Ogłoszenie




#31 2013-02-25 19:35:48

Aid4n

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2012-12-15
Posty: 453
Punktów :   15 

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Wykończywszy ostatniego znajdującego się w ringu rywala postanowiłem udać się na spoczynek, którego tak bardzo pragnąłem. Wtem jednak ku memu rozczarowaniu ujrzałem zmierzającego w stronę kwadratowego pierścienia Jericho, który chwilę później prześlizgnąwszy się pod linami, stanął w przeciwległym narożniku. Podirytowany aż przygryzłem wargę. Gorąca niczym ta usiłująca ujrzeć światło dzienne magma krew aż zaszumiała w uszach. Starałem się wykorzystać ostatnie sekundy spokoju na zregenerowanie sił, których zdawało się być już tak niewiele w moim ciele. Na nic się to jednak zdawało, gdyż oddech mój wciąż był szybki... zbyt szybki. Po chwili krążący jak dotąd wokół Chris poczynił pierwszy krok ku mnie. Przełknąłem po raz ostatni ślinę, nawilżając tym samym podrażnione przez suche powietrze gardło. Jeszcze tylko jeden krok i badający mnie dotychczas Y2J zbliża się na odległość ramion. Następuje klincz. Będąc nieco bardziej zmęczony szybko przegrywam ową konfrontację sił, chwilę później będąc już skrępowany w Hedlock'u. Mając jednak świadomość zgubnych efektów tej pozornie niegroźnej akcji szybko podejmuję starania w celu oswobodzenia się i postąpiwszy kilka kroków w stronę lin napędzam oń rywala by po chwili z powodzeniem go od siebie odrzucić. Nie przynosi to bynajmniej długotrwałych efektów gdyż sekundę później Chris zmierza już w moją stronę niosąc wraz z sobą rychły koniec moich nadziei. Wtem jednak czując w mięśniach przypływ nowych sił jakie dała mi buzująca w żyłach adrenalina, niemalże w ostatniej chwili gotuję się do przyjęcia ofensywy, ułamek sekundy później za sprawą Flajpack'a z ogromnym impetem wbić szyję oponenta w liny. W gruncie rzeczy był to bardziej impuls, reakcja doświadczonego już umysłu, niż świadome działanie. Nie mniej jednak fakt faktem iż na kilka sekund udało mi się uziemić delikwenta, jednakowoż zdobywając względy coraz głośniej dopingującej mnie publiczności. Wypełniła mnie płonąca w moich żyłach furia, domagająca się ujścia na zewnątrz. Teraz nie było już mowy o odpoczynku. Zawiesiwszy swe drapieżne spojrzenie na zbierającym się z ziemi Y2J'u, zapragnąłem tylko jednej rzeczy. Była nią zemsta. Poczekałem więc na odpowiedni moment by po chwili niczym ten pikujący orzeł ruszyć ku swej ofierze, podczas gdy najwyraźniej domyślający się mych zamiarów Jericho zręcznie przemknął pod mą ręką, unikając tym samym zagrożenia. Na skutek tegoż posunięcia niemalże wyleciałem poza ring, w ostatniej chwili chwyciwszy się lin. Wtem widzący w zaistniałej sytuacji szansę na "odmianę losu" Chris czym prędzej dopadł do mnie z zamiarem dobicia mojej osoby, kiedy to nagle pochwyciwszy jego głowę za sprawą Skin the Cat wyrzucam go za "burtę ringu", wprost na wciąż usiłującego uwolnić swe nogi Kane'a!



Tsa, znów musiałem ciąć xd 405 słów, mniej nie dałem rady




http://i153.photobucket.com/albums/s214/Qeef_photo/oczy-na-bloga-oko-4.jpg

Offline

 

#32 2013-02-25 22:42:24

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Tonight's The Night - myśli bawiły się w berka, a jego głowę ogarniał coraz większy chaos, fakt iż był już o włos do pokonania przeciwników i zdobycia walizki był większy niż cokolwiek w co wierzył. Znajdował się po za ringiem, przed nim leżał Kapitan Charyzma a obok niego złamana drabina, niby metalowa a złamała się niczym najzwyklejsza wykałaczka. Powolutku miał dość tego pojedynku, chwyciwszy krzesło w rękę skierował się w stronę ringu gdzie pozostał już tylko Kofi Kingston, odpoczywał w narożniku a więc również odczuwał trudy tego pojedynku. Powoli po schodach wszedł do środka i unosząc ręce w górę namawiał publiczność do dopingu i tak się stało, cała hala zawrzała od gorącej fali energii jaką dawał każdy zgromadzony na arenie Jerichoholic. I ruszyli na siebie, Chris wykazał się sprytem i uderzył przeciwnika krzesłem w brzuch, po czym dodał kilka uderzeń w plecy rywala. Miał chwilę wytchnienia, dobrze to wiedział ustawił krzesło w narożniku chwyciwszy rywala za głowę podniósł go, silnym podbródkowym uprasował sobie drogę do łatwego posłania rywala do snu. Nie czekał, od razu wbił go w ustawione wcześniej krzesło, jego głowa odbiła się niczym piłeczka kauczukowa rzucona o mur. Wiedział ze musi szybko go załatwić bo to wymagający przeciwnik, chwycił go za głowę i ustawił w odpowiedniej pozycji, po czym bez jakichkolwiek zastrzeżeń wykonał Northern Lights Suplex. Kofi cierpiał a w ringu robiło się coraz goręcej, każdy napalony był na walizkę, lecz ona miała już wyznaczonego posiadacza. Dr. Jericho był gotowy do kolejnej operacji, jednak potrzebował kilku niezbędnych narzędzi przede wszystkim stół, dlatego na chwilę wyszedł z ringu i powrzucał do środka dwa stoły, linę, gaśnicę i drabinę. Rozkładając stół popatrzył na podnoszącego się rywala, wiedział ze zaraz może być nieciekawie a on woli dmuchać na zimne. Odbijając się od lin silnym Low Dropkickiem ściął z nóg przeciwnika po czym wrzucił go na narożnik, trzy mocne uderzenia w twarz i Kofi był gotowy a King of World wszedł na narożnik i chwytając opponenta za głowę rzucił go na rozłożony stół pięknie wyglądającym Superplexem. Stolik uległ złamaniu a Kofi panicznie chwytał się za plecy, Chris resztki stołu wyrzucił po za ring i rozłożył kolejny tym razem miał inne zadanie, pod stolikiem rozłożył krzesła a na stół wrzucił Kingstona po czym związał go liną. Murzyn był gotowy a więc nie czekając Jericho wskoczył na drugą linę i robiąc salto w powietrzu spadł na związanego przeciwnika mocnym Lionsaultem a stół uległ złamaniu...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#33 2013-02-26 20:36:48

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Kane zostaje uwolniony z kajdan i podnosi się, wydaje się być wściekły. Jeżeli chodzi o posty Kofi'ego i i Jericho to oba były bardzo dobre jednak po dłuższym namyśleniu się a także drobnej konsultacji postanowiłem zaliczyć post Kingstona. Jest on nieco ciekawszy no i po prostu. Jednak z tą różnicą, że Jericho upada gdzieś tam obok Big Red Monstera. Tymczasem podnoszę się Batista i Christian, Ziggler dalej leży. Wszyscy po za Kingstonem są po za ringiem.

Piszą: Kingston, Kane, Batista, Christian

Kto ładniej (ale mogę zaliczyć więcej niż jeden post, o ile nie będą ze sobą kolidowały) na 10 zdań


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#34 2013-02-27 21:57:31

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Ostro zawiodłem się na was. Chciałem by ten mecz był wspaniały a wy tak odpisujecie.

Kane - 2 ostrzeżenie
Kofi - 1 ostrzeżenie
Christian - 2 ostrzeżenie
Batista - ostrzeżenie

Wszyscy stoją jak idioci. Tymczasem podnoszą się się Ziggler i Jericho. Możecie atakować wszystkich po za Kofim (to 1 pierwszy raz to mu daruję). Kto pierwszy kogoś zajmie ten lepszy. Do dzieła panowie. 250 słów. Bo to nie kto ładniej, chyba, że nawzajem się zaatakujecie to wtedy będzie, więc nie ma po co pisać długich postów.

Położenie:

Na ringu: Kingston
Reszta po za.


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#35 2013-02-27 23:57:45

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Wszyscy staliśmy wyprostowani w różnych miejscach, przygotowując się do uderzenia, który powinien powoli przybliżać któregoś z nas do wygranej. Zerknąłem kątem oka na walizkę, która zwisała nad naszymi głowami i poruszyłem ręką, która dość uciążliwie paliła żywym ogniem. Musiałem zwalczyć ten nieustający ból i ruszyć do ataku, ponieważ ktoś może mnie w tym uprzedzić. Rozejrzałem się po rywalach, którzy podobnie do mnie chcieli jak najszybciej ruszyć. Kofi stojąc w kwadratowym pierścieniu był sam, więc stał się bardzo łatwym celem, lecz wiedziałem, że zauważyli to również moi przeciwnicy, więc obrałem sobie za cel Christian'a, który na razie jest tylko obijany. Gwałtownie zerwałem się w jego stronę i wyprowadziłem bezpośredni gut kick wprost w podbrzusze, który zmusił go do pochylenia się. Prędko umiejscowiłem sobie jego głowę pod pachą i wykonując najzwyklejszy Snap DDT, który w moim wykonaniu wyszedł fenomenalnie. Oszczędzałem na razie prawą rękę, więc za pomocą lewej podniosłem go za jego górną kończynę i wykręciłem ją. Bez wahania performuje niesamowitego Arm Stunner'a po którym ręką mojego rywala jest znacznie uszkodzona, lecz to nie wszystko. Powalam go szybkim clothesline'm i chwytam za drabinę, którą kładę koło niego. Podnoszę go, a po chwili rzucam go na jedną część drabiny na brzuchu, przygniatając go drugą. Założyłem ręce za szczebelki, wzmacniając cierpienie mego opponent'a i po chwili zapiąłem Single Leg Boston Crab, siadając dupą na drabinie. Christian teraz za pewne przechodzi apogeum bólu, lecz ja uśmiecham się i próbując za pomocą dźwigni wyeliminować go z tego pojedynku.


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#36 2013-02-28 17:10:18

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Powoli podnosząc się delikatnie odczuwał uderzenia zaserwowane przez Kofiego Kingstona, nie było to przyjemne uderzenie bo przez nie wypadł z ringu. Dzwoniło mu w głowie ale nie na skutek uderzenia tylko cała złość aż buzowała w nim. Był gotowy zaatakować kogokolwiek jego celem stał się Animal Batista, który tez się podnosił wiedział ze tym razem musi działać szybciej niż jego przeciwnik, dlatego nie czekając rozpędził się w stronę przeciwnika po czym wbił się w jego głowę Low Dropkickiem. To delikatnie zgasiło zapędy zwierzaka, Chris chwycił go za głowę trzymając przez chwilę odcinał dopływ powietrza do mózgu ale on nie chciał w ten sposób zakończyć tego, przekręcił się i ustawił przeciwnika w dogodnej pozycji i podciął go wbijając głowę Batisty w matę po za ringiem przepięknym Snap DDT. Był blisko stołu komentatorskiego, a więc postanowił go wykorzystać po wcześniejszych akcjach Jericho stolik był pusty a więc wystarczyła tylko mała modyfikacja aby Batiste mieć z głowy. Na pusty stół komentatorski wrzucił dwa krzesła po czym podniósł rywala częstując go kopniakiem w brzuch wykonał Vertical Suplex wprost na krzesła będące na stole komentatorskim. Stół uległ złamaniu a dzięki krzesłom akcję bardziej odczuł zwierzak. Jakby tego było mało Jericho wskoczył na barierkę oddzielającą publiczność od areny i wykonał Lionsault wprost na przeciwnika. Tak to oznaczało iż ze zwierzakiem był na razie spokój...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#37 2013-02-28 20:07:09

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Christian znajduje się w Single Leg Boston Crab, natomiast Batista otrzymał kilka akcji od Jericho. Im szybciej Christian się uwolni tym lepiej dla niego, im dłużej będzie przybywał tym bardziej będzie bezużyteczny w dalszej walce.

Piszą:

Christian - uwolnienie
Jericho - kontynuuje atak

Kane i Kingston powoli podnoszą się. Więc panowie macie opis sytuacji, kto lepiej opisze, pierwszy będzie na nogach. max 150 słów


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#38 2013-03-01 14:25:57

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Dziś jest moja noc, nikt i nic mi tego nie zabierze - pomyślał Jericho podnosząc się z ciała Animala, który chyba miał już dość aleby mieć sto procent pewności iż Batista nie przeszkodzi w pojedynku. Przeciwnik nie zwracał uwagi na polecenia sędziego, był nieprzytomny ale to wcale nie przeszkadzało Chrisowi w przeprowadzeniu operacji. Zauważył jednego fana, który miał przy sobie kubek z napojem, wziął go po czym stanął nad twarzą opponenta i przechylił go wylewając całą zawartość na Batiste. To działanie spowodowało pobudkę dla niego a więc Chris na prawdę musiał mieć dobry plan inaczej wściekły zwierzak rozszarpałby go w tej furii. O to jednak chodziło Jericho, gdy tylko przeciwnik się podniósł ten wyskakując w powietrze złapał go za głowę wykonując swoją akcję kończącą Codebreaker, łamiąc nie tylko kod Batisty ale i szczękę przeciwnika...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#39 2013-03-01 21:28:43

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Przypomnijcie mi żeby cała reszta znamienitego towarzystwa po za Rafi'm i Luqi'm nie wystąpiła na kilku kolejnych PPV byłbym bardzo wdzięczny.

Christian zaczyna panicznie klepać próbując się uwolnić, natomiast Batista inkasuje finisher i pada. Zapowiada się, że już się się nie podniesie. (3 nie odpisanie w czas)

Tutaj odegram Kane'a i Kofiego. mamy mała wymianę ciosów po której Kofi ląduje za stołem komentatorskim i tam przez jakiś czas leży. Kane wpada prosto na Jericho. Chris twoim zadaniem w tym poście jest zrobienie jakiejś hardcore'owej akcji po której Kane'a nie zobaczmy do końca walki. (3 nie odpisanie) natomiast Ziggler ma to samo zrobić z Christianem. Zrób coś przez co już go więcej nie zobaczymy. Kofi leży.

Kofi - 2 ostrzeżenie, jeszcze jedno i wylatujesz

Piszą;

Jericho
Ziggler


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#40 2013-03-01 23:58:08

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Trzeba to skończyć, pomyślałem i puściłem dźwignię po której Christian z powodu cierpienia powoli tracił świadomość, że żyje. Wyciągnąłem go z pomiędzy drabiny i posłałem kilka stompów na jego ciało, próbując go tym obudzić oraz osłabić. Kapitan Charyzma po każdym uderzenie dostawał drgawek i nadal trzymał się za plecy, lecz podnosił się. Odszedłem na kilka kroków od niego i czekałem gdy mój rywal ustawi się w odpowiedni sposób, żeby zaserwować mu jedną z moich charakterystycznych akcji. Pochylony Reso stał pochylony wprost na drabiną, co było złym pomysłem, ponieważ rozpędziłem się w jego stronę i wykonałem znakomity Leg Drop Bulldog po którym ciało oraz głowa mego opponent'a wylądowała na drabinie. Pod wpływem jęków Christian'a, który krwawił z czoła publiczność zaczęła wykrzykiwać "Holy Shit" oraz nagrodziła mnie gromkimi brawami za wykonanie tej akcji. Nie obchodziło mnie czy są za mną czy przeciwko mnie, ponieważ oni nie pomogą mi zwyciężyć w tej emocjonującej batalii. Mając chwilę odpoczynku rozejrzałem się po reszcie przeciwników, którzy oprócz Jericho leżeli nieruchomo przyklejeni do śnieżnobiałej maty. Widać było, że Christian'owi nadal było za mało, ponieważ próbował się znów wyprostować, lecz zwinnie zaszedłem go z przodu i podskoczyłem w górę równocześnie chwytając go za głowę. Jumping Reverse STO connecting! Upadek na drabinie był bolesny i przez niego przez chwilę zesztywniało mi ciało, ale ucierpiałem mniej od mojego przeciwnika, któremu krew zdrowo spływała z twarzy na resztę ciała oraz matę. Wiedziałem, że CC nie będzie miał jeszcze dość i upewniłem się tego po tym jak pod wpływem adrenaliny znów podnosił się na nogi. Show Off, krzyknąłem na całe gardło i potraktowałem go Super Kick'iem po którym nie miał prawa wstać i tak właśnie się stało. Najprawdopodobniej stracił przytomność, więc żeby nie zagradzał miejsca w ringu za pomocą nogi wypchnąłem go pod najniższą linę na podłogę, który był w koło kwadratowego pierścienia. Christian z hukiem upadł na ziemię i tak już leżał, nie dając znaku życia. Przygotowany na atak z zaskoczenia lub inną ewentualnością zgiąłem lekko nogi i stałem przed narożnikiem, będąc gotowy na wszystko.


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#41 2013-03-02 11:36:33

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Podnosząc się z niedowierzaniem patrzył w stronę animala, przecież kilka lat temu nikt nie odważył by mu się postawić a nie mówiąc już o pokonaniu go. Dziś jest moja noc żaden z zawodników nie był w takiej formie jak ja, piękna walizka będzie moja - powiedział w sobie podnoszący się z ziemi Jericho, jego głowa pełna pomysłów, miał plan na napędzenie tego show, chciał zrobić z tego coś niesamowitego a przed oczami widział siebie jako siedmiokrotnego mistrza wagi ciężkiej. Obrał swego kolejnego przeciwnika, na początku walki stworzył z nim ciekawe widowisko mowa to o nikim innym jak potworze, ulubionym demonie diabła Kane - maszynka do zabijania dziś robiąca tylko za tło, chodź i to przychodzi mu z trudem. Chris świetnie się prezentował w ringu, wykonując świetne akcje robił to co umiał najlepiej rozgrzewał publiczność do czerwoności obierają sobie to za główny priorytet. Chwyciwszy krzesło w ręce skierował swe ciało w stronę można by rzec truchła przeciwnika, silnym zamachowym cisnął w przeciwnika metalową ob-ramówką krzesełka. Trzy silne uderzenia spowodowały iż miał potworka podanego na talerzu pora go tylko skonsumować, nie chodziło o rozwalenie całej scenerii ringowej, tu chodzi o przekaz. Kane na kolanach a Jericho nie miał zamiaru dać mu chwili na złapanie powietrza, nawet odrobinę czasu. Rozstawiwszy krzesło na macie, pomógł wstać przeciwnikowi kierował się w stronę słabego punktu opponenta czyli nogi. Nie miał jednak czasu by bawić się w obijanie nóg tylko silnym prawym prostym wbił się wprost w jądra rywala, po czym szybko chwyciwszy nogę rywala wbił go pięknie wyglądającym Flapjack z miejsca wprost na rozłożone krzesło. Miał dla niego niespodziankę, po udanej akcji z krzesła już nic nie zostało ale w ogół niego było pełno sprzętu, Chris miał jednak coś innego dla przeciwnika. Ustawił go niczym Randy Orton pod swoje firmowe DDT z tym dodatkiem ze nogi Kane'a były na barierce oddzielającej publiczność od areny, po czym chwyciwszy go za głowę podskoczył wykonując swą akcję kończącą Codebreaker, łamacz kodów z barierki tego jeszcze nie było a monster Kane ma już chyba dość.  Publiczność niemal wybuchła aplauzem, krzycząc jednym głosem "One More Time" przyłożył dłoń do ucha jakby nasłuchując się chciał aby publiczność dała z siebie całe 100% i tak się stało. Komentatorzy byli zadziwieni tym faktem jak Jericho dogaduje się z każdym "Jerichoholicem" został przez nich nazywany "New People Championem". Zgodnie z zachcianką publiczności Chris podniósł rywala i wykonał po raz trzeci w tym pojedynku Codebreaker. Każdy zgromadzony na arenie był w jego świecie, a on był Królem tego świata...


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#42 2013-03-02 23:13:12

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Kane i Batista padają niczym trupy. Można powiedzieć, że w grze pozostały już tylko 3 osoby. Kiedy Ziggler i Jericho byli zajęci swoimi rywalami Kingston ustawił drabinę i począł się po niej wspinać (muszę go wykorzystać bo to lipa będzie inaczej). Piszecie wszyscy trzej, kto ładniej max 300 słów.


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#43 2013-03-03 20:35:12

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Głowa Chrisa niemal pękała, dzwoniło mu w uszach a on próbował odebrać, jednak to były tylko znaki by zastrzyk, który dawał mu ogromnego kopa w dupę. Wiedział ze żarty się skończyły a w jego żyłach płynie teraz czysty testosteron i chęć zostania kolejnym Mr. Money In The Bank. Miał plan i dwadzieścia jeden gram wagi mniej, jego dusza jakby go opuściła a on czuł się świetnie, rozejrzał się po arenie widząc uśmiechnięte twarze już wiedział ze to co robi robi do końca i daje z siebie sto procent. Coś przykuło jego uwagę, Kofi Kingston rozstawił drabinę i próbował się po niej wspinać na samą górę po walizkę, coś co należało prawie do niego mógł stracić w kilka sekund. Nie czekając wziął rozbieg i wślizgnął się do ringu, po czym z drugiej strony zaczął wspinać się, będąc na szczycie Jericho wymieniał z Kingstonem punchami, jednak to było za mało Chris wziął głowę i z całym impetem wbił ją w drabinę, miał pomysł. Nie puścił głowy tylko ustawił sobie ją pod pachą i wykonał SuperPlex ze szczytu drabiny! HOLY SHIT! Obaj zawodnicy leżą na macie a podstępy Dolph  Ziggler korzysta z okazji i próbuje wejść po walizkę. Chris jako ten, który wykonywał akcję aż tak bardzo nie ucierpiał, dlatego szybciej się podnosił po czym biorąc krzesło do ręki silnym uderzeniem w plecy bił go w drabinę. Udało mu się jednak wiedział ze długo nie będzie w takim stanie i za chwilę Ziggler może wznowić wspinaczkę, Dolph był gdzieś na trzecim, czwartym schodku a Jericho widząc to zrobił rozbieg po czym wbił się w jego głowę Step Up Enzuigiri Ziggler przywitał się z matą a King of World widząc to wziął krzesło i przystawił Kofiemu do twarzy po czym wykonał Codebreaker, eliminując kolejnego przeciwnika.


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#44 2013-03-03 23:10:53

 LUqi

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

440930
Skąd: mam ten smutek na twarzy?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1079
Punktów :   34 
WWW

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Zauważając kątem oka, że Kofi próbuje wspiąć się na szczyt drabiny i ściągnąć upragnioną drabinę, wpadam w furię. Odwracam się na pięcie i prędko ruszam w stronę metalowego akcesoria na którym znajduje się Kingston. Przystaje za nim i wspinam się na pierwszy szczebelek równocześnie spoglądając na wstającego Chrisa. Momentalnie podskoczyłem i pociągnąłem za plecy ze sobą czarnego zawodnika wykonując moją akcje kończącą pod nazwą Zig Zag. Obaj z hukiem upadliśmy na deski, lecz bardziej ucierpiał mój rywal, który krzyczał z bólu przy okazji trzymając się za rękę, która pierwsza zderzyła się ze śnieżnobiałą matą. Z wielkim trudem przychodziło mi podniesienie się, ale po kilku sekundach stałem już na lekko zgiętych kolanach. Przyglądając się Chris'owi, który biegł już w moją stronę z chęcią ataku z zaskoczenia, miałem dla niego już przygotowaną niemiłą niespodziankę w postaci Flapjack'a po którym wylądował szyją na linach. Machinalnie wyprostowany odwrócił się w moją stronę, więc nie pozostawało mi już nic innego jak wykonać na nim Jumping Reverse STO. Zadowolony z powodu powalenia obu moich przeciwników, którzy nadal byli w stanie przeszkodzić mi we wygraniu tego pojedynku. Zaczęło mi się kręcić w głowie, ale gwałtownie otrząsnąłem się z tego stanu i skierowałem się w kierunku drabiny na którą próbowałem wejść. Czując metalowe schodki na szczyt, którym będzie zwycięstwo w tej batalii uśmiech sam zawisł na mych ustach. Widząc, że został mi ostatnie podparcie dla stóp i będę musiał sięgnąć po kontakt, zwinnie stanąłem wyprostowany z rękami wyciągniętymi do góry. Po kilku próbach chwyciłem niebieską walizeczkę w dłoniach i pociągnąłem kilka razy w swoją stronę tym samym zrywając ją. Uszczęśliwiony ze zdobycia nagrody w tej walce, spróbowałem utrzymać się na nogach, ale zmęczenia oraz ból dało o sobie znać i zleciałem w dół. Zderzenie z matą było niewyobrażalne silne, ale wytrzymałem i nie straciłem przytomności.


___________________________________
https://pa1.narvii.com/6503/f57946da05c4088dc5f155309b680fbf66c80085_00.gif

ALEISTER BLACK
___________________________________
T R E A K
2   -   0   -   2
Win  -  Draw  -  Lost
___________________________________
C H I E V E M E N T S
- 1x Contender to WWE Champion (Jeff Hardy)
- 2x Contender to United States Champion (Crimson and AJ Styles)
- 1x Contender to Tag-Team Champion (Alex Shelley - MCMG)
- Last Two in Royal Rumble Match 2012 (Jeff Hardy)


https://media.tenor.com/images/628db16f829d6274478a849fd658423b/tenor.gif

Offline

 

#45 2013-03-04 17:35:01

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: SmackDown Money in the Bank Match

Miałem ciężki orzech do zgryzienia. Początek postu Rafi'ego był naprawdę dobry, ale potem było jakoś tak gorzej dlatego to Luqi przejmuje inicjatywę. Wykonuje kilka wspaniałych akcji i poczyna wspinać się na drabinę. Jericho nie ucierpiał jednak tak bardzo i powoli zaczął dochodzić do siebie. Panowie macie opis sytuacji na 150 słów. (Jericho w swoim poście nie może ściągać walizki)

Kingston wyeliminowany


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
to popularny producent szamb