Ogłoszenie




#16 2014-01-01 12:59:30

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #3 Normal Match

Wróciłem na właściwy tor, teraz to ja mam inicjatywę i muszę sie bardzo postarać aby jej nie stracić.Po moim ataku Aries nie spędził dużo czasu na macie, podniósł się gdy ja już po odbiciu od lin biegłem w jego stronę Running Forearm Smash sprokurował kolejne spotkanie z matą mojego rywala. Austin podniósł się po raz kolejny, jeszcze bardziej wściekły i zawzięty, biegnąc w moją strone nie spodziewał się że zaskocze go Flapjackiem. Nakręciłem się, płynąłem z pradęm, wszedłem na narożnik aby wykonać Diving Headbutt






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#17 2014-01-01 13:50:26

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: #3 Normal Match

dalej.

Offline

 

#18 2014-01-01 18:14:48

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #3 Normal Match

Rywal grzecznie przyjmował moje kolejne ataki, byłem w transie i nie dawałem się z niego wyciągnąć. Po ataku z narożnika podniosłem się na nogi, musiałem szybko naszykować kolejny atak. Aries powoli zbierał się z maty, gdy stanął już na nogi otrzymał Half Nelson Bulldog. Publiczność wiwatowała, właśnie takiego Kapitana Charyzme chcieli oglądać. Chwile po ataku naszykowany został kolejny. Podniosłem Austina na nogi i zadałem mu uderzenie w twarz aby po chwili wykonać Snap Suplex. Kolejnym krokiem w mojej drodze do wygranej było po wcześniejszym podniesieniu rywala zadanie Back Heel Kicku






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#19 2014-01-01 18:16:12

 Arin

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

46078632
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 1348
Punktów :   48 
WWW

Re: #3 Normal Match

Dalej prosimy




1st SEASON
nxt champion(davey richards)

tag team champion(kane & jimmy jacobs)


k y l e  o ' r e i l l y

Offline

 

#20 2014-01-01 18:56:46

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #3 Normal Match

Machina ruszyła i nie miała chęci się zatrzymywać. Po wykonanej akcji wpakowałem się na narożnik i wykonałem Missile DropkickUM High-flyer. Nie był to koniec, ruszyłem dalej. Podniosłem Ariesa żeby móc wykonać mu Implant DDTUM Technics. Na dokładke zapiąłem rywalowi Cloverleaf wcześniej przeciągając go na środek ringu






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#21 2014-01-01 19:14:43

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: #3 Normal Match

obie umki zużyte, więc Cloverleaf zapięty na 3 szanse.

Offline

 

#22 2014-01-01 20:32:25

DeathScreaming

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2013-06-30
Posty: 45
Punktów :   

Re: #3 Normal Match

Sytuacja zmieniła się ku radości fanów z Winnipeg jak w Kalejdoskopie. Już kiedyś towarzyszyło mi to uczucie. Jesteś na szczycie, a po chwili już lądujesz na dnie ocierając się o porażkę. Taka sytuacja teraz spotkała mnie. Nie mam zamiaru ukrywać.. zaskoczył mnie Kapitan Charyzma swoją postawą gdyż mało kto dałby radę walczyć jeszcze normalnie po serii ciosów takiej jaką otrzymał na początku walki ode mnie mistrz Stanów Zjednoczonych jednak to nie istotne. To tylko potwierdziło moje przeczucia z początku walki, że to nie będzie łatwe wyzwanie, a ja muszę się przyłożyć. Znalazłem się w potrzasku jednak szybko przyszedł mi do głowy pomysł, w którym mogłem wykorzystać osłabienie Christiana, które pojawiło się nie tylko z serii moich ataków, ale i z jego własnej szybkiej serii na mojej osobie. Przeniosłem cały ciężar swojego ciała na ręce podnosząc się na nich w pozycji wyjściowej do pompek. Wraz z moim lekkim zerwaniem się od maty i mój przeciwnik musiał bardziej rozprostować swoje nogi tworząc miejsce między swoimi nogami, pod którym gość o moich gabarytach, mógł spokojnie się przedostać. Wygiąłem się w taki sposób w tył jakbym chciał zrobić przewrót do przodu. Położyłem się ramionami na macie po czym odepchnąłem się rękoma w taki sposób, że wylądowałem z oponentem twarzą w twarz. Szybko zgiąłem nogi przyciągając jednocześnie oponenta do siebie i częstując go Headbutt'em! Rywal po zainkasowaniu uderzenie w tak czułe okolice jak nos i skroń poluzował lekko uchwyt, z którego banalnie oswobodziłem nogi mocno wypychając (prostując) je do przodu. Przeciwnik puścił uchwyt i upadł na matę trzymając się za nos.


http://img515.imageshack.us/img515/604/austinearies33copy.png

Postać:
Austin Aries

Streak:
2/0/3

Osiągnięcia
1 x WWE Tag Team Champion /w. Trent Barretta (current)

Offline

 

#23 2014-01-01 21:38:41

DeathScreaming

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2013-06-30
Posty: 45
Punktów :   

Re: #3 Normal Match

Sytuacja nie okazała się taką groźną na jaką wyglądała i teraz mogę spokojnie spróbować dokończyć moje dzieło z początku walki. Zacząłem się powoli podnosić z maty przyglądając się uważnie Christianowi leżącemu obok lin i trzymającemu się za nos. Gdy już stanąłem na równych nogach nad moim przeciwnikiem, który dopiero się podnosił poczułem to co wrestling ma w sobie najlepsze do zaoferowania. Poczułem reakcję całej areny skierowaną prosto na mnie. Wrzawa Kanadyjczyków przeplatająca się z chantami "Tap Out Aries" momentalnie wraz z moim powstaniem zamieniła się w potężną negatywną reakcją. Czy oni nie wiedzą, że to sprawia mi przyjemność? Czułem się w tym momencie tak jakby fani jedli mi z ręki. Czułem się teraz tak jakby Christian w każdej chwili miał zacząć tańczyć tak jak ja mu zagram. Wzmacniając negatywną reakcję fanów zebranych w Winnipieg chwyciłem podnoszącego się Christiana za głowę i zacząłem zasypywać ją punchami! Z każdym uderzeniem nienawiść skupiona wokół mnie z strony fanów była coraz większa, a to mi sprawiało coraz większą przyjemność z każdym kolejnym uderzeniem. Skończyło się na tym, że sędzia musiał mnie odciągnąć. Biedny Kapitan Charyzma potrzebował pomocy by poradzić sobie w tej sytuacji. Odepchnąłem sędziego i podniosłem przeciwnika do stójki po czym posłałem go za pomocą Irish Whipp na przeciwległe liny. Równolegle z odbiciem Christiana od lin ruszyłem w jego stronę i wbiłem się w jego nos z potężnym Dicus Elbow Smash! Mój oponent z hukiem padł na matę zaczynając zatrzymywać rękoma krwawienie z nosa. Widać doskonale było, że z moim oponentem nie jest dobrze dlatego dziwiłem się za każdym razem gdy rozglądałem się po fanach. Oni wciąż wierzyli w to, że ich bohater powstanie jak feniks z popiołów. Cóż.. z przykrością musiałem ich rozczarować. Rozłożyłem ręce na boki i przeszedłem do Powerdrive Elbow z typowymi dla mojej osoby gestami! Wbiłem się łokciem w klatkę piersiową oponenta, który teraz lekko dusząc się zaczął czołgać się do pobliskiego narożnika. Dostrzegając to szybko wycofałem się do przeciwległego i wyczekiwałem odpowiedniego momentu by ruszyć do ataku. Gdy Christian był już prawie na nogach wziąłem rozbieg i wbiłem go w narożnik za pomocą IED! Mistrz Stanów Zjednoczonych odbił się od narożnika i bezwładnie upadł na matę, a ja zerwałem się na kolana i krzyknąłem w stronę fanów - If You Don't Like It.. Just Cloes Your Eyes! - Arenę przepełniła negatywna reakcja, a ja przeszedłem do pinu. Sędzia uderzył w matę dłonią dwa razy. Już wyczekiwałem trzeciego uderzenia kiedy.. Christian oderwał bark przed samym trzecim klepnięciem! Byłem zaskoczony wytrwałością mojego przeciwnika, ale poczułem także, że nadszedł czas by odebrać mu trochę ducha walki.

Słowa: 426/430( z dozwolonym limitem do przekroczenia, który wykorzystałem)

Uniwersalne
Normal Moves
Signature Moves


http://img515.imageshack.us/img515/604/austinearies33copy.png

Postać:
Austin Aries

Streak:
2/0/3

Osiągnięcia
1 x WWE Tag Team Champion /w. Trent Barretta (current)

Offline

 

#24 2014-01-02 12:50:27

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #3 Normal Match

Ciąży nade mną pewne fatum. Zwykle w walkach które nie powinny sprawiać mi żadnego problemu jestem zmuszony do poświęceń większych niż w walce o pas, zaczynam przegrywać a wtedy słodka historia i łatwa droga do zwycięstwa zamieniają się w prawdziwy dramat. Nie wiesz co się dzieje, nie masz żadnej kontroli aż w końcu przegrywasz starcie i zostajesz totalnym pośmiewiskiem. Tak mogło i wciąż może być, jeden potężny zryw wyrównał nam to starcie, zaczyna się ono od początku. Mam szansę wszystko naprawić! Choć daleko było mi teraz od pokonania Ariesa to wciąż płonął we mnie płomyk nadziei, nadziei na lepsze jutro.

Zbierałem teraz z maty resztki swojej dumy i honoru. Ludzie siedzący na trybunach ciągle wierzyli, krzyczeli z całych sił zdzierając swoje gardła, byli moim motorem napędowym. Siła ich głosów zasilała moje mięśnie które coraz bardziej zmęczone odmawiały posłuszeństwa. Zbliżał się kulminacyjny moment starcia, te ostatnie momenty zaważą o końcowym werdykcie. Nie mogę się poddać - tak jak nie poddałem się na Hell in A Cell w walce o mistrzostwo, tak jak nie poddałem się w starciu z Undertakerem tak dziś dam z siebie resztki sił aby sięgnąć ku victorii. Już tylko kilka kroków dzieli mnie od mety a na mojej drodze stoi jedna przeszkoda, podgryzała mnie a teraz stanęła ze mną oko w oko. Aries był szczęśliwy po wyjściu z submissiona, nie spodziewał się że teraz czeka go coś o wiele gorszego. Będzie mnie błagał o litość, błagał o przebaczenie ale dzisiaj nie zazna tego, przegra ulegając mistrzowi Stanów Zjednoczonych. Musi się tak stać!

Podniosłem się z maty przy pomocy lin, chwiejąc się stałem na nogach ale wciąż walczyłem. Stojąc na przeciw rywala w głowie miałem milion planów, wiele różnych rozwiązań, pozostała kwestia które z nich wybiorę. Musi być to niezwykle spektakularne, niech Aries zapamięta to starcie do końca życia, niech śni mu się po nocach, niech uzna moją wyższość...Wściekły, z okrzykiem na ustach ruszyłem w jego stronę. Stawiałem mocne kroki, chciałem jak najszybciej zatopić swą ręke w twarzy wroga. Doczekałem się tego momentu, wyskoczyłem atakując zaskoczonego rywala który pod wpływem uderzenia padł jak zabity na matę.(Running Forearm Smash) Wróciłem na właściwy tor, niczym maszyna taranowałem przeszkodę stojącą mi na drodze. Zostało już tylko kilka ostatnich kroków, koniec jest bliski. Szarpnąłem rywala i energicznie podniosłem go z maty, po zadanym uderzeniu w twarz zaszedłem go za pleców i złapałem za głowę. To był moment zwiastujący koniec, padłem na matę zadając kolejne obrażenia mojemu rywalowi(Falling Inverted DDT), teraz Aries nie mógł już nic zrobić.






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#25 2014-01-02 13:10:15

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: #3 Normal Match

Posty bardzo dobre ale... po oczach wali u Spajka "dużo bajki, mało walki" jeśli chodzi o całość to post ładny.
Kooper - tu dał więcej wali, dokładniej opisywał co dzieje się w ringu (chodzi mi o atak jego osoby na Christiana uniwersalnymi itp.)

Z czystym sumieniem mogę dać inicjatywę Austinowi!

Jednak, krąży fatum iż jestem zuYm sędziom dlatego wypowie się tu jeszcze AAron!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#26 2014-01-02 14:10:07

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: #3 Normal Match

Jeśli mam być szczery to wolę tym razem post DS'a. Spajk w swoim poście opisał dużo bajki niż walki. Post Ariesa nawet fajnie się czytało.

Offline

 

#27 2014-01-02 16:12:23

DeathScreaming

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2013-06-30
Posty: 45
Punktów :   

Re: #3 Normal Match

Wśród fanów znów zapanowała pozytywna reakcja kiedy Christian oderwał bark od maty przed trzecim uderzeniem. Zadziwiające rzeczywiście, ale co im da ta chwila radości skoro sytuacja ta trwała zaledwie ułamek sekundy, a teraz już wracamy. Czas ich sprowadzić na ziemię. Do świata gdzie Christian otarł się o porażkę. Następnym razem nie skończy się tylko i wyłącznie na otarciu.. wtedy już nadejdzie moment kiedy arbiter na oczach tych wszystkich fanów z Kanady będzie mógł wznieś moją rękę do góry w geście zwycięstwa. Gdy podniosłem się po nieudanym pinie Christian doczołgał się do lin. Wyglądał marnie.. cała broda z krwi lecącej z jego nosa. Gdy był na kolanach przy drugiej linie szybko wyślizgnąłem się za ring obok niego i za pomocą Hot Shot naciągnąłem go na tą linę. Kapitan charyzma zawisł na niej próbując złapać powietrze, a ja przekręciłem go głową do góry w kierunku trzeciej liny i wykonałem Macho Neck Snap! Christian trzymając się za tył głowy wycofał się na środek ringu gdzie zaczął zwijać się z bólu. Szybko wróciłem do ringu zza jego pleców i gdy zaczął się podnosić odbiłem się od lin co są obok i wykonałem Knne Lift! Oponent upadł na deski. Ustawiłem się za nim i czekał aż mój oponent lekko się podniesie. Gdy dostrzegłem, że podniósł lekko głowę do góry wziąłem malutki rozbieg i nim się obejrzał za głowę zaciągnąłem go do Horns of Aries!

Uniwersalne
Signature Moves
Finisher

Edit: BBCode

Ostatnio edytowany przez DeathScreaming (2014-01-02 16:14:27)


http://img515.imageshack.us/img515/604/austinearies33copy.png

Postać:
Austin Aries

Streak:
2/0/3

Osiągnięcia
1 x WWE Tag Team Champion /w. Trent Barretta (current)

Offline

 

#28 2014-01-02 16:37:55

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #3 Normal Match

Mój lewy łokieć jest bardzo blisko jego klatki piersiowej. Kilka razy staram się uderzyć o splot słoneczny by wzbudzić w nim ból.  Staram się podnieść i oprzeć na prawym kolanie aby być trochę w lepszej sytuacji  gdyż na początku było ona kryzysowa. Kiedy jestem na kolanie prawą ręka staram się Punchowac go po głowię. Pod wpływem Punchy rywal trochę poluźnił dźwignie. Wykorzystując obecną sytuację znów uderzam łokciem i klatkę Ariesa. Dostrzegłem iż rywal jest bardzo oparty na swych palcach a me nogi znajdują się bardzo blisko. Decyduję się podciąć rywal a gdy ten padnie na plecy próbuje przeturlać się po nim. Jestem na  rywalu a jego łopatki przylegają do maty więc sędzia powinien odliczać...






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#29 2014-01-02 17:40:56

DeathScreaming

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2013-06-30
Posty: 45
Punktów :   

Re: #3 Normal Match

Nie miałem zamiaru ukrywać zdenerwowania. Uśmiech zszedł z mojej twarzy kiedy Christian o własnych siłach stanął przede mną gotowy do kontynuowania pojedynku. Zapinając Horns of Aries spodziewałem się całkowicie innego rezultatu. Spodziewałem się już zwycięstwa jednak najwidoczniej za bardzo pochłonęła mnie pewność siebie po tym jak udało mi się po raz kolejny zapanować nad sytuacją w ringu. Mimo, że nikt tego się nie spodziewał udało mi się już to zrobić dwa razy i wywołać u wszystkich fanów strach, że mogę pokonać i upokorzyć ich bohatera. To jest dla mnie już wystarczający sukces, ale zawsze mogę go zwiększyć i urosnąć w oczach wszystkich fanów. Rozejrzałem się po całej arenie. Po fanach, którzy odetchnęli z ulgom i znów odzyskali nadzieję, że może jeszcze im i Christianowi się udać. Całą arenę przepełniły chanty "Let's go Christian", które wymalowały na mojej twarzy szyderczy uśmiech. Spojrzałem na Christiania, który stał na środku ringu ciężko oddychając po tym jak zarzuciłem mu w walce za szybkie tempo. Kapitan był cały z krwi na brodzie oraz klatce piersiowej, na którą cały czas kapało. Nie był to świąteczny widok dla wszystkich dzieci zebranych tytuł. Postanowiłem, że zrujnuje im święta jeszcze bardziej. Wziąłem zamach i wbiłem się w jego twarz uderzeniem z otwartej ręki, po chwili szybko kilkoma następnymi przechodząc jedym słowem do Slapów. W końcu mój oponent pod naporem uderzeń po raz kolejny z upokorzeniem w oczach upadł na matę, a ja z uśmiechem spoglądałem na niego z góry jak trzyma się za twarz. Czułem, że mój czas się zbliża.

Słowa: 251/264 (z przekroczonym limitem: 17/30)


http://img515.imageshack.us/img515/604/austinearies33copy.png

Postać:
Austin Aries

Streak:
2/0/3

Osiągnięcia
1 x WWE Tag Team Champion /w. Trent Barretta (current)

Offline

 

#30 2014-01-02 19:20:05

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #3 Normal Match

Zostałem upokorzony, nie ma chyba gorszej rzeczy niż zostać upokorzonym przez takiego człowieka. Mężczyzna który przegrywa z takim jak on nie zasługuje na występowanie tu a na pewno nie na bycie mistrzem. Resztki mojej dumy i honoru rozrzucone były po całym ringu, rzucone już chyba bezpowrotnie bowiem ta porażka przesłoni wszystkie wspaniałe victorię, stanę się pośmiewiskiem, obiektem żartów. Nie przywykłem do i wcale nie zamierzam.Nadchodzi najważniejszy moment starcia, błąd oznacza porażkę a uzyskanie przewagi podtrzyma moje szanse na zwycięstwo. Dam z siebie wszystko, nie będę się oszczędzał. Stawka jest wysoka - wszystko albo nic. Muszę wygrać! Muszę!

Staliśmy teraz naprzeciw siebie, między nami nie było nic, mieliśmy wolne pole do popisu, ja i on, teraz wszystko się rozstrzygnie. Moi fani z całych sił chantowali moje powiedzonka. Dodawali mi otuchy, budzili nadzieję która we mnie już prawie zgasła. Zapewne poddałbym się gdyby nie oni, wiele im zawdzięczam i dzisiaj muszę wszystko im oddać. Wyglądaliśmy niczym dwaj rewolwerowcy, staliśmy naprzeciw siebie i bez mrugnięć okiem śledziliśmy każdy ruch rywala, stawka była podobna różnił nas tylko sposób udowodnienia wyższości.

Moje serce waliło jak opętane, emocje sięgały zenitu. Musiałem się ruszyć, zaatakować. W odpowiednim momencie przerwałem chwilę ekstazy i ruszyłem na rywala, moje zmysły pracowały, śledziły każdy ruch Ariesa, nie mógł mnie zaskoczyć. Czas jakby zwolnił, mogłem się skupić aby w końcu trafić rywala swoją ręką i powalić go na matę.(Clothesline) Znów obudziła się we mnie bestia, wróciłem na właściwy tor, kroczę ku victorii.



234/234
5/30






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Niamey Mall & Residence