Ogłoszenie




#1 2013-08-25 23:50:55

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

People Power! I ty możesz zostać Adminem!

http://wp.streetwise.co/wp-content/uploads/2011/04/we-want-you1.jpg.scaled5001.jpg




To chyba najgłupszy konkurs w historii nwu i coś czuję, że to będzie niezły kabaret ale robimy nabór na admina. Zgłosić może się absolutnie każdy. Zdecydowaliśmy się na taki desperacki krok, ponieważ Krzysiu odszedł ja i Skilled pracujemy jak pracujemy a nie wyszło na ściągnięcie starego admina na stanowisko (Szeltona). W tym wypadku nie wiedząc kogo wybrać zrobiliśmy taki nabór. Prawdopodobnie nie wybierzemy nikogo z was ale spróbować nie zaszkodzi liczą się dobre chęci. Poniżej wzór zapisu.



Wiek:
Staż na forum:
Doświadczenie:
Osiągnięcia na forum:
Pomysł na swoją kadencję:
Co mogę zrobić dla forum:
Co do tej pory zrobiłem dla forum:
Co chciałbym zmienić na forum:
Co sądzę o administratorach:
Dlaczego chcę być adminem:
Czy jestem wierny tylko nwu?:
Jak długo gram na pbf'ach:
Czym mogę zajmować się jako admin:
Ile czasu mogę poświęcić forum:

http://www.guysnation.com/wp-content/uploads//2012/05/people-power-logo.png


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#2 2013-08-26 00:06:17

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: People Power! I ty możesz zostać Adminem!

Wiek:
    17

    Staż na forum:
    Od zawsze

    Doświadczenie:
    nWU - moderator, szeryf WU - moderator, kilka innych

    Osiągnięcia na forum:
    WH Championship, inne różne

    Pomysł na swoją kadencję:
    Pomysł? Tu nie chodzi tylko o pomysły - trzeba też trzymać porządek, bo ostatnimi czasy z tym u nas        krucho. Oprócz tego trzeba wprowadzić kilka poprawek do systemu walki i zmienić umki.
   
Co mogę zrobić dla forum:
Dla forum zrobię wszystko ;3
   
Co do tej pory zrobiłem dla forum:
Od samego początku robiłem coś na forum, poczynając od tego, że je współtworzyłem. Potem przez 2 lata było różnie - raz lepiej, raz gorzej. Ostatnimi czasy wprowadziłem nowy system subów.
   
Co chciałbym zmienić na forum:
Powinien na nim być porządek, to przede wszystkim.
   
Co sądzę o administratorach:
Czy to pytanie jest naprawdę konieczne?
Axron wie, co o nim sądzę, bo znamy się "in real life", więc pisał nie będę.
Skilled - well, w gruncie rzeczy, pomimo upartego charakteru i kilku innych wad, jest w porządku.
   
Dlaczego chcę być adminem:
Żeby wprowadzić to, co napisałem powyżej.
   
Czy jestem wierny tylko nwu?:
No ba!
   
Jak długo gram na pbf'ach:
3 lata?
   
Czym mogę zajmować się jako admin:
Wszystkim ;x
   
Ile czasu mogę poświęcić forum:
3-4 h dziennie.


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 

#3 2013-08-26 00:49:55

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Re: People Power! I ty możesz zostać Adminem!


Wiek:
14

Staż na forum:
Od początku

Doświadczenie:
Ogromne. Przed nWU w 2011, gdzie ciągle były nowe PBFy, dostawałem ciągle moda. A na nWU podsumowując moje wszystkie kadencje, to jestem chyba najdłużej modem, stąd nagroda Slammy Moderator of the Year. Znam się dobrze na swojej robocie i może czas na awans ?

Osiągnięcia na forum:
3x Moderator
Moderator of the Year
Progress of the Year
1x Tag Team Champion
1x United States Champion
1x Intercontinental Champion (Niebawem padnie rekord)


Pomysł na swoją kadencję:
Pomysłów jest pełno, jak zwykle w moim przypadku. Jako admin byłbym aktywny, bo to ostatnio nie jest mocnym punktem ''Pomarańczowych''. Kontrolował bym sytuację na forum, bo z tym u nas ostatnio nie jest najlepiej. Może dlatego, że userzy, którzy poprzednio byli na tak zacnym stanowisku, unbanowali userów, którzy mieli mieć perma ? U mnie perm jest permem i jak user ma perma, to będzie go miał, a nie, że dam sobie wylizać dupę i unbanuje tego usera =.=  Kolejną rzeczą, jaką bym zrobił to były by aktualizacje historię mistrzów, wtedy, gdy jest czas na aktualizowanie tego, a nie miesiąc po, bo adminom nie chce się wstawić lub nie chcą zjebać kodu. Co do kodów, to znam kody HTML, co by pomogło w aktualizacjach ogłoszeń, Creative Teamu (który także, nie jest aktualizowany) i wielu innych rzeczach. Ogólnie to mam mnóstwo pomysłów, które mógłbym zrealizować, gdy dostanę admina.

Co mogę zrobić dla forum:
Patrz wyżej + to co będzie trzeba.

Co do tej pory zrobiłem dla forum:
Od roku, jako jedyny (chyba) staram się, aby na forum były jakieś nowości i żeby nie zgniło, jak low i inne badziewia. Dużo pomysłów wprowadziłem i non stop coś robię na forum, nawet intra zrobiłem, na co chyba nikt by nie wpadł. W CT robię za kilku stąd, gdy zostałem niesłusznie zwolniony ze swojej rangi, wybrano zamiast mnie, aż trzech modów, którzy szybko pożegnali się z posadą, bo nie nadążali.

Co chciałbym zmienić na forum:
Kulturę na chatboxie, aktywność adminów, aktualizację wszelkich ogłoszeń, historii itd. I inne rzeczy.

Co sądzę o administratorach:
Nasi administratorzy są najlepsi. Nigdy nie było tak wspaniałych administratorów o tematyce wrestlingu. Axron i Skilled są po prostu zajebiści, jak można ich nie lubić ?! Sądzę, że bez nich ten PBF nie istniał, bo to dzięki ich blasku zajebistości, te forum żyje.

Dlaczego chcę być adminem:
Patrz wyżej, wyżej, wyżej, I chcę wreszcie być na tym stanowisku. Nawet taki Aigor miał rangę (bez urazy, bo nawet cię lubię xd), więc też chciałbym dostać swoją szansę. Mav w sumie ma admina, bo ma hasło do uni xD Potrafię się dogadać nawet z moimi ''hejterami'' czyt. Rafi, Spajk i ktoś tam. Ostatnio miałem swe słabsze chwilę, lecz zmieniłem to i chcę także zmienić to, że odwołuje się xd Od Smackdown #58 jeszcze się nie odwołałem. Ponadto mogę robić jakieś proma, intra i inne rzeczy, aby promować te iście zajebiste forum.

Czy jestem wierny tylko nwu?:
Tak

Jak długo gram na pbf'ach:
O ch*j.... Nie liczyłem dawno ;o 2/3 lata ?

Czym mogę zajmować się jako admin:
Wszystkim xD

Ile czasu mogę poświęcić forum:
Evry Dej, Evry Najt

Offline

 

#4 2013-08-26 01:09:55

 Ahmed

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

23720338
Skąd: Iraq
Zarejestrowany: 2011-08-31
Posty: 838
Punktów :   45 

Re: People Power! I ty możesz zostać Adminem!

Wiek:
17

Staż na forum:
od 2011-08-31

Doświadczenie:
nWU - moderator

Osiągnięcia na forum:
IC Champion (najdłużej trzymany pas IC), WHC

Pomysł na swoją kadencję:
Jestem bardzo pracowity i nie odkładam rzeczy na później. Pomysł na moją kadencje to dobre zgranie ze sobą CT i wyciąganie konsekwencji z nieróbstwa z powodu "bo mam czas jutro, bo mi się nie chcę". Trzeba prowadzić jednak forum twardą ręką i dokładnie nadzorować każdy jego zakątek, wszelkie nieprawidłowości usuwać od razu. Trzy słowa : Praca, praca i jeszcze raz praca Trzeba także zachować wzmożoną czujność co do title shotów. Należałoby także zrobić coś z systemem kontr, ponieważ znaczna większość akcji jest z łatwością kontrowana. Z pewnością starałbym się wypromować forum, aby ściągnąć nowych graczy. Potrzebne byłoby też opracowanie jakiegoś systemu sędziowskiemu, aby opinia sędziowska była oparta na jakichś wyznaczonych wcześniej wartościach i żeby w razie odwołań poszkodowany mógł pokazać z czym się konkretnie nie zgadza. Młodzikom powinno się wytykać błędy, które popełniają w postach bardzo dokładnie, ponieważ to oni są przyszłością forum i jeżeli doświadczeni gracze ich tego nie nauczą to nikt ich nie nauczy. Więcej rozrywki na forum, więcej wydarzeń przyciągających na forum tłumy. Powinniśmy odświeżyć dział konkursy, sprawić, że mniejsi rangą userzy także będą mogli dorzucić swoje dwa grosze do forum. Bardzo ciekawym pomysłem była niegdyś redakcja, która w pewnym sensie odciążała trochę CT  w tworzeniu pewnych rzeczy i można by to znowu wykorzystać. Co do wydarzeń, to wystarczy spojrzeć na CB jakie emocje wywołuje topka, czy też Aigorowe njusy. Jako człowiek bardzo kreatywny i pracowity mógłbym zadbać o to, żeby strona rozrywkowa forum na nowo się ożywiła, żeby userzy po napisaniu spiczu, KŁ, czy OS mieli w wolnym czasie jeszcze po co zajrzeć na forum.

Co mogę zrobić dla forum:
Jako obcykany w temacie informatyk mógłbym na prawdę wiele. Na forum można by wiele rzeczy zautomatyzować, wiele pomysłów odnowić, no a w sumie z takim informatykiem jak ja (nie chwaląc się) i z takimi znajomościami z informatykami jakie mam ja możemy stworzyć z nwu prawdziwą pbf-ową fortecę. Oczywiście będę starał się, aby wszystkie obietnice, które daje CT spełniać jak najszybciej, albo samemu się za nie brać.

Co do tej pory zrobiłem dla forum:
Karty - chociaż to niewypał, to jak podsyciły forum (były większe ratingi i ruch na CB, nikt nie zaprzeczy) no i ja sam jako user bardzo szybko się z nimi uwinąłem SAM, więc pomyśleć co może się stać jak obejmę wyższe siedzisko.
Jako moderator próbowałem także odnowić radio nwu, jednak niezbyt dostałem wsparcie od innych członków CT i musiałem obchodzić się z tym sam, co w skutku końcowym nie wypaliło, lecz radio istnieje i można w każdej chwili je odpalić i jeżeli ktoś miałby ciekawy pomysł na audycję to można takowe prowadzić.

Co chciałbym zmienić na forum:
Na forum musi być większa dyscyplina, każdy nie może sobie pogrywać z kim chce i jak chce, kłótnie na CB są brakiem konsekwentnego karania i zbyt pobłażliwego zachowania co do bliższych znajomych. Nie tylko userzy mają brak dyscypliny, jednak też CT, co widać przykładowo po historii mistrzów, jednak z pewnością jest to spowodowane licznymi brakami w CT - czas to zmienić.

Co sądzę o administratorach:
Ech ... jako że wszyscy przyzwyczajeni są do starej administracji i starych reguł, to atmosfera w związku z przybyciem Axrona jest trochę napięta, nowe zasady i niektórym ciężko się przystosować. Widać że obecna administracja robi co może, a nie będę już wchodził w konflikty personalne, bo po co to komu. Innymi słowy, starają się, lecz nieskutecznie, braki w ludziach pracowitych.

Dlaczego chcę być adminem:
Zawsze cieszę się, gdy mogę zrobić coś dla większej wspólnoty i być za to docenionym w jakiś sposób. Lubię teamwork i w sumie prawie zawsze dogaduję się z ludźmi. Oczywiście chcę też wprowadzić parę swoich pomysłów, których namiastkę podałem powyżej.

Czy jestem wierny tylko nwu?:
Tak, na własnej skórze przekonałem się, że inne pbfy to szmelce ...

Jak długo gram na pbf'ach:
3 roczek leci ...

Czym mogę zajmować się jako admin:
Jestem człowiekiem bardzo wszechstronnym, żadnych zadań się nie boję. Mogę się zająć sprawami, które wymagają, aby poświęcić im trochę czasu, ale także promowaniem forum. Oczywiście wszystkie podstawowe obowiązki admina jak akceptowanie KP, pilnowanie porządku na CB itp także byłyby przeze mnie wykonywane.

Ile czasu mogę poświęcić forum:
do 5 godzin, zobaczymy jak to będzie w okresie szkolnym.


http://oi68.tinypic.com/4sh36h.jpg
KP - Suicide
---------------------------------------------------------------
Streak:
1 - 0 - 0
---------------------------------------------------------------
Osiągnięcia:

2 x Intercontinental Champion (jako Suicide / Boogeyman)
1 x World Heavyweight Champion (jako Tommy Dreamer)
1 x Tag Team Champion (jako Beard Generation)


http://i68.tinypic.com/ix9sg4.jpg

Offline

 

#5 2013-08-26 01:23:15

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: People Power! I ty możesz zostać Adminem!

Wiek: 18 wieków

Staż na forum: 2 latka

Doświadczenie: Szeryf, Moderator, Administrator

Osiągnięcia na forum: Interkontynentalny Mistrz, Wagi Ciężkiej, Walizka MITB, Puchar z BR ;x i najważniejszy pas Divas ;x

Pomysł na swoją kadencję: Nie ma opierdalania się - znacie mnie nie ma opierdalania się, jak trzeba robić to się robi nie?

Co mogę zrobić dla forum: Lepsze pytanie czego nie mogę zrobić? - Myślę ze da się zrobić wszystko, była potrzebna nowa grafika - grafika załatwiłem - nie ma chyba takiej rzeczy jakiej się nie da zrobić dla forum

Co do tej pory zrobiłem dla forum: Zdegradowałem Aigora z tej zacnej funkcji, byłem dumnym trzykrotnym administratorem, udzielam się w dyskusjach i komentuje dziary

Co chciałbym zmienić na forum: Na forum zmiany są nie potrzebne, lecz wolałbym zaostrzyć rygor na chatboxie (taki Nole -.-)

Co sądzę o administratorach: Axron - jest dobry i sam go chciałem na administratora, Skill - opierdala się i robi grafikę mogło być gorzej ;x jest fajnie

Dlaczego chcę być adminem: Byłem nim aż 3 razy, więc 4 raz nie zaszkodzi xD

Czy jestem wierny tylko nwu?: Tak

Jak długo gram na pbf'ach: Od pierwszego WWEONLINE XD więc juz ładne pare wieków

Czym mogę zajmować się jako admin: wszystkim

Ile czasu mogę poświęcić forum: zależy czy mi się nudzi, nawet cały dzień


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#6 2013-08-27 23:48:30

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: People Power! I ty możesz zostać Adminem!

Po burzliwej naradzie ze Skilledem 13 adminem w historii nwu zostaje.... Maverixx. Gratuluję awansu.


A teraz kilka wyjaśnień:


Hardyz - zbyt nielubiany i za mało ogłady jak na adma, ale kiedyś kto wie.

Aigor - to chyba jasne

Ahmed - nie brany pod uwagę

Rafi - stanowczo veto jednego z członków administracji + niedawno był i się zmył

Aaron - to pomiędzy nim a Mavem toczyła się ostateczna rywalizacja ale w moim odczuciu jest za nowy na adma. Po za tym za wiele osób na nwu miało adma i chciałem by był to ktoś ze starego grona. Mav w sumie nigdy admem nie był (po za chwilowymi otrzymaniami) ale i tak ma dostęp do strefy i jest od początku. Może kiedyś Aaronie.


Po za tym zajęliśmy się też sprawą moderatów.  Oto CT w kolejności alfabetycznej (by nie było, że ktoś wyżej niżej):


Administracja:

~Axron~
~Maverixx~
~Skilled~

Moderacja:

~Aaron~
~Hardyz~




Ranga szeryfa zostaje oficjalnie usunięta.


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl