Ogłoszenie




#1 2012-06-27 21:53:01

Piers

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 989
Punktów :   20 

Wywiad z mistrzynią Div Laylą


Wywiad z mistrzynią Div Laylą

Offline

 

#2 2012-07-08 02:47:36

 #Rafincognito.

https://i.imgur.com/o3Fpi5Q.png

1759699
Skąd: Masz tą moc?
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 4225
Punktów :   221 
WWW

Re: Wywiad z mistrzynią Div Laylą

Kamera przenosi się na zaplecze gdzie dumna po kolejnej wygranej mistrzyni Div maszeruje w stronę swojej szatni  lecz przed drzwiami. Gdy chwytając za klamkę diva chciała otworzyć drzwi zatrzymuje ją Matt Striker z mikrofonem:

Matt Striker: Layla witaj, pięknie dziś wyglądasz.. Jak się czujesz po kolejnej wygranej??

Layla: Dziękuje Matt jesteś strasznie miły.. Gail była wymagającą przeciwniczką jednak udało mi się ją pokonać tym samym trafiła do listy pokonanych. Jak się czuję? Tak jak po zdobyciu tego pasa, czuję się świetnie..

Matt Striker: A co myślisz, bo wiesz chyba ze na Wrestlemani będziesz broniła tytułu w walce z Natalią jak wiesz ta jest wymagającą przeciwniczką..

Layla: Tak! Tak! Słyszałam już tą wiadomość, co mogę powiedzieć? Natalia wymagająca przeciwniczka wygrałam z nią kilka razy, kilka przegrałam a na Wrestlemanii pokażemy kto jest lepszy!

Matt Striker: Ostatnie pytanie! Jakie są twoje plany co do dalszej pracy z WWE?

Layla: Wiesz Matt, w WWE czuję się jak w domu, nic tak nie odpręża niż po całym dniu pracy wrócić do domu, położyć się i zrelaksować? Tak jest w tej organizacji wychodząc na ring by walczyć relaksujemy się. Nie jest to sport dla wszystkich, my sprawiamy rozrywkę innym nie zważając na bóle, kontuzję czy złamania. Co do dalszej pracy w WWE? Na razie nie mam zamiaru zmieniać miejsca pracy, chciałabym walczyć kiedyś o pas WWE pokazując ze ten pas może wygrać każdy kto się postara a jednak to się nie stanie więc muszę zadowolić się pasem Div z którego jestem strasznie zadowolona.

Matt Striker: To była mistrzyni div jak zawsze uśmiechnięta i gotowa do walki!

Obraz ściemnia się pokazując Laylę otwierającą drzwi do szatni!


http://25.media.tumblr.com/053f7db0c72d152f35b124548ca17d45/tumblr_mom8xlTaxX1qaxtepo3_500.png
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Chris Jericho KP
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Piszę po nocach...
Czasem bez skreśleń jak Mozart...
Widzę to w oczach tubylców z okolicznych moczar...
Mówią mi "Nie odkładaj pióra, bo rap akurat potrzebuje tych, co przetną grubą sieć jak tarantula, bo...
"Dać Ci mikrofon to jak zlecić coś komuś..."
Zawsze miałem świętych ziomów- byli jak "Święci z Bostonu"!
Czasem pomogłem coś komuś innym razem ktoś pomógł...
I tak wdzięczność do zgonu trochę jak w GhostDog'u...
Są znowu...! Kipi atrament, a rapy ukochane są dla nas koranem...
Skończę to jak Mahomet ranem, tematy same płyną wszechoceanem...
Skuma to Do 3% Amen! 3W Fokus...!

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usługi kamieniarskie szczecin