Ogłoszenie




#1 2012-12-01 13:33:06

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Speech drużyny RAW na Bragging Rights

Speech drużyny RAW na Bragging Rights


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#2 2012-12-07 16:59:02

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Speech drużyny RAW na Bragging Rights

Każdy z uczestników ma mi wyslać na PW treść swojej wypowiedzi w tym segmencie. Tak jak to zrobila druzyna SD! Kapitan zaczyna a reszta to juz jak leci. W tym ma znaleźć się pojazd po drużynie przeciwnej, wielbienie siebie i fakt ze to wy wygracie. Aby nie bylo niedomówień co kto pisze:

Aigor kapitan - przedstawienie drużyny i jakieś bzdety o sobie
Skilled - pojazd kapitana drużyny SD!
Jezzier - dla Ciebie Matt Syndal i Curt Hawkins
Roman - jako ze Goldust to brat Cody'ego zostawiam go dla Ciebie

Czekam na PW! Jeśli nie ja napiszę to za was ~Rafi~ Ale o pushu możecie zapomieć ~Krzyś~


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#3 2012-12-07 23:00:23

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Speech drużyny RAW na Bragging Rights

Na arenę bez żadnego theme songu wychodzą mistrzowie Tag Team. Pasy dumnie błyszczą na barkach jeden z nich ma opaskę kapitana i mikrofon więc będzie chciał coś powiedzieć...

CM Punk: Bragging Rights zbliża się wielkimi krokami a fani Raw wciąż nie poznali drużyny, która skopie tyłki zawodnikom ze SmackDown. Ostatnimi czasy przyglądałem się razem z Chrisem Jericho kilku zawodnikom i musze powiedzieć że wybór był trudny, jednak udało nam się zbudować soldny zespół złożony z zawodników czerwonego rosteru. Na ostatniej takiej gali zespół był mocny, lecz dwóch debilów wszystko zniszczyło i przez to SmackDown góruje obecnie nad Raw, jednak już niedługo się to zmieni. general Manager Raw wybrał na kapitanów najlepszy tag team w tej branży, czyli mnie oraz Chrisa Jericho zwanych jako Jeri-Punk! Oprócz nas w drużynie znaleźli się weteran ringowy, mający duże doświadczenie Goldust oraz młody, ambitny JTG. Już za tydzień obie drużyny staną ze sobą twarzą w twarz, jednak teraz każdy z zawodników wypowie się na temat każdego z członków drużyny przeciwników...

Mikrofon przejął jego tag team partner Chris Jericho jednak po chwili zaśmiał się głośno po czym wyrzucił go schodząc w narożnik. Dalej mikrofon dostał JTG i widać ma coś do powiedzenia dlatego słuchamy:

JTG: Dwa tygodnie temu przypiąłem mistrza WWE tydzień temu Tag Team <puszczając tym samym oczko do Chrisa> a w tym mistrza Stanów Zjednoczonych co daje mi promocję jakiej jeszcze żaden z zawodników nie dostał. Pokonałem wszystkich mistrzów Raw oprócz CM Punka ale myślę ze to nadrobimy a puki co mamy do obgadania sprawę z BR. Dwie sieroty a mianowicie Matt Syndal i Curt Hawkins mówią o nas słabszy roster? My przegraliśmy rok temu i przegramy teraz? No chyba waam się coś w główkach popierdoliło tym razem puchar powędruje do rąk Raw! A wy, wy marni ex-wrestlerzy dostaniecie największe lanie w swoim życiu.

JTG uśmiechnął się po czym oddał Mikrofon Goldustowi, ten jak na zawodnika z długim stażem przystało wziął go i po chwili zastanowienia powiedział:

Goldust: Cody, Cody, Cody chyba od noszenia tej maski krew nie dopływa Ci do mózgu albo świadomie gadasz takie głupoty. Ty chcesz przypiąć mnie jako pierwszego? Nie wydaje mi się i to ja będę tym, który wyeliminuję Cię. Mogą nie podobać moje malunki na twarzy, strój, wejście ale i tak nigdy nie będziesz lepszy ringowo jak i charyzmatycznie niż ja. Nigdy nie osiągniesz tyle co ja, w przeciwieństwie do Ciebie jestem rozpoznawalny na całym świecie a ty zaledwie w USA. Do zobaczenia na Bragging Rights Coduś...

Cała drużyna zaczęła tauntować a nam zostało tylko czekać i spekulować kto wygra!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Naťe betonovÊ jímky splňují zåkonnÊ https://www.hotels-world.pl/