Ogłoszenie




#31 2012-06-24 21:19:08

 AxE

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 960
Punktów :   12 

Re: 2.Normal Match - Brock Lesnar vs Cody Rhodes

Dobra, niech będą 2 szansę.!


11-11-11 - 11-11-18
SIEDEM LAT NA nWU


Achievements:
Tag Team Champion 1x (as Zack Ryder)
2nd Bragging Rights Cup Winner (as Zack Ryder)

Offline

 

#32 2012-06-25 16:38:52

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: 2.Normal Match - Brock Lesnar vs Cody Rhodes

Cody próbuje wygrać to starcie zapinając jedną ze swoich dźwigni. Nie jest to na pewno dobry pomysł, ponieważ wrestlera z moją posturą, jest ciężko zmusić do odklepania. Ból który odczuwam jest nie do zniesienia, więc natychmiast zaczynam działać. Na początek, chwytam za lewą stopę opponenta i dzięki swojej sile unoszę ją do góry a następnie kładę na bok. W tym samym momencie uwalniam swoją prawą nogę, którą wykonuję solidnego kopa w klatkę rywala, po którym Cody kładzie się na plecach. Ta akcja na tyle osłabiła przeciwnika, iż natychmiast poczułem że moja lewa noga, nie jest już tak bardzo zablokowana, więc po prostu ją wyjąłem. Następnie, korzystając z faktu że jesteśmy na środku ringu, chwytam Rhodes'a za wcześniej atakowaną prawą rękę po czym zakładam z całych sił dźwignię o nazwie [color=red]Kimura Lock[/b]. Gdyby tego było mało, owijam nogami tułów opponenta utrudniając mu wyjście.


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 

#33 2012-06-25 16:41:46

Piers

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 989
Punktów :   20 

Re: 2.Normal Match - Brock Lesnar vs Cody Rhodes


Lesnar to bestia, i moim zdaniem udaje ci sie wyjsc z sub'a, jednak Kimury nie zapiales!
Dobra panowie, konczcie ta walke. Koncowe kto ladniej. Pamietajcie, nie musi 415186415848646 linijek! xD

Offline

 

#34 2012-06-25 18:17:12

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: 2.Normal Match - Brock Lesnar vs Cody Rhodes

Tak jak podejrzewałem, dźwignia którą założył Cody nie sprawiła mi większych problemów. Po bardzo krótkim cierpieniu, jestem gotowy do dalszych ataków. Razem z Rhodes'em, wstajemy na nogi przy pomocy lin. Po krótszej chwili jesteśmy już na koniczynach i powolnym ruchem odwracamy się ku sobie. Wreszcie nasze oczy spotykają się - stajemy twarzą w twarz. Zagłębiając się w oczy Codiego, zauważam w nich strach a na moich ustach pojawia się uśmiech. Na widok mojej wesołej twarzy, Cody przybrał dziwną postawę - widać że ogarnął go strach. Unoszę ręce do góry po czym zaczynam podążać w kierunku opponenta chcąc wejść z nim w klincz. Cody początkowo przyjmuje moją propozycję, lecz w momencie w którym miał już podać mi swoje ręce, wymierzył mi mocny Gut Kick. Trochę mnie to zdziwiło. Mimo tego iż ból nie był wielki, zgiąłem się w pół. W tym momencie, mój rywal chciał to wykorzystać. Wziął bardzo malutki rozbieg i będąc wystarczająco mnie, uniósł rękę na wysokość mojej głowy - zapewne chciał wykonać mi Clothesline, lecz w ostatniej chwili, przebiegłem pod jego ręką, kierując się na liny od których się odbijam. Zdziwiony Cody ledwo co zdążył odwrócić się w moją stronę a natychmiast został zaskoczony mocnym Shoulder Block'iem. Po tej akcji, syn Hall Of Famer'a dość szybko stanął na nogach, więc ponowiłem akcję a podniesienie się zajęło Cody'iemu tym razem odrobinę więcej czasu. Gdy tylko znów stanął na nogach, wysłałem go mocnym pchnięciem na liny i wyczekiwałem aż ten do mnie dobiegnie. Gdy był wystarczająco blisko, przyjąłem odpowiednią postawę, lecz Cody przeleciał pod wystawioną ręką i zatrzymał się na linach. Moja reakcja była natychmiastowa. Szybko ruszyłem ku niemu, aby zaraz wyrzucić go z ringu mocnym Clothesline'm. Cody mocno uderzył o podłoże za kwadratowym pierścieniem, lecz to był dopiero początek jego cierpienia. Zaraz po nim, uczyniłem to samo co on, czyli opuszczenie miejsca walk. Obaj byliśmy poza ringiem, lecz to ja stałem na nogach oraz przeważałem. Gdy tylko Rhodes się podniósł, wrzuciłem go w barierki oddzielające miejsce walk od widzów wykonując tym samym Barricade Dive. Można sobie tylko wyobrazić z jaką siłą uderzył CR skoro barierka aż się poruszyła pod wpływem ciężaru opponenta. Chcąc uchronić fanów, wykorzystałem barierki za którymi siedzą techniczni. Po ataku sprzed chwili, chwilkę nabierałem nowych sił, jednak zapomniałem o jednej bardzo szczegółowej rzeczy. O wyliczeniu poza ringowym. Natychmiast wturlałem się do ringu, aby zaraz ponowić to tylko w drugą stronę a tym samym zrestartować liczenie. Wracając do Codiego, zauważyłem że zaczął on powolny proces podnoszenia się. Nie mogę dopuścić do stanu w którym Rhodes odzyska świadomość. W tym celu, natychmiast chwyciłem rywala w backbreaker clutch oraz obróciłem się plecami do barierek które już wcześniej zaliczył opponent. Fallaway Slam wprost w barierki które się połamały connecting! Fani na hali wybuchli gigantycznym pop'em. Ta walka może okazać się najlepszą bitwą gali, biorąc pod uwagę zaangażowanie zawodników oraz fantastyczne akcje. Jednak ten który myślał że to wszystko, grubo się mylił - Brock Lesnar dopiero co zaczął się rozgrzewać! Nie chcąc pozwolić sędziemu na wyliczenie Codiego, pomogłem mu wstać aby następnie wrzucić go do kwadratowego pierścienia. Sam wszedłem do ringu, gdzie Rhodes stał już na nogach. Natychmiast chwyciłem go za ramię po czym wysłałem mocnym szarpnięciem na liny. Mój dzisiejszy przeciwnik nabrał sporej prędkości po odbiciu się od wspomnianych linek, co na pewno będzie dla mnie korzystne. Gdy były mistrz TT był już wystarczająco blisko, chwyciłem go w pasie po czym wykonałem akcję, powszechnie znaną pod nazwą Spinebuster! Wszyscy fani znający choć troszkę Royal Rumble Winner'a, wiedzą co zazwyczaj nadchodzi po tej akcji. I wcale się nie mylą... Po akcji sprzed chwili, krew w żyłach zaczęła szybciej krążyć. Również żyłami popłynęła adrenalina. Zacząłem biegać po ringu jak zwariowany. Rzadko spotyka się starcia heel vs heel. Zazwyczaj w takich starciach fani wybierają zawodnika, któremu kibicują. W tym wypadku zdania są podzielone. Na arenie przedzierają się chanty typu Let's Go Lesnar, Cody Sucks, lecz są również takie które obrażają nie Codiego a Brock'a. Zauważając że Cody próbuje wstać na nogi, wykonałem swój taunt, unosząc ręce do góry. W tym momencie na hali nie brakowało i zarówno pop'u, lecz także heat'u co do mojej osoby. Stanąłem tuż za podnoszącym się rywalem i zacząłem przeskakiwać z nogi na nogę. Wreszcie Cody Rhodes chwycił się najwyższej z lin, która pomogła mu wstać na nogi. ...Nie na długo. Gdy tylko puścił linę, zaczął się delikatnie kołysać, więc jednym obrotem, skierowałem go ku sobie, po czym umiejscowiłem go na swoich barkach! Szybko przemieściłem się na środek ringu, gdzie wykonując swoją akcję kończącą o nazwie F-5, doświadczyłem kto zaraz wzniesie ręce w geście zwycięstwa. Jedyne co teraz zostało to przypięcie opponenta. Położyłem się na Codym po czym blokując nogę, obserwowałem jak sędzia klepie w matę. Odliczałem razem z nim - 1... 2.....







F-5 z um. tactics


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 

#35 2012-06-25 18:21:46

 Hardyz

http://i.imgur.com/Psxj5zD.png

Poradek69
Call me!
Skąd: Biurko Poradka
Zarejestrowany: 2012-01-04
Posty: 1896
Punktów :   120 
WWW

Re: 2.Normal Match - Brock Lesnar vs Cody Rhodes

Niestety Brock wydostał się po raz drugi w tej walce z mojej dźwigni . Byłem już pewien , że odklepie . No cóż...... Trzeba walczyć dalej . Oboje otrzymaliśmy po tyle samo , zatem mamy takie same szanse na zwycięstwo . Muszę udowodnić , że nie bez powodu zostałem wybrany do walki Money In The Bank i nie bez powodu , byłem mistrzem Tag Team i Cruiserweight . Ciosy Lesnara dały mi się we znaki , lecz się nie poddam i jeszcze wygram ten pojedynek . Obaj powoli podnosimy się w przeciwległych narożnikach - utykając . Jesteśmy już obaj na nogach i wpatrujemy się w siebie , a na arenie słychać chanty ,,Let's go Lesnar ! Cody Suck !'' . Ich doping jest mi nie potrzebny , poradzę sobie sam bez względu na wszystko . Rozciągam się przy pomocy lin , jakbym sprawdzał ich stabilność , przy czym nie spuszczam Brocka z widoku , iż jest to nie przewidywalny ,a zarazem niebezpieczny zawodnik . Poprawiam swoją maskę , po czym podchodzę do Lesnara . Obaj patrzymy na szyld najwspanialszej ze scen , czyli Wrestlemanii . Wskazuje na te logo , przy czym oznajmuję , że będzie to moja noc . Gdy Brock spojrzał na owe logo , ja wykorzystałem moment nie uwagi przeciwnika i wyprowadziłem mu niespodziewanego puncha w twarz . Były mistrz UFC ''poleciał'' do narożnika , gdzie dopadłem go i wściekle masakrowałem go moimi uderzeniami . Czego efektem opponent był wbity w narożnik ,a Sędzia mnie odciągnął od rywala . Pokazuje mu , że gram fair play , po czym wracam do delikwenta . On siedzi w cornerze , zatem przyciskam swoją nogę do jego głowy i odbieram mu tlen poprzez Rope Choke . Gdy arbiter dolicza do czterech , natychmiast puszczam uchwyt , by uniknąć dyskwalifikacji . Widać , że zwycięzca Royal Rumble ma gorszą kondycję . Brock jest na kolanach i próbuje wstać , lecz słabo mu to wychodzi . Jego mozolne próby powstania zachęciły mnie do zaatakowania go i to też uczyniłem . Odbiłem się od lin i wykonałem Low Dropkick w bok głowy przeciwnika . Po tym ciosie na owej części ciała , pojawiła się krew u rywala . Sędzia podszedł do zmęczonego wrestlera i zapytał się go , czy może kontynuować pojedynek , a odpowiedział , że tak . Zdziwiony , a zarazem wściekły podbiegłem do rywala i zacząłem go brutalnie stompować po wszystkich częściach ciała , niczym Randy Orton . Publiczność zaczęła wygwizdywać mnie i buczeć na mnie . Ja odwróciłem się w ich strone i krzyknąłem do nich ,,I'm Cody Rhodes and I'm the best'' . Te słowa sprawiły większy heat u fanów i zaczęli dopingować mojego rywala , który był już prawie na nogach . Zaniepokoiłem się i  ruszyłem na niego z Clotheslinem . Brock wrócił do swojej podstawowej pozycji . Po chwili podniosłem delikwenta , a następnie chciałem go wyrzucić z ringu , lecz on złapał się lin i tym samym znajduje się na apronie . Zdziwiony podbiegłem do niego i wbiłem jego głowę w górną linę , poprzez Hot Shot , czego efektem spadł z krawędzi kwadratowego pierścienia . Teraz tylko czekałem , aż Lesnar wstanie i gdy to zrobił , zaskoczyłem go akcją zwaną Baseball Slide prosto w twarz. Ałć !!! To musiało boleć . Następnie podniosłem przeciwnika złapałem go za głowę i z całej siły walnąłem jego głową w metalowe schodki , tym samym powiększyłem krwotok u rywala . Po tym uderzeniu położyłem głowę Lesnara na schodkach . Wszedłem na nie i poczęstowałem go potężnym stompem w głowę . To mogło się skończyć wstrząsem mózgu . Brock od razu skoczył na matę i cierpiał , przy czym trzymał się za głowę . Ironicznie , a zarazem arogancko uśmiechnąłem się do widzów ,a oni mnie wygwizdali . Podszedłem do Lesnara i zacząłem go arogancko okopywać mówiąc ,,Come Brock . Stand Up'' . Lecz Brock nie wstał . Z nonszalancką miną podniosłem go i wbiłem go z całej mojej siły w barierki oddzielające widzów od nas . Sędzia już wymówił słowo ''Eight'' , zatem wrzuciłem przeciwnika do ringu i sam wszedłem . Na szczęście zdążyliśmy . Nie chcę tak pokonać Brock'a , chcę go upokorzyć w ringu . Czekam , aż on wstanie i gdy to zrobi odbijam się od lin i wykonuje mu Beautiful Disaster .
MC : To jest już koniec Brocka . Cody się szykuje do zakończenia tej walki .
JL : Co za emocję . Zobaczysz Lesnar jeszcze wygra ten pojedynek .
MC : HAHAHAHAHHA Prędzej ja zostanę WWE Champoniem , niż żeby Brock wygrał
JL : Chętnie bym cię zobaczył z pasem WWE .
Dobra skupmy się na walce  . Kilka słów od komentatorów padło i zadowoliło mnie , że Michael Cole kibicuje mi , lecz czas kontynuować walkę. Brock otrzymał już mój Signature Move , zatem czas kończyć ten wyrównany , a zarazem emocjonujący pojedynek . Trzepię w matę przywołując Lesnara do wstania . On powoli wstaje , lecz wstaje . Jest odwrócony do mnie plecami , zatem chwytam jego głowę w Reverse DDT Clutch . Spoglądam na wszystkich zaniepokojonych fanów , po czym po chwili obracam przeciwnika w prawo i mamy Cross Rhodes CONNECTING !!!! Została już tylko formalność . Jesteśmy na środku ringu , zatem bez zwlekania doskakuje przeciwnika i pinuję go z nadzieją , że wygram.
1...
2...

Offline

 

#36 2012-06-25 19:52:27

Piers

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 989
Punktów :   20 

Re: 2.Normal Match - Brock Lesnar vs Cody Rhodes


Zaczne od tego - GWALT OCZU!
A co do walki to:


1
































2


























3










Walke





















Wygrywa






























............



















.........................















.............................



































































































































BROCK LESNAR!

Offline

 

#37 2012-06-26 16:08:44

 BrocK@meleon

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

10821185
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1189
Punktów :   64 

Re: 2.Normal Match - Brock Lesnar vs Cody Rhodes

Po usłyszeniu trzeciego klepnięcia przez sędziego, natychmiast wstaję na nogi a w tle rozbrzmiewa się moje theme. Szczęśliwy ze zwycięstwa, nie zaczynam tauntować, tylko podchodzę do lin i wychylając się ponad drugą z nich, proszę o mikrofon który natychmiast dostaję. Z urządzeniem w ręce przechodzę na środek ringu gdzie zaczynam mówić:






Cd. w temacie ze speech'em


Character Card

Achievements: (As Brock Lesnar)
- ROYAL RUMBLE WINNER!
- Wrestler Of The Month (Styczeń)
- Wrestler Of The Month (Luty)
- Wrestler Of The Month (Marzec)
- World Heavyweight Champion
- Debut of the Year(nWU Awards 2012)
- Discover of the Year(nWU Awards 2012)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kurs makijażu warszawa uslugi informatyczne warszawa