Ogłoszenie




#1 2012-08-29 00:16:25

 Majkel

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

19046433
Zarejestrowany: 2012-02-23
Posty: 358
Punktów :   

Segment z General Managerem, Reyem Mysterio oraz Jeffem Hardym

Segment z General Managerem, Reyem Mysterio oraz Jeffem Hardym



http://www.gimpuj.info/gallery/45058_24_08_10_10_34_28.jpg

Offline

 

#2 2012-08-29 09:17:08

 #Krzysztof2025

*Strażnik Parkingu™

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1771
Punktów :   27 
WWW

Re: Segment z General Managerem, Reyem Mysterio oraz Jeffem Hardym

Na hali rozbrzmiał theme song Johny'ego Laurinaitisa i ten sam we własnej osobie pojawia się na arenie z pasem mistrzowskim WWE w dłoniach! Obok niego idzie również piękna, a zarazem gustownie ubrana córka General Manager, a także jego asystentka - Brooke Adams! O co chodzi? Już za chwilę się pewnie wszystkiego dowiemy.

John Laurinaitis:
Welcome WWE-Universe in the People Power <heat>! Chciałbym się odnieść co do walki o pas WWE na Extreme Rules. Jeff Hardy & Rey Mysterio wezmą udział w Hell in a cell Matchu, który dosłownie nas rozpala <lekki śmiech fanów>. Jednak temperatura jest już za wysoka. Jeff, to co zrobiłeś na ostatnim RAW było przesadą. Moja córka jednak wymyśliła jak można, by Cię ukarać. Brooke...
Brooke Adams: ... -

Córka General Managera nie zdążyła jednak nic powiedzieć, gdyż przerwał jej theme song Jeffa Hardy'ego! Jeff w swoim ulubionym stylu wchodzi do ringu, prosi o mikrofon, po czym zaczyna przemowę.

Jeff Hardy:
Wooh, Wooh, Wooh... Kara? Kara dla mnie? Za co? Za to, że dałem tym idiotom to, czego chcieli, co zaś Tobie dało masę zielonych? Chyba Ty i Twoja córka po skradaliście zmysły. A no właśnie, Twoja córka.. Widzę, że ta szmata coraz bardziej miesza się w nie swoje sprawy sprowadzając ogromny burdel na te show <mega heat>!
Johny Laurinaitis: Co!? Co powiedziałeś?!
Jeff Hardy: Że ta szmata sprowadza ze sobą ogromny burdel na RAW.
Johny Laurinaitis: O nie, Jeff! Tak nie będziemy dłużej się bawić! Przeproś ją! I nie masz zrobić tego w standardowy sposób!
Jeff Hardy: Ohh... Pani Brooke. <całuje ją w rękę> Nie wiem co mi odbiło.. I'm sory... -

Jeff zdołał powiedzieć przepraszam i zaraz po tym wykonuje na córce General Managera Twist of Fate! Niemożliwe!

Johny Laurinaitis: Ty sku*ysynu! You're Fired, sukinsynie! Wynoś się z tego ringu i nie wracaj nigdy na RAW! WON!

W tym momencie Jeff spokojnie wychodzi z ringu z miną nie winnego człowieka, po czym przechwytuje go ochrona i wyprowadza z areny. Jeff jednak będąc na rampie zostaje jeszcze zaatakowany przez Rey'a Mysterio, który zaserwował mu potężny Chair Shot!


https://i.ytimg.com/vi/G4NJYF5yXP8/hqdefault.jpg

"A Józef rzekł do niego: Włóż ostrokrzew w dupę i podpal. Dominic powiedział: szalony! Lepiej jest wejść do gorącej wody. A Józef rzekł do niego: elegancja Francja. Pierwszy List do Koryntian: wycofać jagody! Amen.""

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kosmetyczka ursynów modern gate