Ogłoszenie




#1 2018-09-06 20:44:01

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Segment otwierający: Christian /w. Pastor William Eaver

~Segment otwierający:
Christian /w. Pastor William Eaver~

Offline

 

#2 2018-09-20 00:48:40

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Segment otwierający: Christian /w. Pastor William Eaver

Intro gali skończyło się by pokazać stojącego już w ringu Kapitana Charyzmę. Zawodnik stał na samym środku ringu dumnie dzierżąc w ręku mikrofon. Nie mógł jednak dojść do słowa głośne chanty zebranych na trybunach kibiców. Gdy wszystko ustało mógł w końcu wydać z siebie jakieś słowa.

Christian: Widzę, że jesteście szczęśliwi widząc mnie w nowej roli, ale dla niewiedzących powtórzmy kim jestem. Otóż tydzień temu wygrywając swoje starcie zostałem pretendentem do tytułu WWE. *głośny cheer*  Byłem osobą zabierającą ostatnią szansę Authority na przejęcie pełnej władzy, od teraz może ona przejść w ręce Peeps. Czekaliśmy na to dostatecznie długo, najwyższy czas aby pas WWE zmienil posiadacza i trafił w Kanadyjskie ręce. Nie bądźmy jednak źle nastawieni do aktualnego mistrza. William Eaver - nasz czempion udowodnił jak wiele jest w stanie zrobić dla dobra naszej organizacji, nie możemy okazać mu wrogości. Dlatego Eaver, chcę czystej walki, bez haniebnych zagrań i sztuczek. Niech będzie to dla nas moment szacunku i zgody bowiem nie zależy mi na twoim cierpieniu. Jedyne czego chce to twój pas.






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
program do linkowania