Ogłoszenie




#1 2012-11-26 19:59:35

 Wróbel

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 1321
Punktów :   37 

Podania o posadę użytkowników!

Proszę każdego, kto napisał podanie o rangę o potwierdzenie, iż są to jego słowa. Skład wybiorę, jeśli będzie przynajmniej 51% potwierdzeń. Kolejność losowa. Potwierdzać w komentarzu.

Rafi



Cześć Nazywam Się Adrian i Chciałbym zostać administratorem

<Sala_krzyczy_Cześć_Adrian>

Nie pije, nie pale i nie ćpam

<publiczność_krzyczy_W_małych_ilościach>

Dostałem wiele pytań dlaczego bym chciał zostać administratorem i dla czego nim bym chciał być odpowiedź jest prosta. Admini opierdalają się tylko i nic więcej czekają tylko na pracę swych pomagierów "modóff" każdy by chciał mieć gotowe wszystko a nawet tego nie dotknąć palcem.

Koniec z murzyńską pracą moderatorów. Koniec z bezsensownymi poleceniami administratorów.

<Publiczność krzyczy "SOLIDARNOŚĆ>

Jeśli forum ma trwać dalej w najlepsze musimy z tym skończyć i wziąć się do roboty wszyscy jako jedna wielka RODZINA

<Polać mu!>

Najlepszą reklamą forum jest Facebook, Twitter oraz Youtube więc korzystajmy z tego co mamy dostępne aby wzbić się na wyżyny i stać się potęgą nie do obalenia! Konto na Facebooku od jakiegoś czasu informuje wszystkich o czynach jakie dzieją się na forum, wiadomości o kartach na SD/Raw są już podane. Skilled jako najlepszy YT filmikarz powinien zrobić reklamę i wrzucić ją na swoje konto. Konto na Twitterze nWU zostało zrobione ale nie widzę aby działało dlatego oddałbym je jedynemu Twitterowemu maniakowi Skilledowi. Aby nam się udało potrzebujemy pomocy wszystkich a nie tylko "murzynów" a administracja nawet nie ruszy tego. Axron wchodząc na forum raz na jakiś czas od razu wszystko niszczy. Koniec z niszczeniem czegoś nad czym pracujemy dłuższy czas (Zdemaskowanie Suicida) Koniec z pojazdami usterów nie umiących jeszcze pisać dobrych postów. I wszyscy krzyczą...

<Dław się moim chujem>

Wizją dalszego rozwoju forum może być tylko jedna rzecz koniec z wzajemną nienawiścią KONIEC WOJNY POLSKO POLSKIEJ! Tylko w ten sposób uda nam się prowadzić forum w jak najlepszym porządku i dzięki temu ono przetrwa. Nawet w rodzinie zawsze będą kłótnie ale jest czas by się pogodzić i zakopać wojenne topory. Nie ma lepszego sposobu na rozwój forum niż Harmonia i wykonywanie wszystkiego tego co robiliśmy z jeszcze większą szlachetnością i oddaniem! Nie możesz zrobić zadania jakie zostało na ciebie nałożone: Zapytaj kolegi z forum na pewno Ci pomorze a ty nie zostaniesz osądzony o nic nie robienie. Wystarczy tylko chcieć a uda nam się to...

Wielu z was zapyta po co znów zaczynam bawić się w to całe administrowanie, moderatowanie i t p. Prawda jest taka ze zależy mi aby forum przetrwało więc co mogę będę robił aby tak było. Przejąłem konto na FB i od jakiegoś czasu działa wyśmienicie, aktualizacja zajętych postaci tez jest bardzo dobrze pilnowana, Historia mistrzów od jakiegoś czasu jest na PW Szeltona nie ma czasu jej wstawić. Przed występem trzeba zrobić 90%  materiału by potem dać z siebie całe 15 mądre słowa i tak trzeba robić. Nie wierzę w to ze nikt nie ma nawet godzinny dziennie aby wejść na forum i zrobić co do niego należy. Nie musisz siedzieć na Chatboxie. Wchodzisz na forum piszesz posta w walce i tyle a jeśli masz czas z chęcią zapraszamy na wspólny spam na chacie. Myślę ze znacie mnie i wiecie na co mnie stać gdy tylko mam czas a czas mam na tygodniu najwięcej jestem i mogę robić różne rzeczy związane z forum.

O co bym walczył jako administrator o ład i porządek o pracę i możliwość pomocy nowym użytkownikom, od jakiegoś czasu możecie zauważyć ze zmieniłem się, robię rzeczy do których administrator nie przytknął ręki. Robiłem rzeczy lecz nie łamałem przy tym regulaminu, uporządkowanie ze Skilledem HP, Informacji i zapisów pomogło bardzo i forum wygląda tego bardziej świeżo więc nawet jeśli mi się nie uda i nie zostanę administratorem, nie chce być modem. wiem ze to wygląda jakby mi zależało tylko na adminie ale ja mogę robić rzeczy moda nie mając go a wysyłając skończone prace na PW lub GG administratora. Z tego co widziałem reakcja innych na fakt iż znów mam moda była dobra "Nareszcie mod, który zna się na rzeczy" nawet Marceli był dobrej myśli. Myślę ze nikogo nie zawiodłem dlatego Gdyby mi się nie udało, nie chce moderatora Forum musi się wreszcie obudzić! Koniec wewnętrzynch konfliktów niszczących forum! Koniec marudzenia na chatoboxie! Koniec! Nadchodzi ERA Ludzi! People POWER!!!

Dziękuje i dobranoc <schodzę z podium>

<DObraNoc Adrian! Siema ch**u>

<Solidarność, Jebać żydów>



Team extreme action


Wróbel jeśli chodzi o reklamę to ...

- zrobienie Fanpage na FB. (+)

- ogólnie to z zapytaj nie było złe,mógł bym to robić. (+/-)

- Zrobić konto na YT do którego dostęp mieli by tylko CT i dodawali by filmiki (nie tylko WWE!),a zawsze w opisie by był zamieszczony link do "naszego dziecka". (-)

- Mógłbym załatwić reklamę na innych pbf'ach. (-)

- Na top listach głosować na nWU (-)

- Można pisać z WWE Polska na FB by reklamowali stronę nWU, tam ponad 31000 ludzi to lajkuje i ponad 1 koła o tym mówi

Jeśli chodzi o rozwój ...

Trzeba zrobić coś co zaciekawi innych już raz myślałem by zrobić nową stronę nWU o mandze było by to przydatne.Widzę czasem takich nowych użytkowników którzy nic nie wiedzą,można by było zrobić coś w stylu "samouczka".By każdy znalazł to co lubi zrobić nowy najlepiej po Hyde Park tag , co by się tam znajdowało? wszystko o komputerach,grach,sporcie itd. wiem że coś takiego było i jest,ale dało by się to tam gdzie jest "dyskusja tygodnia" by wszyscy to widzieli.Ja jestem także by zrobić jeden Brand np. Main Event i NXT dla jooberów.Co mógłbym ci jeszcze powiedzieć? Wiem,chciałbym byś my wszyscy zrobili wspólny chat na GG (ci co się zgłoszą) i wszyscy opracują razem nowy regulamin.

Co mogę zrobić dla forum ?

Oczywiście jeśli moje plany wejdą w życie to mogę przy nich pomagać , ba! ja mogę je robić samodzielnie.Pomagać nowym userom , ale także administratorom w robieniu kart,tabeli championów,typerów,tabeli itd.Często przybywam na stronie co mi pozwala na robienie takich rzeczy.

To tyle ode mnie mam nadzieje że rozpatrzysz moje propozycje nawet jeśli nie dostanę wyższej rangi


Axe


- wizja reklamy forum,
- wizja dalszego rozwoju,
- co mogę zrobić dla forum,
- dodatkowy pole zależne od Twojej wyobraźni

Wizja reklamy, to zrobienie krótkiego bardzo profesionalnego filmiku promującego nasze forum i wrzucenie na YT przez kilka userów nWU np. Ja, Skill, Hikaru itp...

Wizja dalszego rozwoju, to jest mój mały pomysł, chyba nie bardzo znaczący, aby robić kartę PPV w sposób obrazków danej gali i wrzucenie na YT krótko mówiąć coś takiego jak match card... Maam jeszcze pomysły, ale jak dostane się do CT to obgadamy to z całym CT

Co mogę zrobić to napewno pomóc w różnych rzeczach ogarniać cb akceptować kp dawać bany xD sędziować to co każdy powinien robić

Dodatkowe pole nwm wszystko  co chciałem napisać napisałem


Skilled
Jak dobrze wiemy, nWU jest dosyć znaną grą przeglądarkową/forumową. Funkcjonujemy już ponad rok. Można powiedzieć, że to forum jest odrodzeniem czegoś, co już nie będzie mieć miejsca - mianowicie mowa tu o WWE Universe. Forum, które było moim pierwszym. Gram na pbf'ach od grudnia 2010. Nie miałem okazji bycia na WWE Online, które wg. moich forumowych rówieśników było tak wspaniałe. Z pbf'ami wiążę tylko dobre chwile, obecnie nie mam zamiaru rezygnować z gry o tematyce wrestlingu.

   

Przejdźmy do sedna mojego wypracowania:



   Dlaczego to akurat JA powinienem być jednym z ludzi w Creative Team'ie?: Myślę, że odpowiedź jest prosta. Niosę ze sobą duże doświadczenie w html'u, grafice, ale i też w zarządzaniu forum. Poza tym, jestem dość znaną osobą. Mam dobre zdanie wśród użytkowników, dobrze się z nimi dogaduję. Przyczyniłem się do... ratunku forum, gdy niejaki użyszkodnik (xD) o nicku Szelton wkleił na CB skrypt, który powodował, że zamiast forum widzieliśmy twarz Axrona. xD

   Jaka jest moja wizja reklamy forum?: Przy moim obecnym komputerze (jak można go tak nazwać) mam znacznie ograniczone pole reklamy, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, abym reklamował nasz PBF na takich stronach jak wspomniane już kiedyś zapytaj, wrzuta i inne tego typu serwisy.

   Wizja dalszego rozwoju?: Nic bardziej prostszego. Nasze forum jest zaopatrzone w świetne story; feudy; userów, którzy nie raz udowodnili, że umieją pisać znakomite posty. Ponadto, na nWU potrzebna jest osoba stanowcza, nie bojąca się nowych wyznań. Tak! Jestem nią ja, dlatego też piszę te oto podanie. Na chwilę obecną, nie mam pomysłów na modernizację naszej społeczności, aczkolwiek pewnie się one pojawią, kiedy to obejmę władzę wraz z innymi wygranymi.

   Co mogę zrobić dla forum?: O tej sprawie - oczywiście nie w całości - napisałem wcześniej. Zostając administratorem lub moderatorem oferuję pełną pomoc userom, pomoc pozostałym członkom Creative Team'u, reklamę, czynny udział na rzecz nWU, reklamy, pomoc w sprawach technicznych, a myślę, że takie osoby są tu potrzebne.

   Dodatkowe pole zależne od Twojej wyobraźni: Lubię nWU, lubię PBF'y i społeczność, która czynna się na nich udziela. nWU jest częścią mojego żywota, co myślę, że można zauważyć po tym, że często tu jestem. Znam, myślę, każdego doskonale, co sprawia, że kontakt na linii ja-----userzy jest stabilny. Dodam jeszcze, że gdyby nie PBF'y i zwłaszcza nWU, moje oceny z polaka (wypracowania) byłyby równe jeden. xD

Podsumowując, jestem jak najbardziej chętny do pomocy New WWE Universe. Oferuję swoją osobę wiele dobrego i mam nadzieję, że to zauważycie. Na tym zakończę swoje wypracowanie. nWU4Ever.

Hardyz
Z góry wiem, że możecie olać moje podanie, ale i tak spróbuję. Zacznę po kolei. A więc czas zacząć od reklamy. Forum można w miarę łatwo zareklamować. Możemy walnąć reklamę na polskiej stronie WWE, albo reklamując się tam na forum, jakieś wątki albo coś, albo jakoś dogadać się z adminami tej strony, by wstawili reklame. Też można zareklamować się u PLKaDamiana. Kilka tysięcy ludzi go ogląda, Skilled ma z nim znajomość, to by mógł go poprosić, albo np. ja bym mógł mu napisać, by wspomniał o nas i napisał link do strony w opisie. Moglibyśmy też reklamować się na portalach społecznościowych i różnych forach o wrestlingu i też na tematach na ten sam temat na onecie.

Przejdę do kolejnego podpunktu, którym jest wizja dalszego rozwoju nWU. Byłem tu modem na początku, lecz musiałem zrezygnować z powodu szkoły. nWU teraz tak jakby stoi w miejscu. Moglibyśmy zrobić dużo rzeczy. Nwm. czy pamiętasz, jak było na początku forum z wynikami z tygodniówek. Wtedy opisywaliśmy w skrócie lub w całości galę i wtedy było większe zainteresowanie. Robiłem to kiedyś i mógłbym teraz. Też kiedyś były newsy z gal nWU w postaci opisywania co się działo ostatnio na galach. Też to robiłem kiedyś i mógłbym teraz. Mogło to by przywrócić w postaci ulepszonej, czyli This Week in nWU. Ogólnie kiedyś było większe zaangażowanie w forum. Moglibyśmy też utworzyć prestiż postaciom albo i nawet rangi ustawić prestiżu, a kolor nicku na kolor brandu. Dużo można zrobić, by ulepszyć te forum.

Na forum mogę zrobić dużo. W podpunkcie wyżej troche jest tam napisane o tym. Ogólnie wiem, że mam hejterów, ale mam w nich teraz wyjebane. Porządek na forum bym pilnował i nie zniżał się do ich poziomu, tylko bym z tego wynosił konsekwencje. Bym nie olewał kart postaci i walk innych, jak nie którzy to teraz robią/robili, ale bym natychmiastowo robił to co trzeba. Bym co chwile aktualizował liste zajętych postaci i tego typu rzeczy.  Nigdy nikogo nie olewam, gdy czegoś potrzebuje. Mam dużo pomysłów i mogło by się je włączyć w życie nWU. Właśnie dlatego rok temu dostawałem na każdym letnim PBFie moda .  Doświadczenie zatem mam, bo współpracowałem nie raz ze Skilledem, Jezzierem, Mathenem, Marcinem i dużo by tak wymieniać. Z walką u mnie nie jest tak źle. W miarę dobrze mi idzie, raz mi idzie bardzo dobrze, raz źle. W ważniejszych walkach raczej lepiej mi idzie. Zatem obiecuję, jak dostane, moda to będę w ch*j mocno się starał, dobrze wypełniał obowiązki i poleceń nie olewał .

Pozdrawiam Hardyz


Ahmed


Kandydat na moda/admina : Ahmed

1.Wizja reklamy forum - Jak wszystkim wiadomo najlepszą reklamą są filmiki. Kilka ciekawych scenek, jakiś dobry lektor i reklama już jest. Założę się, że taka reklama przyciąga więcej osób, niż linki, w które rzadko kto klika, a jeżeli ktoś zobaczy 1:00 - 1:30 filmik, to na pewno go obejrzy. Drugi sposób, to wykorzystanie naszej strony na FB i reklamowanie się pod różnymi postami. Trzeci sposób, to reklama przez userów w ramie konkursów - niech userzy wykażą się kreatywnością i zapraszają na forum. W KP nowym polem byłoby "Forum polecone przez / przyszedłem tu dzięki ... " Dzięki takiemu bezsensownemu zdaje się polu moglibyśmy dowiedzieć się który sposób jest najkorzystniejszy.

2.Wizja dalszego rozwoju - stawiajmy na szybki rozwój nowych userów. Według mnie przydałoby się coś takiego, jak przykładowa walka, czyli bezbłędnie przeprowadzona jak przez sędziego tak i przez zawodników.Nowi userzy mieliby szybki wgląd w silnik gry, a nie tylko czystą teorię. Kolejnym moim pomysłem jest wprowadzienie zamiast zwykłych kart na PPV filmików promujących galę.Możnaby także wprowadzić comiesięczny raport o tym co zrobił dany mod/admin na forum. Jeszcze jednym z moich pomysłów jest radio internetowe, które już istnieje, jednak brakuje do niego prowadzących (temat poruszany w Strefie X). Moim zdaniem możnaby także wprowadzić oddzielny system walki dla walk zwykłych i walk ME. Oglądając galę każdy z nas na pewno zauważa różnicę pomiędzy zwykłymi walkami i ME, więc możnaby nad tym popracować.

3.Co mogę zrobić dla forum - z pewnością wprowadzić wiele nowości, które wypisałem powyżej. Mogę też zacząć ponownie prowadzić ADS, jeżeli będzie dla kogo xD

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pomyślnie rozpatrzone.


Szelton
1. Wizja reklamy forum.
Co to dużo mówić, ciężko reklamować nasze forum, bo PBF'y się przejadły. Takie suchary i inne I-W zdecydowanie odpychają przypadkowych ludzi od PBF'ów, zwłaszcza od WWE. Dlatego trzeba sięgnąć gdzieś dalej, może trzeba uruchomić Facebooka? Niech nasze konto FB udziela się w Polskich akcjach wrestlingowych, komentuje wpisy WrestleFans i polskiej oficjalnej strony WWE, gdziebędzie dużo potencjalnych osób, ale wiadomo, żeby dało się to odnaleźć w tłumie.

2. Wizja dalszego rozwoju.
Trzeba wprowadzać, ulepszać nasze forum. Popracowałbym nad ulepszeniem nowego systemu walk (rzecz jasna nie sam), może wprowadzilibyśmy jakieś konkursy, które zachęciłyby userów do gry, z małymi nagrodami, np mod na tydzień. Ten konkurs mógłby dotyczyć reklamy, np. "kto da najwięcej linków gdzieś coś jakoś, trzymuje moda na tydzień!". Uważam, że trzeba ludzi motywować do pracy pod względem pozytywnym, a nie pod  negatywnym. Można by w końcu przydzielić jakieś porządne obowiązki. Teraz jest z tym straszny bałagan, skład CT ciągle się zmieniał i to ciągle ginęło. Myślę ze można by wprowadzić jakiś system sędziowania, jakieś szkolenie dla sędziów, zredukowałbym ściśle skład Good Referees.

3. Co mogę zrobić dla forum.
Mogę porobić bannery do Raw i SD dopóty, dopóki nowej grafy nie będzie. Mogę porobić bannery z mistrzami do stopki. Mógłbym nieraz dopisać coś z historii mistrzów. Mogę robić sub-fora i ustawiać to zgodnie z HTML'em. Mogę porobić takie proste czynności, aczkolwiek bardzo potrzebne czyli rozdanie rang, dawanie akceptów, czy nawet choćby sędziowanie. Mógłbym się zająć aktualizacją listy zajętych postaci i typerem. Mogę co jakiś czas nadzorować Hyde Park i Strefę X, pozbywać się zbędnych wątków stamtąd do archiwum. Ogólnie mógłbym zadbać o atmosferę na forum, spokój, harmonię, nadzór i koordynację działań.

Aigor
1. Wizja reklamy forum:

Jest wiele sposobów reklamy forum, które można znaleźć w internecie. Postaram się dawać reklamy forum na wielu stronach, również na tych niewrestlingowych. Można też reklamować forum poprzez filmik na YT.

2. Wizja dalszego rozwoju:

Forum potrzebuje czegoś nowego, czym można by przyciągnąć nowych graczy a nawet tych, co odeszli od nas. Jednym z powodów braku userów jest to, że poza walkami nie ma praktycznie żadnych atrakcji. Dlatego od czasu do czasu można walnąć jakimś konkursem, min. quizy, prace graficzne czy nawet turnieje w znane gry internetowe jak chociażby Haxball. Ważną sprawą jest też to, że gdy przychodzi nowy user zupełnie nic nie kumający, trzeba mu pomóc. Dlatego też trzeba takim graczom pomagać a nie odrzucać. To jak na razie tyle, co moge od siebie zaoferować.
3. Co mogę zrobić dla forum:

Dla forum zrobiłem już bardzo wiele rzeczy, wiadome jest jak się starałem dla tego forum by doszło tam, gdzie jest obecnie. Jest jednak kilka rzeczy, które wymagają mojej osoby.

- Zaktuazlizowanie rang (Na wstępie chciałbym zaktualizować rangi rosterowe Raw i SmackDown, nieaktywnym pozabierałbym rangi lub dał Alumni / HoF, w zależności kto na co zasługuje),
- Klasyfikacja Hall of Fame (Tutaj zauważyłem że niektóre osoby dostały range, na którą sobie nie zasłużyły. Przykładowo Radziu ma HoFa za zdobycie pasa IC, który potem zvacatował i poszedł sobie na inne forum. Tutaj bym oceniał przede wszystkim zaangażowanie w forum oraz prowadzenie swojej postaci. Pozatym o przyznawaniu takich rang powinno decydować kilka osób z CT a nie jedna),
- Mogę spisać nowy również nowy regulamin Hyde Parku, który obecnie leży i kwiczy. Wywalanie go byłoby błędem, gdyż wtedy to miejsce ogarnąłby chaos,
- Wywaliłym również sub-forum miasto, które od bardzo dawna nie istnieje,
- Wywaliłbym również redakcje, która padła wieki temu,
- Dałbym też zupełnie nowy pomysł, który ułatwiłby sędziowanie walk a przynajmniej nie robił chaosu. Chodzi o rozpiski walk dla sędziów (przykładowo na Raw jest 6 walk, w odpowiednim wątku każdy z sędziów podejmuje się sędziowania jednej z niej i sędziuje ją do końca),
- Zrobiłbym również gazetke, gdzie wrzucało by się topki, newsy z forum czy też wywiady z userami (tutaj przydałoby by się w końcu wziąć za ten pomysł bo miał to robić pewien admin ale tego nie robił),
- This Week in nWU, czyli życie forum w skrócie.
- This week in WWE, czyli skrót tygodniówek i najważniejsze z nich rzeczy,
- wiele innych rzeczy, które poznacie po moim awansie

4. Pole dodatkowe, czyli dlaczego ja:

Dlaczego ja? Bo jako jeden z nielicznych jestem od początku istnienia tego forum i znam każdy jego zakątek. Każdy na forum mnie zna, tak więc nie będzie żadnego problemu z komunikacją. Pozatym jako moderator sprawdziłem się bardzo dobrze, dostałem nawet nagrode moda roku w nWU Awards. Jeśli dostane szanse bycia adminem, wtedy się tak naprawde okaże, czy jestem wart bycia tej rangi. Nie będę się rozpisywał, gdyż liczy się to co zrobię w praktyce a nie teorii

Dudley
Wizja reklamy forum- Wizja reklamy? hmm Może coś  takiego- [New WWE Universe! Miejsce gdzie, każdy może poczuć się jak champion! Wybierz swojego zawodnika, z każdej federacji na świecie! Jesteś gotów na prawdziwe emocje?]
Wizja dalszego rozwoju- Cóż, przy dalszym rozwoju można by przenieść nWU na domenę ".pl", choć ogólnie forum jest tak zayebyste, że nic lepszego nie da się zrobić.
Co mogę zrobić dla forum- Mogę robić grafikę, od razu upominam, żę moje zdolności nie są jakieś wybitne, ale zawsze coś. Mogę, również pomagać nowym user'om, którzy dopiero zaczynają przygodę z PBF'ami, mogę wytłumaczyć o co chodzi w pisaniu walk... ogółem mogę pomóc we wszystkim.
Dodatkowy pole zależne od Twojej wyobraźni- Może dam tekst pewnej piosenki.

TFK-War of Change
(tekst).

Brock


Miałem tego nie pisać, ale po namyśle postanowiłem wziąć udział w rewolucji xD Ale do rzeczy... Jak widzę wizję reklamy forum? Już tłumaczę... Jak wszyscy wiedzą nwu to oficjalne nowa wersja starego, świetnego i każdemu znanego wu, więc nie widzę sensu wymiany z innymi PBF'ami o tej tematyce, bo z pewnością każdy o naszym dziecku słyszał xD Co proponuje? Jakiś czas temu weszło w życie reklamowanie forum na zapytaj.pl. Pomysł być może okaże się tym czego szukamy - może przynieść nam nowych graczy - noobów, ale każdy przecież kiedyś zaczynał, prawda? Przy odpowiedniej pomocy ten noob może stać się czołowym, aktywnym graczem, a może i członkiem administracji? Kto wie... Skoro przeszedł pomysł z zapytaj to powinna przejść także wymiana z htrl.pl - forum PLKDamiana i PiTeRo. Wiem, wszyscy ich hejtują, ale trzeba im przyznać - w ciągu kilku miesięcy od kiedy istnieją mają pokaźną liczbę userów - fanów wrestlingu, których nam brakuje. Taka wymiana mogłaby być dla nas zbawieniem. Wymiany można też porobić z innymi PBF'ami, ale nie tymi o wrestlingu. Ponadto odpowiednie reklamy na gg, punie czy różnego rodzaju toplistach i nasze forum będzie miało aktywnych userów o każdej porze dnia no i może nocy xD Widzę, że następnym punktem jest wizja dalszego rozwoju forum. Część tej wizji wypisałem wyżej, ale powiem kilka pomysłów na które przed chwilą wpadłem. Pierwszy to przesunięcie wszystkich userów z rangi Hall Of Fame do Alumbi. Dlaczego? Już tłumaczę... Co jakiś okres czasu (Np. co miesiąc) robilibyśmy na forum ceremonię Hall Of Fame i na tej gali byśmy wprowadzali z kilka osób (ale nie przy dużo - max 3 wystarczy, według mnie) do tego szczytnego grona. Oczywiście dana osoba zostałaby wprowadzona przez jakiegoś usera, aby było jeszcze bardziej realistycznie.  Wprowadzony by mógł napisać jakieś przemówienie czy coś. Chodzi o to, aby wprowadzane były osoby, które naprawdę były kimś na forum - nie tylko świetnie walczyli i mieli główne pasy, ale np. przyczyniły się poprzez pomoc userom czy coś w tym guście. Skoro mowa o Hall Of Fame... W zapisach jest temat zajęte postacie, prawda? Są tam postacie którymi grają nasi userzy, ale także te ,,ze złotej listy". Stworzyłbym tam kolejną rubryczkę w której znajdowałyby się postacie, które skończyły swoją działalność, tak, mówię tu np. o Brocku Lesnarze, który aktualnie przeszedł na emeryturę i nie ma zamiaru wracać do wrestlingu. Przy okazji Wrestlemanii mógłby zostać wprowadzony do Hali Sław. Nie rozpisałem się w tych dwóch pierwszych punktach zbyt bardzo, ale nie chodzi mi o to - chcę tylko przekazać moje pomysły. Myślę, że dla forum mogę zrobić sporo - począwszy od reklamy poprzez sędziowanie czy robienie tych chujowych topek skończywszy na byciu pomocnikiem GM'a, bo aby być menadżerem brandu mam za małe doświadczenie. Oczywiście wszystko opisałem w skrócie, bo myślę, że jestem osobą godną zaufanią i taką, która potrafi przeskoczyć każde postawione przed nim wyzwanie, co pokazałem starając się robić topki, mimo, że wcześniej nie miałem pojęcia o robieniu ich. Moim głównym celem jest, aby forum rosło w siłę oraz miało sporo aktywnych graczy, dlaczego mam także zamiar pomagać nowym userom nie tylko w robieniu Kart Postaci, ale także walkach, bo każdy od początku walczyć nie potrafi. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co mogę tu jeszcze dopisać, więc przejdę do ostatniego punktu. Najpierw się przedstawię. Nazywam się Mateusz i mam 15 lat. Wrestlingiem interesuję się już od kilku lat, ale dopiero w tym roku objawiło się moję zainteresowanie takimi federacjami jak TNA czy RoH oraz backyardem. Myślę, że o wrestlingu mam sporą wiedzą, a przynajmniej większą niż połowa naszych userów xD A tak na poważnie... Byłem już tu dwa razy szeryfem oraz podjąłem pracę moderatora, którą początkowo wykonywałem raczej doskonale. Później zaczęły się problemy co skończyło się stratą rangi, mam nadzieję, że teraz zdołam odkupić swoje winy i ponownie dostanę szansę. Nie liczę, że zostanę adminem, bo wiem, że nie mam na to szans przez swoje żałosne, dziecinne zachowanie, lecz jako moderator mogę wnieść sporo dla tego forum, mimo, że nie ukrywam, iż moim celem jest bycie adminem. Może to zgłoszenie nie jest tak wykurwiste jak pozostałych uczestników, ale nie mam zamiaru wypisywać w nim niewiadomo czego, tylko rzeczy, których naprawdę mogę dokonać. W skrócie - Nie chcę obiecywać gruszek na wierzbie. To chyba na tyle. Rozpisałbym się może więcej, ale piszę z kompa na informatyce, bo obawiam się, że w domu nie będę miał czasu na napisanie tego. To na tym skończę. Pozdrawiam, Mateusz.

Majkel
Nie będę się rozpisywał na samym początku, przejdę od razu do rzeczy.
Wizja reklamy na nWU - Cóż jest to dość ciężki podpunkt, na który nie jest z pewnością łatwo odpowiedzieć. Od razu wpadło mi do głowy kilka pomysłów, między innymi, reklamowanie forum na innych znanych forach, nie koniecznie o WWE. Mam też drugi bardzo ciekawy pomysł, który myślę, że jest do wykonania, ale będzie potrzeba do tego sporo roboty.. YouTube, to jest mój pomysł, myślę o reklamowaniu tegoż znanego forum o wrestling'u poprzez, krótkie filmiki, które bardziej będą czymś jak Newsy. Mogą być tworzone np. co miesiąc, przy czym osoba tworząca owe filmiki miała by dużo czasu, na wykonanie tej pracy. Może wydawać ci się to dość głupie, ponieważ po co Newsy na YouTube, skoro można robić je, tworząc tematy na forum. Moim zdaniem byłoby to dość nowe, i ciekawe rozwiązanie, które mogłoby przyciągnąć pewną część ludzi. Można również przywrócić rangę Szeryf, lub stworzyć nową np. VIP, którą moglibyśmy rozdawać za przyciąganie ludzi na nasze forum, ludzi którzy przez conajmniej tydzień będą już na forum, i odegrają choćby jedną walkę. Myślę, że byłby to dobry pomysł, ponieważ chyba duża liczba użytkowników zechciałaby mieć wyróżniającą się rangę. Liczba zapraszanych osób, by uzyskać ową rangę nie musiałaby być zbyt wielka, ponieważ rangę nie uzyskiwałoby się na zawsze, a na jakieś dwa tygodnie, więc liczba zaproszonych osób, to gdzieś 5-10. Reklamą nie musi być tylko i wyłącznie wysyłanie linków na wszelkiego rodzaju strony, ponieważ można także wysyłać linki na np. zapytaj.pl. Pewna część ludzi, na pewno zwróciła by uwagę, na szatę graficzną forum, na którą w tym momencie skarży mi się pewna liczba kolegów, że kiedyś była lepsza itd. Dobrym pomysłem byłoby również przywrócenie, tak zwanych gifów które ukazywały różne Newsy, po np. wygranej pasa poprzez jakiegoś wrestler'a, wydanie karty na Raw itd. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Być może wydaje Ci się, że nie jest to jakaś reklamacja forum, lecz poprawienie grafiki poprzez, Mefja i dodanie tamtych gifów, czy jak to się tam nazywało przyciągnęło by następną garstkę ludzi..

Kolejny podpunkt to wizja dalszego rozwoju forum. Cóż, jestem pewien, że to nie jest łatwym zadaniem odpowiedzieć na takie pytanie, a z pewnością lepiej nad tym pomyśleć będąc już członkiem administracji. Natomiast, ja myślę że w przyszłości być może zmienilibyśmy zasady walk, choć nie jestem tego do końca pewien. Może nasze nWU nie byłoby już pod domeną strony pun.pl, lecz byłoby nas stać na stronę o nazwie nwu.pl.

Co mogę zrobić dla forum ? - Cóż jest to ciężkie pytanie jak i poprzednie, ponieważ ciężko jest odpowiedzieć na pytanie w którym chodzi co mogę zrobić, lecz jeszcze nie jestem świadomy tego co trzeba będzie zrobić. No, ale mniej więcej:
- z pewnością będę wypełniał obowiązki administracji
- na pewno nie będę zajmował się tylko i wyłącznie sobą, lecz starał się by na forum panowała dobra atmosfera, w razie czegoś innego, rozdajemy warny
- pomaganie każdemu użytkownikowi potrzebującemu pomocy
- reklamowanie forum w każdy z możliwych sposobów, mogę zapoznać się nawet z programami do edytowania filmów, w razie konieczności, mówiłem o filmikach w pierwszym podpunkcie
- wykonywanie obowiązków administracji, to nie wszystko, ponieważ jestem w stanie wykonywać prace moich kolegów, w razie gdy oni nie mieli na to czasu

Coś o sobie ? - Nazywam się Michał, jestem średniego wzrostu. Wrestlingiem interesuję się od 4 lat. Byłem już na paru forach członkiem administracji, założyłem nawet własne forum, lecz nazwy nie będę podawał, gdyż nie zostało ono wykończone, lecz poprzez innych członków administracji otwarte, przez co był wieki fail. Bardzo chcę zająć miejsce jako członek administracji, w owym największym forum o wrestlingu w Polsce, starałem się od całego mojego powrotu czyli kupę czasu, gdyż gram tutaj od samych początków, lecz później zrobiłem sobie małą przerwę, ale powróciłem gdyż forum jest czymś więcej niż zwykłym forum na którym odbywają się walki, lecz fajnym ogarniętym, z bardzo dobrą atmosferą forum. Moje starania można zobaczyć poprzez np. pisanie na chatboxie wiadomości: "w czymś pomóc ?" z czego też jest mój nick . To chyba na tyle.

Miniu
- wizja reklamy forum,:
Mógłbym porobić duuuużo wymian,pozapraszać znajomych i na swoich starych pbf'ach napisać że zapraszamy na NWU
- wizja dalszego rozwoju,:
Nie rozumiem zbytnio,lecz mogę bardzooo dużo pomóc
- co mogę zrobić dla forum:
Sędziować,YYY no nwm
- dodatkowy pole zależne od Twojej wyobraźni.

Sorry ale nie umiem za bardzo pisać takich podań Chciałbym dostać chociaż moda lub sędziego a zobaczycie że nie pożałujecie

Pozdrawiam Miniu.x9


http://img145.imageshack.us/img145/2674/tornadous.png

Achievements(Human Tornado):
1x United States Champion
29/01/12- 12/06/12
Obrona- 4x

Karta Postaci- Human Tornado
Karta Postaci- Triple H



http://www.picshot.pl/pfiles/342996/ajref.png

Offline

 

#2 2012-11-26 20:00:53

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: Podania o posadę użytkowników!

Roger that.


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#3 2012-11-26 20:01:28

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Podania o posadę użytkowników!

Potwierdzam!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#4 2012-11-26 20:05:36

 Ahmed

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

23720338
Skąd: Iraq
Zarejestrowany: 2011-08-31
Posty: 838
Punktów :   45 

Re: Podania o posadę użytkowników!

Potwierdzam


http://oi68.tinypic.com/4sh36h.jpg
KP - Suicide
---------------------------------------------------------------
Streak:
1 - 0 - 0
---------------------------------------------------------------
Osiągnięcia:

2 x Intercontinental Champion (jako Suicide / Boogeyman)
1 x World Heavyweight Champion (jako Tommy Dreamer)
1 x Tag Team Champion (jako Beard Generation)


http://i68.tinypic.com/ix9sg4.jpg

Offline

 

#5 2012-11-26 20:08:08

 Dudley

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

45298439
Zarejestrowany: 2012-10-07
Posty: 324
Punktów :   10 

Re: Podania o posadę użytkowników!

Potwierdzam.


http://www.ufast.eu/pics/403309zbuku.png

Czuje kto ma wenę! Czuje kto ma przekaz!
Czuję kto w ten polski hip hop z buta wjechał!
Mam bit jak huki petard! Hałas w górę ręce!
Torreador bitów dziś u ciebie w mieście


http://img22.otofotki.pl/obrazki/so692_kaen.jpg

Byłoby nudno, gdyby nie znaleźli mnie w kapuście.
Byłoby smutno, gdybym nie zlał się na biuście.
Moje jaja czekają by się wypróżnić!
Pusta faja - siusiak się spuścił.

Offline

 

#6 2012-11-26 20:11:47

 Skilled

https://i.imgur.com/EmQpwZM.jpg

Skąd: znienacka
Zarejestrowany: 2012-01-19
Posty: 1532
Punktów :   118 

Re: Podania o posadę użytkowników!

Potwierdzam moje słowa.


https://media1.tenor.com/images/f1401958eb69feb9782e6f3ed0aafb0d/tenor.gif

Karta Postaci:
> Kenny Omega <

Offline

 

#7 2012-11-26 20:12:57

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: Podania o posadę użytkowników!

Potwierdzam xd


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 

#8 2012-11-26 20:13:34

 TEA

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Skąd: się biorą dzieci ?
Zarejestrowany: 2012-01-27
Posty: 748
Punktów :   

Re: Podania o posadę użytkowników!

Potwierdzam!

Offline

 

#9 2012-11-26 20:20:57

 Majkel

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

19046433
Zarejestrowany: 2012-02-23
Posty: 358
Punktów :   

Re: Podania o posadę użytkowników!

Potwierdzam !



http://www.gimpuj.info/gallery/45058_24_08_10_10_34_28.jpg

Offline

 

#10 2012-11-26 20:39:40

 Wróbel

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 1321
Punktów :   37 

Re: Podania o posadę użytkowników!


http://img145.imageshack.us/img145/2674/tornadous.png

Achievements(Human Tornado):
1x United States Champion
29/01/12- 12/06/12
Obrona- 4x

Karta Postaci- Human Tornado
Karta Postaci- Triple H



http://www.picshot.pl/pfiles/342996/ajref.png

Offline

 

#11&