Ogłoszenie




#1 2018-10-04 19:40:33

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Segment otwierający: Christian

Segment otwierający:
Christian

Offline

 

#2 2018-10-10 21:51:01

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Segment otwierający: Christian

Po skończonym themie Raw publiczność trwała w krótkiej niepewności przerwanej jednak przez rozbrzmiewający Just Close Your Eyes. Zwiastowało to pojawienie się nowego mistrza WWE - Kapitana Charyzmy Christiana. Kanadyjczyk pojawił się na rampie z zarzuconym przez ramie pasem. Zawodnik pewnym krokiem zmierzał w stronę ringu po drodze przybijając piątki i witając się ze swoimi fanami. Ci z kolei ciągle utrzymywali wielki cheer w stronę swojego idola, a ten stał już na środku pierścienia z mikrofonem.

Christian: WWE Universe, Columbus w stanie Ohio. Stało się! Kilka prób, litry przelanego potu i w końcu dopieliśmy swego. Moment w którym uniosłem pas w górę na ostatniej gali był przypieczętowaniem naszego zwycięstwa. Mówię naszego bowiem prawa do tego złota posiadam ja oraz każdy Peep który był ze mną przez całą drogę. To nasza victoria i nasz pas i zapewniam Cię WWE Universe - łatwo nie dam go nam odebrać. Po tym wszystkim co przeszedłem nie pozwolę by to złoto szybko zmieniło swojego właściciela. Nie przeszkodzi mi w tym nawet jakikolwiek portal plotkarski mówiący o końcu mojego/naszego panowania na RAW. Od dziś można powiedzieć, że RAW to Christian, a Christian to RAW. To wielki moment dla mnie, dla nas i dla Kanady *lekkie buczenie*, ale będzie to piękny okres. Już nikt nie stanie Peeps na drodze do dominacji, Do samego końca będziemy dawać z siebie wszystko. Ja w ringu i wy na trybunach, pokażemy niedowiarkom jak ogromna jest nasza wspólna siła i przytrzymamy to jak najdłużej się da. Nie odpuszczę dopóki nie będę pewien, że zrobiłem wszystko co tylko się dało. Nie poddam się bez walki, nikomu...






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Kannur DELUXE APARTMENT 2 Schlafzimmer - kostenlos...