Ogłoszenie




#1 2019-02-02 06:33:23

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Segment otwierający: Johnny Gargano /w. Tomasso Ciampa

~Segment otwierający: Johnny Gargano /w. Tomasso Ciampa~


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#2 2019-02-02 14:05:50

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Segment otwierający: Johnny Gargano /w. Tomasso Ciampa

Jestem



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#3 2019-02-08 00:33:50

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Segment otwierający: Johnny Gargano /w. Tomasso Ciampa

WWE Universe ogarnięte było zrozumiały chaosem, lecz tylko do pewnego momentu, ponieważ cały rozgardiasz został powstrzymany, gdyż w głośniki uderzył wszystkim doskonale znany theme song. Fani momentalnie odłożyli popcorn i cole na drugi plan, po tym jak rzucili okiem na rampę, by wpatrywać się w postać, która właśnie wyłaniała się z kłębów drażniącego nozdrza dymu. Gargano ubrany w cywilny strój bardzo szybko przedostał się do samego centrum kwadratowego pierścienia, w którym trzymał w swoich dłoniach mikrofon, a to oznaczało, że ma coś do powiedzenia - i tak właśnie się stało.

Johnny Gargano: Na świecie pojawiają się zjawiska, które nikt nie potrafi wytłumaczyć. Albo takie zjawiska, którego wyjaśnienie zajmuje sporo czasu, ale w końcu dochodzi do tego, że zjawisko staje się zrozumiałe. Jako, że Ciampa przegrał swój pojedynek dostałem możliwość wybrania stypulacji, w której będę miał okazje rozgrzeszyć go z jego brudnych jak smoła grzechów. Pokuta nie będzie ani przyjemna, ani skuteczna. Będzie tylko i wyłącznie bolesna. Chcesz wiedzieć pewnie w jakim rodzaju pojedynku się zmierzymy, co nie Ciampa?! Na Ciebie po prostu brakuje mi już słów... Potrafię zrozumieć dosłownie wszystko. Nie pasuję Ci w tym biznesie, haczysz o mnie i starasz się wyładować na mnie całą frustrację, po tym jak przejąłem czerwoną tygodniówkę spod władzy... pff, komisarza?! Haha, nie obraź się... ale nadal mnie to bawi. Komisarz? Naprawdę? Eee, komisarz powinien być szanowany w kuluarach, co nie? A.. z tego co kojarzę, to chyba to Cię nie łączyło. Aż tak Cię boli to, że przejąłem to show? Aż tak, że musisz wchodzić na moją rodzinę?! Niepokorny śmieciu! O mnie możesz mówić co tylko chcesz, ale od mojej rodziny wara kundlu!

Gargano momentalnie z potulnego baranka przerodził się w krwiożercą bestię, której gałki oczne w ułamku sekundy zmieniły swą barwę, a chęć polania juchy osiągnęła apogeum. Johnny mocno zacisnął nie tylko zęby, ale i pieści, wyłupiając przy tym swe groźne oczyska. Widać było po wyrazie jego twarzy, że nie zamierza odpuścić... Chciał nie tylko rewanżu, ale i powybijać wszystkie zęby swojego oponenta. Widać było również to, że nie zamierzał odpuszczać. Czekał.. czekał niczym wartownik, aż Ciampa pojawi się w ringu, bowiem chciał już teraz dokonać egzekucji na swoim niepokornym przeciwniku. Mr. Wrestling nie doczekał się tego osobnika w swoim otoczeniu, bowiem rozświetlił się telebim, a na nim pojawiła się morda kundla, która działała na Gargano jak płachta na byka...



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#4 2019-02-10 00:01:30

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Segment otwierający: Johnny Gargano /w. Tomasso Ciampa

Różnorako mijały ostatnie tygodnie i większość osób będących na zapleczu zastanawiała się, dlaczego oficjele zmienili plany lub wyhamowali rywalizację na linii Gargano - Ciampa. Od ich ostatniej potyczki twarzą w twarz minął zaledwie tydzień wówczas to Gargano że swoją ekipą wyszedł górą, jednak przed samym ppv oczekiwania od tej dwójki były zdecydowanie większe niż w rzeczywistości były ukazywane. Tommaso po swoim powrocie zdecydowanie dorósł, już nie targały nim emocje, przestało liczyć się zwycięstwo, zaczął stawiać twarde kroki w celu naprawy zniszczonej reputacji. A Johnny? Jak to utalentowany zawodnik szukający swojej szansy, starał się pokazać z jak najlepszej strony. Czy feud był osobisty? Czemu Ciampa skupił swą uwagę na Gargano? Dlaczego jego żona została w to wszystko wplątana? Hmm odpowiedzi należy się spodziewać właśnie od Tommasa. Gdy w ringu Johnny Wrestling starał się wpłynąć na publiczność i używając wyszukanych epitetów ponownie skierować uwagę Ciampy na siebie, Blackheart przyglądał się temu z szatni gdzie szykował się do dzisiejszej walki. Nie było dla niego ważne co powie Gargano bo i tak jego słowa były rzucane na wiatr, gdyż w ringu jego wiara w zwycięstwo zanikała. W pewnym momencie jednak coś w Tommy'm się obudziło i wołając kamerzystę kazał połączyć się z telebimem, tak aby Johnny dokładnie go widział.

Tommaso Ciampa: Znów to robisz, jeszcze Ci się to nie znudziło? Od kilku tygodni zarzucasz mi psychopatyczne podejście do twojej osoby. A kim ty właściwie jesteś? Biegałeś za mną jak zbłąkany pies, warcząc jednocześnie prosząc o adorację. Na samym początku naszej pięknej przyjaźni dokładnie wytłumaczyłem Ci, dlaczego stałeś się ofiarą. Byłeś i będziesz tylko pionkiem w grze wielkich panów. Jesteś Nolem profesjonalnego wrestlingu i co na to poradzisz? Podpowiem Ci, NIC NA TO NIE PORADZISZ! Kilka tygodni temu powtarzałem Ci że doskonałym oraz jedynym twoim dobrym posunięciem było niesprawienie sobie potomka. Ale przyznam z aprobatą że twoje umiejętności ringowe są wyjątkowe Johnny! Jesteś doskonałym przykładem tego że mając podstawy, wciąż można być zerem. Jestem ścisłym Main Eventerem, dzięki mnie w końcu mogłeś poczuć jak to jest kończyć galę. Zamiast się brać sobie do serca nazwanie twojej żony pustą, plastikową dziw.. laleczką powinieneś mi podziękować. Podoba mi się jak mówisz do mnie w stylu oświeconego kaznodziei, już jeden był taki co starał się zmienić świat, nawet udało mu się mnie pokonać i dzięki niemu właśnie obudziło się całe zło. Uważaj czego sobie życzysz, ponieważ rozgrzeszenie z moich rąk, którego zaszczytu doświadczyć dostaniesz na Hell in a Cell będzie bardzo bolesne. Wybrałeś świetną stypulację, jednak klatka stanie się twoim nagrobkiem, nad którym Candice zobaczy prawdziwego faceta...

Tommaso starał się za wszelką cenę wpłynąć na zachowanie Gargano, leciał już po najniższej linii oporu. Gdy wydawało się że Johnny ruszy na zaplecze, na rampie pojawił się generalny menadżer Raw...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#5 2019-02-11 21:40:42

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: Segment otwierający: Johnny Gargano /w. Tomasso Ciampa

Ciskane słowa w kierunku Gargano były niczym ostrza, które dziurawiły jego skórę nacinając ją dość solidnie. Wściekłość wypisana była na twarz młodego zapaśnika, który w środku gotował się na sam widok Ciampy, a co dopiero, gdy miał usłyszeć jego jakże żałosny głos. Johnny emanował niesamowitą pogardą, która po prostu biła od niego na kilometr i na pewno dotarła również do samego zainteresowanego, który miał czelność ciągle uderzać w stronę Mr. Wrestling. Kiedy Johnny wyniuchał swoją okazję, aby odgryźć się swojemu rywalowi, to na arenie zabrzmiało charakterystyczne:

HERE COMES THE MONEYYYYY!
HERE COMES THE MONEY! MONEY, MONEY, MONEY
MONEY, MONEY, MONEY, MONEY, MONEY, MONEY!



https://www.planetawrestling.com/wp-content/uploads/image-2018-10-31.jpg



Shane McMahon: Chłopaki.. po co tyle agresji i nienawiści, co? Wiem, że nie pałacie do siebie specjalną sympatią, ale na to zawsze jest jakiś sposób. A nawet śmiem twierdzić, że milion rożnych sposób. Ale ja dla Was mam tylko i wyłącznie dwa sposoby, abyście mogli pokazać mi swój potencjał, który chcę ujrzeć ja... oraz ta rozgrzana do czerwoności publiczność! Johnny, miałeś wybrać stypulację walki po tym jak Ciampa przegrał swój pojedynek. Ale mam dla Ciebie o wiele lepszą propozycję... Ja ją wybiorę!

Nie lubicie się pieścić i to pokazała walka na ostatniej gali PPV. Był to istny main event w openerze?! Brzmi to śmiesznie, dlatego na przyszłej gali zawalczycie w... MAIN EVENCIE! Będzie to gorący pojedynek, ponieważ zwycięzca tego pojedynku zostanie pretendentem do głównego pasa federacji! A zmierzycie się Hell in a Cell Match'u! Powodzonka!

Shane mrugnął okiem i począł wsłuchiwać się w okrzyki trybun, które nie dowierzały w to co słyszały. To będzie pojedynek, na który długo czekali obydwoje, a na szali naprawdę wielka nagroda. Który zwycięży? Który okażę się tym silniejszym? Który będzie w stanie opuścić klatkę o własnych siłach? Odpowiedź już w najbliższą niedzielę, szykuje się naprawdę solidne starcie!

Ostatnio edytowany przez Lord Grand (2019-02-11 21:43:04)



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wulkanizator fordon