Ogłoszenie




#31 2016-05-01 11:44:58

Tadeusz Norek

Gość

Re: Steel Cage Match for #1 Contender to WWE Title Dean Ambrose vs.

Obie akcje udane i pin. 1.2...Roman Reigns w ostatniej chwili przerywa liczenie. Roman oraz Dean stają na przeciw siebie i mamy OS na 130słów. W przypadku wygranej Jakuba kończymy w przypadku wygranej Granda jedziemy dalej.

 

#32 2016-05-01 12:28:35

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Steel Cage Match for #1 Contender to WWE Title Dean Ambrose vs.

Który z nas okażę się dzisiaj Dawidem, a który Goliatem? Te pytanie opętało i męczyło każdego obserwatora tej walki, gdy pojawiłem się przed ich oczyma, stojąc naprzeciwko Szaleńca. Z trybun można było usłyszeć różnorodne skandy, albowiem każdy z nas posiadał coś, co przyciągało fanów i sprawiało, że ich urzekaliśmy. Na mej twarzy wymalował się bezimienny wyraz twarzy, świadczący o tym, że nie chcę ukazywać swych emocji. Zacisnąłem swą dłoń w pięść i ciężko przełknąłem ślinę - wiedziałem, że za chwilę dojdzie do konfrontacji, której żaden z nas nie chce uniknąć. Mięśnie stały się twarde, a ja bylem pełen wigoru, aby skopać dupę Deanowi! Krew zaczęła pracować coraz to szybciej, aż doszło do kulminacji endorfin, które dały o sobie znać, pragnąc dostać upustu. "Let's go Roman!" - dało mi sygnał, że to ten czas! Samoański zew spowodował, że wykonałem krok w przód, a następnie wymierzyłem prawy podbródkowy, po którym oponent zachwiał się na nogach! Mogę nazwać się już Dawidem...

Kod:

130/130
28/30


https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#33 2016-05-01 17:13:25

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Steel Cage Match for #1 Contender to WWE Title Dean Ambrose vs.

Powoli zwlokłem się ze Szkota, odnajdując wzrokiem winowajcę całego zajścia. Oto i on, Roman Reigns. Z pyszałkowatym uśmieszkiem stanął w rozkroku, niecały metr ode mnie. Jesteś z siebie zadowolony?! Myślisz, że ujdzie Ci to na sucho?! Grubo się mylisz! Przetoczyłem się w bok, by choć na chwilę uciec poza centrum akcji. Wdech, wydech, wdech, wydech. Zmęczony ledwo dawałem radę oddychać, plecy paliły żywym ogniem, a nogi odmawiały posłuszeństwa i gotowe były do kapitulacji w każdej chwili. Zacisnąłem pięści, ganiąc się w duchu. Już chcesz się poddać?! Pamiętaj, Ty nigdy nie ustępujesz! Owe słowa rozbrzmiewające znikąd w mojej świadomości w mig rozprzestrzeniły się po całym organizmie, działając jak kojące lekarstwo. Dziarsko stanąłem na nogach, wystawiając dłoń w kierunku Samoańczyka i gestem zapraszając go do walki. Ten zniesmaczony pokręcił głową, zapewne dziwiąc się skąd mam jeszcze siły do walki. Ale tak już jest, Ci mali nigdy nie rozumieją czynów tych wielkich, którzy walczą do ostatniej kropli krwi, nigdy nie tracąc nadziei!

130/130
29/30


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#34 2016-05-01 17:32:50

Tadeusz Norek

Gość

Re: Steel Cage Match for #1 Contender to WWE Title Dean Ambrose vs.

Na początek zganię was za to, że u żadnego z was nie czułem gimmicku waszych zawodników...

Grand: dobre OS, tym razem nie było błędów takich jak w początkowym KŁ. Tak jak już zaznaczyłem nie czułem tutaj Romana. Zero opisu przebiegu walki, skupiłeś się na tym co jest teraz. Nadrobiłeś nieco opisem kibiców.

Jakub: podobnie jak u Granda OS dobre. Także nie czuje Deana, jednakże u ciebie jest to czego nie ma u granda, opis przebiegu walki...


Gimmick: Jakub = Grand
Kibice: Jakub < Grand
Przebieg walki: Jakub > Grand
Treść i słownictwo: Jakub > Grand


A więc jak mozecie się domyślić dalej moze pisać Dean Ambrose.

 

#35 2016-05-01 17:48:04

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: Steel Cage Match for #1 Contender to WWE Title Dean Ambrose vs.

Szybko rzuciłem się na Romana, okładając go całą serią punchy. Byłem bezlitosny, ukazując swoje zdenerwowanie po jakże chamskim przerwaniu przez Romana przypięcia. Jeden cios za drugim zasypywały Reignsa, nie pozwalając mu odsapnąć ani na moment. Jedno z uderzeń było o wiele mocniejsze niż poprzednie, prawie zwalając rywala z nóg. Po nim dołożyłem jeszcze uderzenie łokciem w skroń i schwyciłem pyszałka za głowę, ustawiając się obok niego. Kilka chwil później upadłem wraz z nim na deski ringowe, wykonując Headlock Driver, który totalnie wyłączył Samoańczyka z pojedynku. Publika oszalała, cując co się zbliża. Ja szybko zerwałem się do stójki i wbiłem wzrok w stalową kratę, po któej zamierzałem wspiąć się na szczyt klatki i opuścić ring. Ryk za mną wprawił mnie jednak ponownie w tryb walki, zmuszając do odwrotu. Szybki unik w postaci opuszczenia głowy i ręka Drew przeleciała nade mną, a sam rywal przeleciał za moje plecy. Machinalnie odwróciłem się i wyprowadziłem silny kopniak w podbrzusze, zmuszający McIntyre'a do pochylenia się. Następnie zrobiłem coś, na co wielu czekało - Dirty Deeds zostało zaaplikowane! Zbliżyłem się do ściany klatki, zamierzając się na nią wspiąć, jednak pobliskie drzwi został otwarte przez sędziego. Korzystając z zaproszenia przeszedłem pomiędzy linami i wyskoczyłem z ringu, stając twardo na posadzce poza kwadratowym pierścieniem, co oznaczało jedno - Survior Series i walkę o pas WWE. Kane vs Dean Ambrose!


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#36 2016-05-01 17:49:19

Tadeusz Norek

Gość

Re: Steel Cage Match for #1 Contender to WWE Title Dean Ambrose vs.

1
2
3

Dean Ambrose zostaje pretendentem do tytułu WWE! Gratulacje

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Prinzess Brunhilde - Appartementhaus Noclegi Ise