Ogłoszenie




#1 2012-06-21 19:09:42

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Speech po walce Brocka Lesnara

Speech po walce Brocka Lesnara

Offline

 

#2 2012-06-26 16:20:58

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: Speech po walce Brocka Lesnara

Po usłyszeniu trzeciego klepnięcia przez sędziego, natychmiast wstaję na nogi a w tle rozbrzmiewa się moje theme. Szczęśliwy ze zwycięstwa, nie zaczynam tauntować, tylko podchodzę do lin i wychylając się ponad drugą z nich, proszę o mikrofon który natychmiast dostaję. Z urządzeniem w ręce przechodzę na środek ringu gdzie zaczynam mówić:

Jak zapewne wiecie, po Wrestlemanii będę przyszłym World Heavyweight Champion'em... Gdy tydzień temu zostałem poproszony o wybranie gościa któremu skopie dupę na największej gali roku, nie potrafiłem jeszcze tego powiedzieć. Po dłuższych przemyśleniach, doszedłem do wniosku że ponowne upokarzanie Rey'a niema sensu, tym bardziej iż ostatnio bardzo się zmienił, co mi się naprawdę podobało. Chętnie zobaczę jak Rey broni pas, abyśmy zaraz po gali mogli razem celebrować nasze zwycięstwa, oraz naśmiewać się z pieprzonych fanów, którzy nie potrafią rozróżnić prawdziwych zawodników od jakiś lamusów... To co przed chwilą zobaczyliście, nie jest nawet jedną dziesiąte tego co przytrafi się R-Truth'owi na Wrestlemanii. Truth zostanie upokorzony a jego panowanie się skończy...

Brock rzucił mikrofon i miał już opuszczać ring, lecz wrócił się w miejsce w którym stał wcześniej i dodał:

Aa... Champie! Prawdo! Mam dla ciebie wiadomość...

Następnie Brock szybko rzuca mikrofon i podbiega do próbującego się podnieść Codiego. Powala go mocnym Clothesline'm w tył głowy, aby zaraz go podnieść i tak! Mamy F-5! Zadowolony Brock, kopami wyrzuca Rhodes'a z ringu, po czym uśmiechnięty opuszcza ring przy swoim theme song'u.


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak kiełkować nasiona marihuany?