Ogłoszenie




#16 2016-05-05 21:40:50

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Link do dźwigni <- dostałem od Nolego

Sprawy przybrały nieco inny obrót, niż się spodziewałem. Ten marny człowieczyna usiłował pokonać mnie. Demona zrodzonego z najczarniejszego odcienia ciemności. Musiałem to zmienić i udowodnić mu w jak wielkim błędzie był porywając się na mnie. Gdy jedna z moich rąk była pochwycona przez jego nogi, a on sam sięgał już po drugą z moich kończyn, ja postanowiłem mu przeszkodzić. Natychmiastowo przykurczyłem wolną rękę do swojej klatki piersiowej, aby następnie włożyć ją pod siebie. To wystarczyło, aby opętany żądzą zwycięstwa marny patriota rozluźnił nieco swoje nogi, po czym nieco bardziej nachylił się w moją stronę. To była ta chwila - nie czekając, aż ludzi pomiot zda sobie sprawę ze swojego błędu, momentalnie napiąłem i cofnąłem uwiezione rękę do siebie. Kolejnym z kroków do przejęcie kontroli nad tą walką było odwrócenie się na plecy i zadanie Ciosu z Pięści(um KO) wprost w szczękę rywala.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#17 2016-05-05 22:27:45

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Miała być kontra przed dźwignią i jest - udana. UM - KO wykorzystana i możesz zaatakować.


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#18 2016-05-05 22:51:08

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

+12 tak profilaktycznie, choć może wyrobię się w czasie. - jednak nie potrzebne się okazało. Walić sen.

To było bardziej niż pewne - marny śmiertelnik musiał w końcu popełnić błąd. Lecz teraz to przejąłem kontrolę nad tą walką. Ten marny robal nie miał wyjścia - musiał utracić dziś cząstkę swego światła. Spoglądając na jego zamroczone ciało uśmiechnąłem się nieznacznie, bawiło mnie to. Powili podnosząc się z maty, wiedziałem już w który punkt jego duszy zadać kolejny cios, musiałem osłabić ją, aby następnie pożreć. Momentalnie oplotłem rękę na głowie adamowego syna, a następnie wbiłem ją w matę łamiącym kawałek jego duszy Snap DDT. Zadawszy ten cios poczułem tak dobrze znane mi uczucie - uśpiony we mnie do tej pory pierwotny mrok budził się do życia. Jego siła była moją, a ja doskonale wiedziałem jak go używać. Chwytając tę ludzką kukłę za barki, doprowadziłem go do siadu. "Powitaj strach, albowiem on zamieszka w twej duszy." - wypowiedziawszy te słowa wbiłem podeszwy swoich butów w jego bark (Basement Dropkick).

Ostatnio edytowany przez Haris88 (2016-05-06 18:40:52)


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#19 2016-05-06 20:23:12

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Niech strach zamieszka w duszy Tysona!
Dalej, rzecz jasna.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#20 2016-05-07 00:44:26

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Ciemność powoli pożerała marne istnienie tego robaka - każdy cios kruszył jego wiarę na jej miejsce siał zamęt oraz smutek. Spoglądając na tę stertę mięsa, skóry i kości nie widziałem nic poza pokarmem dla mnie i mojej mrocznej rodziny. Ten, jak by nie patrzeć człowiek był niczym baranek dany mi na uczcie. Mógł się starać, wierzgać swymi krótkimi nóżkami, lecz cóż z tego, skoro i tak skończy w mojej paszczy. Widząc, że mój posiłek nie stanowi jakiegokolwiek zagrożenia, skierowałem wzrok na znajdujący się przy ringu pas. Jego wygląd - kolor i blask zdawały się mnie hipnotyzować. Czyżbym uległ jego urokowi? Nie, on był częścią mnie i dawał mi znać, że pragnie pozostać ze mną i moją rodziną demonów. Nie pozwolę go sobie odebrać! Nie mogłem też całkowicie się w nim zatracić, to takie ludzkie. Z wyrazem lekkiej zawiści zwróciłem się w stronę ludzkiego pomiota i jedyne co chciałem z nim zrobić, to wyrwać kawał jego duszy, a następnie spalić ją w wiecznych ogniach piekielnych. Powoli podniosłem go od tyłu, objąłem w pasie i wbiłem w sprężyste podłoże akcją zwaną German Suplex. Tego było mi jednak za mało, nie rozluźniając uchwytu zapiętego w jego pasie przeniosłem go na środek ringu, aby tam dokonać ostatecznego aktu zniszczenia tej jednostki. Momentalnie oplotłem go swymi rękoma zapinając tym samym Crossface Chickenwing with body scissors*. "Piekło pełne jest niespełnionych ambicji, a ja zabieram cię w podróż do jego głębin." - wyszeptałem wprost do jego ucha mocniej odciągając bark.


*dźwignia z Wikipedii


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#21 2016-05-07 00:55:08

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Zapięte 2 szansę dla Tysona Kidda!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#22 2016-05-07 21:04:04

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

A ja bym poprosił o jakiś link do tej akcji gdyż nie mam pojęcia jak to wygląda.

 

#23 2016-05-07 22:09:11

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Walka z biegiem czasu zaczęła odwracać się na moją niekorzyść, jeszcze obecny mistrz NXT doszedł do głosu i teraz jestem w morderczym uścisku w samym centrum ringu. Steve wiedział co robi zapinając dźwignię w środku pierścienia z dala od lin, jednakże ja miałem sposób jak wydostać się z ów chwytu. Mając jedną z rąk wolną począłem atakować nią wystawione do góry kolano oponenta, kilkoma ciosami niewątpliwie osłabiłem jego dolną kończynę na której właśnie teraz się skupił. Korzystając z okazji, iż rywal mniej uwagi poświęca swojej górnej części tułowia począłem wymierzać solidne uderzenia z łokcia w okolice żeber rywala. Kilka takich uderzeń sprawiło, że Steve osłabił całkowicie uścisk z którego z łatwością się wyrwałem i zaprzestałem dalszym cierpieniom mego ciała.

 

#24 2016-05-08 09:00:42

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Uderzenia na kolano, noga zsuwa się i robi się więcej miejsca, toteż atak na żebra byłby możliwy - uznaję.

Opis Sytuacji na max. 200 słów!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#25 2016-05-08 20:46:06

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

+12h

 

#26 2016-05-08 21:56:30

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

+12


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#27 2016-05-09 19:25:58

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Nie działo się dobrze, siła mroku nie wytaczała, aby pokonać tego małego i nędznego człowieczka. Musiałem zastosować nieco inną metodę - zaatakować nie ciało, lecz samego ducha mego oponenta. Doskonale wiedziałem w jaki punkt wbić swe mroczne szpony - tym punktem była miłość do ojczyzny. Spokojnymi, lecz nieco szybszymi ruchami podczołgałem się do lin, gdzie znajdowała się już moja ukochana Rosemary. Moja Zmora dzierżyła w ręku mikrofon, który od niej odebrałem.

- "Posłuchaj nędzniku, zawiodłeś swą ojczyznę." - wypowiedziałem, nadal siedząc na macie. - "Zawiodłeś swą* ukochaną ojczyznę, swą Kanadę najdroższą. Przeniosłeś jej hańbę i wstyd. Tak, a wiesz czemu? Urodziłeś się z piętnem przegranego. Za to właśnie nienawidzi cię twój kraj umiłowany."

Skończywszy wygłaszać swój monolog, począłem śmiać się niczym hiena, obserwując przy tym skutki swych poczynań. Synowie adamowi otaczający mnie ze wszystkich stron poczęli wyrażać swe oburzenie salwą głośnych, lecz nic nieznaczących gwizdów. Zaś twarz stojącej kilka metrów ode mnie ofiary przejrzałą kolor ognia piekielnego, a nozdrza jego wypełniły się dymem. Strach przed tym, że moje słowa są prawdą, przysłonił umysł mego wroga, dając mi tym samym kontrolę nad jego losem. Piekło się otwarło, teraz trzeba nakarmić je jedną, zbłąkaną duszyczką.



*celowe powtórzenie


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#28 2016-05-09 19:52:02

Tadeusz Norek

Gość

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Nędzne istoty zasiadające dzisiaj na trybunach w jednej chwili z uradowanych od ucha do ucha przemienili się w ludzi mających zagwozdkę. Nie jeden z nich był przekonany, iż starcie to zakończy się lada moment, lecz mój spokój i opanowanie nie raz ratowały mi skórę - podobnie było i w tym momencie. Podniósłszy się przy niewielkiej pomocy lin natychmiastowo cofnąłem się w objęcia narożnika, w którym spokojnie mogłem dojść do siebie. Ból, który był widoczny na mej twarzy z sekundy na sekundę narastał, lecz starałem się nim nie przejmować bowiem wiedziałem, iż decydująca faza walki właśnie nadeszła. Odczesując włosy delikatnie na bok - z mych oczu, zwiększyłem pole swego widzenia. Atmosfera na trybunach wydawała się być coraz to gorętsza, kibice z niecierpliwością wyczekiwali ostatecznego rozstrzygnięcie tejże bitwy, z nadzieją, że tryumfatorem zostanie Scott. Dzięki ich zachowaniu czułem coraz większą pewność siebie a zarazem i radość, którą będę mógł już niedługo świętować z kolejnym dorobkiem w mej karierze - z tytułem mistrzowskim NXT, który jest tylko i wyłącznie kolejnym przystankiem na ciągnącej się autostradzie w kierunku szczytu federacji. " Spójrzcie na mnie! Tak właśnie wygląda człowiek idealny... Człowiek, który jest przyszłością tego biznesu... Człowiek, który już za kilka chwil zwycięsko wyjdzie z tej wojny - z skalpem w swych rękach!*" - wykrzyczałem w kierunku widzów, których ewidentnie to nie ucieszyło i postanowili ponownie nagrodzić mnie salwą gwizdów.



* - Zdanie, w którym celowo są użyte powtórzenia.

 

#29 2016-05-09 21:02:21

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Ciekawie ciekawie...
Haris dużo u Ciebie literówek, które niestety sprawiło, że słabo mi się to Twoje OS czytało. Śmiech mi się na twarzy pojawia jak ktoś pisze o celowych powtórzeniach. Niby co takiego one wnoszą do postu? Według mnie tylko i wyłącznie błędy językowe. Ja nie toleruję celowych powtórzeń. Gimmick niby był, ale jak mogłeś opisywać, że z nosa Tysona leci dym? xD Nie możesz opisywać czegoś co jest fizycznie niemożliwe, ale widoczne zarazem dla ogółu nawet jeśli masz taki gimmick. Kolejny raz popełniasz ten sam błąd, czyli nie odnosisz się do rangi tytułu, który posiadasz. Tak nie może być, bo wiem że dla Twojej postaci tytuł raczej nic nie znaczy, ale możesz go potraktować jako symbol czegoś tak jak ja zrobiłem to w przypadku pasa Wagi Ciężkiej gdy byłem właścicielem Wyatta.

Nole u Ciebie zaś mało czułem tego Tysona. Staraj się wplatać w te posty więcej gimmicku. Choć wiem, że niektórym sprawia to problem, ale trening czyni mistrza i im więcej się starasz przy tym pisząc częściej tym stajesz się lepszy i z czasem wejdzie Ci w krew pisanie gimmickiem praktycznie przez cały post. Czasami warto coś zmienić żeby wyjść na prostą, bo jeden schemat postu nie da Ci ucieczki z Mid Cardu. Żeby się wybić musisz się czymś wyróżnić, a Ty językowo jesteś dobry tylko tego gimmicku Ci brakuje. Dodatkowo zraziły mnie "celowe powtórzenia" tak jak u Twojego przeciwnika, a więcej na temat widzenia przeze mnie "celowych powtórzeń" znajdziesz w ocenie postu Harisa.

Według mnie Nole powinien kontynuować. Co prawda mniej miał gimmicku, ale językowo było lepiej, zawarł reakcję publiczności oraz chęć pozyskania tytułu.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#30 2016-05-09 21:08:04

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: Normal Match for NXT Championship Title Crazy Steve (c) (w/Abyss & Ros

Ja się odwołuję ponieważ:
- Wg mnie zawarłem w poście lepszy gimmick + reakcja z publiką była.
- Użyłem metafor - Dym z nosa jest metaforą wściekłości; gotujących się w człowieku uczuć.
- To jest OS, więc liczą się tu emocje i gimmick, a gramatyka i ortografia pozostają na dalszym planie.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Schieder-Schwalenberg