku górze kręcił powoli biodrami, aby po trzech obrotach przeczesać rękami włosy, a następnie strzepać pot w bok z dwóch rąk pozostawiony wówczas na końcówkach jego palców. Po kilku wstrząśnieniach głową odwrócił się przodem do kwadratowego pierścienia i swoją lewą dłoń zaciśniętą w pięść energicznie przeciągnął pod swoje biodro krzycząc przy tym słowa znaczące mniej więcej tyle - "Dziś show będzie należeć do mnie!". Rozpoczął drogę do ringu. Po zrobieniu pierwszego kroku od razu swoją prawą dłoń we włosy, przeczesał je i wytrzepał pot w przód. Zakończywszy swój gest szedł już bez zatrzymania do miejsca, w którym odbędzie się walka. Szedł pewny siebie - jest to cecha, przez którą jest rozpoznawany na cały świat. Wreszcie podszedł do początku prawego boku ringu i rozpoczął bieg, a następnie wślizgnął się pod linami do środka. Od razu usiadł na drugiej linie. Prawą ręką podtrzymywał sznur, na którym w tej chwili siedział. Żując gumę z pogardą spoglądał na fanów, którzy mieli ochotę go zatłuc oczywiście nie wliczając w to kobiet, które najchętniej rzuciłyby się mu w ramiona. Po krótkim czasie wolną ręką energicznie wskazał na swoją twarz i wypowiedział słowa znaczące mniej więcej - "Zwycięzcą tej walki będę ja!". Opuścił to miejsce i wszedł na pobliski narożnik. Tam trzymając ręce zgięte w łokciach krzyczał - "Jestem najlepszy i wszyscy dobrze o tym wiecie!" potrząsając przy tym charakterystycznie głową. Gdy zakończył to zdanie przeczesując swe włosy po raz kolejny strzepał pot w dwie strony po czym zeskoczył z narożnika i został w tym miejscu. Ściągnął t-shirt i wyrzucił poza ring. Skacząc z nogi na nogę i żując gumę oczekiwał rozpoczęcia walki. Nie był niczego w swoim życiu bardziej pewien od tego, że dziś odniesie zwycięstwo. Nie mogło być inaczej.

Ostatnio edytowany przez eronics (2017-02-10 18:08:12)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#4 2017-02-09 19:46:14

 Curix

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Cemetery Gates
Zarejestrowany: 2016-02-18
Posty: 396
Punktów :   

Re: #5 Normal Match

Gong - kł na 330 słów. Powodzenia!

Offline

 

#5 2017-02-09 21:38:31

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #5 Normal Match

+12


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#6 2017-02-10 18:42:40

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5 Normal Match

Udało mi się to o czym mówiłem od zawsze. W jednej chwili wszystkie blaski reflektorów okryły mój majestat. Każdy program rozpoczynający dzień leniwych Amerykanów zaczynał się od słów "Niesamowita wygrana Dolpha Zigglera!", a przed snem byli świadkami rozważań ekspertów nad tym czy ktokolwiek jest w stanie mnie pokonać. Rzeczy należy nazywać po swojemu - nareszcie diament został oszlifowany i to nie tylko w moich oczach, ale także wszyscy wokół muszą zaakceptować, że jestem tutaj największą gwiazdą. Triple H poległ i uklęknie na kolanach po raz drugi. Rozumiem jego nienawiść względem mojej osoby, ponieważ zazdrość zżera go od środka i nie potrafi pogodzić się z faktem, iż największa gwiazda tego biznesu właśnie wypowiedziała mu wojnę. Jestem perfekcjonistą w każdym calu. Idealne rozwiązywanie problemów przychodzi mi z ogromną łatwością. Zawsze jestem o krok przed konkurencją i nowy "prezes" dobrze o tym wie, ale jego duma nie pozwala mu przyznać, że tej wojny nie wygra. Dziś naprzeciw mnie stanął Danny Havoc, czyli kolejny z tępaków Paula. Wieśniak skrzyżuje rękawice z niekwestionowanym królem, a więc korona nie spadnie mi z głowy, a tron nadal będzie należał tylko do mnie. Wzniosłem pomnik trwalszy niż ze spiżu...

Gong rozbrzmiał, a ja niewzruszony stałem w swoim narożniku. Żułem gumę i z ironicznym uśmieszkiem spoglądałem prosto w oczy rywala. Moje ciało było rozluźnione, każdy szczegół w moim zachowaniu był wyidealizowany. Jestem arcymistrzem i niezrównanym zawodnikiem. Havoc to kolejny robak, który zostanie zgnieciony przez moją bezbłędną finezję.

"Podjedź tu śmierdzący wieśniaku. Pokażę ci ile jesteś wart alkoholiku." Przeanalizowałem tego brzydala. Od początku chciał zerwać się z łańcucha i spuścić mi łomot. Bardzo proste zagranie spowodowało, że ten bez mózg zaczął biec w moim kierunku. W odpowiednim momencie wyprowadziłem Dropkick sprowadzający go do pozycji zera, którym oczywiście jest. Havoc szybko wstał i nie było to dla mnie zaskoczeniem. Dynamiczny Gut Kick wylądował na jego brzuchu, po czym zainkasował Swinging Neckbreaker. Natychmiast przeszedłem do stójki i rozłożyłem ręce, po czym krzyknąłem w stronę publiki - "Jak wam się podoba nowa twarz tego biznesu, dupki?! Jesteście warci tyle co to ścierwo leżące u moich stóp." Buczenie stało się jeszcze bardziej donośne. Zwróciłem na siebie uwagę i skradłem show. Rozpoczęło się moje przedstawienie.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#7 2017-02-10 20:28:58

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #5 Normal Match

Stojąc wspartemu o narożnik Danny lustrował wszystko w okół, choć przychodziło mu to z pewnymi oporami - nie był w stanie skupić się na twarzach ludzi i innych szczegółach. Pomimo tego jednak na jego twarzy widniał lekki uśmiech - czuł się świetnie. Wiedział, że jest gotowy do swego debiutu, a wypite przed walką kilka głębszych kieliszków whisky i doping fanów umocował go w przekonaniu, że jest panem sytuacji i ringu. Przyjemne szumy w głowie  sprawiały, że czuł się jak gdyby sam poruszał się w powietrzu. Poważnie, nie czuł żadnych oporów grawitacji. Ten stan sprawiał, że przypominał sobie, czemu wołali na niego "Crazzy Fly Boy", a uśmiech na jego twarzy powiększył się nieznacznie. Był świetny i doskonale o tym wiedział, a może to tylko alkohol tak na niego działał? Tego nie wiedział sam i szczerze miał to gdzieś, musiał stawić czoła rywalowi i tego planu wolał się trzymać.

Wyczekując, aż gong obwieści początek batalii postanowił przyjrzeć się dokładniej rywalowi - przekrzywiając głowę lekko na bok wbił w niego spojrzenie. Przychodziło mu to z trudem, co potwierdzał tylko wyraz skupienia na jego twarzy. W końcu jednak udało mu się zatrzymać na chwilę rozbiegany wzrok i skupić na jednym punkcie. To, co - a raczek kogo - zobaczył nie było niczym specjalnym. Rywal wyglądał zwyczajnie - wysoki blondyn o pogardliwym spojrzeniu i aroganckim uśmieszku - nie zrobiło to najmniejszego wrażenia na Dannym.

Te rozmyślania jednak przerwał mu gong na który Rockstar czekał już od dłuższego czasu. Wyprostowawszy głowę potrząsną nią na boki chcą jak gdyby złapać ostrość. Przez chwilę nawet zastanawiał się, czy ruszyć pierwszemu do ataku, jednak dość szybko porzucił ten plan z dwóch powodów. Po pierwsze nie znał rywala, a po drugie nie był pewien, czy frontalna szarża odnieście zamierzony skutek - wolał odczekać i zadać cios w nadarzającej się ku temu okazji. Idąc polowi w kierunku rywala uniósł ręce sygnalizując chęć wejścia w klincz. Niestety, rywal postanowił zadać cios jako pierwszy i tylko refleks uratował Havoca przed kopnięciem w brzuch. Chwilowo wyostrzony refleks sprawił jednak, że Danny zdołał złapać rywala za nogę i przerzucić go na d sobą efektownym Exploder Suplexem.

330 / 330
21/30


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#8 2017-02-10 21:25:56

 Ittam

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

12671395
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 506
Punktów :   

Re: #5 Normal Match

Nie mam siły na długie opisy każdego z postów. Moim zdaniem kontynouwać powinien Ero i jego Dolph Ziggler, gdyż jego post był bardzo dobry pod względem gimmicku, czytało się płynnie i przyjemnie, niestety post Harisa nie czytało się już tak płynnie, w niektórych miejscach nawet nie zrozumiałem dokładnie o co chodzi. Po za tym w tym gimmicku pijaka czegoś brakuje, głównie skupiłeś się na zachowaniu swojej postaci w ringu, ale ten gimmick można lepiej w to wpasować, lepiej wykorzystać, brakuje jakiegoś pomysłu.


Dolph Ziggler wykonuje Swinging Neckbreaker i tauntuje nad obolałym przeciwnikiem przy akompaniamencie buczenia fanów! Co jeszcze pokaże Pan Perfekcyjny?

Offline

 

#9 2017-02-10 21:30:24

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #5 Normal Match

Odwołuje się. Uważam, że lepiej ukazałem gimmick i ogólnie postać razem z jej zachowaniem i stylem bycia.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#10 2017-02-10 22:21:18

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: #5 Normal Match

Rozpiszę na początek tylko to do czego mogę się przyczepić w waszych postach:

Ero - na początku poleciałeś z tym każdym programem mówiącym o wygranej Zigglera, trochę zbyt mocno wyolbrzymione = mniej realistyczne.

Haris - nie był w stanie skupić się na twarzach ludzi i innych szczegółach. - skupić wzroku na twarzach, bo skupić się to bardziej na jakiejś czynności (czasowniku). Poza tym słabo trochę, bo większość postu to opis jak Havoc próbuje się dobrze rozejrzeć, ponieważ za dużo wypił - niezbyt ciekawe xD

1.Gimmick - tutaj muszę zgodzić z Ittamem - Haris musisz coś dodać do tego gimmicku bo miałem wrażenie, że jedyną cechą postaci jest to, że pije alkohol. Punkt dla Ero.

2.Pomysł - tutaj nie powalaliście. Niby Haris miałeś bardziej dziwny pomysł, bo takiego czegoś jeszcze nie było, ale bardziej niepowtarzalny nie zawsze znaczy lepszy jakościowo, dlatego tutaj też punkt dla Ero.

3.Odczucia - no tutaj byłem z początku za remisem, ale napiszę to już po raz kolejny Haris skupiłeś się na jednym praktycznie odczuciu - upicia. Gdybyś napisał tak ja na SA w walce z Jakubem gdzie te opisy uczuć głównie robiły post, to pewnie bym się nie zastanawiał i punkt byłby dla Ciebie. No ale tak to... Ero.

4.Publiczność - Haris nie było nic, Ero końcówka postu była widocznie interakcją z publicznością.

5.Językowy poziom - tutaj Haris także jak pisał Ittam znalazły się źle złożone zdania, a u Ero nie, więc punkt dla Ero.

Wynik w kategoriach to 5-0, ale nie załamywałbym się Haris na Twoim miejscu bo w kilku kategoriach jak widać różnica była nieznaczna. Zastosuj się do moich i Ittam rad, najbardziej co do gimmicku i powinno być lepiej.

Co nam pokaże dalej Dolph?


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#11 2017-02-10 22:59:22

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5 Normal Match

Ten sport jest stworzony dla mnie. Każde zwycięstwo jest jakby dopełnieniem formalności. Wydawać by się mogło, że dla kogoś takiego jak ja po pewnym czasie to wszystko staje się rutynowe, a zarazem nudne. Wiem, iż będę odnosił zwycięstwa, ponieważ nikt nie jest wyżej ode mnie i nigdy nie będzie. Cała akcja przedstawienia zależy tylko od mojej osoby - to ja wyznaczam jak będzie się toczyło, gdyż to wokół największej gwiazdy estrady zawsze rozgrywa się akcja. Danny szybko wstał po upadku. Patrzyłem prosto w jego oczy z nieskrywaną pogardą. Widziałem jak pragnie wygranej, ale bardzo mu do niej daleko. Nie pozostało mi nic innego jak się uśmiechnąć. Spowodowałem tym reakcję łańcuchową. Havoc jak dziki pies natychmiast mnie zaatakował. Idiota. On chyba nadal nie wie z kim ma do czynienia... Samozwańczy "Rockstar" próbował wykonać Clothesline, lecz uniknąłem uderzenia i natychmiast wyprowadziłem Big Boot kiedy tylko ten się odwrócił. Nie traciłem czasu. Złapałem przeciwnika za głowę i wyprowadziłem kilka Knee Strike'ów, które osłabiły go jeszcze bardziej. Po chwili chwyciłem dłoń adwersarza i mocnym Irish Whipem posłałem go do narożnika. Danny nie miał nawet czasu na reakcję. Zgniotłem go poprzez Stinger Splash. Havoc stał się bardzo oszołomiony, lecz nie upadł. Sunął mniej więcej na środek ringu i nawet nie wiedział co się dzieje. Szybko pobiegłem na przeciwległego do jego twarzy liny i odbiłem się od nich, aby na końcu sprowadzić przeciwnika po raz kolejny na matę tym razem dzięki akcji zwanej Running Tornado DDT. Cała kombinacja wyglądała niezwykle widowiskowo. Kobiety piszczały, a mężczyźni buczeli. Ewidentnie jestem tutaj gwiazdą, która świeci najjaśniej - to widać i słychać.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#12 2017-02-10 23:04:01

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: #5 Normal Match

Dolph udanie wykonuje swoje akcję.. Co dalej?


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#13 2017-02-11 14:12:52

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #5 Normal Match

Leżałem na plecach i spoglądałem do góry z nieskrywanym uśmiechem na twarzy. Już od startu rozdawałem karty i taki rozwój wydarzeń musi zachować się do końca. Nie ma innej możliwości niż porażka wieśniaka. Triple H niestety nie ma lekko. Przejął władzę, ale nie utrzyma stołka zbyt długo. Hunter od początku mojej kariery nie wierzył, że cokolwiek osiągnę i nadal sądzi, iż jestem przeciętny. Właśnie to go zgubiło. Zawsze coś mu we mnie nie pasowało. Vince na szczęście miał wizję i wiedział co robi - ma to co prawdziwy biznesmen powinien posiadać, czyli umiejętności wykrywania prawdziwych diamentów. Zdecydowanie byłem jednym z nich. Teraz jednak jestem już diamentem oszlifowanym - brylantem, który swoim blaskiem oślepia samozwańcze "gwiazdy". Nikt obecny w WWE nie może się ze mną równać. Jestem jedyny, bezbłędny, idealny i perfekcyjny. Nie można być ponad mną ani na tym samym poziomie. Siedzę na tronie, a inni to moi poddani, z którymi mogę robić co chce. Dziś HHH znów polegnie. Lepiej żeby przyzwyczaił się do swojej roli przegranego, a im później to spostrzeże tym gorzej dla niego. Podparłem się na dłoniach i wstałem. Spoglądałem na rywala, który również próbował się podnieść. Wyprowadziłem jednak Stomp w jego plecy. "Leż psie." Roześmiałem się na głos i rozłożyłem ręce w bok, a przy tym cofnąłem się o parę kroków i oparłem się lekceważąco o liny. Danny wstał, a słowa te zostały w jego głowie. Miałem plan i właśnie rozpocząłem jego realizację. Widząc jak przeciwnik biegnie w moim kierunku, natychmiast wyszedłem z kwadratowego pierścienia. Havoc nie zważał na nic - po prostu nie myślał i tego właśnie się po nim spodziewałem. Zaczął mnie gonić. Przebiegłem parę metrów, po czym wszedłem do ringu. Wieśniak zrobił to samo, lecz ja byłem już gotowy by zaatakować. Wykonałem błyskawiczny Jumping Lariat. Havoc zainkasował kolejną akcję. Wstał jednak bardzo szybko. Widocznie adrenalina pobudziła go do działania. Wyprowadziłem kilka idealnie wymierzonych Punchy w jego głowę. Uderzeniami oszołomiłem go i przygotowałem do kolejnej akcji ofensywnej. Przeszedłem za plecy rywala i wykonałem Bridging German Suplex. 1...2... Havoc poderwał barki dość szybko. Jeśli chce nadal się bawić to ja jestem za. Stosunkowo szybko podniosłem się z maty i wsłuchiwałem się w buczącą publiczność. Sam mój widok powodował u nich uczucie odrzucenia. Tak właśnie miało być. Jestem w tej federacji największą gwiazdą, a RAW Supershow to show, któremu ja wyznaczam warunki. Święcę najjaśniej i jest to niepodważalny fakt - to widać i słychać. Tymczasem rywal podniósł swój tułów i usiadł. Włożyłem swe ręce w moje lśniące włosy, a następnie wytrzepałem z nich pot i rozpocząłem bieg. W końcowej jego fazie wykonałem Rolling Neck Snap. Walka toczy się pod moje dyktando. To wszystko jest zbyt przewidywalne...


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#14 2017-02-11 15:25:53

 Ittam

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

12671395
Zarejestrowany: 2015-01-20
Posty: 506
Punktów :   

Re: #5 Normal Match

Kontra przed German Suplex'em, Ziggler znajduje się już za twoimi plecami.

Offline

 

#15 2017-02-11 16:54:18

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #5 Normal Match

Ciosy spadające na ciało Dannego nie były przez niego, aż tak bardzo odczuwalne. Może chodziło o stan upicia, a może po prostu do tego przywykł. Jednak jedno mu nie pasowało - chamstwo rywala. Postanowił jak najszybciej uwodnić się z pod jego kontroli i wrócić do gry.

Gdy ręce Dolpha oplatały w pasie Vikinga, ten doskonale wiedział jak się z tego wyrwać - nie czekając na dalszy rozwój wydarzeń wymierzył kilka ciosów z łokcia w bok głowy rywala, po czym widząc, ze uchwyt się rozluźnił wykonał niespodziewany Victory Roll. Czyżby te przypięcie miało zakończyć walkę?


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl