Ogłoszenie




#1 2016-11-19 22:04:55

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Backstage Segment Cedric Alexander

Backstage Segment
Cedric Alexander/+dołączy się na koniec wypowiedzi przechodzący Nick Gage



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2016-11-20 12:41:52

krizzy

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

60565255
Zarejestrowany: 2016-07-27
Posty: 122
Punktów :   

Re: Backstage Segment Cedric Alexander

Idąc po zapleczu, skupiony na zbliżającej się walce, zauważyłem zbliżającą się w moją stronę kamerę. W głowie nadal miałem obrazy z ostatniego tygodnia, a moje myśli skupiały się tylko na wydarzeniach związanych z moim królowaniem. Mózg zaczynał mi się od tego gotować, ale w żaden sposób nie mogłem powstrzymać tych myśli i im bardziej się starałem, tym bardziej mnie napastowały. Nie zwalniając kroku chciałem odsunąć z drogi kamerzystę i pójść dalej, bez konieczności spoglądania w obiektyw, ale kiedy próbowałem to zrobić, zatrzymała mnie reporterka. Chwyciła mnie za ramię i z mikrofonem przy twarzy, bez żadnego przywitania, przeszła do swojej pracy.

Reporterka: Cedric, wszyscy już chyba słyszeli co stało się po twojej walce przeciwko AJ Styles'owi o miano pretendenta do pasa United States. Jak się z tym czujesz? Czy chciałbyś powiedzieć coś na ten temat?

Spode łba obserwowałem kobietę, która do mnie mówiła, a kiedy skończyła, wyrwałem jej mikrofon z dłoni i, gestem dłoni, nakazałem kamerzyście skupić obiektyw tylko na mojej osobie. Kiedy byłem już w centrum uwagi, przeszedłem do sedna sprawy.

Cedric: Zerwałem z przeszłością, ale skoro was wszystkich tak bardzo to interesuje, to proszę bardzo. W zeszłym tygodniu jakiś nowy nieudacznik dostał szansę, o którą ja musiałem walczyć. Oczywiście stało się, że walkę przegrałem, co doprowadziło do mojego upadku! Upadku waszego Króla! Wygnano mnie z mojego pierwotnego Królestwa, przez jakiegoś frajera, który zniszczył moje przeznaczenie, moją historię! Teraz, jako banita, nie ma dla mnie żadnych przeszkód. Nic mnie nie zatrzyma, o nic się już nie martwię, walczę tylko dla siebie, o własne zyski. Wszyscy moi przeciwnicy poznają na własnej skórze, co to jest cierpienie. A pierwszym z nich, dzisiaj, będzie jakiś Nick Gage, z którym zmierzę się w walce bez dyskwalifikacji. Ten frajer może się spodziewać, że brutalność sięgnie zenitu.

Oddałem mikrofon kobiecie poza kadrem i w ciszy, zaglądając w obiektyw, czekałem na ściemnienie ekranów, żeby na spokojnie pójść dalej i przygotować się do walki.



Spoiler:

ps1. nie miałem pojęcia jak się zabrać za ten segment, dlatego takie wymiociny
ps2. to jest mniej więcej wstępniak do nowego gimmicku, po walce powinienem już mieć zaktualizowany


http://38.media.tumblr.com/af308d7d3bf65addc11ee1dc8325322b/tumblr_n96z0tYOYr1s6rp58o1_250.gif
o-o-o

Offline

 

#3 2016-11-20 23:33:17

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Backstage Segment Cedric Alexander

Mętne oczy Nicka było jego przewodnikiem pomiędzy oświetlonymi korytarzowymi hali. Jego psychika nie była w zbyt dobrej formie - pragną krwi, śmierci i alkoholu. Czuł, że jeżeli za chwilę nie wejdzie na ring, to ktoś z cywili pozna jego potrzebę mordu na własnej skórze. Nagle na jego zamglonym horyzoncie pojawił się ten, którego miał dziś zmasakrować. W tej samej chwili jego umysł wytwał się z apatii, a on sam z pogardliwym uśmiechem na ustach szybko ruszył w stronę chłopaka. Od razu poczuł do niego wstręt i obrzydzenie. Gardził takimi zawodnikami jak on - zadbanymi i zniewieściałymi niczym zwykli homoseksualiści. Tacy jak on odbierali całą powagę i znaczenie temu męskiemu i Amerykańskiemu sportowi jakim są zapasy. Nick jednak nie miał zamiaru siedzieć bezczynnie, w zeszłym tygodniu wyraźnie wyraził swoje zdanie dewastując The Miza.

Teraz jednak nie miał zamiaru dewastować chłopaka, wolał zagrać z nim psychologicznie. Nie przeszkadzając młodzikowi w mówieniu do kamery podkradł się za jego plecy i wbił swój wzrok w tył jego głowy. Słyszał, jak wypowiada on swoje zdanie o Nicku, jednak ten mało się tym przejmował. Jedyne co robił, to czekał - czekał, aż chłopak skończy mówić. Gdy ten skończył swój monolog i z uśmiechem na ustach ciał odejść na jego bark spadła ciężka ręka Nicka. Brodacz zacisną ją i z twarzą pozbawioną uczuć spojrzał w oczy Alexandra

Nick: Boisz się? Boisz się krwi, bólu i cierpienia? - tu przerwał jakby dając Alexandrowi czas na odpowiedź. Ta jednak nie nastąpiła - Radzę ci zacząć się bać.

Po tych słowach jak gdyby nigdy nic puścił chłopka i oddalił się, zaś obraz z kamery został przerwany.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Yakkasaray hotelstayfinder