Ogłoszenie




#1 2018-10-04 19:41:53

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

#2. Randy Orton vs. Sin Cara - singles match

#2. Singles Match:
Randy Orton vs. Sin Cara 
Sędziowie pomocniczy: Stif & Grand
Sędzia główny: Axron

Offline

 

#2 2018-10-04 20:53:24

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #2. Randy Orton vs. Sin Cara - singles match






BEHOLD THE KING THE KING OF KINGS...


Muzyka wejściowa najbardziej wpływowych ludzi w tym biznesie sprawiła, że oczy całej areny zostały skupione w jednym punkcie. Najważniejsze osoby całego rosteru nagle pojawiły się na rampie ku niezadowoleniu publiczności. Pierwszy wyszedł sam prezes WWE - Triple H ubrany w garnitur podkreślający jego elegancję i stanowisko jakie obejmuje. Za nim pojawiła się dwójka najbardziej niebezpiecznych i bezlitosnych bestii. "A Monster Among Men" Braun Strowman oraz "The Viper" Randy Orton. Prezes zebrał u swego boku armię, która ma stanowić o jego sile. Paul od zawsze chciał władzy, a kiedy ją dostał, postanowił rządzić twardą ręką. Cała trójka zatrzymała się na początku rampy. Kamerzysta ukazał twarz Triple H'a, która wyrażała nieskrywane poczucie wyższości. Lekki uśmieszek świadczył o pewności siebie, którą wprost emanował. Jego żołnierze natomiast nie ukazywali żadnych emocji. Ich skamieniałe twarze powodowały jeszcze większy strach u przeciwników dyrekcji. Heat publiczności przerwała amerykańska konferansjerka.

On the way to the ring - COO of WWE "The King of Kings Triple H, "A Monster Among Men" Braun Strowman and The United Kingdom Champion "The Viper" Randy Orton - The Authority!



Uśmiechnięta JoJo była ewidentnie zadowolona z wykonanej pracy. Chciała to zrobić jak najlepiej, w końcu zapowiadała samego prezesa WWE i jego wiernych przyjaciół. The Authority było już w drodze do ringu. W poszczególnych częściach areny można było dojrzeć fanów, którzy kłaniali się przed Celebral Assasinem. Widocznie miał również swoich zwolenników - ich było jednak dużo mniej. Większość była przeciwna władzy totalitarnej, która stopniowo jest wprowadzana do największej federacji wrestlingu na świecie. Widać było, że Triple H wszystko idealnie ukartował. Zdobył zaufanie najsilniejszych i najbardziej niebezpiecznych zawodników. Z nimi u boku mógł zrobić dosłownie wszystko, ponieważ nikt nie był w stanie im się przeciwstawić. Przeciwnicy traktowali dyrekcję jako zło konieczne - wiedzieli, że muszą się podporządkować, ale ich wola walki nie dawała za wygraną. Dlatego zmagali się z potężnym strachem, który nakazywał im dołączyć w szeregi niezwyciężonej grupy, do której niestety dostęp mieli tylko wybrańcy. Nie tylko Triple H czuł wyższość. Strowman i Orton także wiedzieli, że mając tak ogromne przywileje mogą robić praktycznie co tylko sobie wymyślą. Mieli świat wrestlingu u swych stóp - federacja stała się ich placem zabaw. Nie mogli jednak zawieść swojego szefa i chcieli zrobić wszystko, aby spełnić jego wymagania. Dlatego kroczyli za nim krok w krok. Byli jego żołnierzami w walce o to co dobre dla biznesu. HHH wziął do ręki krzesło i zajął miejsce obok komentatorów, natomiast Braun Strowman  stanął obok niego. Randy Orton wszedł do kwadratowego pierścienia i zajął miejsce w jednym z czterech narożników. Rywal mistrza United Kingdom był przerażony, ale zewnętrznie nie mógł pokazać swojej słabości. Król spoglądał na swoje królestwo, a armia miała pokazać poddanym, że należy być posłusznym w stosunku do swojego władcy...


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#3 2018-10-05 11:05:17

Domino

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2018-09-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: #2. Randy Orton vs. Sin Cara - singles match

Lucha Lucha Lucha

Wchodzę na ring

Offline

 

#4 2018-10-05 16:38:55

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: #2. Randy Orton vs. Sin Cara - singles match

Początkowe KŁ 320 słów max


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#5 2018-10-08 10:44:06

Domino

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2018-09-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: #2. Randy Orton vs. Sin Cara - singles match

Lucha! Lucha! Lucha! Czas rozpocząć kolejną moją walkę w WWE. Tym razem z pewnością uda mi się wygrać, bo ostatnio nie szło po mojej myśli, ale tym razem będzie inaczej, bo jestem bardzo zmotywowany, żeby zwyciężyć. Dźwięk gong dał sygnał do rozpoczęci walki. Czas pokazać moją zamaskowaną siłę i pokonać mojego przeciwnika. Rozpędziłem się w i biegłem na żmije, ale Orton był bardzo czujny i uderzył mnie clotheslinem. Uderzenie było bardzo silne, bo Orton miał dużo lepsze warunki fizyczne, bo był większy i silniejszy. Nie miałem zamiaru się jednak znięchęcić. Nie miał tego co ja. Wielkiej szybkości, sprytu i luchadoskiego wielkiego serca do walki.

Szybko wstałem i rzuciłem się w prawdziwy wir walki, zacząłem kopać przeciwnika po łydkach po czym wykonałem mistrzowską Running Huricanrane przerzucając rywala. Bardzo dobrze mi szło! Rozpędzony pełen entuzjazmu odbiłem się od lin i wykonałem salto w geście triumfu. Przez ten czas Orton i wykorzystał moją nanszalancje. Złapał mnie i wykonał swój Snap Suplex. Bardzo mnie to zabolało, ale nie miałem zamiaru się poddawać Trzymając się za plecy zacząłem podnosić się z maty.

Walka się coraz bardziej rozkręcała. Publiczność bardzo mocno mnie dopingowała, abym jak najszybciej wstał z maty. Bardzo chcieli żebym zwyciężył. Chciałem wygrać na chwałę Meksyku. Stałem przed wielką szansą, bowiem moim rywalem był prawdziwy mistrz a skoro chcę być mistrzem WWE to muszę być lepszy niż jakiś mistrz United Kingdoms i dlatego muszę koniecznie go pokonać i pokazać się z jak najlepszej strony, aby zostać docenionym przez zarząd z chairmanem Vincem McMahonem na jego czele.

Zmotywowany wstałem na równe nogi i pokazałem palcem na mojego rywala rzucając mu wyzwanie do równej potyckzi. Viper chciał wejśc w klincz, ale się schyliłem i szybko przebiegłem pod nim, odwróciłem się i kopnąłem go w plecy, a potem złapałem i wykonałem enzuigiri reversal. Mój przeciwnik padl jak  rażony piorunem. Teraz już wygram!

Offline

 

#6 2018-10-08 13:29:27

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #2. Randy Orton vs. Sin Cara - singles match

Poczułem się jak głodny wilk, który został zamknięty w klatce z bezbronną owcą. Tuż przed gongiem chodziłem od lewej strony ringu do prawej nie spuszczając przeciwnika z oczu. Nabuzowany nieopisaną dawką energii czekałem na dźwięk, który zezwoli mi na bestialski atak. W momencie gdy gong rozbrzmiał Meksykanin nie miał już szans, aby uciec.

Rozpocząłem niekontrolowany bieg w kierunku rywala, który próbował w jakiś sposób ugasić moją żądzę krwi. Nic nie mogło mnie jednak powstrzymać - jego defensywa była tylko formalnością. Będąc wystarczająco blisko wroga odepchnąłem go w kierunku narożnika. Sin Cara znalazł się w ślepej uliczce, a ja zacząłem wyprowadzać serię uderzeń i kopnięć. Akcja ofensywna spowodowała, że wróg dyrekcji został sprowadzony do parteru i leżał bezsilnie pod cornerem. Sędzia był wystarczająco blisko całego zajścia i po chwili musiał odciągnąć mnie od ofiary, a tym samym ukoił ból Meksykanina chociaż na chwilę. Rywal łapał kolejne hausty powietrza, które były dla niego niczym zbawienie - obawiał się każdej sekundy spędzonej w kwadratowym pierścieniu, a ja karmiłem się jego poczuciem strachu. Oponent wiedział jednak, że musi działać, aby wyjść z tego starcia bez uszczerbku na zdrowiu dlatego wykorzystał moment mojej nieuwagi - kiedy byłem wystarczająco blisko zainkasowałem precyzyjny Dropkick. Poczułem ból w miejscu, w które trafił Sin wskutek czego złapałem się za nie. Moja twarz została naruszona, a Meksykanin tym zachowaniem wydał mi prawdziwą wojnę. Dlatego musiałem działać i wykorzystałem do tego swój spryt. Niepostrzeżenie odwróciłem się plecami do oponenta, który szarpnął mnie za ramię. Uzyskał zamierzony efekt, ponieważ rzeczywiście się odwróciłem. Zamaskowany zawodnik był jednak zbyt wolny, aby móc zareagować. Potężny European Uppercut sprawił, że przeciwnik zrobił kilka kroków w tył i upadł. Próbował ratować się poprzez instynktowne doczołganie się do lin. Jako łowca znałem zachowanie swoich ofiar kiedy czuły zbliżające się niebezpieczeństwo - w pewnych sytuacjach mogłem przewidzieć ich następny krok. Dlatego Sin będąc przy sznurach otaczających ring nie miał czasu na reakcję. Momentalnie pojawiłem się tuż przed jego oczami i szarpnąłem za rękę. Rywal nie spodziewał się, że akcja może potoczyć się tak szybko. Odwróciłem słabszego fizycznie Jorge, a gdy jego pozycja była dogodna wykonałem Full Nelson Slam.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#7 2018-10-08 23:02:20

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #2. Randy Orton vs. Sin Cara - singles match

Domino - niestety, ale Twój post jest strasznie chaotyczny. Często się powtarzasz, popełniasz błędy i Twój post wygląda trochę jak plan wydarzeń. Jest strasznie szablonowy, oklepany i ciężko takie coś się czyta. Musisz popracować nad dynamiką postu. Żeby zaciekawić, oddać wszystko co chcesz i na dodatek umieścić do tego ładnie rozpisane akcje. Gimmickowo płyniesz elegancko, ale niestety to nie wszystko. Musisz czytać posty tych najlepszych i regularnie pisać posty, wtedy będziesz z pewnością się rozwijał. I na to liczę.

Ero - post poprawny, bez fajerwerków, ale zawierał wszystko co powinien. Zwykła tygodniówka, więc pewnie się nie wysilałeś za bardzo, i to akurat widać. Błędów nie zauważyłem, post spójny, gimmickowo też wyglądało to w porządku. Nie ma się do czego przyczepić w sumie, bo post jak najbardziej poprawny.

Punkt na konto Ero, napisał zwykły, poprawny post. Ero gra już kupę lat na forach i wie jak pisać, żeby wygrywać takie walki bez większego wysiłku. Domino nie poddawaj się, trenuj i bądź tylko coraz lepszym pisarzem. Powodzenia w osiągnięciu swojego celu!



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#8 2018-10-09 15:52:11

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: #2. Randy Orton vs. Sin Cara - singles match

Domino - zgadzam się z tym że dosyć chaotyczny post. Jest jednak na pewno trochę lepiej niż w Twojej 1 walce, więc myślę że jak utrzymasz dobre tempo rozwoju i właśnie czytał posty lepszych to szybko wejdziesz na wyższy poziom.

Ero - widać, że stać Cię na pewno na o wiele więcej, ale i tak tutaj to co napisałeś jest wystarczająco dobre, aby dopisać sobie kolejne zwycięstwo. Post czytało się całkiem przyjemnie, lepiej od postu rywala, więc stąd wynik taki a nie inny.

Punkt dla Ero.


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#9 2018-10-09 20:49:16

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: #2. Randy Orton vs. Sin Cara - singles match

Mój post już tutaj nic nie zmieni.

Post Eronicsa o kilka klas wyższy, analizy nie ma sensu przeprowadzać. Cara głowa do góry, jeszcze przyjdą lepsze dni ;v

EDIT: Byłbym zapomniał. Ero booking z czystym zwycięstwem, daj tam Sin Carze chociaż troszkę inicjatywy

Ostatnio edytowany przez The Axron (2018-10-09 20:49:56)


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#10 2018-10-10 21:10:27

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #2. Randy Orton vs. Sin Cara - singles match

Cały plan realizowałem z precyzją godną mistrza. Pozostawałem skupiony, aby nie dać żadnych szans swojemu rywalowi. Zwycięstwo było dla mnie ważne nie tylko ze względu chęci dominacji, ale również dlatego, że moi przyjaciele liczyli na sukces. Dlatego działałem pod wpływem emocji, które powodowały skoki adrenaliny. Spoglądnąłem w dół na leżącego obok Meksykanina. Pochyliłem się lekko w dół i głośno sapiąc zrobiłem kilka bardzo powolnych kroków w tył. Wreszcie moje plecy dotknęły lin. Złapałem się za trzeci ze sznurów, aby powstrzymać swój zwierzęcy instynkt. Całe moje ciało nawoływało do ataku - czułem jak organizm domaga się wyładowania sił. Ciągnąłem więc linę z całych sił do przodu. Moje źrenice powiększyły się, a żyły ukazały się jeszcze bardziej. Poczułem krew i pragnąłem atakować. Nic nie liczyło się wtedy bardziej - wpadłem w trans, z którego nie potrafię się wydostać. Czekałem tylko, aż przeciwnik stanie na nogi, a kiedy to się wydarzyło momentalnie wystartowałem w jego kierunku. Niestety chybiony Clothesline dał szansę na kontrę dla rywala. Zamaskowany zawodnik był niezwykle szybki dlatego nie zdążyłem zareagować na sprytny Arm Drag. Ta akcja ofensywna mogła spowodować, że oponent nabierze wiatru w żagle, ale na pewno nie mogła wyrządzić mi sporych krzywd dlatego w głowie miałem już ułożony plan, który spokojnie mogłem zrealizować. Natychmiast po sprowadzeniu mnie do parteru, wstałem. Sin próbował wyprowadzić Head Kick, lecz wskutek wykonanego przeze mnie przysiadu po prostu trafił w powietrze. Wykonując unik niepostrzeżenie znalazłem się za plecami Meksykanina, który był widocznie zdezorientowany. Wiedziałem, ze tak będzie, ponieważ na przewidywanie sytuacji pozwala mi moje doświadczenie. Nie czekając na nic wykonałem Inverted Headlock Backbreaker. Po pomyślnym ataku położyłem się obok niemal nieprzytomnego wroga i uśmiechając się regenerowałem siły. Fani widząc taką sytuację nie mogli dojść do siebie. Całą halę pokrył bardzo donośny dźwięk buczenia, które zupełnie mnie nie interesowało. Spojrzałem w bok gdzie zobaczyłem Brauna, który zbliżał się do kwadratowego pierścienia. Jako lider najbardziej dominującej grupy w WWE musiałem zareagować. Wstałem więc i wyprostowałem rękę pokazując Strowmanowi otwartą dłoń i powiedziałem - "Nie dziś przyjacielu. Sam się z nim rozprawię." Olbrzym przyjął tę wiadomość z pokorą, ale widać było, że nie jest mu to na rękę. Potwór chciał rozładować swoją siłę, ale czasem są takie sytuacje, w których lider powinien interweniować - uznałem, że wówczas była to jedna z nich. Odwróciłem się na brzuch i zacząłem bić rękoma o matę. Nie spuszczam swojej ofiary z oczu, czekałem aż podniesie się, a ja wreszcie będę mógł wstrzyknąć swój jad. Kiedy Sin podniósł się za pomocą lin i zaczął sunąć w moim kierunku po prostu wstałem, a następnie w odpowiedniej chwili wykonałem perfekcyjne RKO. Po poprawnie wykonanej akcji kończącej przypiąłem rywala. Dyrekcja 1 - 0 bohaterowie - znowu.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/ Ocean Gem Villa