Ogłoszenie




#1 2019-01-15 14:04:13

Ryse

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

Zarejestrowany: 2018-06-20
Posty: 277
Punktów :   

Paczka newsów #7 Presented by Ryse

Newsy po Great Balls of Fire

--> Za nami kolejna gala PPV, fani w Nashville nie zawiedli i na hali nie znalazło się ani jedno wolne miejsce. Prezes federacji nie wyklucza, że WWE powróci jeszcze w to miejsce, a w kuluarach mówi się o zorganizowaniu tam Royal Rumble czy Summerslam. Warto zaznaczyć, że na razie są to tylko plotki.

--> Ku zaskoczeniu wszystkich walka podczas której zunifikowane zostały tytuły Interkontynentalny oraz pas UK przebiegła bardzo jednostronnie. Kane zdemolował swojego rywala i po szybkim wykonaniu dwóch Chokeslamów stał się pierwszym posiadaczem zunifikowanego tytułu.

--> Niemiłym zaskoczeniem dla fanów była porażka Jeffa Hardego, wielu za pewno miało w pamięci jego słowa o zakończeniu kariery w przypadku porażki. Teraz wrestler znajduje się na sporym zakręcie, a na najbliższym RAW po PPV ma do przekazania ważną wiadomość. Na twiterze popolarnym hasztagiem stało się #Jeffweneedyou.

--> Great Balls of Fire było bardzo udane dla Lio Rusha, zawodnik uznawany przez wielu za przyszłość tego biznesu zdobył swój pierwszy tytuł w WWE. Zapytany o to co czuje po walce powiedział, że był po prostu lepszy po czym odpychając kamerzystę udał się do swojego samochodu.

--> Za duży sukces personalny minioną galę mogą uważać The Miz, Aleister Black,  Velveteen Dream oraz Triple H, którzy bez większych problemów zwyciężyli w swoich pojedynkach. Hunter chyba raz na zawsze zakończyć rywalizację ze Żniwiarzem.

--> Walka otwierająca galę okazała się lepsza niż przewidywano i podobno osoby z Creative Teamu pluły sobie w brodę oglądając jak walka emocjonowała publiczność. Obserwatorzy walki byli zgodni zasługiwała ona na bycie Main Eventem. Wygląda jednak na to, że konflikt miedzy obiema stronami się nie zakończył i możemy liczyć na kolejne starcia.

--> Najwięcej emocji dostarczyła nam walka o pas WWE. Zgodnie z zapowiedziami panowie wypruli z siebie żyły i dali niezwykłe widowisko. CM Punk skutecznie obronił swój tytuł i czeka na kolejne wyzwania.

--> Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że była to ostatnia walka Codyego dla federacji, przynajmniej w najbliższym czasie. Po zejściu gali z anteny zawodnik widziany był w biurach gdzie żegnał się ze współpracownikami i długo rozmawiał z prezesem.

--> Na najbliższym RAW mają pojawić się nowe nabytki federacji, a także wyłoniony zostać pretendent do najważniejszego tytułu w federacji. Nieoficjalnie mówi się, że to Valveeten, który wywarł duże wrażenie na oficjelach ma dostać szansę na zdobycie głównego mistrzostwa.




Byli zawodnicy

Jeff Hardy
Streak:
11-1-8

Achievements
1x US Champion(22.07.2018- 16.09.2018)

As Willow:
2-0-1


Offline

 

#2 2019-01-15 23:48:03

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Paczka newsów #7 Presented by Ryse

Naprawdę fajnie zrobiony newspack. Podobają mi się takie newsy jak te dwa ostatnie, które mają w sobie jakieś przypuszczenia związane z dalszym posuwaniem się fabuły na forum. Takie rzeczy stanowią za fajne podsumowanie wydarzeń i pozwalają na nadrobienie zaległości w niektórych wydarzeniach na forum. Podoba mi się, dobra robota. Jeśli będziesz robił to dalej możesz zawrzeć jakieś plotki które wymyślisz dotyczące naszego story. Nie jest to konieczne, ale to zawsze miły smaczek do czytania.

A co do losów Triple H i pretendenta do tytułu. Prawda jest taka, że Authority zawsze wygrywa i dzieją się rzeczy najlepsze dla biznesu






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#3 2019-01-16 00:04:01

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: Paczka newsów #7 Presented by Ryse

Fajne newsiki, troszkę bardziej były podsumowaniem gali, chociaż kilka ploteczek też się zawarło. Jak na pierwszą tego typu pracę u Ciebie po sporej przerwie nie jest źle i mam nadzieję, że w przyszłości będzie tylko lepiej. Keep up the good work

PS. #JeffWeWeedYou XDDDD


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#4 2019-01-20 10:49:23

 hardy12

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2016-11-12
Posty: 127
Punktów :   

Re: Paczka newsów #7 Presented by Ryse

Mordeczko, obiecałem, że ci skomentuje, więc do dzieła. Zacznę obecnie może od sytuacji Kane'a i ogólnie jego pushu, jaki dostał. Przyznam, że podoba mi się pomysł ogólnie z unifikacją pasu IC, oraz UK. Tylko troszkę się uczepie. Ulubiony demon diabła nie był do końca pod budowany do tego pojedynku. Nie mówiąc, już, że by walczył albo dał promo. Szczerze obecnie ten program na NWU najbardziej zwrócił moją uwagę. Po troszku czuję niedosyt i liczyłem, że zostanie pokazane coś więcej. Szkoda, że na PPV Great Balls of Fire walka wyglądała jak zwykły Squash. To jest moje zdanie i patrząc na powagę sytuacji. Wolałbym, że by moja walka wyglądała przynajmniej zbliżeniowe do gali ppv. Sytuacja Jeffa nie powiem, ale jest ciekawa. Mimo że odniosłeś porażkę tracąc zarazem tytuł mistrzowski US. Naprawdę Ryse podziwiam cię, że nie skreślasz swojej postaci po przegranej. To, że ktoś przegra nie będzie skreślony na zawsze. Myślę, że w przyszłości zawędrujesz prosto do Main Eventu, co nie oszukujmy się mało tutaj jest osób, które mogą się pochwalić taką rangą. Zobaczymy, jak Lio Rush rozwinie się przy pasie. Wrestler jest utalentowany, no ale przyszłość pokaże. Sądzę, że by ten storyline można należycie przyspieszyć i dać powadze temu tytułowi. To wstawcie walkę rewanżową na najbliższą tygodniówkę Rush vs Hardy for US Championhip lub w nie dalekiej przyszłości. No cóż, to chyba wszystko z mojej strony, to co chciałem powiedzieć powiedziałem. Myślę, że te newsy mogą dalej popchnąć federację o ile userzy nie będą zmieniać postaci. Troszkę brakuje mi plotek ze życia wziętego wrestlerów i ogólnie plany na osobowości, które mają w najbliższym czasie  dostać push. Bardziej informacje przypominały wydarzenia z ostatniego miesiąca. No ale nie było źle. Ceni się to, że komuś chce się pisać. Strzałeczka

Ostatnio edytowany przez hardy12 (2019-01-20 10:49:41)



https://64.media.tumblr.com/c7252523f144771ff5a2d66424c5ec60/afb1cbf4584dfd44-1d/s500x750/36994593a7a33105cf814e11376b341b9504d358.gif

Santos Escobar
Streak: 0/0/0

Achievements:

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Malton kształtowniki zimnogięte