Ogłoszenie

#1 2018-10-08 19:09:07

 Nekro

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Skąd: Zachodniopmorskie
Zarejestrowany: 2013-09-28
Posty: 415
Punktów :   

d r e a m o v e r

https://i.imgur.com/X8iAh7L.png



Appearance:

Personal Information:


https://i.imgur.com/n4EfA0e.png
https://78.media.tumblr.com/4411a4eeffce011a85520a82ffed042b/tumblr_ozy2lqf2XB1rmv1vdo2_400.gif

Full Name: Patrick Clark Jr.
Ringname: Velveteen Dream
Nicknames: "The Vainglorious One" "Velveteen Dream Experience"
Born (Age): August 19, 1995 (age 23)
Billed From: Capitol Hill, Washington, D.C.
Billed Height: 6 ft 2 in (1.88 m)
Billed Weight: 227 lb (103 kg)
Roster: Raw
Theme: Velveteen Dream 1st Theme ~ "Velveteen" by CFO$
Attitude: Face
Achievements:
Record: 6/0/1

Gimmick:
"Velveteen Dream Experience" - Nieliczni dostaną zaproszenie od Dreama do wstąpienia w skromne progi jego pokręconego umysłu! UWAGA! Grozi uzależnieniem!

Dream uważa się za jednostkę ponadprzeciętną, a także różną od innych. Nie zważa na przyjęte normy, łamie tematy tabu, propaguje skandaliczne zachowanie. Dream nie przejmuje się opinią innych. Wybujałe ego idealnie wpasowałoby go w klimat Hollywood. Velveteen jest tajemniczy, lecz jednocześnie przy tym wciągający i uzależniający. Niektóre jego zachowania spotykają się z dezaprobatą osób heteroseksualnych, lecz taki jest właśnie jego cel- szokować i przyciągać uwagę. Gdy Dream opowiada o sobie, często używa narracji trzecioosobowej. Wszystko przez to, że wyparł on z pamięci wszelkie wspomnienia dotyczące Patricka Clarka, pamięta jedynie zdarzenia z życia Velveteen Dreama.






Move-set:

Purple Rainmaker Avalanche Dream Valley Driver
Swinging Spike DDT Dream Valley Driver
Modified Camel Clutch Headlock Ankle Lock Modified Abdominal Stretch Figure Four Leglock
Superkick Walk on the opponent's back Pop-Up Dropkick Snap Powerbomb Biel Toss Famouser Free Fall Drop Vertical Suplex Delayed Vertical Suplex Running Leg Drop Exploder Suplex Running Powerslam Release German Suplex Olympic Slam Delayed Jackhammer Spinning Sidewalk Slam Twisting Springboard Forearm Smash Fireman's Carry Spinebuster Gutwrench Suplex Bridging German Suplex Vaulting Plancha Moonsault Plancha Stun Gun Running Clothesline Body Toss Diving Double Axe Handle Belly to Back Slam Discus Lariat Running Crossbody Scoop Powerslam Dropkick Rolling Neck Snap Overhead Belly to Belly Suplex Spinebuster Rope-Hung Swinging Neckbreaker Neckbreaker Hangman's Neckbreaker Big Boot Short-Arm Lariat Springboard Brain Chop Uppercut Backbreaker Grounded Axe Handle Double Axe Handle Single Axe Chop Rope Choke Lou Thesz Press Back Suplex Running Corner Punch Backhand Chop Knee to the Gut Single Leg Dropkick Running Shoulder Block Forearm Smash to the Back Gutbuster

Fights:

Raw #18 - Velveteen Dream def. Damien Sandow via Pinfall after Purple Rainmaker
Raw #19 - Velveteen Dream def. Randy Orton via Pinfall after Purple Rainmaker
SummerSlam 2018 - Velveteen Dream def. Tommaso Ciampa via Pinfall after Dream Valley Driver
Raw #21 - Velveteen Dream def. Jeff Hardy via Pinfall after Purple Rainmaker
Raw #22 - CM Punk def. Velveteen Dream via Pinfall after Go To Sleep
Raw #23 - Velveteen Dream def. Johnny Gargano via Pinfall after Purple Rainmaker
Raw #24 - Velveteen Dream def. Cody via Pinfall after Purple Rainmaker

https://unwinnable.com/wp-content/uploads/2017/12/VelveteenDream.png


Ostatnio edytowany przez Nekro (2018-12-15 17:03:50)


https://i.giphy.com/media/26zzdcItLmjBHSa2Y/giphy.webp
s o r r y n o t s o r r y

http://images78.fotosik.pl/89/b8ed187bd49d064bgen.png
https://i.imgur.com/YHMd2Wu.png
http://images75.fotosik.pl/89/253b5b1e0208dfb2gen.png

https://66.media.tumblr.com/814306031277719492f66326d2c0ba4e/tumblr_pgq6hxjvIN1qd0q57o3_r1_400.gif
"What you tell yourself is ten times stronger than what somebody else tells you"

Offline

 

#2 2018-10-08 22:34:11

 Szelton

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1486
Punktów :   75 

Re: d r e a m o v e r

Witamy znów na pokładzie! Nie zapomnij dopisać charakteru postaci

Ostatnio edytowany przez Szelton (2018-10-09 11:07:46)


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - current champion)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukow.szamba-betonowe.com www.pozyczkabez.pl grzejniki purmo wrocław skup złomu Piła inwestycyjny365.pl