Ogłoszenie




#1 2013-08-15 23:58:06

 CarlossPL

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

969838
Call me!
Skąd: Maulbronn, Niemcy
Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 208
Punktów :   11 
WWW

7. Speech Coreya Gravesa

Speech Coreya Gravesa



http://img198.imageshack.us/img198/2116/xjvt.jpg

Offline

 

#2 2013-08-16 19:53:07

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: 7. Speech Coreya Gravesa

Denver w którym dzisiaj goszczą zawodnicy czerwonego roster'u zostali ciepło przywitani przez te miasto. Publiczność jest uważana za jedną z najlepszych widowni w USA na co zasłużyli. Transparenty, żywiołowe reakcje na segment'y, walki, a co najważniejsze na wejścia zawodników do kwadratowego pierścienia. Konfrontacja mistrzów drużynowych z pretendentami na pewno dodała smaczku całej gali, ale to dopiero półmetek Monday Night RAW. Wszyscy z napięciem oczekiwali na walkę lub czas antenowy, który zostanie przekazany jednemu z zawodników. Momentalnie na całej arenie było cicho, a następnie z głośników wydobył się utwór zawodnika, który nie dawno wrócił do World Wrestling Entertainment.



Cała widownia wybuchła niebywałym heat'em. Wiedziała, że za chwilę na stage'u pojawi Corey Graves, który nie jest lubiany przez fanów WWE, lecz tzw. smart'ci byli za nim. Sam "The Savior Of Misbehavior" przystanął na stage'u i chwytając zębami za kołnierz, wystawił ręce do przodu, a na knykciach wszyscy zauważyli wytatuowane litery, które złożyły się w dwa słowa "Stay Down". Graves ruszył pewnym oraz luźnym krokiem przed siebie, a za nim powoli szła Eva, która wpatrywała się w swojego chłopaka. Eva podeszła do technicznego od którego wyrwała mikrofon i seksownie wdrapała się na apron, a z niego schylając się dość wyzywająco pod liną, przystanęła przy Huliganie, który stał na środku kwadratowego pierścienia, rozglądając się po widowni. Przyjął majka i ucałował czerwonowłosą dziewczynę, która rozpromieniona cofnęła się do narożniku. On sam oblizał językiem wargi i poprawił kołnierz, który postawił do góry. Mikrofon coraz bliżej był ust Corey'a, a dopiero zatrzymał się, gdy prawie stykał się z jego twarzą. Głos był dość donośny, więc trochę oddalił mikrofon i zaczął monolog przed swoją walką.

Corey: Nie będę was zanudzał, że chcę zdobyć pas, bo sam ostatnio oddałem pretendenta. Jak mówiłem, jest mi nie potrzebny, ale chcę się skupić na założycielu tej federacji. Vincent Kennedy McMahon, człowiek, który dostarcza wam rozrywki w postaci nas za co dostaję kupę szmalu. Tylko... Przypominacie sobie te twarze...

Titantron został zapełniony twarzami zawodników. Publiczność zareagowała wielkim pop'em, ponieważ niektórych z nich znali.

Corey: Osobom, które nie znają tych byłych zawodników, zaraz przedstawię. Eddie Guerrero, były mistrz WWE oraz wrestler, który wykręcił jeden z najlepszych rywalizacji z Rey'em. Chris Benoit, były mistrz wagi ciężkiej, jeden z najlepszych technicznych zawodników WWE. Owen Hart, czterokrotny posiadacz WWF Tag-Team Champion. Big Bam Bigelow, posiadał takie trofea jak ECW Champion, ECW Television Champion oraz WCW Tag-Team Champion. Randy Savage czyli "Macho Man", posiadał wiele trofeów, a najważniejszym z nich jest WCW World Title. Umaga, charakterystyczny zawodnik, który posiadał pas Interkontynentalny oraz rywalizował z Ceną lub Punk'iem. Strap Match, który jest znany niektórym powstał właśnie dzięki niemu. Paul Bearer, ojciec Kane oraz Undertaker'a, jedne z najlepszych menedżerów w wrestling'u. Jest jeszcze wielu, ale czas antenowy nie daje mi wymienić wszystkich.

Publiczność po każdym nazwisku wykrzykiwała ringname lub pseudonim zawodnika, który został przypomniany przez Rebelianta. On jednak odstawił mikrofon, uśmiechnął się i przemówił.

Corey: Wiecie co ich wszystkich łączy... ONI NIE ŻYJĄ!

Widownia wybuchła niewyobrażalnym heat'em, który skwitował uśmiechem Graves.

Corey: Wszyscy oddali życie, żeby dostarczyć wam rozrywki, a Vince'owi kasę. Wielu z was może powiedzieć, że to przypadek, ale połowę z tych ludzi przydał się zawał serca lub problemy psychiczne. Wiecie co jest najlepsze, spójrzcie na wielki ekran, zaraz wam coś pokaże.

Wszyscy spojrzeli na titantron na którym pojawił się krótki filmik, który co rusz był powtarzany.

http://i1099.photobucket.com/albums/g396/DavidDavidson96/1318172531408.gif



Corey: Mam ten filmik z WWE Network, gdzie były powtarzane Wrestlemanię. Zapewne niektórzy pamiętają największą galę roku pod numer 20. Eddie Guerrero zdobył pas WWE, a tym zamazanym jest Chris Benoit, który pokonał w walce wieczoru Triple H oraz HBK, a walka była o pas World Heavyweight Champion. Wiecie, dlaczego, bo zabił swoją żonę oraz dziecko! Vincent przecież nie mógł pokazać jego twarzy, bo stracił by reputacje. Myślicie, że to mu się wzięło tak od siebie. Nie, lekarze zdiagnozowali u niego zmiany mózgów, które zachodzą u 85-letniego człowieka z chorobą Alzheimera. Tak, to wszystko przez wrestling. Te zawały były powodem spożywania painkiller'ów, które pomagają przy bólu lub morfiny, która zostaje podana podczas operacji. Mówię wam całkowitą prawdą, a wiecie co jest najlepsze...

Corey przerwał i zacisnął pięści oraz zęby, ale po chwili zatrzymał złość drzemącą w nim i powiedział.

Corey: Wasz niesamowity Mr.McMahon zapomniał o nich. Oni oddali zdrowie i życie, żeby dodać mu kilka zer do konta bankowego, a on nawet nie był na ich pogrzebie. Żadnego z nich!

Publiczność zaczęła buczeć i obrażać Vince, ponieważ zaczęli wierzyć w słowa Corey'a. Smart'ci chant'owali imię zawodnika stojącego w kwadratowym pierścieniu.

Corey: Teraz w WWE weszła w życie tak zwana Era PG czyli zero krwi, zero ekstremalnych akcji oraz walk. Za pewne domyślacie się, dlaczego... Vince, nie chcę, żeby coś takiego się powtórzyło. Boi się śmierci, która sama wymięka przy mnie. Jednym z pretekstu przejścia na tą erę były dzieci, które nie mogą oglądać bajek lub czegoś innego, oczywiście rodzice pozwalają im oglądać przemoc. To jest amerykańska logika, na wszystko pozwalamy dzieciom. Wiecie dlaczego zahaczyłem o ten temat, ponieważ jestem tutaj, żeby wrestling znów stał się niebezpieczny. Vince boi się śmierci i następnego człowieka na swoim sumieniu. Wrestling sam w sobie jest niebezpieczny, ale my ryzykujemy życie, żeby powiększyć budżet tego skurwiela, a on sam siedzi sobie w biurze i obraca divy. Tak, myślicie, że po co była zatrudniona Eva. Vincent, powiedział jej, że gdy się z nią prześpi to dostanie title shot'a na pas, ale ona nie jest głupia. Odmówiła i przyłączyła się do mnie. Kocham ją, lecz wyzbyłem się wszelkich uczuć, ale można zauważyć jeszcze ludzkie odruchy tak jak teraz. Tak, dobrze usłyszeliście. Divy sypiają z Vincent'em, ale on przecież może wziąć rozwód ze swoją żoną... Nie może, bo straci na tym majątek, ponieważ jego żona ma przypisany mały procent w WWE. Jego majątek jest szacowany na 11 miliardów, a mu szkoda trochę pieniędzy. Naprawdę szkoda mi tego człowieka. Jego syn i córką są tacy sami. Vince od początku wpajał im, że pieniądze są najważniejsze. On zarabia na was. Na tych koszulkach, maskach, które sprzedaje, a dzieci je chcą.  I w dodatku rządzi nami, mówiąc nam z kim mamy walczyć, lecz czas to zmienić. Wyzywam każdego do pojedynku ze mną na Heel in a Cell. Odważy się ktoś czy każdy w szatni jest taki, jak Vince McMahon ?

Corey umilkł na chwilę, żeby publiczność mogła wykrzyczeć, co myśli o tym wszystkim, co powiedział Corey.

Corey: Vince to po prostu człowiek, który jest skurwielem...



O MY GOD! Czyli Corey się doigrał, ponieważ otworzył na rozszerz usta, ale momentalnie na jego ustach pojawił się szyderczy uśmiech. Vince się nie pojawił, a Corey kiedy utwór ucichł, zaczął znów mówić.

Corey: Myślicie, że po tym wszystkim, co powiedziałem Vince pojawi się tutaj. Pewnie zostanę karę od niego i zero pretendentów do końca życia, ale nie obchodzi mnie to. Rebel is Coming! I’m Here To Make Sports Entertainment Dangerous Again! A i jeszcze jedno. Chris przygotuj się na to, co spotkało dwóch byłych moich przeciwników. Corey Ressurection, Everyone Stay Down!

Corey podszedł do narożnika o który się oparł. Odpalił papierosa, podanego przez Eva i czekał na przeciwnika, zaciągając się papierosem. Czekał na przeciwnika przy mieszanych uczuciach publiczności. Słowa Corey'a, dały im chyba trochę do myślenia.

Ostatnio edytowany przez LUqi (2013-08-16 19:54:50)


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Home to home luxury apartments and suites