Ogłoszenie




#16 2016-07-03 13:52:00

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

W jednym momencie wszystko prysło niczym najzwyklejsza mydlana bańka. Wchodząc na szczyt, chciałem zdobywać mistrzostwa ale i zwalczać grzeszników. Dziś stało się zupełnie coś innego. Pierwszy raz poczułem ogromny apetyt na ludzką krew. Zachowanie Romana ukazało mi iż nie warto przeżywać bólu przez innych ludzi, każdemu nie da się pomóc, zawsze znajdzie się ktoś kto postara się wykorzystać moją dobroć dla własnych celów. Widząc całe zamieszanie, w którym uczestniczył Regins powiedziałem sobie "nigdy więcej", po czym ze stoickim spokojem przedarłem się przez liny, wchodząc wprost do samego siedliska bestii. Stanąłem wtedy jak wryty, sam na sam z rozwścieczonym Lesnarem, nie czułem strachu, chciałem tylko by jego zwierzęca natura wzięła górę. A gdy już straci panowanie nad sobą będzie łatwym przeciwnikiem do pokonania. Nie musiałem długo czekać aż rozwścieczony oponent rzucił się w moim kierunku. Zrobił to już po kilku sekundach, jak tylko znalazłem się w ringu. Wówczas niczym "toreador" zrobiłem unik w bok po czym Brock wbił się wprost w narożnik będący za mną. Spojrzałem wtedy na Romana mówiąc:

- Jesteś pionkiem Romanie, zwykłym małym ludzkim śmieciem.

By po chwili wyciągnąć Lesnara z narożnika i przerzucając przez siebie powalić go na matę solidnym Release German Suplex. Znów spojrzałem w kierunku Reginsa mówiąc:

- Welcome to Suplex City...bitch!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#17 2016-07-03 14:27:22

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Dalej.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#18 2016-07-03 14:33:20

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

- Kroczyć drogą wiecznego wędrowca, to kroczyć drogą ku chwale!

Chodź rzeczywiście z mojej strony wyglądało to walkę Dawida Goliatem, postanowiłem ukręcić łeb bestii. Przez moment, w którym przekraczałem ringowe liny, wyczuliłem instynkt stając się łowcą. Zwierzyna podnosiła się ofiarnie po ataku wojsk Rzymskich, jednak by ją dobić potrzebowałem duchowego wsparcia. Starając się połączyć emocjonalnie z Bogiem, tylko on mógł użyczyć odpowiedniej energii do zgładzenia Lesnara.

- Widzisz Romanie to właśnie różni mnie od Ciebie. Gdy robi się gorąco uciekasz! pokażę Ci co to znaczy być prawdziwym mistrzem!

Widok łapczywie łapiącego powietrze Lesnara rozbawił mnie, wielka zabójcza bestia na macie nie wie co ze sobą zrobić? To przykre. Poprawiłem ochraniacz na swym kolanie po czym z czystą premedytacją ruszyłem w stronę przeciwnika. Wybijając się w powietrze spadłem solidnym kolanem (Running Knee Drop) wprost na głowę przeciwnika. W końcu rozkładający się na macie Brock przestał reagować na jakikolwiek ruch. Zamroczony leżał bezsilnie i dobrowolnie poddawał się kolejnej wykonanej przez ze mnie akcji.


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#19 2016-07-03 14:47:58

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Jeszcze raz dalej. Rafi, jak możesz, to wykonuj więcej niż jedną akcję na post, ok?


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#20 2016-07-04 13:26:24

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Wszystko układało się jak talia dobrze potasowanych kart, nikt nie może równać się z boską mocą nawet jeśli jest to śmiertelnie niebezpieczna maszyna Brock Lesnar. Widząc jak z trudem podnosi swe ciało z maty, ozdobiłem swój wyraz twarzy szyderczym uśmiechem skierowanym prosto w stronę Romana Reginsa. Cóż nie wszystko poszło po twojej myśli bracie, nadal jestem w grze i nadal nic nie jesteś w stanie mi zrobić. Wykrzyczałem w stronę Regisa po czym wróciłem do Brocka. Wtedy dostałem olśnienia....

- Oko za oko...

Stanąłem nad podnoszącym się przeciwnikiem i solidnym slapem wbiłem się w jego kość policzkową, denerwując bestię. Uśmiechnąłem się tylko i zwracając się do Romana klepnąłem go w klatkę piersiową dokonując zmiany.

- Ząb za ząb...

Powiedziałem zmieniając się z Romanem i wpuszczając go do legowiska bestii. Po czym skierowałem się w stronę wyjścia z areny zostawiając Reginsa samego w walce z dwoma rywalami. Pomachałem mu jeszcze na pożegnanie.


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#21 2016-07-04 22:53:38

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Dobra, zrobimy tak. Brock jest dość mocno oszołomiony i w swojej nieświadomości zawędrował do własnego narożnika, gdzie Nakamura dokonuje zmiany. Roman zaś wpatrzony jest wściekłym wzrokiem w Setha i nie dostrzega czającego się za plecami Japończyka, który może zaatakować.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#22 2016-07-05 23:35:33

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Nekro nie odpisał, więc Roman ma prawo zaatakować znajdującego się za plecami Japońca.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#23 2016-07-06 00:25:22

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

- Uciekasz?! To typowe dla ciebie, Seth! Zawsze uciekasz, gdy robi się gorąco...

Wykrzyczałem, gdy Seth zeskoczył z apronu i udał się w kierunku wyjścia. Byłem odwrócony od swojego rywala plecami, toteż nie zauważyłem, ani nie usłyszałem, że została dokonana zmiana. Wszystko jednak się zmieniło, bowiem gorąco zrobiło się w szeregach publiki - to był sygnał, że ktoś jest za plecami. Instynktownie odwróciłem się, wyprowadzając swoją rękę pod brodę oponenta - Lariat! W ringu jest Shinsuke? Bylem zaskoczony tym faktem, lecz wiedziałem, że muszę to wykorzystać! Momentalnie udałem się w kierunku lin, odbijając się od nich, a w tym samym momencie Japończyk powstał na nogi. Będąc w pełnej szybkości wyskoczyłem do góry i raz jeszcze zaskoczyłem przybysza z kraju Kwitnącej Wiśni atakiem na szyję - Jumping Lariat!

- Co? Jednak uderzyłem w twoją pieprzoną dumę?!

Wypowiedziałem, gdy Seth powrócił stając w moim narożniku z nieciekawą miną! Wiedziałem, że jest nikim, ale wrócił - chciał pokazać, że ma jajka, ale uwierzcie... nie ma ich! Bo uciekał niejednokrotnie, dziś również chciał, ale zżarł go chyba strach przede mną. Gdy Nakamura powstał do stójki, to otrzymał uderzenie w podbrzusze ze szpica obuwia, a następnie wsadziłem jego głowę pod swoją pachę, aby zaaplikować mu akcję o nazwie DDT!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#24 2016-07-06 00:31:37

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Dalej.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#25 2016-07-06 00:53:34

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

- Tego chciałeś tchórzu? Znowu uciekać przed problemem? Taki byłeś, jesteś i będziesz, gnido!

Coraz bardziej szydziłem swojego rywala z TLC. Nie dość, że przyszedł i zażądał, abym oddał mu tytuł, to jeszcze teraz jak zwykle ucieka przed problemem. Niegdyś pas Wagi Ciężkiej miał być mój, ale i wtedy uciekał i zasłaniał się Williamem Regalem. Dziś jednak RAW Supershow rządzi zupełnie ktoś inny, a Rollins nie ma już swojego ochroniarza i w każdej chwili mogę go dopaść i sklepać tak mocno, jak tyko sobie zażyczę. Tak będzie właśnie na TLC! Złapię za krzesło i będę okładał go tak długo, jak tylko starczy mi sił. Shinsuke był już na nogach, a ja rozpędzony biegłem w jego kierunku, aby tuż przed nim wyskoczyć i wbić się podeszwami obuwia tak mocno, że aż sam wpadł na liny - Running Front Dropkick! Napełniony zostałem pozytywną energią, toteż powstałem, gdy bezwładnie biegnący Japończyk został przeze mnie przechytrzony, bowiem przemieściłem się pod jego pachą i odbiłem się raz jeszcze od lin i powróciłem do niego, by wyskoczyć tuż przed nim, aby wbić swoją pięść w jego szczękę - Superman Punch! Podszedłem do narożnika i począłem przeczesywać swe włosy, a gdy tylko Nakamura wydostał się z narożnika, w którym stał Rollins to otrzymał ode mnie nieziemskiego w mym wykonaniu Spear! Od razu przypiąłem oponenta!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#26 2016-07-06 02:43:59

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Kontra przed Running Front Dropkick, jeżeli Nakamura tego nie wykorzysta, Roman kończy walkę.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#27 2016-07-06 12:01:18

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Roman nie będzie kończył walki po 1 wygranym kł i to zresztą ledwo wygranym przy czym ja nie wyprowadziłem postacią ani jednego ataku. To nie moja sprawa że Nekro nie ma i ja za niego nie powinienem cierpieć.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#28 2016-07-06 18:09:22

 Ahmed

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

23720338
Skąd: Iraq
Zarejestrowany: 2011-08-31
Posty: 838
Punktów :   45 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Zróbmy tak, żeby było sprawiedliwie.

ZEZWALAM na wykorzystanie przez Brocka zdolności Disable Referee!
Na wykorzystanie jej 24h, jeżeli do tego czasu nie pojawi się post, Roman kończy walkę po udanym Spearze.


http://oi68.tinypic.com/4sh36h.jpg
KP - Suicide
---------------------------------------------------------------
Streak:
1 - 0 - 0
---------------------------------------------------------------
Osiągnięcia:

2 x Intercontinental Champion (jako Suicide / Boogeyman)
1 x World Heavyweight Champion (jako Tommy Dreamer)
1 x Tag Team Champion (jako Beard Generation)


http://i68.tinypic.com/ix9sg4.jpg

Offline

 

#29 2016-07-07 13:49:56

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Nie wierzyłem własnym oczom. To co wydarzyło się w tym pojedynku dosłownie nie miało prawa się wydarzyć. Szalałem obok ringu i szukałem odpowiedzi na tak wiele dręczących mnie pytań. Maszyna, która dotychczas działała perfekcyjnie, nagle została zdegradowana do pozycji tego przegranego. Poniżona, zdewastowana i sprowadzona na dno. Przy tym jednak jeszcze bardziej wściekła, żądna zemsty, krwi i połamanych kości u przeciwników. Istotnie wolałbym, aby sam mój klient walczył przeciwko Reignsowi i Rollinsowi, ponieważ Japończyk sprawia tylko kłopoty, ale nie wszystko w życiu jest tak jak sobie zaplanujemy. "Nareszcie!" - pomyślałem, a wewnątrz mnie zapalił się płomyk nadziei. Sędzia został staranowany przez Romana, a Nakamura leżał na macie ledwo żyjąc. Nastąpił moment kulminacyjny w tym starciu. Roman może tego nie przeżyć...

"ATAKUJ BESTIO! TERAZ JEST TWOJA SZANSA! JUŻ NIE MA ZASAD! BIJ GO BEZ OPAMIĘTANIA!" Wykrzyczałem te słowa, a wtedy Brock Lesnar wskoczył do ringu. Roman patrzył się ze zdziwieniem na sędziego, który leżał znokautowany po zainkasowaniu Speara. Bestia nie myślała zbyt długo. Mój klient wiedział jak go potraktowano. Jego nienawiść osiągnęła maksymalne stadium. Brock już dawno nie był tak zdenerwowany jak teraz... Niemal w ułamku sekundy dopadł Reignsa i podcinając umiejętnie jego nogi sprowadził go do parteru, gdzie bez opamiętania okładał jego twarz gradem uderzeń, które spokojnie mogłoby zrobić niemałe wgniecenia w karoserii samochodu. (Double Leg Takedown into Punches) Około piętnaście bardzo mocnych uderzeń wylądowało na twarzyczce Romana. Publiczność nie wierzyła w to co się stało. Bestia poczuła się jakby ktoś w końcu zdjął kłódkę z jej klatki. Zdobywca czuł się cudownie. Miał teraz wolną rękę do robienia rzeczy wręcz bestialskich. On nie potrzebował jednak jakiejkolwiek broni. On sam jest najlepszą bronią, taką, która wyrządza jeszcze większe krzywdy niż przedmiot. Rozwścieczony potwór w tym momencie nie posiadał hamulców... Reigns chciał już opuścić to miejsce cierpień. Uderzenia jakie wyprowadzał mój klient coraz bardziej sprawiały niechęć u Samoańczyka. Samozwańczy wojownik już nawet nie mógł płakać. Łzy tamowała krew coraz szybciej przepływająca wewnątrz jego organizmu, a to jeszcze przecież nie koniec.

"NIECH REIGNS WYDA OSTATNIE TCHNIENIE!" Zażyczyłem sobie, aby Brock zakończył to co zaczął Roman. Mój klient wstał i z niesamowitym zapałem złapał Samoańczyka za włosy. Bardzo mocno pociągnął go ku górze w ten sposób sprowadzając go do pozycji stojącej. Wówczas wyprowadził potężny Slap, którym jego poniżano. Różnica polegała na tym, że od tego uderzenia Roman upadł na kolano. Lesnar uśmiechnięty nadal trzymał przeciwnika za kudły. Ta scena wyglądała bardzo komicznie. Cwaniak, który klęczy bezsilnie przed Bestią, tak naprawdę sam tego chciał i to on sam zgotował sobie ten los. Na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Położyłem łokcie na apronie, a na swych dłoniach starannie ułożyłem swoją brodę. Wpatrywałem się w Romana, który coraz bardziej zataczał się w swoich cierpieniach. Wreszcie mój klient postanowił raz jeszcze dobić rywala. Szybkim ruchem sprowadził swą ofiarę do stójki, a następnie przeszedł za jej plecy i rzucił nią na drugi koniec kwadratowego pierścienia. (Release German Suplex) Postanowiłem w małym stopniu pomóc memu klientowi. W swoją rękę złapałem krzesło. Reigns wychylił głowę pod trzecią liną za apron - to była idealna szans, aby zgnieść karalucha. Wziąłem zamach i uderzyłem Romana prosto w potylicę. On sam jest kowalem swojego losu.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#30 2016-07-07 16:58:06

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Main Event: Tag Team Normal Match Roman Reigns & Seth Rollins vs. Broc

Dalej.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa