Ogłoszenie




#1 2012-06-21 19:20:46

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Segment przed walką powracającego The Rocka

Segment przed walką powracającego The Rocka

Offline

 

#2 2012-06-22 14:34:23

 Majkel

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

19046433
Zarejestrowany: 2012-02-23
Posty: 358
Punktów :   

Re: Segment przed walką powracającego The Rocka

Na sali było słychać tylko krzyki ludzi... Wszędzie zrobiło się trochę ciemniej, dopływały dźwięki jakby elektryki... Titantron wyświetlał tylko jeden kolor, biały... W pewnym momencie można było usłyszeć głośniejsze tąpnięcie... Po czym zgasła tablica z napisem Wrestlemania... Zgasły również kolejno szyldy... Potem zgasł cały titantron... Całą halę opanowała ciemność... Na titantronie od dołu do góry przechodziło światło... Zgasł ponownie titantron... Po chwili na hali w której panowała ciemność przebiły się słowa "If Ya Smell What The Rock Is Cooking?". Publiczność zareagowała wrzaskiem... Pod titantronem pojawił się The Rock, patrzący w stronę publiczności. Przeszedł na prawą stronę, rozglądając się znów po publiczności, przechodząc później na lewą i robiąc to samo. Po czym wpatruje się w stronę czworokątnego pierścienia i rusza w jego stronę. Wchodzi po schodkach na ring i od zewnętrznej strony staje na drugiej linie przy narożniku wznosząc prawą rękę, zaciśniętą w pięść do góry. Wskakuję do ringu, pozdrawiając w nim publiczność i prosząc o mikrofon jednego z pomocników. Theme ucichło słychać było krzyki i piski które odbijały się echem. Publika ucichła po czym The Great One zaczął mówić:

-Czekałem na ten moment, czekałem na tą chwilę kiedy wreszcie będę mógł powrócić do świata WWE. Wreszcie stało się to ! Zapewne Już mało kto wierzył, że powrócę. Minęło już kolejne PPV, a najważniejsza gala roku już nie długo... Tak wiecie o co mi chodzi... Pas... Nie mogę wam powiedzieć o jaki pas mi chodzi dowiecie się tego już dzisiaj na dzisiejszym Raw ! Jeszcze stanę dzisiaj w ringu zmierzając się z.. David'em Otungą. Po mojej walce dowiecie się na jaki pas poluję od dawna.. To był mój czas, mój moment, musiałem powrócić przed najważniejszą galą roku, by znów zostać Championem.. Jeśli zwyciężę z David'em Otungą, na pewno ujrzycie mnie jeszcze dzisiaj w tym czworokątnym pierścieniu wykonując swoją rozpoznawalną akcję...

Światła zgasły, halę opanowała ciemność po czym The Rock do mikrofonu wywrzeszczał te słowa: If Ya Smell What The Rock Is Cooking? Po tych słowach The Rock, przy swoim theme wszedł na narożnik unosząć prawą rękę w górę, po czym zrobił to jeszcze na jednym narożniku. Tym razem publiczność była głośniejsza od theme, a The Great One zszedł do BS'a.



http://www.gimpuj.info/gallery/45058_24_08_10_10_34_28.jpg

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
położna warszawa