Ogłoszenie




#16 2012-07-07 12:13:13

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: 9. Jeff Hardy versus Brock Lesnar

24H od mojego postu!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 

#17 2012-07-08 03:06:02

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: 9. Jeff Hardy versus Brock Lesnar

Przy ringu Rey Mysterio, przechwalając się jaki on jest niesamowity, każdy chciałby być tak jak on. Widząc iż Jeff dostaje wciry uśmiecha się tylko polerując pas.

- Rey, co myślisz o tej walce? - Michael Cool
- Ta walka jest do dupy. Jeff powinien nie dać najmniejszych szans kalece Brockowi a ten dostaje całą walkę? Jak dla mnie to tylko strata czasu - Rey Mysterio
- A kto wygra ? Jerry Lawler
- W Dupie mam to kto wygra jestem tu tylko by patrzeć jak przegrywa Jeff - Rey Mysterio



Jeff kontroluje próbę Clothesline'u po czym kopiąc przeciwnika w brzuch przechwyca jego głowę wykonując Twist Of Fate po czym wchodząc na narożnik jest gotowy do wykończenia przeciwnika. Rey wstając od stołu zdejmuję słuchawki odchodzi ze stanowiska komentatorskiego po czym szybko wchodząc na krawędź ringu  spycha Jeffa z narożnika na matę! Sędzia każe bić w gong tym samym spiker ogłasza ze w skutek dyskwalifikacji wygrywa Jeff Hardy. Rey z uśmieszkiem na twarzy wchodzi na narożnik wykonując Springboard Splash. Jeff nie przytomny a na dodatek wściekły Brock powoli się podnosi nie wiedząc co się stało, Rey namawia go do wykończenia Jeffa a ten jakby go wysłuchał podnosi Hardego na barki po czym wykonuje F-5 po czym jeszcze jedno F-5 dla Jeffa. Brock ustawia Hardego na drugiej linie a Rey robiąc rozbieg powala go wykonując 619 tym samym pokazując swoją dominacje. Raw schodzi z anteny widokiem świętującego Brocka z mistrzem WWE Rey'em Mysterio nad nieprzytomnym Jeffem!!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
inteligentny dom katowice piosenka o skakaniu