Ogłoszenie




#1 2018-10-04 19:43:21

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

#4. Damien Sandow vs TJP - for no #1 contender for WWE UK Championship

#4. Singles Match for the #1 contender for WWE United Kingdom Championship:
Damien Sandow vs. TJP / special guest referee Randy Orton
Sędziowie pomocniczy: Spajk & Maverixx
Sędzia główny: Eronics

Offline

 

#2 2018-10-04 19:54:54

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #4. Damien Sandow vs TJP - for no #1 contender for WWE UK Championship

https://i.makeagif.com/media/9-06-2018/yKwFIB.gif
https://i.makeagif.com/media/9-06-2018/wQYmWN.gif
From Los Angeles, California
Weight 81kg
TJP


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#3 2018-10-04 20:05:15

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: #4. Damien Sandow vs TJP - for no #1 contender for WWE UK Championship

DAMIEN SANDOW IS HERE!

Offline

 

#4 2018-10-04 22:18:59

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #4. Damien Sandow vs TJP - for no #1 contender for WWE UK Championship

Voices rozbrzmiało na arenie, a zza backstage'u wyłonił się sam mistrz United Kingdom Randy Orton. Szedł jak zwykle powoli, lekko pochylony do przodu - charakterystyczna pozycja wbrew pozorom mówiła o nim wiele. Był skupionym łowcą, wytrawnym myśliwym, zabójcą, który zawsze jest gotów, aby zadać ostateczny cios, żmiją, która wykorzystuje swoją przebiegłość... Jego wrogowie doskonale o tym wiedzieli, ale nie potrafili go zatrzymać. Dziś Triple H mianował go na sędziego specjalnego w pojedynku o miano pretendenta do jego własnego tytułu. Kiedy kamera została zbliżona prosto na twarz Legend Killera wyraźnie widoczny był jego lekki uśmiech świadczący o niesamowitej pewności siebie, którą emanował od początku dołączenia do największej federacji wrestlingu na świecie. Ubrany w strój sędziego i jeansy kroczył pewnie w stronę ringu. Przeciwnicy spoglądali na mistrza z widocznym szacunkiem. Chcieli zdobyć jego złoto, ale do tego jeszcze długa droga. Musieli pokonać nie tylko jego, ale także dyrekcję, która rządziła WWE twardą ręką. Odkąd Orton zdobył mistrzostwo jeszcze nikomu nie udało się mu go odebrać. Randy wreszcie wszedł do kwadratowego pierścienia i stając na środku, rozglądnął się wokół i z uśmiechem na twarzy podniósł tytuł mistrzowski ku górze. Spoglądał raz na Sandowa, raz na Perkinsa. Obaj byli głodni sukcesów, ale znali też Vipera - wiedzieli, że nigdy nie jest sam, wiedzieli, że zawsze ma asa w rękawie dlatego byli bardzo skupieni na swoim zadaniu. Wyglądali na skupionych - rzeczywiście, ale wyczuwalny był również ich strach. Strach przed tym co może się tego wieczoru z nimi zdarzyć... Musieli spodziewać się niespodziewanego. Wreszcie lider The Auhtority przekazał tytuł technicznym, którzy starannie odłożyli go na miejsce. Każdy w budynku okazywał mistrzowi należyty mu szacunek być może również albo przede wszystkim z obawy o swoje zdrowie. To w tym momencie nie było jednak ważne. Orton zasygnalizował rozpoczęcie walki. Gong rozbrzmiał, a zawodnicy walczący o miano pretendenta do tytułu United Kingdom rzucili się sobie do gardeł.

-------------------------------------------------------------


Panowie zapraszam do kto ładniej na maksymalnie 450 słów. Chcę zobaczyć oryginalny pomysł na rozwój sytuacji ringowej - możecie wykorzystać w jakiś sposób Ortona, możecie wymyślić coś innego - Wasz wybór byleby był jak najlepszy. Chciałbym też zobaczyć Wasze gimmicki w najlepszym tego słowa znaczeniu. Walka ma być dynamiczna, pełna zwrotów akcji. Liczę, że się postaracie - powodzenia!

Ostatnio edytowany przez eronics (2018-10-12 11:04:55)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#5 2018-10-05 21:03:34

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: #4. Damien Sandow vs TJP - for no #1 contender for WWE UK Championship

Doznał wielu upokorzeń, życiowy nieudacznik, młody i niedoświadczony zawodnik, który za cel sobie obrał zwycięstwo nad przepotężną siłą wiedzy. Perkins uparcie dąży do wygranej nad moją personą, co jest niemożliwe dla tak słabej ciemnoty. Dziś będzie ostateczny rozrachunek z tym człowiekiem, ponownie odniesie druzgoczącą porażkę, wówczas zrozumie swoje niedyskrecje. Również nie mogło zabraknąć pupilka nieudolnej dyrekcji, zawodnika przepełnionego nienawiścią oraz niewłaściwego posiadacza tytułu mistrzowskiego- Randy'ego Ortona. Bezsilnie próbuje wzbudzić we mnie uczucie strachliwości, jednakże na darmo mu to wychodzi. Niebawem stanę z tym ignorantem twarzą w twarz, odbiorę należny mi czempionat i szybko zrzucę rywala z podium.

Załatwmy wszelakie sprawy i znikaj stąd chłopcze... Wypowiadam ów słowa w stronę młodziana, powoli zbliżając się w jego stronę. W pewnym momencie biorę rozbieg ku osobie rywala, z zamiarem powalenia go mą prawicą. Niestety konkurent wykorzystuje swą szybkość i przeskakuje nade mną, zachodząc mnie za plecami. Kiedy tylko się odwracam, współzawodnik inkasuje na mym licu szarże uderzeń, finalizując je z miejsca Dropkickiem. Zaskoczony wpadam w jeden z narożników, TJP bez namysłu bierze rozbieg w mym kierunku z zamiarem wymierzenia jakiejś akcji. Idzie mu dobrze, dopóki... Znienacka celuję w jego twarz proste kopnięcie, które pozwala mi na mocne i zdecydowane przechwycenie konkurenta za kark i wykonania Reverse STO! Po tymże manewrze, szybko przechodzę do przypięcia, lecz konkurent szybko odrywa barki. Może jeszcze wolniej klepnij w mate, co? Podenerwowany podnoszę się na nogi, wpatrując się w zadowolonego Ortona. Do tego momentu jest zadowolony, ponieważ potem wydarzy się nieprzyjemna rzecz...

Jestem odwrócony plecami, dyskutuję z podopiecznym dyrekcji, sytuację bezczelnie wykorzystuję Perkins. Momentalnie powstaje na dolne kończyny, bierze rozbieg w moim kierunku. Słysząc szamotanie się za mymi barkami, w ostatnim momencie uciekam przed postacią oponenta! Cóż to! TJP wpada „przypadkiem” w mistrza United Kingdom! Randy chwilowo nieprzytomny pada na mate, wykorzystując zamieszanie, zachodzę oponenta od tyłu. Chwilę później, częstuję genitalia Perkinsa klasycznym low blow'em z mej ręki! Już niedługo rozwiążemy wszelakie, twoje problemy, cierpliwości. Po tych słowach łapie się za lewą nogę współzawodnika, którego korpus wznoszę ku górze, by móc zainkasować efektowny Shin breaker.

Upadek Perkinsa przebudził Ortona, który właśnie wraca do sędziowania. Wygląda na bardzo wściekłego, kogóż będzie chciał dorwać w swe łapska? Na razie jednak skupia się na batalii, już nie może doczekać się nowego pretendenta. Niemiłosiernie obijam antagonistę stompami, po czym z małymi trudnościami, ponownie wprowadzam TJ'a do pionu. Obejmuję korpus rywala pod suplex, jednak niesiony dopingiem przeciwnik, wyrywa się z moich dłoni. Znów czyni uderzenia w me oblicze, też i ja odpowiadam nimi. Wywiązuje się dynamiczna wymiana ciosów, która kończy się niespodziewanym Big Bootem ze strony konkurenta. Jednak akcja była na tyle słaba w skutkach, iż po chwilowym zamroczeniu, dosłownie zwalam z nóg Perkinsa potężnym Lariat'em! Ciężki wysiłek pieczętuje dość nietypowym przypięciem, albowiem na klatce piersiowej rywala kładę swą stopę. Znowuż się muszę irytować, ponieważ Orton się trochę ociąga... Czy ta farsa się zakończy?

Offline

 

#6 2018-10-06 22:08:29

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #4. Damien Sandow vs TJP - for no #1 contender for WWE UK Championship

Oddaję walkę i tak nie wygram.


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#7 2018-10-12 11:01:36

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #4. Damien Sandow vs TJP - for no #1 contender for WWE UK Championship

Booking końcówki starcia

---------------------------------------------------------------------------------------------------



Damien Sandow był na fali. Kontrolował walkę i od dawna mogliśmy przewidywać wynik tego starcia. Samozwańczy "Zbawca mas" był o krok od odniesienia sukcesu, na który według wielu po prostu zasługiwał. Przed chwilą TJP zainkasował akcję, na którą większość zawodników nie mogła znaleźć recepty. Bardzo skuteczny The Terminus uciszył wszelkich miłośników Perkinsa. Młody zapaśnik nie potrafił przejąć inicjatywy - stał się pionkiem w rękach intelektualisty. Leżał nie przytomny w samym centrum kwadratowego pierścienia. Damien wykorzystywał każdą chwilę, aby wszyscy mogli zobaczyć jego wielkość. Rozłożył ręce w bok i wsłuchiwał się w buczenie publiki. Ja natomiast obserwowałem walkę z boku. Nie mieszałem się w jej przebieg - sprawiałem wrażenie spokojnego sędziego, który sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Wszystko jednak działo się tak jak zaplanowałem - szło swoim jednostajnym tempem, które kontrolowałem. Obaj zawodnicy, którzy pragnęli dobrać mi się do skóry i odebrać złoto bacznie mnie obserwowali. Obawiali się mojej osoby jako najbardziej brutalnej i nieprzewidywalnej. Sandow czekał na odpowiedni moment do zakończenia spektaklu, a ja patrzyłem mu prosto w oczy. Na mojej twarzy pojawił się wówczas lekki uśmiech, który mógł dojrzeć tylko ten stojący najbliżej mnie. Damien go zobaczył, ale nie wytrąciło go to z równowagi. TJP podniósł w końcu swoje zniszczone już ciało. Ułożył do tego lin, ledwo stał na nogach. Intelektualista przeszedł za jego plecy i wykonał Silencer. Ja natomiast w odpowiednim momencie rozpocząłem bieg. Kiedy Sandow odwrócił się, aby upewnić się, że nic mu nie zagraża już było za późno. Znalazłem się tuż przed jego facjatą. Wykorzystując swoją szybkość wybiłem się w górę i wykonując RKO po prostu go znokautowałem. Damien, który był uważany za objawienie leżał wykończony na macie. Wystarczył jeden, ostateczny cios, aby domniemany pretendent do mojego tytułu leżał na deskach. Położyłem się obok i śmiałem im się w twarze. Publiczność niemal natychmiast wybuchła, a gwizdom nie było końca. W pewnym momencie wstałem i zdarłem z siebie koszulkę sędziego. Przeszedłem do narożnika i złapałem się kurczowo za trzecią linę. Byłem przepełniony adrenaliną i chęcią doszczętnego zniszczenia obu odważniaków, którzy chcieli się mi sprzeciwić w imię własnego sukcesu. Czekałem na odpowiedni moment i wyrywałem się do przodu. Kiedy Perkins oparł się na rękach wówczas wystartowałem. W odpowiednim momencie wyprowadziłem potężny Punt Kick. Huk trafionego kopnięcia rozniósł się po arenie, dorośli zakrywali swoim dzieciom oczy szanując w ten sposób moje okrucieństwo, które stało się już pewnego rodzaju sztuką. Wtedy został mi podany lśniący tytuł United Kingdom oraz mikrofon. Przyłożyłem urządzenie do ust, a pas starannie przewiesiłem przez bark, wolną ręką podtrzymywałem swój tytuł mistrzowski. Patrzyłem na nich z góry, zwijali się z bólu - byli niemal nieprzytomni.

- Myśleliście, że dam wam satysfakcję?! Że tak po prostu któryś z was stanie naprzeciwko mnie i spróbuje odebrać mi tytuł?! Jesteście ścierwem, które dziś pokazało ile jest warte. Wasze szanse na przejście do poziomu elity były równe zero już kiedy się urodziliście. Mieliście nadzieje, że wreszcie ktoś was docenił i dał szansę? Błagam. Cała ta federacja jest rządzona przeze mnie i moich przyjaciół. Kiedy zostałem sędzią specjalnym tego starcia zostaliście rzuceni na pożarcie. Triple H dostarczył mi rozrywki w postaci was dwóch, a efektem tej zabawy jest to, że leżycie u moich stóp. Jeśli macie siłę podnieść swój kark to teraz daje wam niepowtarzalną szansę, aby popatrzeć na tytuł, który uciekł wam bezpowrotnie. Do mojego tytułu nie będzie pretendenta. Możecie wracać do waszej szarej rzeczywistości. Tutaj nikt was nie chce., a tym bardziej nikt was nie potrzebuje.

Była pewna osoba, która miała prawa, aby sprzeciwić się liderowi dyrekcji...

Ostatnio edytowany przez eronics (2018-10-12 14:25:58)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#8 2018-10-28 01:40:52

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: #4. Damien Sandow vs TJP - for no #1 contender for WWE UK Championship



*Na stage wbiegł generalny manager Raw, Shane McMahon!*

- Tak być nie może, Randy. Nie ma zgody na to co robisz. Wiemy wszyscy doskonale, że masz kryte "plecy" w zarządzie, gdyż murem stoi za tobą mój szwagier, Triple H. Nie myśl sobie jednak, że możesz sobie pozwolić na wszystko co zechcesz i nie spotkają cię za to żadne konsekwencje! Ogłaszam, że obaj zapaśnicy wciąż mają szansę, na walkę o tytuł mistrzowski Wielkiej Brytanii, który posiadasz ty. Od ich dyspozycji w najbliższych tygodniach będzie zależało, kto będzie twoim, Randy, rywalem na SummerSlam - TJ Perkins czy Damien Sandow!


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
profile okrągłe