Ogłoszenie




#1 2013-01-17 19:12:07

 Dudley

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

45298439
Zarejestrowany: 2012-10-07
Posty: 324
Punktów :   10 

Speech nowego mistrza WWE - The Miza

Speech nowego mistrza WWE - The Miza


http://www.ufast.eu/pics/403309zbuku.png

Czuje kto ma wenę! Czuje kto ma przekaz!
Czuję kto w ten polski hip hop z buta wjechał!
Mam bit jak huki petard! Hałas w górę ręce!
Torreador bitów dziś u ciebie w mieście


http://img22.otofotki.pl/obrazki/so692_kaen.jpg

Byłoby nudno, gdyby nie znaleźli mnie w kapuście.
Byłoby smutno, gdybym nie zlał się na biuście.
Moje jaja czekają by się wypróżnić!
Pusta faja - siusiak się spuścił.

Offline

 

#2 2013-01-19 11:51:04

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: Speech nowego mistrza WWE - The Miza



W drodze na ring nowy mistrz WWE – The Miz! Mizanin wyglądał na jeszcze bardziej pewnego siebie niż zazwyczaj, ubrany w garniut z pasem na ramieniu pewnie kroczył w kierunku ringu. Patrzyłem się na wszystko co go otacza z wyraźną pogardą, widać było, że czuje się lepszy od wszystkich wokół. Champion wszedł na ring  po czym udał się do narożnika na którym ustał i powoli uniósł pas mistrzowski do góry. Mała część publiczności zareagowała aplauzem, zdecydowana większość buczała na widok nowego powiernika tytułu mistrzowskiego. Miz poprosił o mikrofon, poprawił pas na swój ramieniu i ustał na środku ringu. Theme na jakiś czas umilkł, Miz w dziwny sposób podwinął wargę, pochylił głowę i przymknął oczy. Ta dziwna mina towarzyszyła mu przez kilka sekund, wyraźnie czekał aż publiczność umilknie. W końcu postanowił przemówić…

- Finally…. The Miz…. Has comeback to Chicago!

Publiczność natychmiast negatywnie zareagowała na słowa wypowiedziane przez mistrza. Miejscami było słuchać Chanty „You Sucks Miz”

- Tak, tak to własnie ja! The Miz – Mistrz WWE. Macie powód do dumy z powodu tego, że jesteście dziś tutaj, ponieważ dzisiaj nastanie początek nowej ery WWE. Początek ery najlepszego i najdłużej panującego mistrza tej federacji. Dziwi mnie to, że zarząd nie wziął tego pod uwagę i z tej okazji nie wyselekcjonował osób które przebywają na tej hali. Bądźmy szczerzy, większość z was nie zasługuje by przeżywać tą niesamowitą chwile wraz ze mną. Większość z was jest po prostu niczym, jesteście bandą klaunów podobnie jak mój poprzednik The Rock który to zbłaźnił się wczorajszego wieczoru tracąc pas mistrzowski. Mam nadzieję, że to oglądaliście bo prędko nie zobaczycie celebracji nowego mistrza.

Miz przerywa, a tymczasem zostaje wyświetlony flimik w którym Miz wykonuje swoją akcje kończącą i przypina rywala po czym świętuje zdobycie tytuły mistrzowskiego. Na trybunach wybucha kolejna fala straszliwego hejtu.

- Wystarczy już o The Rocku, nie zasługuje by o nim mówić a to dlatego, że w tym ringu jestem ja. Gdy tylko ja jestem na tym ringu wszyscy inni zawodnicy i wszystkie inne przestaje być ważne, ponieważ nikt w tej żałosnej szatni nie jest w stanie mi dorównać dlatego to właśnie ja noszę ten pas mistrzowski a nie oni! Mało tego! Żadnego legenda WWE nie dosięga mi do pięt, jestem lepszy od każdego z nich, rozumiecie? To ja jestem tutaj najlepszy! To ja jestem przyszłością tej federacji! To ja jestem nową twarzą! To ja jestem WWE Championem, because… I’m The Miz… and I’m…



Ku zaskoczeniu wszystkich na ring zmierza  Paul Heyman! Mizanin wcale nie wydawał się być mniej zaskoczony niż cała reszta. Oparł się o linki i czekał aż mężczyzna wejdzie na ring. Paul wszedł na ring i poprosił o mikrofon.

PH:  Witaj The Miz.

Paul zrobił krok w kierunku mistrza I wyciągnął dłoń do uścisku jednak Mizanin odmówił.

PH: Okej, nie ufasz mi, albo z innego powodu nie chcesz uścisnąć mojej dłoni, to jednak jest teraz nie ważne… no a bynajmniej nie dość. Może warto bym powiedział po co tu tak naprawdę przychodzę. Tak więc…

TM: Co to ma być? Jak śmiesz mi przerywać? To ja jestem WWE Championem, nie możesz mi tak po prostu przerwać! Twój czas minął! Wynoś się stąd!

Miz był wyraźnie podirytowany całą sytuację, ciągle krzyczał. Heyman tylko się na to uśmiechnął.
PH: Hej Miz, nie denerwuj się. Wcale nie mam zamiaru kraść ci twojego czasu, chciałbym zaoferować ci moją pomoc, chcę byśmy działali razem dzięki temu…

TM: Że co? Nie potrzebuję cię! Sądzisz, że potrzebuję pomocy jakiegoś starego, łysego grubasa? Widzisz to? Widzisz ten pas? Nie potrzebuję cię.

Mizanin uniósł swój pas lekko nad głową i zaczął nim potrząchiwać ukazując w ten sposób swój „prestiż”. Na twarzy Heymana po raz kolejny pojawił się uśmiech.

PH: Czy ty wiesz kim ja jestem? Jestem Paul Heyman! Nie twierdzę, że jesteś słaby, ale z moją pomocą osiągniesz to czego pragniesz! Staniesz się największą gwiazdą w hitorii WWE! Gwarantuję ci, że bez mojej pomocy to ci się nie uda! To ja pomagałem największym gwiazdom stać się tym kim są! Bez mojej pomocy zostaniesz kolejnym bezwartościowym mistrzem który straci swój pas po kilku tygodniach panowania. Chcesz tego? Chcesz? Sądzę, że nie. Dlatego ofiaruję ci moją pomoc.. Sądzę, że…

Niestety nie dowiedzieliśmy się co sądzić Heyman, ponieważ gdy ten mówi Mike uderzył go mikrofonem w głowę. Manager upadł na ziemię, MIz zaś stał nad nim, uniósł mikrofon i skończył…

Because… I’m The Miz… and I’m….. Awesome!!!

Po czym uniósł pas w górę, a całej scenie towarzyszył jego theme song.

Ostatnio edytowany przez Axron (2013-01-19 11:53:28)


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.n-w-u.pun.pl