Ogłoszenie




#1 2014-10-18 18:32:30

 Macio

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 624
Punktów :   

Raven - ogłoszenie stypulacji walki o WWE Championship

Raven - ogłoszenie stypulacji walki o WWE Championship /1w. Damien Sandow 2w. Christian

Ostatnio edytowany przez Macio (2014-10-18 18:32:47)


~ The Devil's Favorite Demon ~

https://38.media.tumblr.com/07f0f7803724cb522377ee1f8f7b92f3/tumblr_nf1ot8ggfq1u31afvo3_250.gif

Streak:
Wins: 2 || Draws: 0 || Loses: 2


» Achievements (nWU Season 3)
#1 Contender for the Intercontinental Championship


» Achievements (nWU Season 1)
United States Champion (as Kane)
http://www.wwe.com/f/championship/belt/20140811_belts_us_0.png

Offline

 

#2 2014-11-04 18:30:01

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: Raven - ogłoszenie stypulacji walki o WWE Championship

Głośne reakcje publiki, przerwała miła dla uszu melodia, która zwiastuję wstąpienie do kwadratowego pierścienia samego czempiona oraz tego roszczącego sobie prawa to tytułu mistrza WWE - Damien Sandow! Po chwili oczom wszystkich okazał się on... W koszulce z napisem I>U, wyszedł z szeroko rozłożonymi rękoma na rampę, po chwili zmierzając ku kwadratowemu pierścieniu. Ignorując po drodze brudne łapska nieczystości, wszedł po stalowych schodkach do wnętrza ringu. Odebrał mikrofon od technicznego, mówiąc:

- Dziękuję ci... Witam was wszelakie nieczystości! Właśnie dziś, w tym momencie, we wnętrzu kwadratowego pierścienia, pojawiłem się, aby powiedzieć wam o tym ignorancie, który jest obecnie mistrzem WWE. Too... Kapitan Charyzma, który za wszelką cenę chce pokazać każdemu z was, iż jest najlepszy, wręcz niepokonany, jego celem jest zostanie jednym z najdłuższych czempionów. A wy... Wy wszyscy, wierzycie w niego! On wam tylko miesza w waszych pustych już łepetynach... Ale już niedługo na gali Extreme Rules, po ciężkiej walce z królem ciemnych mas, odbiorę złoto, przedstawiając się jako nowy mistrz WWE. Wszyscy zmienicie swe podejście do życia, zrozumiecie, że faworyzowanie jakiegoś głupca, który na siłę chce was przekonać do jego osoby... Jest złe! Tydzień temu, wypełniłem pierwszy krok... Gdy Christian nie patrzył, błyskawicznie czmychnąłem i wziąłem jego pas, odciągając go od walki. Mam ten pas, jest na MOICH biodrach, niedługo będzie NOSIŁ moje imię i każdy będzie tylko MNIE chwalił! To ja będę w świetle glorii, Christian będzie tym, który przegra, bo nie potrafił się ze mną uporać! Tak, więc... Kapitanie "Charyzmo" chciałbyś odegrać swój tytuł? Zapraszam do ringu, może go dostaniesz...

Sandow po swym monologu, dotknął się obu tytułów, z aroganckim uśmieszkiem, czekając na swego oponenta... Publika, aby zmotywować czempiona, poczęła wykrzykiwać jego imię...

Offline

 

#3 2014-11-10 14:46:27

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: Raven - ogłoszenie stypulacji walki o WWE Championship

... Wtem odgłosy fanów, przerwało nadejście czempiona. Po chwili oczom wszystkich, na rampie ukazał się Christian bez swego tytułu, wściekły ruszył w kierunku ringu, nie ściągając wzroku ze swego obecnego oponenta. Wszedł po stalowych schodkach, przeskakując nad linami, znalazł się tuż przed Damienem. Theme ucichł, obaj panowie wymieniali się spojrzeniami. Było w nich widać skupienie, a także dużą motywacje. Fani swymi chantami, podgrzewali atmosferę w ringu, wyglądało to jakby miał nastąpić ostry brawl z udziałem obu przeciwników. Ciszę przed burzą, przerwał Christian, który odpowie na słowa Sandowa...:

- W przeciwieństwie do ciebie, nie udzielam jakiś idiotycznych lekcji, których i tak fani nie słuchają. Zamiast gadać, wolę walczyć! Właśnie dzięki ciężkiej pracy, wygrałem ten pas, na największej scenie roku, pokonując mego dawnego przyjaciela - Edge'a. Teraz to ja jestem mistrzem i będę nim po Extreme Rules. Uwierz Damien, że swoim wybrykiem, przywłaszczenia sobie MOJEGO tytułu, było błędem... Jestem jeszcze bardziej wściekły i na Extreme Rules tak cie urządzę, że nie wstaniesz przez dziesięć sekund. Być może wtedy, zamknę twoją gębę na kłódkę i przestaniesz się wymądrzać na lewo i prawo, chwaląc swoją osobę, jednocześnie poniżając tych ludzi. Zrobię to tylko dla nich... Dzięki nim, każda gala czy to RAW czy SmackDown jest emocjonująca! Oni kupują bilety, aby obejrzeć najlepsze walki i konfrontacje słowne! Rozumiesz to? Ale jest pewna osoba, która zniechęca ich do przesiadywania na trybunach... Tą os...


Kapitan Charyzma nie zdążył, dokończyć zdania, bo zniecierpliwiony Damien sam postanowił dokończyć zdanie.

- Wolę abyś nie kończył tego zdania... Wiem, że to chodzi o mnie i nie muszę słuchać tego, jednego steku bzdur. Już niebawem na Extreme Rules, wszyscy zmienią zdania co do mojej osoby. Każdy będzie respektował moją osobę, kiedy zostanę kolejnym w historii PODWÓJNYM CZEMPIONEM!

Zbawca po tych słowach, ponownie spojrzał w kierunku Kapitana, który dodał też coś od siebie:

- Wiesz co? Nie czekajmy z tym do Extreme Rules. TERAZ obaj znajdźmy odpowiedz na pytanie: KTO będzie nowym mistrzem WWE!

Po konfrontacji, Damien jak i Chris, rzucili mikrofony na deski, szykując się do bijatyki... Na szczęście ich zamiary przerwało nadejście Generalnego Menadżera RAW - Ravena!

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Sakarya