Ogłoszenie




#1 2013-09-16 17:05:08

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Segment z Leo Krugerem

Segment z Leo Krugerem w tajemniczym miejscu






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#2 2013-09-17 19:10:11

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Re: Segment z Leo Krugerem

Kamera przenosi się w ciemne miejsce, które jedynie oświetla mała żarówka, wisząca nad krzesełkiem, a na nim siedział... Leo Kruger. Publicznośc ogladając wszystko na telebimie, zareagowała mieszaną reakcją, a Krugrer podniósł głowę, pieszcząc swe czarne włosy. Minęł chwila, a on szeroko się uśmiechnął i zaczął mówić:

- Ahh... No witajcie wy nędzni osobnicy... <hate> Ciii... Nazywam się Leo Kruger jestem nowym nabytkiem WWE, przed którym schowają się wszystkie gwiazdy czerwonego jak i błękitngo brandu. W zeszłym tygodniu... <Leo przez chwilę się zamyślił i popatrzył się w wiszącą żarówke, która lekko się kołysała.> W zeszłym tygodniu, Kofi Kingston, bo tak się nazywa, został moją pierwszą ofiarą, która przekonała się jak to być przegranym albo naw...<W tym momencie, Kruger przerwał owe słowo i głaskając czarne włosy, popatrzał się w kamere a później w wcześnie wspomnianą żaróweczkę.> Hmm... Na czy tu skończyłem? A tak! Więc, Kofi przekonał się na własnej skórze jak to być upokorzonym i przegranym rywalem przyszłej gwiazdy tej federacji. Teraz siedzi w domu i płacze nad sobą, bo wiedział, że zostanie pokonany. Tak samo dzisiaj, będzie z moim kolejnym konkurentem - Alberto Del Rio. Arystokrata, brutalnie zostanie obity i poddany w submission match'u. <Leo ponownie popatrzył się w kamere i wydał z siebie głośny śmiech psychopaty, wciąż zajmując się swoimi czarnymi włosami.> Alberto! Ty i ten czarny człowiek zostaniecie dopisani do mej listy pokonanych, bo...<Ponownie zakończył na tym słowie i wstał z krzesła, odpychając kamerzystę, który się przewrócił na ziemie. W oddali było słychać ponowny śmiech Leo Krugera. W Międzyczasie, publicznośc zareagowała wielkim hatem, lecz było słychać małe chanty dla Krugera.>

Co oznaczało to przerwanie zdania? Co Kruger chciał nam przekazać? Czyby to przedsmak tego co czeka nas w jego erze?

REKLAMY!

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Schweiburg Noclegi Vaughan