Ogłoszenie




#16 2013-08-01 03:01:37

Degea

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 5
Punktów :   -2 

Re: 1. .::10-Man Battle Royal for #1 Contender to NXT Championship::.

w pizde to kurwa mam posta nie napisałem a wyleciałem ? pojebało wam sie w dupach pojeby zajebane. Wchodze kurwa na ring z krzesłem i napierdalam kogo popadnie kurwa ok ?


http://i.gifeye.com/t/26371.gif

Offline

 

#17 2013-08-01 03:04:16

Jay Lethal

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: 1. .::10-Man Battle Royal for #1 Contender to NXT Championship::.

W sumie to się nie dziwię czemu nikt nie napisał KŁ . Bo komu by się chciało jobbować 8 - man battle royal

Offline

 

#18 2013-08-01 15:15:58

Degea

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 5
Punktów :   -2 

Re: 1. .::10-Man Battle Royal for #1 Contender to NXT Championship::.

zamknij ryj kurwa jak do ciebie mówię szmato .


http://i.gifeye.com/t/26371.gif

Offline

 

#19 2013-08-01 15:28:33

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: 1. .::10-Man Battle Royal for #1 Contender to NXT Championship::.

Nwu to miejsce dla dojrzałych ludzi a nie gówniarzerii, jak nie napisałeś posta to twoja strata. miales prawo sie odwolac ale robisz to u gma albo adma a nie sypiesz mięsem. Nie potrzeba nam tu chamów.

Ban dla Degei


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#20 2013-08-02 09:26:50

Silver

http://i.imgur.com/Nma0kze.png

Zarejestrowany: 2013-07-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: 1. .::10-Man Battle Royal for #1 Contender to NXT Championship::.

Rewolucję czas zacząć
http://bhaysag.republika.pl/grafiki/oddzielacz.gif

Tak to właśnie miało wyglądać dwoma Moves pozbyłem się 3 przeciwników . Moje szanse na wygraną znacznie wzrosły , ale jest jeden problem został jeszcze Abyss , a to może być niebezpieczeństwo lecz i tak dotknie go pięść sprawiedliwości tak jak resztę . Mięśniak vs Potwór ? Idealna walka ale to nie zmienia faktu ze mam potraktować go litościwie .  Jak dla mnie go już nie ma . Choć jego wzrok na prawdę przykuwa uwagę to nie dam się oszukać . Została nas tylko dwójka i zaczęliśmy podstawowym okrążaniem ringu , as nagle stanąłem . Wyszedłem na środek ringu z cwanym uśmieszkiem , spoglądałem na niego jak na ofiarę . Odgarnąłem włosy i podszedłem do Abyssa skonfrontowaliśmy się wzrokiem , twarzą w twarz . Wziąłem głowę w dół , as nagle splunąłem mu prosto w twarz , i atakując serią Punch'ów . Nie miał jak się bronić a ja już miałem zamiar pokazać co tak na prawdę potrafię. Rewolucję przecież czas zacząć zacząłem wydzierać się na halę i słyszałem tylko słodki dźwięk buczenia , to jest istna muzyka dla mych uszów . Ludzie powinni zrozumieć ze mój talent nie powinien się marnować , lecz czas wrócić do walki . Jako ze Abyss stał lekko oszołomiony to i też powoli podchodziłem w jego stronę a gdy byłem już nie mal przy nim złapałem go za dłoń oraz pociągnąłem do siebie a ten zainkasował potężny Short-Arm Clotsheline .  Padł niczym martwy , a wbił się w ziemię z wielkim hukiem . Jeden jego ruch a zakończę to walkę  , bo jak na razie jest to zwykła śmieszna zabawa . Potwór bez sił leży bez czynie kto by się tego spodziewał ? A no tak , Ja ! Abyss zaczął powoli wstawać a gdy się odwróciłem w jego stronę ten był już na kolanach , wstał ale ledwo . Nie mógł się utrzymać . Ja podszedłem do niego i złapałem za "czuprynę" , zacząłem klepać go po prawym policzku . O ocknął się pan kopnąłem go w brzuch a ten się schylił . Ja wziąłem rozbieg. Oh My God ! Abyss zaliczył przepięknego Knee Lift'a .

Potwór znów na macie . Stwór leży nie ruchomo czyżby to jego koniec ? Tak właśnie czas powoli zamęczyć oponnenta . Bez żadnych skrupułów , zadałem kop w jego klatkę piersiową . Zaczął ciężko oddychać ale to jest właśnie magia tego sportu . Szarpnąłem go za włosy wyzywając go jednocześnie upokarzając . Przez ten czas nawet on mnie nie ruszył najwyraźniej stracił zapał . Napiąłem mięsień w ręce pokazując do kibiców tricepsa . The Monster już przegrał w moich oczach , gdy ten tak leżał ja wykonałem Elbow Drop . Abyssa ból jest nieustanny mój wzrok nie może patrzeć nigdzie indziej niż na niego cierpiącego . Od dzisiaj kwadratowy pierścień będzie mekką dla moich oponnentów . Bez żadnej chwili skrupułów - Road Dogg będziesz następny .  Na arenie widać tylko flashe oraz słychać heat kibiców . Ale to jest bez różnicy kucnąłem i spojrzałem mu prosto w twarz , spoliczkowałem wroga kilka razy z wrednym uśmieszkiem na twarzy . Tak to oznaczało ze czas powoli dobijać rywala lepszymi akcjami . Kopnąłem go , w okolice skroni as ten nagle odskoczył ode mnie i to dość daleko . "Usiadłem" na przeciwniku i zacząłem okładać go serią Punch'ów . Chciał się jakoś bronić ale nie wyszło mu to . Wstałem i wybuchłem śmiechem zapewne nikt nie wiedział o co chodzi , ale ja doskonale wiem .  Wzrok tych wszystkich dzieci jak cierpi Abyss i jak go traktuję coś mi uświadomił - uwielbiam jak ludzie cierpią . Zacząłem pluć na Abyssa jak na jakiegoś bandytę sprzed 5 wieków . Złapałem go za włosy i uniosłem do góry . Wziąłem jego głowę pomiędzy moje nogi ( lol ) , oraz uniosłem do góry i tak właśnie mamy Signature Moves Romana ! Przepiękny [SM]Powerbomb

Abyss nie ma już sił ! Doskonale to widać . On wypadnie jako 7 , i to ja zostanę tym który będzie na ringu i zmierzy się z NXT Road Dogg'iem ! Już widzę siebie z pasem na ramieniu , oraz Road'a na ziemi płaczącego z bólu . Ale chyba trzeba się skupić na dzisiejszym przeciwniku Abyssie . Dobrze wiem ze w każdym momencie Abyss może się jeszcze ocknąć i mnie zaatakować ale po jego postawie raczej tego nie przewiduję . Cóż dzisiejsza walka okazała się fiaskiem ponieważ była ona za łatwa i to bardzo . Stwór wyglądał na przestraszonego ale mu się nie dziwię trochę poobrywał . Gdy ten tak już leżał ja postanowiłem go jeszcze trochę dobić Elbow Drop'em . Co za widok , wręcz niesamowity jak on musi cierpieć  te jego tortury są very beatiful . Ale tutaj walczy się o wysoką stawkę i trzeba jak najszybciej to wszystko zakończyć , gdyż i tak może być strach ze się przebudzi i dostanie tak zwanej "adrenaliny" . Złapałem Abyssa za włosy oraz podniosłem wziąłem rozbieg i tak to już koniec ! Piękny [F]Spear

Offline

 

#21 2013-08-02 20:22:16

Bartek ~ Gwiazda YouTube

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2012-12-25
Posty: 22
Punktów :   

Re: 1. .::10-Man Battle Royal for #1 Contender to NXT Championship::.

Moja pozycja w tej walce była już bardzo wysoka. Jednak do triumfu było jeszcze daleko. Wszyscy zostali wyeliminowani. Nawet Big Show. Zostałem tylko ja i Roman. Oboje chcieliśmy być pretendentami jednak to mogła być tylko któryś z nas mógł nim być. Byłem już zmęczony jednak Roman na pewno nie był już w pełni sił i tez odczuwał zmęczenie. Doskonale wiedzieliśmy ze koniec walki jest już bardzo bliski jednak byłem pewien że zdołam pokonać mego ostatniego opponenta. To ja byłem potworem. Musiałem to udowodnić Kane'owi. Gdybym przegrał te walkę wyszedłbym na totalnego frajera a atak na Kane'a oznaczałby tylko że wykorzystałem jego zmęczenie po walce. Nie ma wyboru. Musze go pokonać. Oboje weszliśmy w zwarcie które przekształciłem w Headlock. Roman jednak miał trochę pary i zdołał mnie odepchnąć na liny. Wykorzystałem to jednak i powaliłem go Shoulder Block'iem. Kątem oka tylko an niego spojrzałem i dołożyłem do tego skuteczny Elbow Drop. Podniosłem się na równe nogi i skierowałem się do narożnika w celu schwytania trochę powietrza. To był już początek końca i obydwoje o tym wiedzieliśmy. Czułem przypływ energii i adrenaliny. Mimo że fani mnie nienawidzili postanowiłem zebrać wszystkie swoje możliwe siły i zwyciężyć tę walkę. Kiedy Roman wstał rzuciłem się na niego z silnym Clothesline'm. Szybko jednak doprowadziłem go do pionu po czym mamy Short-Arm Clothesline. Tak jest! Zaczynałem się rozkręcać. Wszedłem na narożnik na druga linę i tylko czekałem aż rywal wstanie. Nagle ni stąd ni zowąd trafia na Double Axe Handle. Kolejną akcja wykonana. Nie czekając chwyciłem go za szyję  i podniosłem. Trzymałem go tak przez chwilę. Widząc że jest słaby wykonałem Chokeslam. Taaaaaaak! W mojej głowie już wyobrażałem siebie z pasem. Jednak moje zmęczenie udało się we znaki. Rywal leży na macie po udanym Signature Move'ie. Pozostało tylko wyrzucenie go nad trzecia liną. Szybko zebrałem koleją dawkę sił i podniosłem go po czym usiłowałem wyrzucić za liny. Chwyciłem go za głowę i zamaszystym ruchem posłałem na liny. Potem obróciłem się i padłem na kolana na środek ringu. Nie słyszałem jednak dźwięku gonga. Myślę. Co jest do cholery? Obracam się a ten skurczybyk leżał na apronie. Widać że szczęście mu dopisuje jednak ta walka należy do mnie i musiałem go zniszczyć w moim stylu. Z nerwów podniosłem go z pod lin, oparłem go na nich i wymierzyłem kilka Punchy na jego twarz. Rywal nie miał sił na atak jednak w każdym razie mógł skontrować. Był nadal oparty na liny i nie dawał oznak życie. Nabrałem odległości i rozpędziłem się w jego kierunku. Z zamiarem wyeliminowania go po przez Clothesline. Już się do niego zbliżałem a on nagle opuszcza trzecia linę. Wszyscy wstali z miejsc. abyś wyeliminowany? Nie! Dosłownie w ostatniej chwili chwycił się lin i pozostał na apronie. Momentalnie wstałem a tu Reigns wyprowadza potężny cios. Już się jedna ręka puściłem jednak nadal byłem przytomny. Szybko jednak wyprowadziłem kontrę sam uderzając go w twarz. Ten oddalił się na kilka kroków więc miałem czas an wejście do ringu. On jednak to zauważył i zaczął biec w moim kierunku. Ostatkiem sił wyprowadziłem Clothesline. Oboje padliśmy na matę. Cóż za pojedynek. Oboje bardzo chcą wygrać ta walkę. Nie widać jednak wyraźnego faworyta mimo że Reigns zainkasował Chokeslam jest nadal w stanie walczyć. W mojej głowe rodził się szatański plan pokonania go. Bez Finishera nie pokonam go. Zacząłem powoli wstawać jednak przychodziło mit o z wielkimi problemami. Bo dłuższej chwili oboje wstaliśmy. Doszło do wymiany Punchy. Jednak byłem sprytniejszy i wyprowadziłem solidny Headbutt. Roman totalnie zamroczony poleciał na liny dzięki Irish Weep. Nie było innego wyjścia Przyszedł czas na tajna broń. To była jedyna okazja i musiałem ją wykorzystać inaczej jest już po mnie. Czekałem tylko na odpowiednią chwilę. I? Tak jest! Widzimy Black Hole Slam! Black Hole Slam! Black Hole Slam! Najwyraźniej Abyss wygra tę walkę. Po udanej akcji kończącej musiałem być pewien że Przeciwnik wyleci za liny. Podniosłem go wrzuciłem go sobie na plecy i wbiłem ostatni gwóźdź do trumny w postaci Shock Treatment. To był już koniec. Wynik był tylko i wyłącznie formalnością. Wstałem i podniosłem Opponenta po czym w taki sam sposób jak próbowałem wcześniej eliminuje go z ringu. Tym razem mi się udało. Reigns poza ringiem mamy Gong w tle słychać Theme Song Abbys'a a ja z zmęczenie padam na mate zadowolony że będę miał szansę stanąć do walki o pas NXT z Road Dogg'iem. Po tym wszystkim byłem bardzo z sobie zadowolony. Pierwsza walka i od razu wygrana i to w takim pojedynku. Chwile potem zszedłem na backstage.


http://orig06.deviantart.net/7f23/f/2013/276/5/3/kane_signature_by_mwkgfx-d6p2apb.jpg

Character Card:
Kane

Record:
Wins: 0 Draws: 0 Losses: 0

Offline

 

#22 2013-08-03 16:21:29

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: 1. .::10-Man Battle Royal for #1 Contender to NXT Championship::.

Przeczytałem posty dwukrotnie.

Abyss wygrywa!

Dlaczego? Interpunkcja i składnia zdań u Silvera leży, musisz nad tym pracować ziom!
Nie poddawaj się, ćwicz, a będzie dobrze ;]


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl