Ogłoszenie




#1 2013-10-27 15:22:45

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship



3. Christian (c) vs Pre-Show Winner
Stypulacja: Normal Match
Title: United States Championship
Sędzia: Aigor






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#2 2013-11-02 17:35:04

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship





Rozbrzmiewa świetnie znany theme i oto Kapitan Charyzma Christian pojawia się na rampie. Fani wiwatują a  zawodnik Raw pewnie zmierza w stronę ringu witając się z nimi. Ubrany w swoją charakterystyczną koszulke z wielkim "CH" oraz dumnie trzymając swój pas na ramieniu. Christian niezwykle wyluzowany wchodzi do ringu po czym wskakuje na narożnik i jak zwykle charakterystycznie tauntuje





_________

@Ja już sobie wchodze żeby później sobie to oszczędzić więc mój rywal wejdzie gdy zostanie wyłoniony






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#3 2013-11-03 11:48:09

 AxE

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 960
Punktów :   12 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship

Wszystkie media pisali dziś o tym wydarzeniu. O pre-show match'u w którym powróci gwiazda WWE. Na arenie zgasły światła.

10...
9...
8...
7...
6...
5...
4...
3...
2...
1...


Pokaz pirotechniczny i z ciemność oświetla telebim.



Publiczność eksplodowała. Każdy już wie, że to ten czas. Czas powitać starego dobrego Zack'a, który jest w stanie zrewolucjonizować World Wrestling Entertainment.



Na arenie zgasły ponownie wszystkie światła, a reflektory zmieniły kolor na fioletowy. Stage został pogrążony we mgle. Z zaplecza powoli wyłaniał się zarys postaci. Zack lekko zataczając się oraz podśpiewując swój utwór wejściowy pod nosem w stronę kamery kierował się do miejsca potyczki przy ogromnym popie publiczności. Zack znalazł się koło schodków po których wszedł na apron. Przelazł błyskawicznie pod trzecią linią i zwinnie wspiął się na corner na którym wykonał przeciągły taunt. Ryder zeskoczył z narożnika i oparł się o niego równocześnie siadając. Czekał na rozpoczęcie pojedynku z beznamiętnym wyrazem twarzy.


11-11-11 - 11-11-18
SIEDEM LAT NA nWU


Achievements:
Tag Team Champion 1x (as Zack Ryder)
2nd Bragging Rights Cup Winner (as Zack Ryder)

Offline

 

#4 2013-11-03 17:55:26

 AxE

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 960
Punktów :   12 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship

Od początku przyłączenia się ponownie do tej federacji, czekałem na ten moment. Pojedynek o pas US, który chcę zdobyć, jednak na mej drodze została ostatnia przeszkoda, a jest nią Christian. Spokojnie spoglądam na mego rywala równocześnie rozgrzewając nadgarstki i wsłuchując się w skandowanie publiczność, która wykrzykuje moje imię. Uśmiecham się pod nosem, a sędzia każe uderzyć trzykrotnie w gong, dając nam znak, że trzeba zacząć te emocjonującą batalię. Paroma ruchami sprawdzam czy moje kończyny są przygotowane na to wyzwanie. Czując się jak nowo narodzony, przybliżam się do charyzmatycznego kapitana z wystawionymi rękami przed siebie, dając mu do zrozumienia, że zamierzam zmierzyć się z nim w pojedynku siłowym. Christian, niczego się nie nauczył, ponieważ po chwili wykonał podobny ruch, dlatego po chwili stanęliśmy przed sobą i zaczęliśmy od klinczu. Czując, że tracę kontrolę nad tym krótki pojedynkiem, gwałtownie podnoszę górne kończyny do góry, dając sobie szansę na wykonanie gut kick'a, który ląduje na jego brzuchu. Momentalnie chwytam jego głowę w headlock'u, który po chwili kończę po uderzeniu pięścią w jego głowę. To nie wystarczy na zawodnika tak doświadczonego, więc zwinnie odchodzę o krok i częstuje go Body Slam'em, który powala go tylko na chwilę. Christian prędko podniósł się na swoje dolne kończyny, więc nie tracąc czasu chciałem wykonać następne kopnięcie w jego przeponę, jednak ten w ostatnim momencie przechwycił moją nogę, trzymając ją z szerokim uśmiechem. Odwzajemniłem uśmiech, ponieważ miałem dla niego niemiłą niespodziankę. Drugą nogą powaliłem go ponownie na deski, serwując tym samym mu randkę z matą po której Christian powoli się już podnosił. Nie zamierzając dać mu ani chwili odpoczynku, wbijam się kolankiem w jego brzuch, który ponownie powala go na łopatki. Zadowolony z początku, dodałem dodatkowo trzy stomp'y po których próbowałem go ustawić do pionu. Widząc, że jestem niedaleko lin, odwracam się do nich i biegnę w ich stronę, odbijając się i wracając już do mojego stojącego opponent'a. Kapitan Charyzma zdążył spojrzeć w stronę z której nadbiegam, ale został powalony wyśmienitym Spinning NeckBreaker, którym powinien dać mi inicjatywę na początku walki oraz dając mi szansę na dalszą ofensywę. Spoglądam na zdenerwowaną publiczność, której podobała się moja przewagę nad ich ulubieńcem, więc wykonałem znany taunt z którym byłem kojarzony w WWE. Nonszalancko podszedłem do narożnika o który się oparłem, przymykając lekko oczy oraz przybierając beznamiętny wyraz twarzy. Kątem oka spoglądałem na mojego rywala, który powoli się podnosił.


11-11-11 - 11-11-18
SIEDEM LAT NA nWU


Achievements:
Tag Team Champion 1x (as Zack Ryder)
2nd Bragging Rights Cup Winner (as Zack Ryder)

Offline

 

#5 2013-11-03 19:31:46

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship

Z niecierpliwieniem czekałem na wynik walki pre show której stawką był pretendent do pasa Stanów Zjednoczonych. Właśnie tam wyłoniony został mój dzisiejszy rywal - Zack Ryder. Nie spodziewałem się takiego zakończenia, nie jestem przygotowany na walkę z tym przeciwnikiem, ale na pewno dam z siebie wszystko żeby obronić swój pas. Pierwsza obrona pasa to dla mistrza szczególna chwila, oczy wszystkich są zwrócone na Ciebie a ty musisz za wszelką cenę udowodnić że zasługujesz na bycie mistrzem. Zack może na pierwszy rzut oka nie wydawać się groźnym zawodnikiem, lecz drzemie w nim ogromna siła która może zostać dzisiaj pobudzony i użyta przeciwko mnie. Wszyscy, fani, ja i Ryder czekaliśmy na rozpoczęcie tej walki, już tylko sekundy dzieliły nas od pierwszego uderzenia gongu. Ubrany w strój w biało-czarne paski mężczyzna dał znak i tym sposobem uderzenie w gong dało nam impuls do rozpoczęcia. Niezwykle skoncentrowani ruszaliśmy powoli w swoją stronę, obaj pragneliśmy zwycięstwa bardziej niż czegokolwiek innego, to nie będzie zwykła walka. Powolne badanie gruntu - to była rzecz którą chciałem najpierw zrobić, pchanie się w nieznane nie byłoby najmądrzejszą rzeczą w tej chwili. Zack postanowił zaprosić mnie do klinczu, a ja wiedząc że posiadam lepsze warunki fizyczne oczywiście się na niego zgodziłem. Wyczułem podstęp gdy już było za późno, siłując się z Zackiem odkryłem że może on wykorzystać podstęp, nie mogłem na to pozwolić i zanim Zack ustawił się i zaskoczył mnie był już zepchnięty do narożnika gdzie miałem miejsce aby zadać mu kilka potężnych kopniaków. Mój rywal nie został tam długo, chwile później Irish Whipem posłałem go w przeciwległy narożnik tam mocno że Ryder obił się od niego dając mi możliwość wykonania Back Heel Kick. Publika wiwatuje, po raz kolejny Christian świetnie zaczyna pojedynek teraz wystarczy dociągnąć to do końca. Zack był jednak zdeterminowany, szybko podniósł się i ruszył w moją stronę, ledwo uchyliłem się przed jego ręką gdy chciał powalić mnie Clotheslinem ale Ryder nie docenił moich umiejętności i doświadczenia. Szybko odbiłem się od lin i niczym strzała pędząc w stronę mojego rywala ponownie zdjałem go z nóg, tym razem nadział się on na Running Forearm Smash. Ta akcja dała mi chwilę odpoczynku....Niezwykłym uczuciem było patrzenie na uśmiechnięte twarze dzieci - moich fanów bowiem to one dawały mi siłę do walki, do obrony mego pasa. Mój wzrok utkwił teraz skierowany na mojego rywala, w każdym momencie stanowił dla mnie zagrożenie, musiałem niezwykle uważać na jego przebiegłe sztuczki i jak najlepiej korzystać ze swoich. Patrząc na leżacego Rydera wpadł mi do głowy plan, plan którego realizacje zaczne już teraz...Nie spuszczając wzroku z rywala udałem się do narożnika, wdrapałem się na trzecią line po czym... można było ujrzeć Christiana lecącego w stronę rywala, Bóg wie co mistrz przygotował dla swojej ofiary a tym razem okazał się to być Diving Headbutt który chwilowo powstrzymał Rydera przed podnoszeniem się z maty.






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#6 2013-11-04 19:08:00

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship

Ta walka nie sprawiała mi problemu. Ryder jakby zaczarowany po kolei przyjmował wszystkie mojego ciosy. Nie chciałem dać mu szansy na odpoczynek, toteż szybko go postawiłem na nogi. Czas zadać kolejny cios. Nie tracąc czasu wyskoczyłem do góry, przy okazji oplotłem nogami szyję rywala. Nadszedł czas na przeniesienie środka ciężkości i kompletne zaaplikowanie Hurricanrany. Kolejna akcja i kolejny krok do zwycięstwa. Nie mogłem dać Zackowi czasu na odpoczynek. Postawiłem go na nogi, po czym przeszedłem za jego plecy. Szybko zarzuciłem jego ramię na moją szyję i wyniosłem do góry. Policzyłem w myślach do trzech i upadłem razem z rywalem, wykonując Back Suplex. Podniosłem rywala i umieściłem jego głowę w moim żelaznym uścisku. Zebrałem w sobie siłę która pozwoliła mi wykonać Snap Suplex.






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#7 2013-11-05 19:07:42

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship

Coraz większy ból odczuwa mój rywal, jego kończyny zaraz odmówią mu posłuszeństwa a mi nie pozostanie nic innego jak przypięcie go. Do celu jednak jeszcze troche drogi, podnoszę więc rywala jednym szybkim ruchem po czym rozpędzając go o liny już przygotowuję się do wykonania kolejnej akcji, Ryder biegnie w moją strone i inkasuje Flapjack. Nie miłe spotkanie z matą zaliczyła twarz Zacka a to był dopiero początek. Kolejną akcją z mego arsenału okazała się być akcja z powietrza. W tym celu wdparałem się na narożnik po czym po chwili oczekiwania podnoszącemu się Ryderowi wykonałem Diving Crossbody. Dzięki tej akcji znaleźliśmy się na środku ringu co wykorzystałem aby odpowiednio zapiąć Cloverleaf






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#8 2013-11-05 21:06:49

 AxE

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 960
Punktów :   12 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship

To jest moja chwila, to jest ta szansa. Teraz albo nigdy! Stoję na nogach z lekkim zamroczeniem, jednak jeszcze orientuje się w jakiej sytuacji jestem położony. Christian już jest na trzecie linie. Stara się podnieść, aby wykonać akcje wysokiego ryzyka, dlatego szybko podbiegam do tak owego, Christian już się przestrzaszył bo wie jak się to zakończy. Łapię go za nogę i ciągne do siebie, aby ten upadł z wielkim impetem. Udało się! Mistrz upadł solidnie na matę z trzeciej liny. Teraz to ja go podnoszę i dla upewnienia się, że przejme inicjatywe wykonuje Body Slam!


11-11-11 - 11-11-18
SIEDEM LAT NA nWU


Achievements:
Tag Team Champion 1x (as Zack Ryder)
2nd Bragging Rights Cup Winner (as Zack Ryder)

Offline

 

#9 2013-11-06 20:33:38

 AxE

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 960
Punktów :   12 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship

Wykorzystuje fakt, iż Christian z powodu adrenaliny, stara się zapiąć jak najmocniejszego submissiona i podnosi biodra bardzo wysoko co jest szansą dla mnie. Podnoszę się na rękach, aby znaleźć sobie więcej miejsca i szybko próbuje tak jakby stanąć na głowie, a właściwie umieścić swoją głowę do przewrotu i, gdy mi się to uda Christian musi podnieść się już naprawdę wysoko, aby próbować w ogóle mnie utrzymać, dlatego szybko odpycham się rękoma, co ja zdecydowanie możliwe ze względu na wyrównane atrybuty fizyczne i po odpchnięciu, już jestem w korzystnej sytuacji, ponieważ leże na moim przeciwniku i chwytam go za nogę wykonując pin.


11-11-11 - 11-11-18
SIEDEM LAT NA nWU


Achievements:
Tag Team Champion 1x (as Zack Ryder)
2nd Bragging Rights Cup Winner (as Zack Ryder)

Offline

 

#10 2013-11-07 19:50:13

 AxE

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 960
Punktów :   12 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship

To jest chwila, moment, który daje nam poczucie dumy i chwały! W chwili zdobycia pasa mistrzowskiego cały świat się zatrzymuje i tylko ty wiesz jakie to uczucie. Smak victorii, jest tak przyjemny. Niespełna rok temu miałem okazje zaświadczyć tego uczucia. Dziś, gdy po ciężkiej pracy powróciłem wyznaczyłem sobie tylko jeden cel! Zdobycie pasa mistrzowskiego. Dziś już mam okazje, aby zdobyć to na co tyle czekałem. Na pewno jest to moja najważniejsza walka w karierze, walka o życie! Wrestling to wszystko co mam, a kwintesencją tego są pasy. Za wszelką cenę muszę go zdobyć! Zaryzykuje swoim zdrowiem, wykonam najbardziej ekstremalne akcje jakie mogę. Z dnia na dzień, staje się coraz lepszy, jestem tego pewien. Zdobycie tego pasa było by wspaniałym odwzorowaniem, mojego trudu. Jeśli będzie trzeba rozleje krew! Jeśli będzie trzeba posunę się dalej niż trzeba! Liczy się tylko jedna rzecz, na którą czekam. Nie! To ona czeka na mnie. Wszystkie oczy są skierowane w moją stronę. Miliony osób przed telewizorami i kilkadziesiąt tysięcy tu, dopingujących nas na żywo. Serca bije coraz szybciej i mocniej. Wyczuwa się już tu klimat stresu i wielkiego strachu, który towarzyszy z każdą akcją. Jeśli coś się nie uda może to już być koniec, a ja o tym wiem i zdaję sobie z tego sprawe. Musze być czujny, mieć oczy dookoła głowy i być na maksa skoncentrowany.


11-11-11 - 11-11-18
SIEDEM LAT NA nWU


Achievements:
Tag Team Champion 1x (as Zack Ryder)
2nd Bragging Rights Cup Winner (as Zack Ryder)

Offline

 

#11 2013-11-07 20:00:23

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship

Nie doceniłem możliwości mego rywala, teraz mogę tego mocno pożałować. Wyjście z mojego submissiona nie sprawiło Zackowi większych problemów mało tego, Ryder zdołał mnie przy okazji przypiąć. Nie powinienem popełnić tego błędu sprzed chwili który odebrał mi możliwość ataku, teraz znów muszę ją wywalczyć...Wywalczyć za wszelką cenę....Po momentalnym odbiciu pinu moją jedyną szansą na przemyślenie mych działań było doturlanie się do lin, to właśnie tam mogłem pomóc sobie linami przy wstawaniu ale też przez chwile być bezpieczniejszy niż stojąc na środku ringu. Tam, gdzie mój rywal właśnie klęczy na kolanach szczęśliwy że wydostał się z mojej dźwigni ale zasmucony ponieważ nie udało mu się znienacka wygrać walki i będzie się musiał jeszcze trochę pomęczyć. Zacząłem spacerować po ringu kurczowo trzymając się liny niczym psa przewodnika, Ryder stał na środku bacznie obserwował mój ruch, wiedział że w każdej chwili mogę zaatakować i był na to przygotowany. W pewnym momencie zatrzymałem się, emocje zaczęły sięgać zenitu, spojrzenia moje i mojego rywala spotkały się. Determinacja i złość - to wyczytałem z oczu mojego rywala, nie była to najlepsza prognoza dla mnie aczkolwiek złość nigdy nie działa dobrze na zawodnika, wszystko trzeba przyjmować ze spokojem, nie dać się ponieść emocjom. Ryder nie mógł dłużej czekać, wyparował w mą stronę niczym strzała. Moja reakcja była spóźniona, mimo tego udało mi się wystawić nogę i trafić nią prosto w brzuch rywala, szybki i mocny Clothesline chwilowo uciszył mego rywala a mi dał chwilę do przemyślenia mojego planu






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#12 2013-11-08 19:18:11

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: 3. Christian vs Pre-Show Winner - US Championship

Ryder po moim ataku leżał na macie, wiedziałem że to już końcówka tej walki, muszę ją zakończyć. Jednak jeszcze chwile przed ostateczną częścią walki wspiąłem się na narożnik. Szybko wykonany Diving Headbutt był jedną z ostatnich akcji jakie miałem zamiar dzisiaj wykonać. Podniosłem rywala i złapałem go za głowę stojąc za jego plecami, teraz mogłem wykonać Falling Inverted DDT. Emocje sięgały zenitu, fani wyczekiwali końca a ja ustawiłem się w narożniku. Nie mogąc doczekać się chwili w której Zack wstanie robiłem nerwowe ruchy w narożniku. W końcu! Zack podnosi się na nogi! To jest ten moment! Wybiegłem z narożnika, Ryder odkręcił się w moją stronę ale wtedy było już za późno, ponieważ otrzymał Spear!. Fani zaczeli wiwatowac a ja przypiąłem swojego rywala na samiuśkim środku ringu






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi