Ogłoszenie




#1 2016-03-01 19:23:09

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2016-03-01 20:52:25

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#3 2016-03-01 22:57:35

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes



http://txt-dynamic.static.1001fonts.net/txt/dHRmLjU0LmZjZjNmMy5RMkYwWTJnZ1dXOTFjaUJDY21WaGRHZywuMAAA/lycanthrope.regular.png

Publiczność zapadła w grobowa ciszę, która były czasami przerywana krzykiem lub rozmowami niektórych z osób zebranych na arenie. Widownia nie wiedziała, czego może się spodziewać i jaki będzie dalszy ciąg gali na której się znajdują. Momentalnie reflektory przybrały kolor zbliżony do jasnego odcienia niebieskiego i zaczęły krążyć po rampie oraz stage'u. Muzyka zaczęła grać, a bicie serca obudziło fanów WWE, które z niecierpliwością czekali na pojawienia się tego zawodnika na dzisiejszym show. Po dźwiękach bicia pikawy, piosenka przybrała bardziej rock'owe brzmienie, jakby była wprowadzeniem do czegoś większego. Wielkim odgłos wdechu brany jakby po wytrzymaniu minuty pod wodą. Theme zmienił się, a gdy to się stało pod ekranem na którym pojawiło się imię i nazwisko wrestler'a, stanęła osoba. Była ubrana w skórzaną kurtkę, a z tyłu jej widniał napis "Balor Club". Reszta ubrania nie wyróżniała się niczym szczególnym oprócz wspomnianej górnej części garderoby. Osoba ta była odwrócona i spoglądała na titantron, który zmieniał się co rusz z imienia wrestlera na znany wszystkim napis na wszystkich rzeczach tejże persony, którą są sprzedawane przez federacje. Kiedy piosenka przybierała dźwięki, które przyśpieszały jeszcze bardziej uderzenia serca, Finn odwrócił się do publiczności i rozłożył kurtkę ukazując umięśniony brzuch oraz klatkę piersiową. Widownia wybuchła wielkim aplauzem, jednak niektórzy z młodszych widzów nie zachwalali pojawienia się Balora.

https://49.media.tumblr.com/357330c28e816417b109629f8d628b2c/tumblr_nviqnpXENm1sbzhteo1_400.gif

Mściciel postawił kołnierz na kurtce, stawiając go w górę i z beznamiętnym wyrazem twarzy ruszył pewnym oraz luźnym krokiem w stronę kwadratowego pierścienia. Kiedy piosenka przybrała bardziej poważniejszy rytm i zwiastowała coś monumentalnego, Finn wykonał trzy kroki do przodu i uniósł ręce w górę równocześnie rozstawiając je. Fani tego zawodnika postąpili podobnie, a reflektory unosiły się wraz z górnymi kończynami Irlandczyka, kończąc rozświetlać arenę w najwyższym punkcie. Następnie zwinnie odwrócił się do miejsca batalii i powtórzył taunt, co zrobiła ponownie to samo publiczność. Niektórzy z nich byli po prostu pod wrażeniem jakie wejście posiada pochodzący z Bray. Fergal w mgnieniu oka odwrócił się na pięcie w stronę miejsca potyczki i ponownie ruszył w jego stronę.


Making his way to the ring, from Bray, County Wicklow, Ireland, weighing 190 pounds, Finn...Balor!"

Nie kiedy z widzami, którzy byli najbliżej bandy wymieniał szacunek, układając palce w tak zwany "Too sweet", a oni ze szczęściem na ustach odwzajemniali to. Kiedy Devitt miał dwie strony w które mógł podążyć, wybrał prawą i ponawiał powitanie, kiedy jakiś z osób chcieli z nim to wykonać. Kiedy stanął przed schodkami, które były drugimi z kolei, zgiął kolana i oparł się o ogrodzenie fanów od ringu i spoglądając na narożnik, wyczekiwał na odpowiedni moment. Kiedy ponownie theme song przybierał bardziej rytmów jakby coś nadchodziło i każdy z zebranych musiał to uhonorować w jakiś sposób. Zerwanie się w stronę narożnika na którym usiadł, mając jedną z nóg pod kością ogonową, a drugą zwisającą z corner'a. Jego ciało było opuszczone w dół, a kiedy nastała ta chwila, powtórzył swój przeciągły taunt dwukrotnie w momencie, kiedy piosenka oznaczała, że jest na to czas i moment. Publiczność powtórzyła uniesienie rąk, a reflektory postąpiły ponownie jak ostatnio. Kiedy muzyka się uspokoiła się, Prince zszedł z narożnika i stanął na środku kwadratowego pierścienia. Stanął pewnie na nogach i ustawiły palce w tak zwany pistolet i skierował go w kierunku publiczności, pokazując kto jest prawdziwym strzelcem w tej grze. Jego mina przypominała wkurzonego dzieciaka, który wie po co tu jest i umie to robić jak nikt inny. Księga dawała mu wiele, a jego umiejętności przypieczętowały tylko, że pseudonim "Demoniczny Mściciel" nie jest z przypadku. Kiedy rozluźnił ręce, jego dłonie zaczęły powoli ściągać górne nakrycie. Jego ruchy był gwałtowne, a wierzchy kurtki raz pokazały połowę ciała Balora, a za drugim resztę.

https://49.media.tumblr.com/2bae2de0d6a30db568f12c005b26e1b0/tumblr_nxbfhpcJzw1sbzhteo1_400.gif

Ruszył w stronę rogu kwadratowego pierścienia, oddał kurtkę technicznemu i oparł się o narożnik. Przymknął oczy i wsłuchiwał się w rady jakie Ras ma dla niego przed pojedynkiem, który niebawem się rozpocznie. Demon cały tkwił w jego ciele i wyczekiwał na odpowiedni moment, żeby pomóc swojemu "pojemnikowi". Niebezpieczeństwo mogło nadejść zewsząd, dlatego istota ochraniała plecy Balor'owi, gdy ten był skupiony na uspokojeniu bijącego serca i wzięciu kilka głębszych oddechów przed tym wyzwaniem.

Ostatnio edytowany przez LUqi (2016-03-06 23:00:47)


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#4 2016-03-01 23:17:59

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

Gongne, Kto Ładniej na max 400 słów. Do boju.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#5 2016-03-02 18:44:47

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

Moje ciało przeszło pełną kuracją, a umysł zapamiętał błędy, które ostatnim razem popełniłem. Kontuzja jest jedną z najgorszych momentów każdego zawodnika, jednak mój organizm dał radę przezwyciężyć z nią w bardzo szybkim tempie, co daje mi prawo do udziału w tym pojedynku. Po drugiej stronie narożnika przyglądał się mojej osobie jeden z nowych nabytków tejże federacji czyli Cody Rhodes. Nie wiedziałem, czego mogę się po nim spodziewać, ale od teraz miałem pomoc samego Demona, który ubezpieczał mi tyły oraz Ras'a, którego słowa nie kiedy dźwięczały mi w w głowie.
- Pamiętaj Finn. Nie ma takiego słowa jak strach. Rozpoznaj swego wroga i znajdź jego słabe punkty!
Zdanie, które było jednym z tych, które zapadły mi w pamięci z księgi, miało mnie poprowadzić do celu na którym krańcu znajduje się zwycięstwo.

Sędzia rozkazał rozpocząć walkę, a dźwięk gongu zagłuszył publiczność, która żywiołowo wykrzykiwała moje imię, a nie była zadowolona z obecności "Dashing'a" w kwadratowym pierścieniu. Skupienie odebrało mi zmysł słuchu i wyczuwałem tylko swój stymulowany oddech oraz mięśnie, które przy każdym przypływie dawki tlenu napinały się. Byłem w stu procentach przygotowany na ten pojedynek, więc zaczynajmy. Rhodes nie miał zamiaru zaczynać od klasycznego klinczu tylko w przypływie furii, żeby udowodnić na co go stać, rzucił się szybkim biegiem w moją stronę. Byłem bez szans, jednak zauważyłem w odpowiednim momencie jeden ze słabych punktów Garrett'a. Będzie próbował najczęściej używać nóg, żeby sprawiać mi ból, ponieważ jego ręce miały tylko za zadanie istnieć i pomagać w akcjach zapaśniczych. Zrozumiałem to, kiedy przystanął w minimalnym rozkroku i chciał wyprowadzić kopnięcie w moją czaszkę. Mój siódmy zmysł, którym był Demon przejął na chwilę kontrolę nad moim ciałem i pomógł mi uniknąć kopnięcia. Byłem odwrócony plecami do Amerykanina, a istota we mnie nie miała zamiaru mi pomagać dalej i znów ukryła się we mnie. Wtem dociekłem, że te ustawienie się wyśmienite do zaaplikowania akcji, która spowolni zapał "Dashing'a". Pele Kick wprost w głowę konkurenta uzmysłowił mi, że dusza z notatnika chcę mi tylko pomóc i przejawia swoją obecność, kiedy jestem w tarapatach. Moje podniesienie trwało dosłownie chwilę, a następnie wyprostowałem się i stanąłem przed Runnels'em, który nie przejawiał na razie żadnego ruchu oraz wolę zemsty za ten atak po którym mogłem pozwolić sobie na dalszą ofensywę. W mgnieniu oka podskoczyłem i zrobiłem przewrót w tył, upadając cielskiem na mego wroga. Standing Moonsault został nagrodzony przez widownię zagorzałym aplauzem, a moja persona ustała na dolnych kończynach i skierowała się w stronę rogu ringu w celu odpoczynku i złapania tlenu do płuc.


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#6 2016-03-02 19:31:34

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

+24
______________________________________________________________________________________________________________

Przekroczyłem próg drzwi, które otworzyły się przede mną na oścież. Moje życie ciągnęło za sobą wiele scenariuszy - od porażek aż do złotych koron, które za każdym razem ozdabiały me wnętrze podczas przeżywania glorii zwycięstwa. Historia mej osoby sprowadziła się wreszcie do wkroczenia w świat mody - ta jedna chwila, gdy podniosłem słuchawkę sprawiła, że z przeciętnego człowieka stałem się wzorem do naśladowania dla mężczyzn, oraz bogiem dla płci pięknej. Teraz stoję oparty o narożnik w samym centrum rozrywki sportowej i zastanawiam się po co tak naprawdę potrzebne mi kolejne wyzwanie skoro osiągnąłem już dużo więcej niż inni? Odpowiedź jest prosta. Nikt nie zasługuje bardziej na zostanie twarzą federacji ode mnie. Tylko moje dobre serce sprawiło, iż złożyłem podpis na kontrakcie, który pod nos podsunął mi pan McMahon. Ówże człowiek wiele dla mnie uczynił, w tym momencie chcę mu się odwdzięczyć. Przybyłem, by na bilbordach oznakowanych logiem WWE widniała twarz jedynego mężczyzny, którego uroda wykracza poza najwyższy poziom. Chwile zwątpienia w ówże biznes miną. Przybyłem, aby przedziurawiona i podtapiana dotychczas łódź wypłynęła na szerokie wody. Będę falą przedzierającą się z łatwością przez ogień. Przez płomienie, które staną się symbolem mych przeszkód bowiem jestem jedyny w swoim rodzaju - reszta to nic nie warte marionetki ludzi z wyższych sfer...

Spojrzałem przed siebie i uśmiechnąłem się lekko. Spoglądnąłem na swego pierwszego po powrocie przeciwnika i pomyślałem - "on nie dorasta mi do pięt". Jego malunek twarzy był jakby wyjęty z koszmaru, a sposób jego poruszania się wyglądał jak krzywo stawiane kroki po gorącym węglu. Sylwetka to totalny żart, a stylizacja gorsza niż z bajki pod tytułem "Shrek". Piski na widowni połączone z buczeniem oznaczały początek pojedynku. Starcie do jednej bramki uważam za rozpoczęte...

- Nie chcę skazywać cię na cierpienie. Poddaj się, a zakończę to szybciej niż zdążysz powiedzieć "Cody - mój pan".

Ówże słowa oraz prowokacyjny całusek posłany w stronę Balora z mojej strony zadziałał na niego jak płachta na byka. Natychmiast natarł na mnie z zamiarem wyprowadzenia szybkiego Clothesline'u, lecz to ja okazałem się większym spryciarzem. Uniknąłem starcia się z ręką adwersarza i z pełną kontrolą wyprowadziłem Dropkick. Finn upadł plecami na liny i odbił się lekko od owych sznurów lekko w mym kierunku. Każdy ceniący się zawodnik musiał mieć ułożony plan. Mój był stosunkowo prosty, a kolejny cal jakże banalnej intrygi został wykonany, bowiem zaaplikowałem przeciwnikowi idealny jak ja Snap Scoop Powerslam. Widziałem strach w oczach Irlandczyka. Westchnąłem głośno i z uśmiechem na ustach przeszedłem do narożnika. Wówczas poprawiłem swe boskie włosy i czekałem aż rywal postawi kolejny krok w tył...


Słów: 422

Ostatnio edytowany przez eronics (2016-03-03 22:18:36)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#7 2016-03-04 10:01:05

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

Boże oczka mnie bolą... LUqi to kurde chociaż tylko błędy porobił w poście... Ale Ty Ero... No przepraszam, ale nie podobało mi się to.

wypiszę wasze błędy, wszystkie pogrubię.

LUqi -  "Kontuzja jest jedną z najgorszych momentów każdego zawodnika, jednak mój organizm dał radę przezwyciężyć z nią w bardzo szybkim tempie, co daje mi prawo do udziału w tym pojedynku." "jednym" i "ją". "istota we mnie nie miała zamiaru mi pomagać dalej i znów ukryła się we mnie" "który nie przejawiał na razie żadnego ruchu oraz wolę zemsty za ten atak po którym mogłem pozwolić sobie na dalszą ofensywę" "woli".

Ero - po pierwsze, to napisałeś jedno zdanie w czasie teraźniejszym, co i tak już Cie dyskwalifikuje w moich oczach. Ale wypisze wszystko, byś nie miał wątpliwości. " Spoglądnąłem na swego pierwszego po powrocie przeciwnika i pomyślałem" to spoglądnąłem w ogóle mi nie pasuje... Ówże przestań używać tego słowa... Nie było ono jakoś przeze mnie dobrze odbierane u twojego Wyatta, o takiego Rhodes'a nie będzie tym bardziej.
"odbił się lekko od owych sznurów lekko w mym kierunku" lekko lekko.

Jest jeszcze jedna kwestia panowie - według mnie LUqi przeważył bo poświęcił więcej czasu na walkę. Gimmickowo jesteście na równi w tych postach, bo Ero może i masz więcej tego gimmicku, ale trochę mi nie pasuje to zrobienie z Rhodes'a gwiazdy, a dodatkowo tym wypowiedzianym zdaniem zrujnowałeś sobie podbudowę gimmicku, bo było za mroczne. LUqi natomiast stabilnie, pokazał że ma w sobie Rasa i o to chodziło. Nie trzeba zawsze szarżować gimmickiem i wciskać go dosłownie wszędzie, żeby wygrywać.

Dalej Al Ghul!

Edit: dodam jeszcze jedno - zrezygnowałbym z gimmicku tej byłej gwiazdy. Zostanie wyłącznie przy zadufanym w sobie dupku egocentryku i ch*j wie jak go jeszcze nazwać, mówienie tylko o sobie, patrzenie tylko na siebie, byłoby lepsze. Nie podoba mi się ogólnie ten gimmick, mimo że podchodzi niby pod Rhodes'a, to jednak mi do niego niezbyt pasuje ale to moje osobiste zdanie, zrobisz jak będziesz chciał.

Ostatnio edytowany przez Jakub ;x (2016-03-04 10:03:00)


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#8 2016-03-04 22:20:02

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

Początek pojedynku był pod moim dyktandem, a Cody znajdował się pod moim panowaniem, nie próbując nawet zemścić za to, że nie pokazał się z dobrej strony w pierwszych minutach batalii. Moje mięśnie były napięte, a ciało próbowało wyzbyć się zmęczenia, który doskwierał po dłuższej nieobecności w kwadratowym pierścieniu. Urazy są często tak oddziałują na zawodnika, że przez długi czas nie może wrócić do pełnej formy. Nie miałem z tym problemów, jednak organizm nie był przygotowany na takie wyzwanie jakie mi teraz postawiono.
- Musisz go pokonać Prince. Tylko pamiętaj o oddychaniu...
Słowa Rasa w umyśle wysłuchałem i chciałem zrobić, co to proponuje głos w mojej głowie. Oddechy były długie, a zarazem bardzo spokojne tym samym uspokoiłem swoje oszalałe bijące serce oraz dałem rozluźnić się mięśniom. Nie na długo, ponieważ Cody znajdował się już na nogach i rozglądał się za mną. Mój zryw został wykonany w mgnieniu oka. Tak samo jak Spear wprost w przeponę rywala. Nasz upadek odczuł bardziej mój rywal, dlatego też mój powrót trwał zaledwie kilka sekund. Chciałem osłabić jego całe ciało, nie miałem zamiaru skupiać się tylko na jednej rzeczy, dlatego też wykonałem akcje z mojego arsenału. Pierwszym był przepiękny Running Knee Drop po którym mój rywal chwycił się za głowę i może nawet za rozkwaszony nos, a ja przewrotem w przód znów znalazłem się na dolnych kończynach. Następnie zaaplikowałem zwinnie ruch o nazwie Jumping Elbow Drop wbijając się łokciem w klatkę piersiową mego wroga. Tlen już nie miał łatwego dostępu do płuc, a to jeszcze nie koniec, co przygotowałem dla Dashing'a. Momentalnie chwyciłem jego nogę i wyprowadziłem Leg DDT po którym odnóże Rhodes'a mogło doznać wielkiego bólu.
- Bardzo dobrze Finn. Świetnie Ci idzie. Odetchnij, a następnie wykończ go...
Mimowolnie poruszyłem głowę w pionie, zgadzając się z radą Al-Ghul'a i przymykając oczy, próbowałem łapczywie wciągać powietrze do moich dróg oddechowych.

Ostatnio edytowany przez LUqi (2016-03-04 22:20:59)


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#9 2016-03-04 22:22:04

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

Continue!


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#10 2016-03-05 16:05:54

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

Czując za sobą obecność narożnika, bez wahania pomyślałem, żeby się na niego wspiąć. Moje zwinne ruchy pozwoliły mi się znaleźć w mgnieniu oka na jego szczycie, a zarazem ciągle przypatrywałem się mojemu rywalowi. Moje ciało momentalnie pofrunęło w górę, a ja upadłem na Cody'ego aplikując na nim Frog Splash. Wykonanie było przepiękne, a publiczność nagrodziła moje trudy wielkim aplauzem na stojąco. Nie często spotyka się zawodników o tak wybitnych umiejętnościach jak moja osoba, dlatego też uniosłem ręce, siedząc i podgrzewałem widownię to jeszcze większego skandowania mego imienia. Podniosłem się na nogi i miałem już rozrysowany w głowie plan na dalsze męczenie mego wroga dzisiejszej batalii. Podniosłem go z wielkim trudem i uniosłem od razu wykonując jedną z mych znanych akcji o nazwie Shingata Prince Throne. Następnie znów postawiłem go do pionu i poprowadziłem go w stronę narożnika, na którym go ustawiłem. Puszczając je, on samowolnie zawisł na rogu kwadratowego pierścienia z twarzą skierowaną na mnie. Wycofałem się na kilka kroków, a kolejną moją czynnością był rozbieg i bieg w zawrotnej prędkości w jego kierunku. Moje stopy zderzyły się z klatką piersiową rywala, a co za tym idzie wyprowadziłem Shingata Dropkick po którym Rhodes upadł z hukiem na matę. Chwyciłem jego rękę oraz nogę i pociągnąłem na środek miejsca widowiska. Tam złapałem oddech i szybkie założenie jedne z moich dźwigni o nazwie Bow & Arrow.
- Finn, już go masz... Tylko nie puszczaj...


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#11 2016-03-05 16:40:22

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

Finn podniósł Cody'ego i zamierza wykonać Shingata Prince Throne... Jednak... Piękniś ma szansę na kontrę gdy tylko wstaje na równe nogi! Wciąż trzymany.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#12 2016-03-06 12:22:41

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

Po pierwsze to nie mogłem znaleźć tego movesa i postanowiłem napisac kontrę do movesa Prince's Throne (nwm czy to jest to samo)
Po drugie nie pptrafię zrozumieć w którym momencie jest kontra - czy kiedy stoję na nogach czy kiedy jestem trzymany na barkach więc wybrałem tą drugą opcję. Jeśli będzie źle to trudno, przeżyję.
-----------------------------------------------------------------------------------

Może wybrałem złą drogę? Zarabiam niezłe pieniądze i robię to co kocham - pozuję do zdjęć. Czego mi więcej trzeba? Niestety moja ambicja jest zbyt duża, aby ciągle robić to samo. Znalazłem się w beznadziejnej sytuacji - muszę więc odmienić losy tego starcia. Po przyjętej serii ciosów nadszedł czas na odrodzenie. Utkwiłem na barkach Balora, pierwsze co przyszło mi na myśl to uderzenia łokciem w odsłoniętą głowę rywala i to właśnie uczyniłem. Balor puścił uchwyt z bólu. Upadłem na nogi i popatrzyłem mu prosto w twarz gdy odwrócił się w moją stronę. Czas by pokazać mu z kim ma do czynienia.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#13 2016-03-06 13:00:02

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

Przecież napisałem wyraźnie, że jak jeszcze stoisz na nogach... XD Ale niech będzie, to tylko Axxess, a kontra na cios poprawna. Masz szansę na szybki jeden cios by przejąć inicjatywę po udanej kontrze.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#14 2016-03-06 18:23:40

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

Nie próbowałem prowadzić tego pojedynku w sposób efektowny. Męska część publiczności totalnie po mnie spływała, natomiast płeć piękna tak czy inaczej była mną zachwycona. W myślach miałem jedynie swój ideał, a przed oczami końcowy tryumf. Dziś zacząłem nową drogę w swym życiu pełnym sukcesów i prosto spod blasków fleszy wszedłem na ścieżkę wojowników, na której również udowodnię swoją wartość. Nie czekałem na nic. Momentalnie gdy tylko Finn stanął odwrócony twarzą (jeśli można tak nazwać w jego przypadku) w moją stronę, a ja wybiłem się w powietrze, po czym dobitnie kopnąłem go akcją zwaną Dropkick. Zabawę czas zacząć.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#15 2016-03-06 19:01:38

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Re: 1. Normal Match: Finn Balor vs. Cody Rhodes

No dobra, możesz chwilę poatakować


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
1704 Najah Tevragh Zeina Dßnenpark Binz - WG 73 "Strandläufer" mit Terrasse