Ogłoszenie




#1 2012-07-08 23:46:01

 Majkel

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

19046433
Zarejestrowany: 2012-02-23
Posty: 358
Punktów :   

Segment Braya Wyatta

Segment Braya Wyatta



http://www.gimpuj.info/gallery/45058_24_08_10_10_34_28.jpg

Offline

 

#2 2012-07-09 12:24:00

Jamez

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 18
Punktów :   

Re: Segment Braya Wyatta

"Broken Out In Love"

Na arenie rozbrzmiewa nieznany theme, nikt nie przewiduje nawet, kto może kryć się pod tą melodią. Spokojna muzyka wycieka z głośników i pieści uszy zebranych w środku. Kilka, może kilkanaście sekund później melodia zmienia się w trochę bardziej drapieżną, ale mimo to wciąż zachowuje delikatne momenty w brzmieniu. Po chwili na rampę wychodzi postać, ubrana w kolorową koszulę i kapelusz. Nikt nie poznaje owego osobnika. Warto dodać, że zawodnik ten trzyma w dłoni mikrofon.
http://prikachi.com/images/934/4900934t.gif
Widzimy już, że to Bray Wyatt, nowy nabytek nWU. Niesiony dźwiękami swojej muzyki, wymachując rękoma leci do ringu, niczym motyl niesiony podmuchami wiatru. Zachodzi w pobliże ringu, gdzie kręci się przez chwilę.


Bray: Czymże jest nasze istnienie, gdy nie znamy miłości. Nie zaznawszy tego, nie możemy stwierdzić, że znamy wszystko. Bo miłość to właśnie "rzecz", dająca nam znajomość wszystkiego. Czy bez miłości bylibyśmy zdolni do takich czynów. Czy bez miłości dalej byśmy tu siedzieli? Mówię do każdego z was! Nie dajcie się przykuć łańcuchem, Carpe diem, chwytajcie każdy dzień, żyjcie z miłością. Jednak nie mówię tu o miłości, jaką mężczyzna lub chłopiec darzy kobietę lub dziewczynę. Nie, mówię tu o prawdziwej miłości, którą przysłania nam działanie obecnego rządu. Nie dajmy się temu procederowi! Możemy wszystko, możemy zrobić to, co chcemy!

Bray wspina się po schodkach do ringu, przechodząc między drugą, a trzecią liną do "kwadratowego pierścienia".

Bray: Jesteśmy niezależni i to my decydujemy o swoim losie! Jesteście ze mną!? Pytam, czy jesteście ze mną!? Chwyćcie się za ręce! Zróbcie to! Tak, czujecie, jak przez wasze ciało przepływa ta moc! Wypełnia nas miłość! Mówię o prawdziwej i jedynej miłości. Ahhh, czuję miłość... Można ją dotknąć. Czujecie to!? Przejrzyjcie na oczy i zobaczcie miłość! Ona jest wszędzie! Otacza nas! Czy widzicie ją!? CZY JĄ WIDZICIE!? Czuję... Wiem, że jesteście do tego zdolni. Musicie spróbować to zrobić!

Wyatt przechadza się po ringu, pokazując publiczności, że czuje moc, która znajduje się na arenie dzięki ich wierze.

Bray: Cóż, możecie mnie uznać za kłamcę, naciągacza, ale powinniście wiedzieć, że tak nie jest. Jeżeli przejrzycie, to zobaczycie, że wszystko robię dla was.

Zawodnik opuszcza ring i podchodzi do publiczności.

Bray: Robię to dla Ciebie, bracie. Jak się nazywasz?
???: Matt.
Bray: Więc, Matt. Wierzysz?
Matt: W co?
Bray: Powinieneś uwierzyć i przejrzeć.

Wyatt idzie na przeciwną stronę.

Bray: A ty siostro, jak brzmi twoje imię?
???: Jessica.
Bray: Przejrzałaś na oczy i widzisz miłość?
Jessica: Tak, widzę...
Bray: Dobrze... Powinniście wziąć z niej przykład! Ona zobaczyła, czy wy także to widzicie?

Bray powoli kieruje się w stronę backstage'u.

Bray: Zastanówcie się i spróbujcie zobaczyć to wszystko, musicie to zobaczyć, musicie uwierzyć i poczuć tę moc! Ja ją czuję! Widzę prawdziwymi oczami! Weźcie ze mnie przykład i zróbcie pierwszy krok ku miłości. Już za chwilę mam walczyć przeciwko Hawkins'owi i zobaczycie, że wiara daje mi moc. Uwierzcie i zobaczcie!

Bray schodzi na backstage, aby przygotować się do swojej walki.


http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/077/9/4/justin_gabriel_signature_by_juliakell-d4t52vm.jpg
>>Character Card:
Justin Gabriel

>>Streak:
Wins: 0 Draws: 0 Losses: 0


>>Achievements:
-


>>Last Fight:
-

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Schweiburg