Ogłoszenie




#1 2011-10-12 19:56:32

 Jakub

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

52163410
Skąd: Nowy Staw
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 2098
Punktów :   40 
WWW

Wywiad z Dolphem Zigglerem i ZixeNem

Wywiad z obecnymi mistrzami Tag Team.


John Cena

0/0/1

Last Match:
John Cena vs Edge - lost via pinfall


Season One Achievements:

1x World Heavyweight Champion (Shawn Michaels)
1x Wrestler of the Year (Shawn Michaels)
2x Wrestler of the Month (Shawn Michaels)

1x WWE Divas Champion (AJ Lee)
1x Diva of the Month (AJ Lee)
1x WWE Tag Team Champions (MCMG - as Chris Sabin)
1x Tag Team of the Month (MCMG - as Chris Sabin)
Bragging Rights Cup Winner - Team SD! (Finn Balor)


https://media.giphy.com/media/Vu2vTmPLjCWpG/giphy.gif

Offline

 

#2 2011-10-21 20:41:30

James Storm

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 34
Punktów :   -1 

Re: Wywiad z Dolphem Zigglerem i ZixeNem

[i]



Rozbrzmiewa Theme Tag Teamu "ImperiaL".
Na całej arenie sygnalizują czarno-niebieskie światła, a po chwili pojawia się dwóch facetów na rampie ubranych w czarne garnitury. Tak, tak. To nie kto inny jak ZixeN i Dolph Ziggler . Nowi TT Championi! Wpatrujemy się w widownie zabójczym wzrokiem po czym po chwili kierujemy się w stronę ringu trzymając nasze pasy na barkach. W czasie naszego chodu wybuchają różnego koloru fajerwerki. Wolnym krokiem udajemy się po metalowych schodkach na ring wchodząc na niego przez drugą linę.  Cała arena się rozjaśnia, theme przestaje grać, a my bierzemy w ręce po mikrofonie, które znajdują się już na ringu. Oboje przedstawiamy się widowni podając swoje ringname.

--- Mówimy co nie co widowni o walce na NoC o pasy TT, a po chwili pojawia się Josh Mathews na ringu. ---
--Chwilę wpatrujemy się w niego, a ten podchodzi do Nas i zadaję Nam pytanie...--

Josh Mathews : Witam Was, po pierwsze chciałbym Wam pogratulować zdobycie tych pasów. Brawo.
                       Chcę Wam zadać parę pytań. Można ?
ZixeN : No dawaj, dawaj...
Josh Mathews : Dziękuje, a więc. Jak to jest zostać nowymi TT Championami ?
Dolph Ziggler : Wiesz od samego początku było to pewne, że wygramy te pasy i zostaniemy nowymi mistrzami TT.
ZixeN : Fajne uczucie.. Można powiedzieć, że to była moja 1 poważna walka w tej federacji i od razu stałem się
           posiadaczem pasu TT wraz z mym partnerem Dolphem.
Josh Mathews : Czy trudnymi rywalami byli dla Was Brothers of Destruction ?
ZixeN : Powiem tak, słabi nie byli. Musieliśmy się trochę natrudzić by zdobyć te pasy i jak widać udało się Nam.
           Od samego początku gdy wiedzieliśmy, że mamy Title Shot'a o pasy byliśmy pewni siebie, dużo
           trenowaliśmy przed walką za wszelką cenę chceliśmy to wygrać no i udało się!
Dolph Ziggler : Tak jak powiedział ZixeN, byliśmy pewni siebie i dużo trenowaliśmy i to poprowadziło Nas do
                       zwycięstwa.
Josh Mathews : Okey, rozumiem. A kto był wg. Was lepszym przeciwnikiem Kane czy Undertaker ?
Dolph Ziggler : Dla mnie oboje byli bardzo dobrymi przeciwnikami, w niektórych momentach myślałem, że nie
                       uda Nam się wygrać tej walki. Mieli zdecydowanie większe poparcie fanów. I są oni już
                       doświadczonymi wrestlerami więc łatwo nie było. Chodź gdybym musiał wybrać lepszego
                       z tej dwójki to stawiam był raczej na Undertaker'a
Josh Mathews : A dlaczego Undertaker ?
Dolph Ziggler : W dzieciństwie był to mój idol, uwielbiałem go i dalej uwielbiam. Zawsze go szanowałem.
                       Oglądałem wszystkie jego walki i uczyłem się podziwiając go w ringu. Jest to dla mnie
                       Najlepszy z najlepszych. Bardzo cieszę się, że mogłem stoczyć z Nim pojedynek i do tego
                       wygrać i odebrać mu pas...
Josh Mathews : Ok, a ty ZixeN ? Kto był dla Ciebie lepszy ?
ZixeN : Jak dla mnie byli na równi. Jeden był lepszy w tym, drugi w tamtym. Nie mogę wybrać iż są dla mnie
           na równi. Cieszę się, że mogłem z nimi zawalczyć, szanuję ich i podziwiam. Zawszę robią wielkie show.
           Ta wygrana to jest coś, iż nie łatwo pokonać takich przeciwników. Nam się to udało bo jesteśmy
           Najlepsi !
Josh Mathews: Jak myślicie kto będzie waszym następnym przeciwnikiem o pasy TT ?
ZixeN : Nie wiem, nie interesuję się tym. Po prostu wejdziemy na ring i skopiemy im tyłki przy czym obronimy
           nasze pasy... Jesteśmy gotowi zawsze i wszędzie nikt Nas nie zatrzyma. Pokonaliśmy najlepszy TT
           w federacji, nie widzę nikogo kto by Nam dał radę...
Josh Mathews : A na koniec zadam takie pytanie... Jak długo macie zamiar zostać TT Championami, czy
                       będziecie starać się też o inne pasy, czy wystarczą Wam te co macie teraz ?
ZixeN : Jak długo mamy zamiar trzymać te pasy ? Odp. jest prosta. Jak najdłużej. Będziemy trzymać te pasy,
           aż zabraknie tej federacji. Zostaniemy ostatnimi TT Championami. Nikt Nas nie pokona i nikt
           nie odpierze Nam tych pasów. Jesteśmy najlepsi, nikt nie da nam rady... Nie poprzestaniemy na tych
           pasach. Ja mam zamiar zdobyć najważniejszy pas w federacji. Pas WWE . Jestem krótko w federacji
           poczekam na swój moment. Staram się z całych mych sił i myślę, że zauważą mnie i dostanę
           title shot'a o ten pas. A gdy już go dostanę, nowym mistrzem WWE zostanę Ja !!!
Josh Mathews: Rozumiem. A ty Dolph ?
Dolph Ziggler : Dla mnie pasy TT to za mało. Stać mnie jak i mego partnera na więcej. Mój partner będzie
                      starał się zdobyć pas WWE, a ja pas USA ! Gdy już oboje zdobędziemy pasy WWE i USA nikt
                      ich później nie odzyska ani nie zdobędzie . Zobaczycie i zapamiętajcie nasze słowa.
                      Dominujemy każdego kto Nam stanie na drodze. Nikt Nas nie pokona. Jak tylko dostaniemy
                      title shot'y o te pasy od razu je zgarniemy do naszej kolekcji i nikt nam nie odbierze ich.
Josh Mathews : Okey dziękuję za wywiad. Życzę Wam powodzenia .

--- W geście pożegnania podajemy rękę Josh'owi po czym przy naszym theme z pasami TT wychodzimy na BS ---


http://img39.imageshack.us/img39/2825/sypnbknazuf.png

Superstars: 1/0  Tygodniówki: 0/0  PPV: 1/0
Ogólny Streak: 2/0
Osiągnięcia:


Wygrana pasów TT na NoC -> 09.10.11



Jestem posiadaczem tego pasa wraz z moim TT partnerem Dolph'em Ziggler'em !
http://img845.imageshack.us/img845/2442/rendertagteamchampionsh.png

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl